>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał ENEA Ekstraligi / Mecz barażowy (rewanż) - 7 października

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jeden typ z dzisiejszego finału, który wydaje się dosyć pewny. O ile mecz, under/over to loteria w dniu dzisiejszym, o tyle o rezultat tego zdarzenia jestem dosyć spokojny. Magic nie ma rywali w biegu juniorskim. Cyfer pewnie zajmie się walką, a Maciek będzie jechał daleko z przodu. Wczoraj żaden spektakularny występ w GP, który mógłby w jakikolwiek sposób wpłynąć na jego dyspozycję w biegu otwarcia. Jeśli tylko nie zaliczy taśmy, co czasem mu się niestety zdarza, to powinno być bardzo spokojnie, bo to różnica 2 klas.
Janowski wygra 1 bieg @ 1.54
Sportingbet
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Mecz w Gorzowie odwołany ze względu na zły stan toru!

Brawo działacze układający terminarz,teraz będą się modlić żeby odjechać ten mecz przed zimą.A nawet jeśli zostanie rozegrany to kibice będą marznąć na trybunach przy temperaturze poniżej 10 stopni.BRAWO! A tydzień temu wolny weekend był i piękna pogoda...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Mam takie samo zdanie jak Levy. Będzie pewnie taki sam finał jak był Falubaz-Apator. Cyrk z każdym terminem, bo będzie co raz częściej deszcz, wypizd na dworze itd. Niestety zamiast rozegrać w Polsce finał systemem szwedzkim, to musimy kombinować, by z nim były problemy. Do tego wiadomo, jaki u nas nastawienie jest: trochę deszczu spada i zawodnicy, którzy w Szwecji i Anglii by pojechali, to u nas nie jadą, bo i tak mają zwracane za dojazd więc szkoda ryzykować, że kasy nie zarobią w takich warunkach.
 
N 1

nba

Użytkownik
Ale byl to bardzo mocny opad w dodatku tor byl &quot;otwarty&quot; Od 15:30 wiekszosc wiedziala ze nic z tego nie bedzie. To bylo jak wielkie kartoflisko. Tor w Gorzowie jest nie rowno osloniety. Niska temperatura i nie mialo to prawa wyschnac. Mecz we wtorek ma byc slonecznie. Takze obysmy to pojechali. W Szwecji mecz by pojechali ale to jest Polska
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Żużel - Polska - Extraliga Play-Off
Spotkanie.Matej Zagar -Niels Kristian Iversen ( Stal Gorzów - Unia Tarnów : Żużlowcy H2H )
Typ.1
Kurs.2,29
Bukmacher.Betsson
Data.09.10.2012 g.18.45
Dzisiaj pierwsze spotkanie finalowe Ekstraligi pomiedzy zespolami Stal Gorzów - Unia Tarnów.Faworytem dzisiejszego spotkania jest nieznacznie zespol gospodarzy.Ale tak naprawde,oba zespoly sa naszpikowane gwiazdami i trudno wskazac kto dzisiaj pojedzie lepiej.Ja wybralem typ na pare zawodnikow a mianowicie Matej Zagar -Niels Kristian Iversen .Buki faworyzuja tutaj Iversena niewiedziec czemu,bo jak dla mnie to zawodnicy na tym samym poziomie.Dzisiaj oboje jada razem w parze i wcale nie jest powiedziane,ze to PUK bedzie zawsze z przodu.Ostatnio to wlasnie Zagar prezentowal sie lepiej niz PUK.Jezyczkiem u wagi wedlug mnie beda biegi w ktorych pojada osobno a ten latwiejszy ma Zagar.W biegu 13 Niels Kristian Iversen za rywali bedzie mial Leona Madsena,Tomasza Golloba i Janusza Kołodzieja,Natomiast Zagar w biegu 12 pojedzie prawdopodobnie z Kacperem Gomólskim,Adrianem Cyferem i Gregiem Hancockiem.Jak dla mnie para tych zawodnikow bardzo wyrownana,ale przy takim kursie na Slowenca,zal bylo by nie sprobowac.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Stal Gorzów - Tauron Azoty Tarnów (0-8,5) 2 1,85 Tobet ✅
Matej Zagar - Maciej Janowski 1 1,50 Betsafe ✅


Pierwszy mecz finałowy przed nami. Moim zdaniem dwumecz ustawił już Bartka Zmarzlika. Dzisiaj tor ma być trudny.. cóż. Gospodarze mają kim straszyć. Jeśli Tomek dzisiaj nie zrobi poziomu 8-10 punktów to Stal nie ma czego szukać w dwumeczu a kto wie czy nawet dzisiaj.. Na pewno mocna para będzie Zagar-Iversen, na nich głównie kibice liczą ale uważam, że Jensen z Tomkiem wcale nie będą odbiegać od tej &quot;drugiej&quot; pary Stali Gorzów. Kasprzak dzisiaj nie będzie się obracał za siebie, będzie jechał w 3 biegach z bardzo słabymi juniorami o których nie ma co pisać.. Jeśli będą młodzi zawodnicy z Gorzowa zdobywać jakieś punkty to chyba tylko po defektach itd.. Jeśli chodzi o gości to Greg mimo, że w mojej ocenie się facet &quot;wypala&quot; to utrzyma dzisiaj moim zdaniem poziom tak jak miało to miejsce w Toruniu. Nie wiem czego spodziewać się po Januszu bo facet zatracił gdzieś formę ale dzisiaj na pewno będzie bardzo skupiony bo to finał. Myślałem, że Martin nadal ma problemy ze zdrowiem jednak w sobotę rozwiał moje wątpliwości i uważam, że będzie bardzo mocnym punktem drużyny w parze z Leonem. Przypomnę, że &quot;Vacul&quot; to tegoroczny zwycięzca rundy Grand Prix na &quot;Jancarzu&quot;... Para juniorska to olbrzymi handicap Tarnowian i na pewno będą chcieli to wykorzystać. Jeśli chodzi o pojedynek Słowaka z Maćkiem to jednak uważam, że zawodnik gospodarzy jest w wyższej formie niż Janowski. Niby Maciej pojechał dobre zawody w sobotę podczas Grand Prix to jednak ostatnimi czasy czegoś mi w nim brakuje. Podczas pierwszego spotkania tych drużyn na &quot;Jancarzu&quot; Maciej zdobył 7 punktów w pięciu startach a Matej dziewięć z tym, że w 15 wyścigu miał kłopoty ze sprzętem. Ostatnie wyniki Matej na torze w Gorzowie(8+2,9,15,15,14,12+3), jak widać forma jest imponująca mimo, że rywale nie byli z jakiejś wysokiej półki. Reasumując stawiam w tym meczu na handicap dodatni oraz to, że Matej który jest w lepszej formie zdobędzie więcej punktów niż junior &quot;Jaskółek&quot;.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Leon Madsen ( 0 ) 1.85 VS Martin Vaculik ( 0 ) 1.85 ⛔
betsafe
Dlugo myslalem jak podejsc do tego dzisiejszego meczu, wiadomo, ze glowna przyczyna tego jest tor. Jest on zupelna dla mnie niewiadoma, po dluzszych przemysleniach zdecydowalem sie zgrac na Martina, ktory bardzo dobrze pojechal w ostatnim GP i osobisce uwazam Go za lepszego zawodnika niz Leon. O moim typie zadecydowal tez 13 bieg, gdzie Madsen ma pojechac z Gollobem, Kasprzakiem i Kolodziejem, jesli wyciagnie z tego biegu choc 1 punkt to juz bedzie dla niego spory sukces, osobiscie upatruje dzisiaj wynik Madsena na max 5-6 punktow. Vaculik bedzie lepszy.
Co do samego meczu Jaskolki powinny sie zmiescic w handi 8, ale Stal bedzie robila wszystko, zeby zaliczka wyniosla przynajmniej 10-12 punktow.
Jesli tor bedzie do jazdy, zapowiada sie super widowisko.
uczciwie przyznaje, ze Madsen byl dzisiaj lepszy ;)
&quot;brawo&quot; Tomek!
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Nie było mnie w niedzielę więc nie wiem jaką ofertę miał bet365 ale dzisiejsza bardzo mi się podoba. Głównie zakłady h2h i +handi na zawodników z Tarnowa. Jeżeli trzymamy się wersji, że Gorzów pomimo braku Zmarzlika jest faworytem to jest nawet szansa, że Vaculik pojedzie bieg więcej od zestawionego z nim Puka. Kurs 1,9 na +2 dla Vacula⛔ to według mnie spora przesada. Wiadomo Puk sezon konia itp ale według mnie więcej on będzie tracił na parze z Zagarem niż Vacul przez Madsena.
Vacul się nie popisał.
Tomaszu Gollobie apeluję zakończ karierę.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
MJJ (+0.5) - Janowski 2 @1,85 sportingbet ✅
Bardzo ciekawa para. Nie oszukujmy się już na starcie Magicowi możemy dopisywać 2 lub 3 oczka za 1 bieg bo z takimi przeciwnikami przegrać nie sposób. Napisałem 2 punkty bo zakładam też holowanie Kacpra Gomólskiego jeśli ten dość dobrze wyjdzie spod taśmy. Ale do rzeczy, Janowski tak jak już pisałem ma pierwszy bieg bardzo łatwy, MJJ jeździ na początku w parze z Gollobem i coby nie mówić punkty na koledze z pary tracić będzie, to nie ulega najmniejszym wątpliwościom. W 4serii startów dostaje do pary Kasprzaka, zatem też łatwo nie będzie. Janowski jeździ niby z Kołodziejem ale pewnie będzie zastępować nieraz Jamroga. W dodatku kandydatów w Gorzowie do udziału w biegach nominowanych jest w bród (Zagar, KK, PUK) i nie jest przesądzone, że akurat MJJ pojedzie 5-krotnie. Z kolei jeśli Tarnów będzie przegrywał 6pkt i wyżej jestem przekonany, że Maciek pojedzie wówczas 6 razy. A zatem dobry pierwszy bieg, potem większa liczba startów, kurs niezły bo betsafe ma tą samą parę tylko po @1,7 na Magica więc można śmiało pobierać.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
MJJ (+0.5) - Janowski 2 @1,85 sportingbet
MJJ jeździ na początku w parze z Gollobem i coby nie mówić punkty na koledze z pary tracić będzie, to nie ulega najmniejszym wątpliwościom. Janowski jeździ niby z Kołodziejem ale pewnie będzie zastępować nieraz Jamroga.
Typ na pierwszy rzut oka wygląda bardzo fajnie, ale czy jesteś pewny, że Duńczyk będzie tracił punkty na Tomku? Bo ja nie, ostatnie 5-6 spotkań w Gorzowie to większa zdobycz punktowa po stronie Duńczyka.. Co prawda ostatni mecz z Zieloną Góra stosunek był chyba 8-6 dla Golloba ale wcześniejsze 4-5 spotkań to większą ilość punktów zapisał na swoim koncie Michael. Do dzisiejszego spotkania można podejść tak, że Jensen pojechał słabo w Chellengu a Gollob &quot;latał&quot; po &quot;Motoarenie&quot;, z tym, że na taki tor jak w Toruniu dzisiaj bym po prostu nie liczył.. a na &quot;kopie&quot; powinien lepiej sobie radzić Jensen. Tak jak napisałem w typie na Matej, Janowski wcale super spotkania w rundzie zasadniczej nie pojechał a zaczął od 2 punktów.. Dzisiaj może zdecydować ten handicap w postaci +0,5.. Jeśli jednak będziesz miał rację i Jensen pojedzie cztery razy to fakt zrobi pewnie 5-6 punktów i dlatego w nominowanych nie wystąpi i typ wejdzie gładko. Życzę powodzenia ;) na koniec dodam, że chyba jedzie Lampart dzisiaj? tak jest w awizowanym...
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Millenium

Gollob - Kołodziej 1 za 1,50
Gollob powyżej 9,5 za 1,80


Ja jednak myślę, że Stal i to dzisiaj będzie chciała nabić jakieś niezłe Handi. Tomek w sobotę pokazał, że &quot; noga podaje &quot; , nie weim jak z formą u rywala, ale wydaje mi się , ze nasz mistrz da radę. Ja idę w tym kierunku. Sądzę , że Gorzów dziś wygra, a do tego potrzebuje overka po stronie Tomka.

Fajne też handi w stronę Tarnowa ( +10 ) za 1,55. Ja tu widzę 6-8 oczek przewagi dla gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom