>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FIFA 08 - OFICJALNY TURNIEJ FB - 5 edycja - CAFE

housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Dzis probujac porozmawiac z Malolatem o ustawieniu sie na mecz polfinalowy, uslyszalem odpowiedz ze teraz nie moze bo idz pic &quot;balentajna&quot; a gdy pozniej On napisal i powiedzialem mu ze mozemy grac za 1h-1.5h to zostalem podle wysmiany...i po paru nie milych komentarzach, wyzywany od Kur... i dostalem wiadomosc...ze za nazwanie jego mamy jakos tam napisze na forum i ze dostane dyscyplinarnego walka...Niestety nie mam archiwizowania wiadomoscie, lecz rozmowa trafila do HauseKloca i Nowika...i Oni mogą wszystko potwierdzić...Jetsem zablokowany- zadnego kontaktu z malolatem;/;/;/ Przykro ze tacy ludzie uczstnicza w takich moim zdaniem porzadnych turniejach ????
no i co ?? cos na skreenach inaczej trochę to wygląda niż mi pisałeś na gg.. co ty na to??
jak widać to tobie się bluzga włączyła, chociaz jak znam zycie to małolat nie był dłużny ale stary wczoraj pisałeś coś zupełnie innego..
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
no i co ?? cos na skreenach inaczej trochę to wygląda niż mi pisałeś na gg.. co ty na to??
jak widać to tobie się bluzga włączyła, chociaz jak znam zycie to małolat nie był dłużny ale stary wczoraj pisałeś coś zupełnie innego..
Więc? Walkower dla mnie tak?
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
żaden walkower. rozegrajcie normalnie mecze starając się nie bluzgać sobie nawzajem a Bartek dostaje :zoltakartka: za przesadne nieco słownictwo i za to że trochę mu się fakty pomieszały i na gg wysłał mi jak widać przez siebie edytowane nieco archiwum.
Bartek napisał
&quot;Bartek 1926 (10-02-2008 21:11)
Malolat 21:11:18
dobra kurwo
Malolat 21:11:24
bo wpisze walkowera&quot;
a w archiwum Małolata jest
&quot;Ja 21:11:56 /malolat/
dobra kurwa
Ja 21:12:01
bo wpisze walkowera&quot;
więc coś tu się popieprzyło komuś chyba..
Po drugie napisane było wyraźnie w regulaminie że dowód na wszelkie spory stanowi archiwum gg. jeżeli z jakichś powodów ktoś nie archiwizuje rozmów to powinien zdawac sobie sprawę że nie może udowodnić swojej racji.
Jeżeli sytuacja się powtórzy Bartek otrzyma ???? i zakaz gry w kolejnych edycjach.
 
B 0

bartek1926

Użytkownik
Panowie,
Dzisiaj &quot;odbył&quot; się pierwszy mecz polfinalowy, miedzy mna a Malolatem... Rutynowa sytuacja.. Polaczenie sie...Rozpoczęcie meczu..Po 30-stej minuecie meczu( w moim przekonaniu, niestety inne jest Malolata) gra zostaje rozłączona, przez Malolata, gdyż przyznal się on sam do tego czynu rozmawiajac ze mna na gg.. Z powodu mojej niewiedzy, co robic w takiej sytuacji rozpoczelismy mecz kolejny, ktory zakonczyl sie wynikiem 1:1..Mimo tego zapytalem HauseKloca czy celowe rozlaczenie meczu jest dozwolone, na co odpowiedzial ze nie... Więc zrobiłem screeny calej mojej rozmowy z malolatem(nie popelniajac poprzedniego bledu, i teraz wam je przedstwiam):
http://img229.imageshack.us/img229/2808/malolatrozmowa1aa2.png
http://img136.imageshack.us/img136/4443/malolatrozmowa2fj6.jpg
http://img136.imageshack.us/img136/6026/malolatrozmowa3oj3.jpg
http://img136.imageshack.us/img136/4849/malolatrozmowa4fx5.jpg
http://img229.imageshack.us/img229/5514/malolatrozmowa5ta0.jpg
http://img229.imageshack.us/img229/2553/malolatrozmowa6ef2.jpg
http://img233.imageshack.us/img233/3383/malolatrozmowa7kc1.jpg
Wszystkie screeny oprocz pierwszego sa w formacie JPG, wiec wyjsciowa forma jest nie czytelna, ale wystarczy tylko wziasc przyblizenie lupa;] I wszystko widoczne ????
PS. Oczywiscie nie obyło się bez wylgaryzmów ze strony Malolata... ????
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Na wstępie chciałem powiedziec, że pisząc post powyżej sam się ośmieszyłeś. :-D

Po pierwsze: Rozłączyłem się po 3 minucie z powodu strasznych lagów. Oczywiście napisałem to w rozmowie. (Łatwo mozna sprawdzic ze było to w okolicach 3 minuty meczowej, ponieważ po rozłączeniu gry odrazu napisałem czy tnie się Bartkowi1926 gra. Było to dokładnie 4,8 sek.)
Samo wybieranie składów zajeło koledze wieki. Gdzie czekałem ponad 4 minuty, az Bartek1926 wybierze skład. (Jest to przez niego potwierdzone w rozmowie gdzie powiedział, że długo wybierał skład bo mu się zacinało.)

Po drugie: &quot;Jeb*c wybieranie składu&quot; to jeden wulgaryzm. Nie wulgaryzmy.

Po trzecie: Nie mam zamiaru grać z Bartkiem1926 meczu. Miałem czas w niedziele i w poniedziałek. Straciłem sporo czasu i nerwów.
Myślę, że wykluczenie tego Pana z turnieju byłoby trafną decyzją.

Pozdrawiam.
 
B 0

bartek1926

Użytkownik
Na wstępie chciałem powiedziec, że pisząc post powyżej sam się ośmieszyłeś. :-D

Po pierwsze: Rozłączyłem się po 3 minucie z powodu strasznych lagów. Oczywiście napisałem to w rozmowie. (Łatwo mozna sprawdzic ze było to w okolicach 3 minuty meczowej, ponieważ po rozłączeniu gry odrazu napisałem czy tnie się Bartkowi1926 gra. Było to dokładnie 4,8 sek.)
Samo wybieranie składów zajeło koledze wieki. Gdzie czekałem ponad 4 minuty, az Bartek1926 wybierze skład. (Jest to przez niego potwierdzone w rozmowie gdzie powiedział, że długo wybierał skład bo mu się zacinało.)

Po drugie: &quot;Jeb*c wybieranie składu&quot; to jeden wulgaryzm. Nie wulgaryzmy.

Po trzecie: Nie mam zamiaru grać z Bartkiem1926 meczu. Miałem czas w niedziele i w poniedziałek. Straciłem sporo czasu i nerwów.
Myślę, że wykluczenie tego Pana z turnieju byłoby trafną decyzją.

Pozdrawiam.
dziwne ze tak wszystko odmierzasz...Nie wiem skad sie wzielo 4 minuty na wybieranie skladow, Trwalo to moze ok minuty maxymalnie dwoch...Pozatym to ze zacina przy wybieraniu skladow nie oznacza ze zacina rowniez podczas meczu, co i tak nie upowaznia do rozlaczania, a o ten wyczyn nam tu chodzi... I nie kara sie za dlugie wybieranie skladow( co nie mialo miejsca) tylko o to iż rozlaczasz gre...;/ Mimo to nie mam ochoty wysluchiwac wylgaryzmow od Ciebie.. I klotnia pomiedzy czasem 3min. a 30 minut, nie ma znaczenia bo chodzi o rozlaczenie..I to w omencie gdy szedlem z groznym kontratakiem(czego niestety nie moge udowodnic..)
Pozdrawiam
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
dziwne ze tak wszystko odmierzasz...Nie wiem I to w omencie gdy szedlem z groznym kontratakiem(czego niestety nie moge udowodnic..)
Pozdrawiam
Za takie kłamstwa to powinienes dostac dozywotniego bana.
Wierzcie albo nie rozłączyłem grę gdy piłka była w srodku pola nie wiem w czyim posiadaniu bo nie mogłem tego zobaczyc przez straszne lagi.
Hmmm minuta - dwie? Kolejna niezła sciema z twojej strony.
Tobie sie nie zacinało mi tak. I mówisz ze to nie było powodem do rozłączenia?! Jesli prawie nic nie widziałem co sie dzieje w grze?! Człowieku jesteś żałosny. Wynik meczu był 0-0 piłka była w srodku pola i rozłączyłem się w 3 minucie meczu.
Mówisz ze nie masz ochoty wysłuchiwac wulgaryzmów... Ja tam nie widziałem wulgaryzmów tylko 1 wulgaryzm. Za to specjalnie dla ciebie od początku archiwum zrobie screeny twoich wulgaryzmów pod moją osobą.
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik


Bartek jakoś nie widzę żebyście grali 30 min meczu. Jestem ciekaw czy brałeś kiedys udział w jakimś turnieju, bo mimo że graczem jesteś niezłym co udowodniłes dojściem do tej fazy turu to jakoś zachowanie twoje jest aspołeczne.

Propo rozmowy, którą ze mną wrzuciłeś, to nie sądzę żeby w tej sytuacji miały zastosowanie moje słowa, bo ja miałem na mysli celowe rozłączanie np, przy akcji sam na sam, albo gdy piłka leci do bramki, czy inne tego typu, a nie po kilku minutach meczu z powodu lagów.

I jeżeli zadałbyś mi pytanie zgodnie z faktem to odpowiedziałbym ci że TAK rozłączenie jeżeli laguje jest normalne i sam nie raz tak robię bo nie uznaje gry z lagami. tyle że ja wtedy albo robie restart i ponownie łączę albo umawiam się na inny dzień a nie od razu szukam sposobu na walkowera.

musze ci powiedzieć że straciłeś na wiarygodności zupełnie ,, najpierw przerabiając archiwum które mi podesłałeś a później twierdząc że zagrałeś 30 min meczu a ze skreenów które sam wrzuciłeś widac że minęło nie więcej jak 4 min.

Dlatego przyznaję walkowera dla Małolata w obydwu meczach półfinałowych i wylkuczam cię z meczu o 3 miejsce.. (punkty dostaniesz jak za 4 miejsce) jednocześnie, poniewaz jesteś dobrym graczem nie przyznaję ci ???? i mam nadzieję że podejdziesz nieco innaczej do kwestii turniejów na FB / to tylko zabawa a nie gra na śmierc i życie/ i w następnej edycji, jeżeli weźmiesz udział, to nie będzie już problemów z tobą i twoimi meczami. a musze zaznaczyć że tylko ty spośród 16 uczestników miałeś ciągle jakieś &quot;ale&quot; do przeciwników...

Ps. Małolat a kwestisa kto ile ustawia druzyny to jego sprawa (oczywiście bez przesady) ale np Włosi są tak ustawieni że trzeba wymienić prawie cały skład na starcie
 
B 0

bartek1926

Użytkownik
Skoro jednak, inaczej zrozumialem Twoje slowa to niewiem skad walkower, ale ok...Przeboleje...A druzyny dlugo wybieralem w tym drugim meczu!! Tym zakonczonym 1:1, a w pierwszym rozlaczonym trwalo to bardzo krotko, i skoro moje 30 min. gry nie jest wiarygodne, to dlaczego 2 minuty malolata, sa prawdziwe?!?!?!Spróbuj na to popatrzyć z mojej strony...
Pozdrawiam
 
adi10_tm10 0

adi10_tm10

Użytkownik
Sorry że się wtrące do tematu ale z uwagą śledze tą kłótnie i uważam że skoro chłopaki grali 4 min jak to widać na scrrenie zanim Małolat sie rozłączył to bardziej skłaniałbym sie ku wersji Bartka, ponieważ 4 min w przełożeniu na minuty meczowe to będzie ok 30 min, a same ustawienia to góra minuta. Ale moze się mylę. Chciałem wyrazić tylko swoje zdanie i mam nadzieje że bedzie mniej takich kłótni bo gra sie dla zabawy a nie zeby jak najszybciej zrobić przeciwnikowi walkowera. POzdrawiam
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Sorry że się wtrące do tematu ale z uwagą śledze tą kłótnie i uważam że skoro chłopaki grali 4 min jak to widać na scrrenie zanim Małolat sie rozłączył to bardziej skłaniałbym sie ku wersji Bartka, ponieważ 4 min w przełożeniu na minuty meczowe to będzie ok 30 min, a same ustawienia to góra minuta. Ale moze się mylę. Chciałem wyrazić tylko swoje zdanie i mam nadzieje że bedzie mniej takich kłótni bo gra sie dla zabawy a nie zeby jak najszybciej zrobić przeciwnikowi walkowera. POzdrawiam
Widac ze nie sledziłes tej kłótni dokładnie. Jak bys widział w rozmowie było ze strasznie długo bartek wybierał skład... i nie była to 1 minuta tylko cos koło 3-4
Dziękuje za przyznanie mi walkowera.
Pozdrawiam
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Sorry że się wtrące do tematu ale z uwagą śledze tą kłótnie i uważam że skoro chłopaki grali 4 min jak to widać na scrrenie zanim Małolat sie rozłączył to bardziej skłaniałbym sie ku wersji Bartka, ponieważ 4 min w przełożeniu na minuty meczowe to będzie ok 30 min, a same ustawienia to góra minuta. Ale moze się mylę. Chciałem wyrazić tylko swoje zdanie i mam nadzieje że bedzie mniej takich kłótni bo gra sie dla zabawy a nie zeby jak najszybciej zrobić przeciwnikowi walkowera. POzdrawiam
Widać po skreenach że minęły 4 min. tak więc to już jest około 35 min meczowa + załączenie + zmiany w składach... to nie mogło być 30 min meczowych.. to nei możliwe... tak więc wersja małolata poza innymi czynnikami o których napisałem powyżej jest moim zdaniem prawdziwa..
 
B 0

bartek1926

Użytkownik
Ale człowieku!;] Jak prawdziwe moga byc 2 minuty malolata?! Zalaczenie trwa 10 sek
Wybranie druzyny 15 sek. I składy wybieralem mooooze pol minuty...I to i tak jest dlugo...Razem daje nam to, ok niech bedzie minute...Więc gdzie tu prawda malolata?!
 
Do góry Bottom