>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FINAŁ: Niemcy - Argentyna [13.07.2014 - NIEDZIELA] 21:00

aliant 531

aliant

Użytkownik
X/X jak w masło.
Moja wyśmiewana teoria sie sprawdzila.
A w STSach 97% typerow pewniaczkow właśnie popłynęło .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
milcz jak nie wiesz o co chodzi. Gosc ktorego obrazilem zwyczajnie zasluzyl na cos wiecej niz tylko obraza ale jestesmy niestety tylko w internecie. POczytaj sobie pierwsze strony tematu to bedziesz wiedzial o co chodzi.
Słuchaj tak to sobie możesz odzywać się do rodziców lub do kolegów a ty widocznie nie masz do nikogo szacunku widać że masz jakiś problem psychiczny i tyle bo nie wiem co więcej mogę napisać każdy może wyrazić swoje zdanie a ty tylko potrafisz obrażać jak widać a dalsza konwersacja z tobą nie ma sensu a najlepiej to ci radze czytać książki
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
X/X jak w masło.
Moja wyśmiewana teoria sie sprawdzila.
A w STSach 97% typerow pewniaczkow właśnie popłynęło .
Masz rację zwracam Honor śmiał się z twojej teori ale sprawdziła się wycofałem swoje pieniądze na Niemcy postawiłem na remis i wygrałem leci plusik pozdro ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zapraszam do sprawdzenia pierwszej strony i moich postów.
Niczego oprócz gdybania tam nie widzę ale dobrze przeczuwales no ale typu brak :p
Koledzy jak Diviner zamiast obrażać innych wracajcie do mamy pod spódnice
 
M 0

maciepicie

Użytkownik
Postawiłem mniej jak 11 rożnych oraz wygraną Niemców bez względu na to czy w dogrywce czy w regulaminowym czy w karnym. Udało się. Stawka miała być wyższa (w planach miałem postawić 2 000 zł), ale z racji tego, że nie chciałem kusić losu to postawiłem 100 zł i 2.5x pomnożyłem. Piątka mistrzowie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mecz wyrównany. Obrona Niemców zawodziła, ale jeszcze bardziej zawodziła ofensywa Argentyny - setki Higuaina, Palacio - żenada. Z każdą minutą Argentyna była bardziej zmęczona. Myślałem, że Niemcy wygrają w karnych, udało się już w dogrywce. Jestem bardzo szczęśliwy 1/5 budżetu zagrana prawidłowo. Większość typerów na świecie i tutaj nie pomyliła się. ✅✅✅✅
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Mecz to Mecz wiadomo wygra lepszy ale teraz co ci postawili na argentyne to widzę wielcy kozacy mecz się nie skończył a ty mobilny to już w ogóle pojechałeś wyzywasz nie wiem ile ty masz lat ale poziomem nic nie prezentujesz a ty Napoleni stawiałeś na inne drużyny wczesniej pamiętam przegrywałeś a teraz widzę tutaj cwaniaczek śmieszne he z fartem.
Generalnie debilom nie odpisuje, ale dla Twojej wiadomości na tym mundialu napisałem że Argentyna wygra z Belgią (tak też się stało mimo opinii większości forum), że Francja wygra z Niemcami (co się nie stało), a mecze Brazylia-Niemcy i finał odradzałem do gry.
Kozacze? Skądże, bo drużyna która bardziej mi się podobała ostatecznie przegrała. Przed mundialem stawiałem finał Francja-Argentyna, pomyliłem się. Jedyne co wyśmiewam to ludzi którzy przewidywali pogrom na Argentynie, którzy wychwalali Niemców. Dla mnie to jest totalnie Januszostwo, cebulactwo i kibicowanie tym którzy są na fali. Niemcy byli lepsi, bo zdobyli o jedną bramkę w finale więcej, ale mecz był bardzo zacięty i mógł iść w obie strony.
Gratulacje dla wszystkich którzy na mundialu coś zarobili, dzięki tym którzy poświęcili chwile na napisane merytorycznej analizy, z którymi można było kulturalnie posprzeczać się na argumenty. Za błędy przepraszam, czasem brały mnie emocje gdy ktoś nie potrafił zrozumieć jasno napisanego zdania. Do zobaczenia w analizach o sportach walki, do których gorąco zapraszam. Pozdrowienia dla wszystkich ;)
 
Do góry Bottom