>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FIFA 08 - OFICJALNY TURNIEJ FB - 5 edycja - CAFE

housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Ok.. Panowie obydwa mecze grupy C prosze rozegrac jutro.
Gramy bez patchów a sposób deinstalacji jest na stronie turniejowej z której to ściągnąłeś. ja też niegdyś miałem to gówno ale na szczęście nie trzeba reinstalować fify żeby się patchów pozbyć.

jeżeli będziecie mieli problemy z połączeniem walkowerem oddaje mecz ta strona z powodu której nie można się połączyć. jeżeli ktoś nie może zinstalować hamachi a to jedyny sposób na połączenie to neistety przeciwnik dostanie walkowera.

bartek wcześniej zgłaszał mi problemy sprzętowe dlatego rozumiem że dopiero dzisiaj próbowaliście sie połączyc.

jeżeli ktoś z was uważa że przeciwnik go olewał prosze o wrzucenie skreena z gg.

reasumując wszystkie nierozegrane do dziś mecze maja odbyć sie najpóźniej do jutra... to ostateczny termin
 
lencio 16

lencio

Użytkownik
jak ktos ma patcha i chce go usunac to nie musi robic reinstalki :p wystarczy usunac 1 plik :]
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
ta strona to wyszukiwarka kodów rejestracyjnych i cracków - więc do hamachi tez pewnie znajdziesz. tylko miej dobry antywirus i firewall jak z niej korzystasz ???? bo potrafii zrobic niezla sieczke z kompa - jak astalavista.net ????
 
B 0

bartek1926

Użytkownik
Caly dzien co paredziesiąt minut pisze do Bartka, ktory gra chorwacja...&quot;jestes&quot; &quot;odezwij sie&quot; &quot;Mamy mecz do rozegrania&quot;...no i zadnej odpowiedzi...gracz byl caly czas dostepny...Mam screena, jak cos...Jutro nie moge zagrac, bo mnie nie ma a gracz zostal o tym poinformowany...
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Panowie podobno w naszym turnieju są gracze uzywają bugów. Nie sądziłem że musze o tym pisać bo normalni gracze nie oszukują ale widze że muszę wyraźnie wskazać że bugi są zabronione. i tak:
W FIFIE 08 nie wolno stosować następujących zagrań:
• Rzuty rożne należy wykonywać krótko lub w pole karne, jednak nie na poprzeczkę.
→ Zabronione jest wykonanie rzutu rożnego na poprzeczkę.
→ Jeśli przypadkowo się komuś zdarzy użyć ten rodzaj buga ale nie odda strzału na bramkę tylko piłkę odda przeciwnikowi np. poprzez wykopanie w aut, będzie liczone jakby bug nie miał miejsca.
→ Dozwolone jest wkręcanie piłki.
• Rzuty wolne należy wykonywać samemu, namierzając i oddając strzał.
→ Zabronione jest wykonywanie rzutów wolnych przez komputer, czyli namierzenie sobie miejsca oddania strzału, oraz odczekanie 30 sekund, aż zrobi to komputer
 
lencio 16

lencio

Użytkownik
HouseKloc ale bezczelnie skopiowałes regulamin rozgrywek z bugów ze stronki efifa.pl i do tego słowo w słowo :| zal ...
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
Caly dzien co paredziesiąt minut pisze do Bartka, ktory gra chorwacja...&quot;jestes&quot; &quot;odezwij sie&quot; &quot;Mamy mecz do rozegrania&quot;...no i zadnej odpowiedzi...gracz byl caly czas dostepny...Mam screena, jak cos...Jutro nie moge zagrac, bo mnie nie ma a gracz zostal o tym poinformowany...
nie odpisywalem bo mnie nie bylo widocznie - i nie klam ze bylem na dostepnym bo bylemcaly czas na z/w wiec to chyba samo w sobie o czyms swiadczy ??
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
a co do bugow to rzeczywiscie wczoraj gralem z niejakim sawasem w sumie 3 mecze do turnieji - w pierwszy meczu jeszcze jako tako to wygladalo bo wygrywal - ale w pozostalych dwoch meczach niestety nie mogl juz sobie poradzic i jedyne co robil to schodzil caly czas do boku gral na rozne i probowal strzelac bramki z wrzutek na poprzeczke pare razy mu sie to udalo ale i tak z nim wygralem - bardzo mnie smiesza takie sytuacje kiedy ktos sobie nie moze poradzic i probuje za wszelka cene wykorzystac bledy w grze zeby wygrac
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Poradzić to Ty sobie nie mogłeś, bo w pierwszym meczu nie istniałeś :p
Co nie zabronione to dozwolone :p Zobacz od kiedy regulamin obowiązuje i wtedy pogadamy :p
A co do błędów w grze to regulamin jest idiotyczny... Wkręcać można, poprzeczki nie - spoko ????
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
tak tak bez bicia sie przyznaje ze w pierwszy meczu nie istnialem dlatego nie bugowales.... niestety albo stety w nastepnych dwoch meczach role sie znaczaco zmienily.... ja wiem ze nie bylo zabronione to ale moim zdaniem taka gra jest bez sensu - i dla mnie to jest jednoznaczne z tym ze ktos porpostu nie umie przegrywac i chce wygrac za wszelka cene grajac w sumie nie fair - poniewaz ja tak nie gralem.... to i raczej od innych zawodnikow wymagam tego zeby gra toczyla sie w miare fair play
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Spoko, tak jak powiedziałem - co nie zabronione to dozwolone, a regulamin, który jeden bug dopuszcza, drugiego nie trochę jest &quot;nie tego&quot;, ale spoko, dogramy do końca.
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
HouseKloc ale bezczelnie skopiowałes regulamin rozgrywek z bugów ze stronki efifa.pl i do tego słowo w słowo :| zal ...
ehhh... zapomniałem dac cudzysłowia na początku i na koncu... i co to zmienia?? miałem się rozpisywać skoro wiadomo o co chodzi.. a jeżeli lista bugów jest niepełna to czekam na informację.
co nie jest zabronione jest dozwolone??? plucie na innych też nie jest zabronione ale cywilizowani ludzie tego nie robią. i tak samo jest z używaniem w meczu sposobu na gola gdy z góry wiemy że przeciwnik ma znikome lub żadne szanse na obronę.
ja nigdy w żadnym meczu nie zastosowałem takich sztuczek.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
a w zadnym regulaminie nie ma opisanego jaki ma byc tryb podań - czy podania na wyjscie maja byc sterowane przez komputer czy recznie - tak jak w Pro na sieci EA
dzisiaj Housekloc zagralismy na podaniach recznych u mnie a wczesniej u Easy gralem na automatach ???? moznaby to unormowac
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Dzis probujac porozmawiac z Malolatem o ustawieniu sie na mecz polfinalowy, uslyszalem odpowiedz ze teraz nie moze bo idz pic &quot;balentajna&quot; a gdy pozniej On napisal i powiedzialem mu ze mozemy grac za 1h-1.5h to zostalem podle wysmiany...i po paru nie milych komentarzach, wyzywany od Kur... i dostalem wiadomosc...ze za nazwanie jego mamy jakos tam napisze na forum i ze dostane dyscyplinarnego walka...Niestety nie mam archiwizowania wiadomoscie, lecz rozmowa trafila do HauseKloca i Nowika...i Oni mogą wszystko potwierdzić...Jetsem zablokowany- zadnego kontaktu z malolatem;/;/;/ Przykro ze tacy ludzie uczstnicza w takich moim zdaniem porzadnych turniejach ????
Rozmowa 1:
HTML:
BartekFIFA 19:34:08
Ty  mamy mecz do rozegrania
Ja 19:34:26
Ty nie teraz
BartekFIFA 19:34:44
ja nie musze koniecznie teraz grac
BartekFIFA 19:34:52
ale dzisiaj gramy?
Ja 19:35:02
no zobaczymy
BartekFIFA 19:35:10
k
Ja 19:35:14
bo jeszcze ide sie napic balantajna
Ja 19:35:27
z córką prezydenta
BartekFIFA 19:35:29
to idz
BartekFIFA 19:35:33
i zagramy jak wrocisz
BartekFIFA 19:35:57
chyba z corka Twojej starej
Ja 19:37:01
smiech
BartekFIFA 19:41:16
bujaj jaja
BartekFIFA 19:41:22
i potem gramy
Rozmowa 2:
HTML:
Ja 20:42:57
gramy?
Ja 21:08:57
??
BartekFIFA 21:09:10
nie teraz
Ja 21:09:15
to kiedy
BartekFIFA 21:09:16
pozniej
BartekFIFA 21:09:28
za jakas godzinke
Ja 21:09:38
yhy
BartekFIFA 21:10:13
albo za poltorej:[
BartekFIFA 21:10:15
niewiem
BartekFIFA 21:10:29
do ktorej na gg bedziesz?
Ja 21:11:06
nie wiem kurwa
BartekFIFA 21:11:32
zal kurwa
Ja 21:11:41
zal do mamy
BartekFIFA 21:11:51
Twojej;d
Ja 21:11:56
dobra kurwa
Ja 21:12:01
bo wpisze walkowera 
BartekFIFA 21:12:26
za?
BartekFIFA 21:12:26
hahahaha
BartekFIFA 21:13:36
pojebany jakis jestes
BartekFIFA 21:13:42
czas mamy do wtorku
BartekFIFA 21:13:44
pojebie
Ja 21:14:29
&lt;lol2&gt;!!!!!!!!!!!!
Ja 21:14:38
&lt;lol2&gt;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
BartekFIFA 21:15:31
termin do rozegrania meczy do dnia 12.02.2008 (wtorek) włącznie
BartekFIFA 21:15:31
pizdo
Ja 21:17:19
ok pisze na forum ze wyzywałes mnie od pizdy wyzywałes moją matka walkower dyscyplinarny
Ja 21:17:24
bye  ????
Wyzwiska pod moją osobą wytłuściłem.
Nie jestem jego kolegą i nie zycze sobie takiego zachowania. W innych turniejach za takie zachowanie zostaje sie automatycznie dyskfalifikowanym z turnieju i przy następnych turniejach nie jest taka osoba brana pod uwage.
????????????
 
B 0

bartek1926

Użytkownik
Dzis probujac porozmawiac z Malolatem o ustawieniu sie na mecz polfinalowy, uslyszalem odpowiedz ze teraz nie moze bo idz pic &quot;balentajna&quot; a gdy pozniej On napisal i powiedzialem mu ze mozemy grac za 1h-1.5h to zostalem podle wysmiany...i po paru nie milych komentarzach, wyzywany od Kur... i dostalem wiadomosc...ze za nazwanie jego mamy jakos tam napisze na forum i ze dostane dyscyplinarnego walka...Niestety nie mam archiwizowania wiadomoscie, lecz rozmowa trafila do HauseKloca i Nowika...i Oni mogą wszystko potwierdzić...Jetsem zablokowany- zadnego kontaktu z malolatem;/;/;/ Przykro ze tacy ludzie uczstnicza w takich moim zdaniem porzadnych turniejach ????
 
Do góry Bottom