>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fenerbahce vs Sevilla FC 20.02.2008r.

Status
Zamknięty.
S 0

sebastian28

Użytkownik
Tutaj 1x po kursie 1.41.W Turcji przy fanatycznych kibicach gra sie strasznie ciężko.Fenerbache gra dobrze,pewnie wygrywa w lidze,ale ambitni Turcy rzucą sie na rozbitą Seville z całych sił i myśle że wygrają bo skład mają dobry.Sevilla jakby sie obudziła ale mnie nie przekonuje .Niegrają już tego co za Juande Ramosa.Widać że miał on spory autorytet.Ostanio coś zaczeli grać lepiej wiec 1x tu moge zaryzykować
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Tutaj 1x po kursie 1.41.W Turcji przy fanatycznych kibicach gra sie strasznie ciężko.Fenerbache gra dobrze,pewnie wygrywa w lidze,ale ambitni Turcy rzucą sie na rozbitą Seville z całych sił i myśle że wygrają bo skład mają dobry.Sevilla jakby sie obudziła ale mnie nie przekonuje .Niegrają już tego co za Juande Ramosa.Widać że miał on spory autorytet.Ostanio coś zaczeli grać lepiej wiec 1x tu moge zaryzykować
Ja bym typował prędzej x2 lub pustą 2. Sevilla gra ostatnio znakomicie;(2-1 z Osasuną, 2-1 z Recreativo, 1-1 z Barceloną, 4-2 z Espanyolem) zwłaszcza w meczu z Barceloną pokazali fantastyczną piłke. Fenerbahce nie jest jakimś silnym zespołem, wyszli z grupy i 1/8 to dla nich próg nie do przejścia. Jeśli tylko Kanoute - Fabiano - Jesus Navas - Daniel Alves - Capel będą mieli swój dzień to Sevilla może zapewnić sobie awans w pierwszym meczu.
 
von 0

von

Użytkownik
Fenerbahce - Sevilla

Niestety moja wiedza o tureckiej piłce jest płytka. Jedyne na czym oprę moją analize to mecze Ligi Mistrzów. Wiem również że turecki futbol jest bardzo nie przyjemny dla klubów klubów technicznych. podobnie jak piłka grecka. Myślę również że w dwumeczu mają takie same szanse jak i Sevilla. Na początku sezonu Sevilla prezentowała się średnio, teraz jest lepiej, jednak mecze wyjazdowe to nadal katastrofa. We wszystkich meczach w roli gości zdobyli tylko osiem punktów, co daje do myślenia. Twarda gra Fenerbahce, myśle że zmusi Seville do opuszczenia murawy w roli przegranych, a bramkarz nie jednokrotnie skapituluje, dlatego oprócz 1ki proponuje także handicap.

Typ: 1
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Wiadomo że liga turecka odstaje od hiszpańskiej lecz jednak uważam że tym 1X jest jak najbardziej odpowiedni na to spotkanie.Fenerbahce już w fazie grupowej pokazało że potrafi u siebie grać dobrą piłkę i że nawet Inter im nie straszny.Może i Fenerbahce nie awansują do dalszej fazy ale uważam że w tym meczu mają szanse urwać jakiś punkt Sevilli ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Pierwszy mecz zapowiada się bardzo ciekawie, w Turcji gra się bardzo ciężko ponieważ gospodarzą pomaga będzie wspaniała publicznośc co jest dużym atutem. Jeśli miałbym typowac to dałbym 1x ponieważ remis jest realny, nie sądzę żeby Sevilla wygrała. Fenerbache ma w swoim składzie kilku świetnych graczy i w żadnym wypadku nie można mówic że to hiszpańska drużyna jest faworytem tego meczu, ja tutaj bardziej stawiam na Fenerbache niż na hiszpanów ;)
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
ja w tym meczu gram zdecydowanie na OVER
zarówno Fenerbache jak i Sevilla ostatnio znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji, o czym świadczą ostatnie wyniki. Obie drużyny mają bardzo dużą siłę w ofensywie i strelają dużo bramek
Oglądając ostatnie 2 mecze hiszpanow, odniosłem pozytywne wrażenie. O grze turków, niebędę się wypowiadał bo obserwue tylko ich wyniki, które są coraz lepsze
Typ na Over bardzo prawdopodobny
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
1X @ 1.43 8/10
Over 2.5 @ 1.95 7/10

Dziwi mnie kurs na over - spodziewalem sie nizszego - a dlatego ze jakos obydwie druzyny pochodza z goracych terenow pilkarskich.
Sevilla to nie ta druzyna co chociazby pol roku temu - trener Ramos odeszedl do Spurs , niekotrzy gracze odeszli. W Hiszpanii już im ta gra tak nieidzie.
Na ostatnie 10 meczu u siebie Fenerbache ma bilans 8-2-0 +13 7/10 ovsery.
Sevilla na ostatnie 10 meczy an stadionach rywali ma bilans 3-4-3 +2 4/10 overy.
Moim zdaniem wygrana Sevilli jest mało realna , prędzej będzie remis lub wygrana gospodarzy , 1X najpewniejszy , over polecam - ale to jak ktos bedzie pewny bardziej niz 7/10
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Fenerbahce - Sevilla 2 2,60 STS
Sevilla nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem Fenerbahce. Turcy zrobili już swoje, awansowali do 1/8 i to jest już koniec ich przygody z Champions League. Sevilla jest ostatnio w formie; tacy piłkarze jak Alves-Kanoute-Navas-Capel coś ustrzelą i przewiduje wynik 2-1 lub 3-1 dla Sevilli.
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Fenerbahce - Sevilla 2 2,60 STS

Sevilla nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem Fenerbahce. Turcy zrobili już swoje, awansowali do 1/8 i to jest już koniec ich przygody z Champions League. Sevilla jest ostatnio w formie; tacy piłkarze jak Alves-Kanoute-Navas-Capel coś ustrzelą i przewiduje wynik 2-1 lub 3-1 dla Sevilli.

Człowieku niewidziałes chyba ostatnio gry Fenerbache.
W lidze radzą sobie z każdym, przy tym strzelają wiele goli, posiadają wyrównany skład i napewno stać ich na wyeliminowanie hiszpanów

Sevilla także ostatnio w niezłej formie
Obie drużyny mają po 50% szans na awans
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
W lidze tureckiej mogą sobie pokonywać każdego ale to jest liga mistrzów. Inter łatwo ich ograł 3-0. Sevilla to doświadczony zespół, wiedzą jak grać w fazie pucharowej. Ostatnio pokonali na wyjeździe silny Espanyol i ich forma wciąż rośnie. Jakoś ciężko mi się doszukać dobrych piłkarzy w Fenerbahce; : Deivid, Alex, Keżman, Aurelio,Carlos mają się przeciwstawić takim zawodnikom jak Alves, Keita, Kanoute, Fabiano, Navas, Capel ?? Remis to maksimum co może Fenerbahce ugrać ale ja typuje zwycięstwo Sevilli.
 
soken07 0

soken07

Użytkownik
Inter ich ograł u siebie 3:0 ale Fenerbahce u siebie wygrało z nimi 1:0 . Poza tym Inter to nie Sevilla. Moim zdaniem fenerbahce nie przegra tego meczu, moim zdaniem nawet to wygrają, bo mają w tym sezonie niepowtarzalną szansę awansu do ćwierćfinału LM ;) Sevilla owszem, ostatnio radzi sobie bardzo dobrze, ale na gorącym terenie w Turcji nie będą mieli łatwo .
Pozdro ;)
 
von 0

von

Użytkownik
Kolejna analiza CzokoZiom która przyprawia mnie o wybuch śmiechu. Bardzo śmieszy mnie Twoje myślenie. Doszliśmy do 1/8 to dalej już nie trzeba ! Tak ? Jaka w tym jest logika ? Właśnie to, że doszli już tu powinno ich jeszcze bardziej zmotywować. Tak samo jak:
Jakoś ciężko mi się doszukać dobrych piłkarzy w Fenerbahce; : Deivid, Alex, Keżman, Aurelio,Carlos mają się przeciwstawić takim zawodnikom jak Alves, Keita, Kanoute, Fabiano, Navas, Capel ?
No tym to już mnie zrzuciłeś z fotela. Trzeba było jeszcze dodać że Sevilla ma ładniejsze stroje i lepsze buty od tych z Turcji. Od kiedy grają nazwiska ?
I szukam gdzieś faktu na którym mógłbym oprzeć Twoje zdanie, mianowicie to że Sevilla jest w formie. Szukam i szukam ale nigdzie nie mogę znaleźć.
Gdy czytałem niektóre wcześniejsze analizy, jakoś się powstrzymywałem, ale tu już nie wytrzymałem.
P.S. Wybacz jeśli czymś Cię uraziłem, zapewniam że nie to było moim zamiarem :]
 
R 0

ryzy

Użytkownik
Kolejna analiza CzokoZiom która przyprawia mnie o wybuch śmiechu. Bardzo śmieszy mnie Twoje myślenie. Doszliśmy do 1/8 to dalej już nie trzeba ! Tak ? Jaka w tym jest logika ? Właśnie to, że doszli już tu powinno ich jeszcze bardziej zmotywować. Tak samo jak:



No tym to już mnie zrzuciłeś z fotela. Trzeba było jeszcze dodać że Sevilla ma ładniejsze stroje i lepsze buty od tych z Turcji. Od kiedy grają nazwiska ?

I szukam gdzieś faktu na którym mógłbym oprzeć Twoje zdanie, mianowicie to że Sevilla jest w formie. Szukam i szukam ale nigdzie nie mogę znaleźć.

Gdy czytałem niektóre wcześniejsze analizy, jakoś się powstrzymywałem, ale tu już nie wytrzymałem.

P.S. Przepraszam jeśli czymś Cię uraziłem, zapewniam że nie to było moim zamiarem :]
Von zgadzam sie z Toba w 100%. CzokoZiom nie wiem kiedy Fenerbahce u siebie przegrało... Liga a Puchar to jest cos innego... tutaj motywacja jest XXXXXX razy wieszka... ja stawiam czysta 1 na Fenerbahce. Dawno sie juz na nich nie zawiodłem i mysle ze tym razem bedzie tak samo
Pozdro :spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
sevilla to team pokroju tottenhamu(za czasow jola, ramos ich poukladal), mogaca wygrac z kazdym nawet najsilniejszymi zespolami , tak samo jak z kazdym przegrac, kompromitujac sie z zespolami slabymi. sevilla na wyjazdach gra moim zdaniem fatalnie i nie zmieni tego ostatnie zwyciestwo z mocnym w tym sezonie espanyolem. nie wiem czy w zespole z turcji nie ma zadnych oslabien, ale jesli sie okaze ze nie to zagram ostro na fenerbahce tak jak na jutro gram ostro na rome
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Kolejna analiza CzokoZiom która przyprawia mnie o wybuch śmiechu. Bardzo śmieszy mnie Twoje myślenie. Doszliśmy do 1/8 to dalej już nie trzeba ! Tak ? Jaka w tym jest logika ? Właśnie to, że doszli już tu powinno ich jeszcze bardziej zmotywować. Tak samo jak:

No tym to już mnie zrzuciłeś z fotela. Trzeba było jeszcze dodać że Sevilla ma ładniejsze stroje i lepsze buty od tych z Turcji. Od kiedy grają nazwiska ?
I szukam gdzieś faktu na którym mógłbym oprzeć Twoje zdanie, mianowicie to że Sevilla jest w formie. Szukam i szukam ale nigdzie nie mogę znaleźć.
Gdy czytałem niektóre wcześniejsze analizy, jakoś się powstrzymywałem, ale tu już nie wytrzymałem.
P.S. Wybacz jeśli czymś Cię uraziłem, zapewniam że nie to było moim zamiarem :]
Haha. Człowieku nie rozumiesz mnie. Napisałem, że Fenerbahce doszło do 1/8 finału i to jest ich kres dlatego, że trafili na silniejszą Sevillę. Po drugie napisales, ze nazwiska nie grają; prawda, ale czy tacy piłkarze jak Capel (widziałeś co robił z obrońcami Barcelony?), Navas, Alves, Kanoute, Fabiano są wielkim gwiazdami?? Oni też pierwszy raz grają w 1/8 ale są doświadczeni w pucharach ponieważ rok temu i 2 lata temu wygrali Puchar UEFA. Fenerbahce rok temu także grało w Pucharze UEFA ale nic nie zwojowali (odpadli z przeciętnym AZ). Mówisz, że Sevilla nie jest w formie?? Tym już mnie rozbroiłeś. Wygrali 4-2 w Espanyolu gdzie Real i Barca nie dali rady wygrać, pechowo tylko zremisowali z Barceloną; w znakomitej formie jest Diego Capel i cała drużyna. Nie sugeruj sie wynikami Fenerbahce w lidze tureckiej, Sevilla pokaże im ich miejsce w szyku.
PS:pomyśl 2 razy zanim coś napiszesz. Będziesz mi wdzięczny za to że postawiłeś Seville :-D.
 
von 0

von

Użytkownik
Rozumiem że dalsza rozmowa z Tobą nie ma sensu. Ale jednak na pożegnanie napisze Ci jeszcze coś ode mnie.
Pierwsze primo: nie mam Ci za co dziękować, bo na żadną Seville stawiać nie mam zamiaru.
Drugie primo:
Nie sugeruj sie wynikami Fenerbahce w lidze tureckiej, Sevilla pokaże im ich miejsce w szyku.
Wskaż mi jeden cytat w którym napisałem że Fenerbahce gra dobrze w lidze, to wygra z Sevillą :-|. A jak tak owego nie znajdziesz, proszę żebyś nie wsadzał mi zdań którymi się kompletnie nie kieruje.
Trzecie primo: Sevilla jest w formie ? W formie była sezon temu. 11 pkt. wyjazdowych na 36 pkt. oznacza dobrą formę tak ? No to gratuluje pomyślunku ...
EDIT: Aha, i jeszcze bardzo mnie poruszyły te słowa
Pomyśl 2 razy zanim coś napiszesz
n/c
No to by było na tyle
Adieu !
 
S 0

sikor89

Użytkownik
Fenerbahce ,jest bardzo grozna druzyna u siebie. Moze na wyjazdach ich ogrywaja ale u siebie na stadionie jest inna gra . Turecy fanatycy beda 12 zawodnikiem. Moj typ to 1x albo over 2,5 ,gdyby Sevilla cos ustrzelila.
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Haha. Człowieku nie rozumiesz mnie. Napisałem, że Fenerbahce doszło do 1/8 finału i to jest ich kres dlatego, że trafili na silniejszą Sevillę. Po drugie napisales, ze nazwiska nie grają; prawda, ale czy tacy piłkarze jak Capel (widziałeś co robił z obrońcami Barcelony?), Navas, Alves, Kanoute, Fabiano są wielkim gwiazdami?? Oni też pierwszy raz grają w 1/8 ale są doświadczeni w pucharach ponieważ rok temu i 2 lata temu wygrali Puchar UEFA. Fenerbahce rok temu także grało w Pucharze UEFA ale nic nie zwojowali (odpadli z przeciętnym AZ). Mówisz, że Sevilla nie jest w formie?? Tym już mnie rozbroiłeś. Wygrali 4-2 w Espanyolu gdzie Real i Barca nie dali rady wygrać, pechowo tylko zremisowali z Barceloną; w znakomitej formie jest Diego Capel i cała drużyna. Nie sugeruj sie wynikami Fenerbahce w lidze tureckiej, Sevilla pokaże im ich miejsce w szyku.
PS:pomyśl 2 razy zanim coś napiszesz. Będziesz mi wdzięczny za to że postawiłeś Seville :-D.
Dobra dobra;P to co piszesz to prawda.
Tak sie składa że oglądałem mecze Sevilli z Barceloną i faktycznie...Capel był świetny...ale nie tylko on, ja już wcześniej napisałem że sevilla jest w znakomitej formie, ale z drugiej strony mamy Fenerbache, które też niebędzie chłopcem do bicia. Szczególnie w meczu u siebie, gdzie fanatyczni kibole zagrzewać będą swoich pupili do boju.
Napisałes że turcy w tamtym roku odpadli z &#39;przeciętnym&#39; AZ.
Jeśli naprawde jestes kibicem sportowym to powinienes wiedziec że obecne Az a tamto z przed roku to dwie różne drużyny..i rok temu AZ w pucharze jak i w lidze radziło sobie znakomicie.
Jak dla mnie każdy wynik w tym meczu jest możliwy, dlategho decyduje się na granie OVERA. Powodzenia chłopaki:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom