>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał Ligi Europy 2015 - Bilety

G 0

gvizdek

Użytkownik
czy ktoś się orientuje czy można zmienić dane osoby towarzyszącej które podałem przy zgłoszeniu do losowania?
edit. już doczytałem na stronie UEFY że nie ma możliwości zmiany danych &quot;gościa&quot; i dodatkowo należy okazać dowód osobisty lub paszport przy wejściu, do bani :/
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
No mi się niestety nie trafiło. Zostanie w opcji Finał Pucharu Polski Legia - Lech na Narodowym :cool:
No i dwaj najbardziej aktywni w temacie nie ogarnęli tego, szkoda :grin: Pozostaje pogratulować.

A szkoda, bo Napoli pewne półfinału i spora szansa na występ na Narodowym. Pewnie pozostanie ten kebeb albo jakis pub pod stadionem, by chociaz troszeczke to czuć ;)

Co do tego wolontariatu z PZPN to nawet się dostałem, ale chcieli mnie rzucić na miasto, a nie na stadion, także odpuściłem ????

Ktoś myślał nad Allegro / Konikami ? :p
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
jeśli odkupię bilet od kogoś ,można zmienić dane czy też wejść na niego? Pisałem do związku,bez odpowiedzi.
Danych nie zmienisz, ale jak odpowiednio zagadasz do ochroniarzy to cię wpuszczą(o ile będą sprawdzać dane).
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
jeśli odkupię bilet od kogoś ,można zmienić dane czy też wejść na niego? Pisałem do związku,bez odpowiedzi.
wchodzisz na czyjeś dane. Wejdziesz bez problemu raczej. Tak na Euro było.
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
wolałbym oficjalną decyzje. Bo ja wiem,że się da tymbardziej że ten mecz jest po części poza naszym prawem &quot;imprez masowych&quot; rozgrywany. Może wkońcu odpiszą..
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
wolałbym oficjalną decyzje. Bo ja wiem,że się da tymbardziej że ten mecz jest po części poza naszym prawem &quot;imprez masowych&quot; rozgrywany. Może wkońcu odpiszą..
Dane na biletach można było zmienić jedynie w aplikacji przed samą procedurą losowania, później nie było to możliwe.

Oficjalnie to na biletach jest napisane m.in.:
Na żądanie wchodzący będzie zobowiązany do przedstawienia dokumentu potwierdzającego tożsamość opatrzonego ważnym zdjęciem i podpisem (paszport lub dowód osobisty).
a także
Posiadacz biletu powienien: (3) powstrzymać się od sprzedaży, oferowania na sprzedaż, wystawiania na aukcji lub innego przeniesienia posiadania Biletów na Mecz
Także jedyne co to liczyć na to że jednak tych danych sprawdzać nie będą, a jak to faktycznie będzie, nikt nie wie.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Bilet normalnie przychodzi na emaila, drukujemy sobie i wchodzimy. tak to wyglada? ????
e/ odpowiem sobie sam - Tak to wyglada ????
 
Do góry Bottom