>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Finał ENEA Ekstraligi / Mecz barażowy (rewanż) - 7 października

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Rozkład jazdy na najbliższą niedzielę:
1. mecz finałowy Enea Ekstraligi:
Stal Gorzów - Azoty Tauron Tarnów
godz. 17:30

Baraż II - rewanż:
Betard Sparta Wrocław - GTŻ Grudziądz
godz. 15:30
Stan rywalizacji: 39-51

Wszyscy żyjemy ostatnią rundą cyklu Grand Prix w tym sezonie i rywalizacją o złoty medal IMŚ między Chrisem Holderem a Nicki Pedersenem, jednak już jutro rozpoczynamy walkę o Drużynowe Mistrzostwo Polski. W pierwszym finałowym pojedynku Stal Gorzów podejmie na swoim torze Azoty Tauron Tanrów. Czy ekipa Piotra Palucha zdoła pokonać na swoim torze team Marka Cieślaka bez ich najlepszego juniora, Bartka Zmarzlika?
W niedzielę zapowiada się również ciekawy pojedynek we Wrocławiu, gdzie Sparta będzie walczyć o utrzymanie w Ekstralidze. W pierwszym barażowym pojedynku niespodziewanie wrocławianie polegli w Grudziądzu i teraz muszą odrobić 12-punktową stratę. Czy Tomasz Jędrzejak i spółka podołają temu wyzwaniu?
Zachęcam do analiz i podawania typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Widzę,że dyskusja się niestety nie rozwinęła :/
W pierwszym spotkaniu prawie,że na pewno wygra Stal moim zdaniem + 3,5 pkt.
Obiektywnie warto stawiać na undery Golloba.
Herbie też nie króluje na gorzowskim owalu.
Dobry wynik pownien przywieźć Vacul,a także Madsen.
Z drużyny Stali wszyscy pozostali seniorzy oprócz Chudego powinni zrobić dwócyfrówki,może Jensen nie zrobić.
W drugim spotkaniu wygra Sparta.
Będzie zacięty mecz o pozostanie/awans.
Do Wrocławia wróci już Tai,a to może im niewiarygodnie pomóc.
W GTŻ nie będzie Watta.
Stawiam na 50-40 dla gospodarzy
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tobet ofertę na finał wystawił ale niestety handi aż 8,5 więc nie ruszam. Z jednej strony Unia powinna te 41pkt zrobić ale z drugiej spodziewam się, że właśnie przewaga Stali zakręci się w okolicach 6-8pkt więc nie chce ryzykować w tym wypadku. Na razie pobieram jeden typ:

Krzysztof Kasprzak over 10,5 @ 1,72 Tobet✅14

Naprawdę fajna linia na Kaspera jest do pogrania. Wszyscy wiemy, w jakiej on się formie znajduję, a ta jest wręcz wyborna. Dzisiaj Kasper jedzie 3x z juniorem więc punktów tracić na nim nie ma prawa, przy nieobecności Zmarzlika, a do tego dochodzi odpowiedzialność za wynik tej pary, bo od juniora pomocy się spodziewać nie może... Potem jedzie z MJJ i w sumie też liczę, że będzie przed kolegą z pary. Ciekawe tylko czy na koniec pojedzie w 14 czy 15 biegu. Dla zakładu lepiej by było, gdyby pojechał w 14 ale spodziewam się, że Kasper pojedzie na sam koniec z Zagarem albo Pukiem. Wiadomo, że rywale nie są łatwi ale jednak u siebie, to myślę, że 11pkt spokojnie jest w stanie zrobić więc pobieram to.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Stal Gorzów - Tauron Azoty Tarnów H(0 - 8.5) 2 1,85 Tobet
Wydaje mi się,ze dzisiaj Gorzów wygra to spotkanie 6-8pkt. Jak wiadomo RT przy różnicy 6 oczek można robić a w Tarnowie ma kto jechać z taktyka więc Gorzów nie powinien uciec na 10oczek. Bieg juniorski i tu stawiam na 5:1 dla gości!Jestem ciekawy postawy pary Gollob-Jensen bo jeśli Oni nie pojadą dobrze to Gorzowianie będą mieli problem. Z drugiej strony Greg też może dzisiaj wypaść słabiej. Przy tak wyrównanych drużynach +8,5pkt wydaje mi się dobra opcją.
I liczę na dobry występ pary Vaculik-Madsen a ich bieg przeciwko Iversenowi i Zagarowi naprawdę może być ozdobą.
PS. Jak z pogodą w Gorzowie tzn jak tor bo tam dużo padało w ostatnim czasie...
 
N 1

nba

Użytkownik
Tor byl przykryty od czwartku folia na calej szerokosci i dlugosci. Od rana jada trening wiec bedzie przyczepa i drugi luk pewnie trochu dziurawy
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Przyznam szczerze ze nie za bardzo rozumiem kurs 1.12 na zwycięstwo Stali. Wiadomo ze u siebie są piekielnie mocni, jednak jadą bez Bartka Zmarzlika, czyli bez juniorki. Jest to bardzo duże osłabienie. Wystarczy ze jeden z seniorów nie pojedzie na swoim poziomie i nie będzie kto miał go zastąpić.
W pierwszym meczu było 49- 41 dla Stali, w którym junior stali zdobył 10 p i w 3 biegach z jego udziałem Gorzów wygrał podwójnie.
Wiadomo ze Gollob już nie powtórzy wyczynu z tamtego meczu i przywiezie więcej niż 1p jednak tego samego można oczekiwać od Koldiego, który po znakomitych 2 biegach, w kolejnych woził same zera.
Patrząc przez pryzmat całego sezonu obie drużyny są bardzo wyrównane i tak duży hc +8,5 wydaje sie bardzo dobrą propozycją.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Przyznam szczerze ze nie za bardzo rozumiem kurs 1.12 na zwycięstwo Stali. Wiadomo ze u siebie są piekielnie mocni, jednak jadą bez Bartka Zmarzlika, czyli bez juniorki. Jest to bardzo duże osłabienie. Wystarczy ze jeden z seniorów nie pojedzie na swoim poziomie i nie będzie kto miał go zastąpić.
W pierwszym meczu było 49- 41 dla Stali, w którym junior stali zdobył 10 p i w 3 biegach z jego udziałem Gorzów wygrał podwójnie.
Wiadomo ze Gollob już nie powtórzy wyczynu z tamtego meczu i przywiezie więcej niż 1p jednak tego samego można oczekiwać od Koldiego, który po znakomitych 2 biegach, w kolejnych woził same zera.
Patrząc przez pryzmat całego sezonu obie drużyny są bardzo wyrównane i tak duży hc +8,5 wydaje sie bardzo dobrą propozycją.
Mam podobne przemyślenia. Juniorka teoretycznie może nawet wygrać ten mecz dla Tarnowa,bo Cyfer i drugi z juniorów nie powinni zdobyć więcej niż 1 pkt w całym meczu.Tyle że 5 seniorów Stali jest tak piekielnie mocna,że nie zdziwię się jak wygrają 10-12 pkt dziś.Dlatego nie gram nic z tego spotkania,no chyba że Bet365 zarzuci jakiś fajny becik.
A generalnie to modlę się o to,żeby dziś nie było jakiejś tragedii na torze. Przygotowanie toru w Gorzowie przez cały sezon jest skandaliczne, w półfinale było już mega niebezpiecznie. Biorąc pod uwagę parcie na wynik w Gorzowie,plus trener Paluch(ja pamiętam jak on jeździł ostro) plus pogoda-na 90% będzie bardzo niebezpieczny tor..No chyba że sędzia będzie miał cohones i nie dopuści do jazdy na jakimś dziurawym crossowisku.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Rider points handicap Wygrana
07.10 17:30
Niels Kristian Iversen -0.5 1.72 VS Tomasz Gollob +0.5 2.00 tobet
Taki Tomek jezdzacy jak wczoraj, jadac w koncu po dlugich latach w finale ligi ma byc gorszy od Nielsa? Do tego dostaje 0,5 punku gratis po kursie 2? Helo znawcom tobetu szczerze gratuluje, dla mnie to fajny diamencik na dzisiejsze zawody.
7/10
Jesli chodzi o pogode mozecie byc spokojni, podczas meczu wrecz wieksze przejasnienia dzisiaj, deszczu raczej 0.
Dla mnie dzisiejsze wydarzenie w Gorzowie bylo &quot;malym&quot; skandalem. 20 minutowy deszcz przeszkodzil w rozegraniu zawodow? Przeciez to kpina, tor juz dawno powinien byc przygotowany na mecz i odpowiednio ubity. Przyjezdzam do Gorzowa ok 17 jest przyjemna pogoda, swieci slonce, jest wczesnie, mozna tam zrobic cuda na kiju i okazuje sie, ze mecz sie nie odbedzie. Zal i szkoda.
Teraz jesli cudem odjada to spotkanie we wtorek raczej bedzie dla mnie no bet i bardziej bym sie sklanial ku gosciom z handi. H2H raczej odpuszcze, zobaczymy co buki zaproponuja.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Betsafe wystawił już linie na Wrocław -14,5 po 1,85✅✅ izzi. Myślę ze taka linia jest spokojnie do pokrycia. 3 liderów + Monberg i najprawdopodobniej Tai (obydwaj od środy we Wrocławiu), który jest po kontuzji ( tutaj bym sie zastanawiał czy nie lepiej było by dać zz. Kangur ma 3 średnią wiec jada wszyscy). Juniorzy u siebie powinni wygrywać u siebie, bo Cyran, Przedpełski czy Staszek są spokojnie do objechania.W 1 biegu jak zrobia 4-2 to będzie dobrze.
Grudzią to tego meczu przystąpi osłabiony brakiem Watta, który ma problemy zdrowotne. Za niego będzie jechał najprawdopodobniej Ruud, który zaliczył ostatnio pare wywrotek. GTŻ może też zastosować zz tylko kto by miał w niej jechać? Hansio i Kościuch to zdecydowanie za mało. Widze tutaj zdecydowane zwycięstwo gospodarzy
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Gollob w Toruniu zawsze dobrze jeździł, a ostatnio gorzowski tor jakoś mu nie odpowiada i jeździ bardzo asekuracyjnie. Bardziej mu pasuje już tor w Tarnowie niż u siebie, trochę to dziwne ale wyraźnie widać że Gollob lepiej jeździ na wyjazdach niż u siebie. Więc do Golloba nie byłbym wcale taki pewny i uważam że linia wystawiona jak najbardziej prawidłowo.
Najbardziej pewny jest typ na Wrocław -14,5pkt po kursie 1,85 (Betsafe). Dla porównania Tobet wystawił linie -24pkt po 1,80 więc ktoś tu źle przeszacował kursy i raczej będzie to zaniżony handicap przez Betsafe. Dla mnie to prezent który można grać bez większego ryzyka. ✅ (60-30)
Wszystko o tym meczu napisał już kolega wyżej więc nie będę się powtarzał. Większość zespołów z ekstraligi miało we Wrocławiu problemy, więc tym bardziej osłabiony Grudziądz sobie nie poradzi.
 
S 8,7K

scrobek

Użytkownik
Betsafe wystawił już linie na Wrocław -14,5 po 1,85. Myślę ze taka linia jest spokojnie do pokrycia. 3 liderów + Monberg i najprawdopodobniej Tai (obydwaj od środy we Wrocławiu), który jest po kontuzji ( tutaj bym sie zastanawiał czy nie lepiej było by dać zz. Kangur ma 3 średnią wiec jada wszyscy). Juniorzy u siebie powinni wygrywać u siebie, bo Cyran, Przedpełski czy Staszek są spokojnie do objechania.W 1 biegu jak zrobia 4-2 to będzie dobrze.
Grudzią to tego meczu przystąpi osłabiony brakiem Watta, który ma problemy zdrowotne. Za niego będzie jechał najprawdopodobniej Ruud, który zaliczył ostatnio pare wywrotek. GTŻ może też zastosować zz tylko kto by miał w niej jechać? Hansio i Kościuch to zdecydowanie za mało. Widze tutaj zdecydowane zwycięstwo gospodarzy
Rozrzut jest ładny Betsafe 15,5 dla Grudziądza , Tobet 24 dla Grudziądza. Zgadzam się z przedmówcą co do typu. Nie sądzę, że Grudziądz zdobędzie więcej niż 30 punktów dzisiaj. Poza tym Davey Watt nie jedzie, za niego pierwotnie miał jechać David Ruud, jednak po dzwonie w Szwecji nie jedzie dzisiaj. Zastąpi go Kevin Woelbert.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Gollob w Toruniu zawsze dobrze jeździł, a ostatnio gorzowski tor jakoś mu nie odpowiada i jeździ bardzo asekuracyjnie. Bardziej mu pasuje już tor w Tarnowie niż u siebie, trochę to dziwne ale wyraźnie widać że Gollob lepiej jeździ na wyjazdach niż u siebie. Więc do Golloba nie byłbym wcale taki pewny i uważam że linia wystawiona jak najbardziej prawidłowo.

.
Zapomniales chyba jak Tomek jezdzil jeszcze niedawno w Gorzowie i przywozial komplety bez zadnego problemu. Po wypadku w Skandynawii wydaje mi sie, ze sie troche przyblokowal psychicznie choc On z uporem twierdzil, ze to wina sprzetu. Jesli tak bylo, to wczoraj zobaczylismy na torze starego dobrego Tomasza.
Gdyby dzisiaj byl zwykly ligowy mecz, nie bym byl pewny jego super wystepu w dzisijszym dniu, ale, ze jest to final, ostatni mecz w Gorzowie w tym sezonie mysle, ze Tomasz jako kapitan druzyny godnie pozegna kibicow i przywiezie wynik bliski kompletu.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Gorzów - Tarnów 2@5,5 Tobet (80% stawki)
X@21 Tobet (20% stawki)

Już dziś wielki finał. Spotykają się niezwykle mocne ekipy. Gospodarze jadą dziś bez swojego najlepszego juniora, co może okazać się decydującym aspektem w walce o mistrzostwo. Faworytem dzisiejszego meczu jest Stal, ale czy aż tak dużym? Według mnie nie. W tym meczu może się zdarzyć dosłownie wszystko, więc z przyjemnością gram w stronę Tarnowa. W pierwszym biegu bardzo możliwe 1-5. Poza tym 4 wyścigi w których 3-3 będzie szczytem tego co miejscowi mogą osiągnąć. Spodziewam się bardzo zaciętych zawodów, a jak będzie przekonamy się wieczorem.

pozdrawiam
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
moim zdaniem padły tutaj słowa zdecydowanie na wyrost.
Przygotowanie toru w Gorzowie przez cały sezon jest skandaliczne, w półfinale było już mega niebezpiecznie.
Przygotowanie toru w Gorzowie przez cały sezon było dobre, a podczas półfinału rzeczywiście było dziurawo, jak na wielu innych torach w wielu sytuacjach. Ja rozumiem, że dla niektórych żużel powinien być sportem dla panienek, ale nie bądźmy tacy delikatni - to, że ktoś upadł nie oznacza jeszcze, że tor przygotowany jest skandalicznie. Chciałbym też zauważyć kto zazwyczaj upadał - Adam Strzelec, który na jakkolwiek przygotowanym torze w Gorzowie ma problem z przejechaniem dwóch kółek. Pozostali zawodnicy (a warto przy tym zauważyć, że o dziwo zawsze byli to zielonogórzanie)upadali w ferworze walki - bo ich poniosły emocje i chcieli uciec na zewnętrzną do przesady, bo toczyli bój o pozycję, bo woda była za słona. Szczerze mówiąc wszystkie te uwagi to dla mnie słodkie pierdy ludzi, którzy uważają, że tor powinno się przygotowywać od linijki w idealnym, zawsze identycznym stanie.
plus trener Paluch(ja pamiętam jak on jeździł ostro)
a jak czytam takie słowa,to mi się nóż w kieszeni otwiera sam po prostu. Oglądam ten sport od 17 lat i chamsko jeżdżącego Palucha w życiu na torze nie widziałem, chociaż jestem z Gorzowa. Co innego jeśli mowimy o zawodnikach pokroju Roberta Flisa, czy też gwiazdeczki Łukasza Cyrana, ale jeśli pomyliłeś Flisa z Paluchem, to świadczy to o Twojej marnej wiedzy o tym sporcie.
Kończąc temat Golloba, przestał jeździć w Gorzowie bo zmieniono tor robiony od linijki na nieco bardziej zaskakujący. Nie widzę w tym nic złego, a że do najmłodszych zawodników nie należy, to i obawia się byle upadku. Jeśli będzie dziurawo, to pojedzie lipę i dzisiaj.
Ja również uważam, że opcja +8,5 na Tarnów jest rewelacyjna, ba, sądzę, że Gorzów ten mecz przegra. Dziękuję, pozdrawiam.
Stal Gorzów - Tauron Azoty Tarnów (0-8,5) 2 1,85 Tobet
Polecam również granie na under Golloba, skoro jak pisze nba ma być dziurawo. Niestety nie jestem aktualnie w Gorzowie więc nie jestem tego w stanie potwierdzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
moim zdaniem padły tutaj słowa zdecydowanie na wyrost.

Przygotowanie toru w Gorzowie przez cały sezon było dobre, a podczas półfinału rzeczywiście było dziurawo, jak na wielu innych torach w wielu sytuacjach. Ja rozumiem, że dla niektórych żużel powinien być sportem dla panienek, ale nie bądźmy tacy delikatni - to, że ktoś upadł nie oznacza jeszcze, że tor przygotowany jest skandalicznie. Chciałbym też zauważyć kto zazwyczaj upadał - Adam Strzelec, który na jakkolwiek przygotowanym torze w Gorzowie ma problem z przejechaniem dwóch kółek. Pozostali zawodnicy (a warto przy tym zauważyć, że o dziwo zawsze byli to zielonogórzanie)upadali w ferworze walki - bo ich poniosły emocje i chcieli uciec na zewnętrzną do przesady, bo toczyli bój o pozycję, bo woda była za słona. Szczerze mówiąc wszystkie te uwagi to dla mnie słodkie pierdy ludzi, którzy uważają, że tor powinno się przygotowywać od linijki w idealnym, zawsze identycznym stanie.


a jak czytam takie słowa,to mi się nóż w kieszeni otwiera sam po prostu. Oglądam ten sport od 17 lat i chamsko jeżdżącego Palucha w życiu na torze nie widziałem, chociaż jestem z Gorzowa. Co innego jeśli mowimy o zawodnikach pokroju Roberta Flisa, czy też gwiazdeczki Łukasza Cyrana, ale jeśli pomyliłeś Flisa z Paluchem, to świadczy to o Twojej marnej wiedzy o tym sporcie.

Kończąc temat Golloba, przestał jeździć w Gorzowie bo zmieniono tor robiony od linijki na nieco bardziej zaskakujący. Nie widzę w tym nic złego, a że do najmłodszych zawodników nie należy, to i obawia się byle upadku. Jeśli będzie dziurawo, to pojedzie lipę i dzisiaj.
Ja również uważam, że opcja +8,5 na Tarnów jest rewelacyjna, ba, sądzę, że Gorzów ten mecz przegra. Dziękuję, pozdrawiam.

Stal Gorzów - Tauron Azoty Tarnów (0-8,5) 2 1,85 Tobet
Polecam również granie na under Golloba, skoro jak pisze nba ma być dziurawo. Niestety nie jestem aktualnie w Gorzowie więc nie jestem tego w stanie potwierdzić.
Odpowiem Ci tak: jesteś z Gorzowa,to podejdź do Golloba i zapytaj się go co sądzi o przygotowaniu toru w tym sezonie w Gorzowie..Kilka sezonów wstecz podobne historie tworzył Dowhan w ZG-przygotowywali tor taki,że Dobrucki,Walasek czy Protasiewicz przed kamerami przyznawali że tor jest niebezpieczny do jazdy..

W Bydgoszczy w tym roku robiono tor przyczepny,dla wielu ciężki ale nie było tak,że jeden łuk jest praktycznie bez dziur a na drugim masz ser szwajcarski praktycznie..

A czy moje słowa były na wyrost przekonamy się dziś wieczorem.

ps.Paluch,Flis czy Świst nigdy nie szanowali kości rywali,pzdr;)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Stal Gorzów - Tauron Azoty Tarnów (0-8,5) 2 1,85 Tobet
Tomasz Gollob over
7 punktów 1,72 Bet365

Pierwszy mecz finałowy przed nami. Moim zdaniem dwumecz ustawił już Bartka Zmarzlika. Dzisiaj tor ma być trudny.. cóż. Gospodarze mają kim straszyć, linia jak na Tomka jest dla mnie śmieszna 7 punktów? Jeśli Tomek dzisiaj nie zrobi poziomu 8-10 punktów to Stal nie ma czego szukać w dwumeczu a kto wie czy nawet dzisiaj.. Na pewno mocna para będzie Zagar-Iversen, na nich głównie kibice liczą ale uważam, że Jensen z Tomkiem wcale nie będą odbiegać od tej &quot;drugiej&quot; pary Stali Gorzów. Kasprzak dzisiaj nie będzie się obracał za siebie, będzie jechał w 3 biegach z bardzo słabymi juniorami o których nie ma co pisać.. Jeśli będą młodzi zawodnicy z Gorzowa zdobywać jakieś punkty to chyba tylko po defektach itd.. Jeśli chodzi o gości to Greg mimo, że w mojej ocenie się facet &quot;wypala&quot; to utrzyma dzisiaj moim zdaniem poziom tak jak miało to miejsce w Toruniu. Nie wiem czego spodziewać się po Januszu bo facet zatracił gdzieś formę ale dzisiaj na pewno będzie bardzo skupiony bo to finał. Myślałem, że Martin nadal ma problemy ze zdrowiem jednak wczoraj rozwiał moje wątpliwości i uważam, że będzie bardzo mocnym punktem drużyny w parze z Leonem. Przypomnę, że &quot;Vacul&quot; to tegoroczny zwycięzca rundy Grand Prix na &quot;Jancarzu&quot;... Para juniorska to olbrzymi handicap Tarnowian i na pewno będą chcieli to wykorzystać. Ogólnie myślę, że Tomek już się &quot;pakuje&quot;, po tym sezonie drogi Komarnickiego i Golloba się chyba rozejdą.. Tomasz będzie bardzo łakomym kąskiem ze swoim ksmem.. Do tego ten tor w Gorzowie, robiony pod wszystkich zawodników poza Tomkiem powoduje, że chyba były Mistrz Świata zmieni po sezonie barwy klubowe, domyślam się na jakie.. ???? ;) Reasumując stawiam w tym meczu na handicap dodatni w kierunku gości i over Tomasza.
Nie wiem skąd w ogóle ta nagonka na gorzowski tor, bo szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy ktoś (oprócz meczu z ZG) na niego narzekał (przypomnij mi jeśli możesz/pamiętasz).
nie wiesz kiedy? to ja Ci przypomnę.. Marek Cieślak podczas spotkania w rundzie zasadniczej.. &quot;Tor jest ciężki.. ale zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie&quot;.
Niels Kristian Iversen -0.5 1.72 VS Tomasz Gollob +0.5 2.00 tobet
Taki Tomek jezdzacy jak wczoraj, jadac w koncu po dlugich latach w finale ligi ma byc gorszy od Nielsa? Do tego dostaje 0,5 punku gratis po kursie 2? Helo znawcom tobetu szczerze gratuluje, dla mnie to fajny diamencik na dzisiejsze zawody.
7/10
Uważałbym z tym typem.. Tomek utrzyma poziom, ale nie licz na to, że będzie dzisiaj &quot;flying Gollob&quot; jak wczoraj. Chce na pewno zdobyć medal złoty ze Stalą, ale &quot;Era Golloba&quot; w Gorzowie jak dla mnie kończy się z końcem tego sezonu.. Uważam, że Tomek dzisiaj pojedzie na poziomie 9-10 punktów a Iversen około 12..
moge Ci powiedziec co tez o torze sadzi Matej czy Kasper dla większości ten tor jest lepszy i bardziej im odpowiada niz 2-3 sezony temu.
Tylko, że &quot;Kasper&quot; jeżdzi u was od tego roku, więc za dużo do gadania 2 czy 3 lata temu nie ma.. chyba, że &quot;jęczał&quot; na ten tor po jednym odjechanym meczu w barwach drużyny przeciwnej..
mamy robic tor pod 1 Tomka czy pod wiekszosc zespolu.
Tylko Tomek na &quot;tarce&quot; jest gwarancją w takich meczach pod kompletów a z całym szacunkiem dla reszty zawodników Stali, to nie każdy z nich taką zdobycz gwarantuje nawet na kopie, no może &quot;Puk&quot;..
Tomek raczej u nas nie zostanie
zgadzam się w 100% .. ;)
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Gollob w ostatnim czasie narzeka na wszystko, przecież nie jest żadną tajemnicą, że to w 90% przez niego odwoływano spotkania w Gorzowie. Teraz tylko pytanie na ile jeden zawodnik ma być autorytetem decydującym o tym, czy coś jest czarne, czy białe? Nie wiem skąd w ogóle ta nagonka na gorzowski tor, bo szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy ktoś (oprócz meczu z ZG) na niego narzekał (przypomnij mi jeśli możesz/pamiętasz).
Z tym ostatnim się oczywiście nie zgadzam, ale chyba i tak każdy z nas ma swoje zdanie i go nie zmieni, więc nie ma sensu kontynuowanie dyskusji.
 
N 1

nba

Użytkownik
Odpowiem Ci tak: jesteś z Gorzowa,to podejdź do Golloba i zapytaj się go co sądzi o przygotowaniu toru w tym sezonie w Gorzowie..Kilka sezonów wstecz podobne historie tworzył Dowhan w ZG-przygotowywali tor taki,że Dobrucki,Walasek czy Protasiewicz przed kamerami przyznawali że tor jest niebezpieczny do jazdy..
W Bydgoszczy w tym roku robiono tor przyczepny,dla wielu ciężki ale nie było tak,że jeden łuk jest praktycznie bez dziur a na drugim masz ser szwajcarski praktycznie..
A czy moje słowa były na wyrost przekonamy się dziś wieczorem.
ps.Paluch,Flis czy Świst nigdy nie szanowali kości rywali,pzdr;)
Wiem doskonale co sadzi Tomek o torze i powiem Ci ze dla niego jest on zly jest zbyt nierowny nie ma tak duzej jak 2 sezony temu ale moge Ci powiedziec co tez o torze sadzi Matej czy Kasper dla większości ten tor jest lepszy i bardziej im odpowiada niz 2-3 sezony temu. mamy robic tor pod 1 Tomka czy pod wiekszosc zespolu. Tomek raczej u nas nie zostanie wiec ja osobiscie wybieram tor ktory pasuje wiekszosci zawodnikow
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Żużel - Polska - Extraliga Play-Off
Spotkanie.Matej Zagar -Niels Kristian Iversen ( Stal Gorzów - Unia Tarnów : Żużlowcy H2H )
Typ.1
Kurs.2,29
Bukmacher.Betsson
Data.07.10.2012 g.17.30
Analiza.

Dzisiaj pierwsze spotkanie finalowe Ekstraligi pomiedzy zespolami Stal Gorzów - Unia Tarnów.Faworytem dzisiejszego spotkania jest nieznacznie zespol gospodarzy.Ale tak naprawde,oba zespoly sa naszpikowane gwiazdami i trudno wskazac kto dzisiaj pojedzie lepiej.Ja wybralem typ na pare zawodnikow a mianowicie Matej Zagar -Niels Kristian Iversen .Buki faworyzuja tutaj Iversena niewiedziec czemu,bo jak dla mnie to zawodnicy na tym samym poziomie.Dzisiaj oboje jada razem w parze i wcale nie jest powiedziane,ze to PUK bedzie zawsze z przodu.Ostatnio to wlasnie Zagar prezentowal sie lepiej niz PUK.Jezyczkiem u wagi wedlug mnie beda biegi w ktorych pojada osobno a ten latwiejszy ma Zagar.W biegu 13 Niels Kristian Iversen za rywali bedzie mial Leona Madsena,Tomasza Golloba i Janusza Kołodzieja,Natomiast Zagar w biegu 12 pojedzie prawdopodobnie z Kacperem Gomólskim,Adrianem Cyferem i Gregiem Hancockiem.Jak dla mnie para tych zawodnikow bardzo wyrownana,ale przy takim kursie na Slowenca,zal bylo by nie sprobowac.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tomasz Gollob - Niels Kristian Iversen 1 @ 2,50 Betsafe

Bicz pliss! gdzie taki kurs na Golloba w parze z Iverenem. Przecież tu powinno być po 1,85. Dlaczego? po pierwsze Gollob jedzie z Jensenem a ten ostatnio chyba nie jest aż tak rewelacyjny jak zawsze. W Chellengu zaliczył Olimpiadę i nie wierzę że zrobił to specjalnie. Gollob wczoraj był w niezłym gazie w Toruniu, w finale po defekcie Mistrza Świata nawet chciałem by on wygrał Dzisiaj to on musi być liderem drużyny by Gorzów wygrał ten mecz. Iversen jedzie z Zagarem a ten w Gorzowie jeździ bardzo dobrze i swobodnie może zabierać punkty Duńczykowi. Puk ma sezon konia ale ostatni też tak jakoś bez błysku z początku sezonu, chociaż w Gorican niby w ładnym stylu załatwił sobie awans do GP. Ale dzisiaj ma trudniejsze biegi do tego nie prowadzi pary a po wymieszaniu jedzie z Gollobem. W tej parze według mnie lepszy będzie Gollob a kurs z kosmosu na moje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom