>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

FC Schalke 04 - FC Barcelona 01.04.2008

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
FC Schalke 04e - FC Barcelona
1- 3.50
X- 3.10
2- 2.10
Zapraszam wszystkich do dyskusji na temat tego spotkania. :gool:
 
H 0

herdek

Użytkownik
Przyzwoity kursik na Barcę, chociaż wszyscy dobrze wiemy, że w Gelsenkirchen, Katalończykom ciężko będzie wygrać. Myślę, tak jak poprzednik, że w Niemczech remis, lecz u siebie Duma Katalonii pokaże klase i rozniesie piłkarzy Schalke. Niemiecki zespół i tak doszedł już bardzo daleko i dalej na pewno nie awansuje..Oczywiście szanse mają, ale..Barca bez formy nawet jest lepsza od Schalke w najlepszej dyspozycji..także w pierwszym meczu remis, w drugim Barca wygrywa..
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
dwu mecz bez emocji, nie wyobrazam sobie by Barca mogla tej rundy nie przejsc... dla Schalke i tak juz jest sukcesem dotarcie do tej fazy rozgrywek a obecna ekipa jest niestety za slaba na Katalonczykow.
tak troche po za tematem... to tylko pokazuje kto potrafi wyciagac wnioski po porazkach w pucharach... Wisla zgoli niemcow 4:1 i to na ich stadionie... i co? wzmocnina kadra, madre transfery i w sumie niezly trener... i wszystko idzie ku lepszemu
w przeciwienstwie do Wisly, po tym sukcesie bylo juz tylko gorzej... swietny trener zostal zwolniony tylko daltego ze sprzedawanu mu najlepszych zawodnkow a zadano cudow, zespol gral katasrofalnie w pucharach i w kocnu ostatni sezon i katarsofa w lidze... 8 miejsce ;/ teraz jest trener cudotworca, praktycznie zadnych wielkich transferow, sklad sie znaczoca nie zmienil... a Wisla gra jakby nie Wisla... tylko co z tego... moze i na nasza lige to wystarczy... na LM juz nie.
ale to tylko taka mala mysl mi sie nasunela przypadkiem... niemiec chce to potrafi... polak nie.
 
masa 0

masa

Użytkownik
Jeżeli aktualna forma Katalończyków nie ulegnie zmianie do meczu z Schalke to nie wróże im nic dobrego. Schalke u siebie ma duże szanse na wygraną i na przykład wygrali by 2:0 a na Camp Nou Barca by wygrała 1:0 to wiadomo kto awansuje. Nie wydaje mi się że Barca będzie w stanie strzelić u siebie dużo bramek. Tak było w meczu z Celticem że wszyscy spodziewali się dużo goli a tu tylko 1:0. Ale taki scenariusz moim zdaniem jest możliwy tylko wtedy jeżeli w Barcelonie nie będzie żadnej zmiany formy.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Schalke dla mnie to cud że ten zespół jest w tej fazie rozgrywek. Niemiecki zespół jest o wiele słabszy od drużyn które już odpadły, a jednak zaszedł dalej od nich. Dla mnie przygoda tego zespołu skończy się na Blaugranie która może dziękowac Bogu że trafiła na słaby zespół, chyba najsłabszy z tych które pozostały. Już w pierwszym meczu Barca ma spore szanse zapewnic sobie awans, wystarczy że strzeli gola a Schalke nawet nie piśnie. Dla mnie under 2,5 + wygrana gości
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Shalke psim swędem trafiło do rozgrywek które dla jej kibiców i piłkarzy istniały tylko w tv i było to całkiem zrozumiałe. Jak dla nich to chyba jest taki sukces że już grają na całkowitym luzie bo osiągnęli i tak znacznie więcej niż marzyli. 0 spięcia i na lajcie podchodzą do meczu u siebie. Wszyscy wiedzą że i tak dalej nie przejdą to przynajmniej można się nacieszyć z gry z Barcą... ale Hiszpanie ostatnio nie prezentują się jakoś fenomenalnie i coś czuję że jeśli się nic nie zmieni to może paść remis... lub może nawet 1. Barca jakoś mi nie zaimponowała w poprzednich meczach wyjazdowych i tu też pewnym o wynik nie bedę.
Ale i tak uważam że dwumecz wygra oczywiście Barca ????
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
Schalke wcale nie jest bez szans. Nie znaleźli się w 1/4 przypadkiem, więc dlaczego mają się bac słabej Barcelony ?? Katalończycy w lidze wygrali tylko 4 spotkania na wyjeździe dlatego mecz na Arena Auf Schalke na pewno nie będzie spacerkiem. Piłkarze z Gelsenkirchen ostatnio grają co raz lepiej, wygrali 3 kolejne mecze w Bundeslidze i będą chcieli pokazac na co tak naprawdę ich stac na tle Barcelony. Katalończycy zagrają zapewne bez Ronaldinho i na pewno bez Messiego i może także Toure,Deco i Puyola.
Warto postawic w tym meczu na Schalke, wynik 1-0 jak najbardziej możliwy.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Schalke 04 - FC Barcelona
Wczorajszy mecz Barcelony utwierdził mnie w przekonaniu, że Rijkard powinien polecieć. Po bardzo dobrej pierwszej połowie (Barca prowadziła 2:0), nastąpiła... fatalna druga połowa (przegrali 3:2). Około 60 minuty zszedł zdecydowanie najlepszy z zespołu Blaugrany Bojan Krkić i gra się posypała.
Idiotyczne błędy w obronie, katastrofalna gra w ataku. Tak naprawdę te 3 bramki w drugiej połowie to i tak niewielki wymiar kary za tę grę. Pomimo dobrych pierwszych 30 minut, ta gra wyglądała fatalnie i nie wg. mnie, niestety Barcelona nie ma absolutnie żadnych szans na wygranie tego meczu bez Messiego. Natomiast Schalke ostatnio gra coraz lepiej, po wcześniejszych nie najlepszych meczach, ostatnie cztery pojedynki w lidze to 3 wygrane i jeden remis (wczoraj z Karlsruhe).
Dodatkowo Schalke posiada w tym meczu atut własnego boiska, co moze, patrząc na wyniki nie jest zbyt wielkim atutem dla nich, lecz jest dużą przwszkodą, dla słabo grającej na wyjazdach Barcelony.
Home - Schalke:
14.03.2008 - Bundesliga - Schalke 2:1 Duiburg
01.03.2008 - Bundesliga - Schalke 0:1 Bayern
19.02.2008 - 1/8 CL - Schalke 1:0 Porto
15.02.2008 - Bundesliga - Schalke 1:2 Wolfsburg
03.02.2008 - Budensliga - Schalke 4:1 Stuttgart
Away - Barcelona:
29.03.2008 - PD - Betis 3:2 Barcelona
20.03.2008 - Cup Semifinal - Valencia 3:2 Barcelona
16.03.2008 - PD - Almeria 2:2 Barcelona
01.03.2008 - PD - Atletico Madrid 4:2 Barcelona
20.02.2008 - 1/8 CL - Celtic 0:1 Barcelona

Schalke ⛔⛔ - 3.50
Barcelona / Schalke (1poł. / koniec)⛔⛔ - 22.00 (dla ryzykantów).
Over 2,5 ⛔⛔- 2.00
Czy będzie rzut karny?⛔⛔- TAK - 3.40
Nie wyszło ;). Ale jako kibic Barcelony nie jestem zawiedziony (wynikiem, bo grali bardzo słabo).​
 
runej 0

runej

Użytkownik
Schalke 04 - FC Barcelona



Wczorajszy mecz Barcelony utwierdził mnie w przekonaniu, że Rijkard powinien polecieć. Po bardzo dobrej pierwszej połowie (Barca prowadziła 2:0), nastąpiła... fatalna druga połowa (przegrali 3:2). Około 60 minuty zszedł zdecydowanie najlepszy z zespołu Blaugrany Bojan Krkić i gra się posypała.
Idiotyczne błędy w obronie, katastrofalna gra w ataku. Tak naprawdę te 3 bramki w drugiej połowie to i tak niewielki wymiar kary za tę grę. Pomimo dobrych pierwszych 30 minut, ta gra wyglądała fatalnie i nie wg. mnie, niestety Barcelona nie ma absolutnie żadnych szans na wygranie tego meczu bez Messiego. Natomiast Schalke ostatnio gra coraz lepiej, po wcześniejszych nie najlepszych meczach, ostatnie cztery pojedynki w lidze to 3 wygrane i jeden remis (wczoraj z Karlsruhe).
Dodatkowo Schalke posiada w tym meczu atut własnego boiska, co moze, patrząc na wyniki nie jest zbyt wielkim atutem dla nich, lecz jest dużą przwszkodą, dla słabo grającej na wyjazdach Barcelony.​


Zgodze sie ???? Barcelona gra teraz slaba pilke ... Juz jest mowa o zwolnieniu Franka ,a to moze byc ogromny + dla druzyny Schalke ... Druzyna nie grajaca dobrej pilki i lekko rozkojarzona moze nie dac sobie rady z nienajgorzej grajacym klubem Schalke ????
Wedlug mnie gra na Schalke nie jest najgorszym typem ... Jest bardzo duzo prawdopodobienstwo ,ze Katalonczycy nie poradza sobie ???? Warto tez podkreslic znakomita postawie bramkarza Schalke ... Kazdy chyba pamieta mecz z Porto ... Pokazal klase ????
Bedzie ladny mecz ????

Ja bym postawil:
FC Schalke 04 @ 3,50
FC Schalke 04 - FC Barcelona (under/over 2.5) @ 2.00
FC Schalke 04 - FC Barcelona 1/2 - X @ 2.10
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
Trzeba przyznac, że Barcelona w Lidze Mistrzów prezentuje się o wiele lepiej niż w lidze hiszpańskiej.
W tym meczu bardzo prawdopodobny jest remis, Barca musi w końcu się odbudowac i zagrac dobry mecz. Wczoraj z Betisem zagrali beznadziejnie w 2 połowie ale w pierwszej prezentowali się dobrze. Jak zagrają przez pełne 90 minut na swoim poziomie to Kuranyi i reszta trochę poganiają za piłką ;].
 
M 0

marcino16

Użytkownik
Przestrzegam przed nadmiernym hura optymizmem że Barca to pewniak - na pewno nie w pierwszym meczu - wystarczy spojrzeć co oni robią na wyjazdach przez cały sezon...
 
unique 41

unique

Użytkownik
oglądaliście jak Barcelona gra z Celticiem na wyjeździe?! grali pięknie bo to jest LM inne drużyny, inny styl, Barcelonie to leży ale wg mnie i tak nikłe szanse na zwycięstwo patrząc na Barcelone i brak MEssiego .. możlwie że wróci R10 i poprowadzi team do zwycięstwa .
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
z tym ze celtic to cioty do kwadratu, i zwyciestwo barcelonie daly bledy obrony. lecz mimo wszystko uwazam ze barca wygra ten mecz, gospodarze napewno sie nie otworza beda chcieli nie stracic i moze sie uda to strzelic
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
możlwie że wróci R10 i poprowadzi team do zwycięstwa .
Ronaldinho nie został nawet powołany na mecz. Podobnie jak Deco. Do składu wrócił Marquez i Milito. Powołany został także Eto`o, choć jego występ stoi pod sporym znakiem zapytania.
Pełna lista powołanych:
Valdés, Pinto, Milito, Márquez, Puyol, Xavi, Gudjohnsen, Iniesta, Eto&#39;o, Zambrotta, Henry, Edmílson, Sylvinho, Giovani, Thuram, Abidal, Touré, Bojan.
Widziałem jak Barca grała z Celticiem, ale widizałem także jak grała z Betisem. To była tragedia. Z taką grą (a nie wierzę, żeby zagrali znacznie lepiej [gorzej być nie może])) nie mają szans na zwycięstwo. No, chyba, że Schalke sie dostosuje i też zagra kompletną kaszanę.
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Kazdy wie ze barcelona to lepszy zespol od shalke. Barcelona ostatnio gra bardzo slaby football jesli shalke nie zrobi glupich bledow i wykorzysta bramkowe sytuacje to moze byc niespodzianka. Nie pewny mecz ale jesli bym stawial to bym stawil na REMIS.
 
I 6

insaner

Użytkownik
Pomimo iż jest LM, gdzie zespoły wznoszą się na wyżyny to przy obecnej formie i składzie Barcy (który już został podany przez kogoś wyżej) oraz... kursie na Schalke jedynym rozsądnym typem na ten mecz może być granie na Schalke, lub pewniejsze 1X. A co do podanego typu na 2/1 (połowa meczu / koniec ) to dzięki - skorzystałem - na bet365 kurs na to 34.0 i chociaż wiadomo to już totolotek to za prawie nic można jednak sporo wygrać ????
Edit.
Dla ryzykantów ciekawy wydaje się także typ:
Dodatkowy handicap azjatycki:
Schalke -1 Kurs: 8.80 (jesli schalke wygra jedną bramką to zwrot stawki)
 
T 0

telfind

Użytkownik
Barcelona ostatnimi czasy prezentuje bardzo niepewną piłkę i właśnie z tym meczem LM miałem największy ból głowy. Barca po ostatniej porażce z Berisem spadła na 3 miesjce w Primiera Division i myślę że bedzie sie chcailo zrechabilitowac w oczach kibicow wygrana w Lidze Mistrzow. W ostatnich 5 meczach ligowych zdobyli tylko 4 punkty i to dla niektorych mogloby wygladac na krach formy ale Barca to klasa sama w sobie i juz nie raz pokazywala na co ja stac w trudnych momentach. Dlatego moj typ to czysta 2 !! ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Schalke 04 - FC Barcelona 0:1
Typ: 1 (remis nie ma zakladu) ⛔
Analiza:

Jutro czekają nas dwa pierwsze z czterech spotkań ćwierćfinałowych. Zagrają Schalke 04 - FC Barcelona i AS Roma - Manchester United . Ja z tych dwóch spotkań do przeanalizowania wybrałem to pierwsze. Większość pewnie pomyśli, że pewnie dlatego, że jest łatwe do wytypowania bo faworyt jest jeden i jest nim Duma Katalonii. Ja jednak do końca nie jestem przekonany czy będzie tak różowo dla kibiców hiszpańskiej drużyny. W tej chwili najbardziej za ekipą Barcy przemawiają nazwiska. Mimo braku Messiego i Ronaldinho i tak prezentują się o wiele lepiej niż drużyna z Niemiec. Jednak jak wiemy nazwiska nie grają. Po stronie Schalke jako atut można zapisać własne boisko i ambicje. Czy to wystarczy na gwiazdy Rijkaarda? Już nie raz mieliśmy okazję się przekonać, że teoretycznie słabsza drużyna ogrywała silniejszą. Myślę, że najlepszym przykładem na ten moment jest postawa włoskiego AC Milan. W tym momencie pewnie mielibyśmy już jakiś obraz tego jak może wyglądać jutrzejszy mecz i to na kogo jednak byśmy postawili, gdyby nie fakt, że Schalke również prezentuje się słabo, a to że są w ćwierćfinale mogą zawdzięczać swojemu bramkarzowi. Mimo że w tabeli ligi niemieckiej zajmują wysokie 3 miejsce, kibice nie do końca mogą być zadowoleni. W ostatnim meczu ligowym po nudnym meczu zremisowali bezbramkowo z Karlsruher SC. W Lidze Mistrzów piłkarzom Schalke nie brakowało szczęścia (takie moje odczucie), ponieważ awansowali z grupy B na 2 miejscu za Chelsea, ale wg mnie już by dawno zapomnieli o LM gdyby nie fatalna postawa piłkarzy Valencii, którzy zajęli ostatnie miejsce w grupie. W 1/8 pokonali u siebie Porto 1:0 i przegrali na wyjeździe również 1:0. Tutaj znowu dopisało im szczęście i to oni po karnych mogli cieszyć się z awansu.
Barcelona natomiast ze swojej grupy awansowała z pierwszego miejsca i w dodatku bez żadnej porażki. W 1/8 trafili na Celtic, który pokonali na wyjeździe 2:3 i u siebie 1:0. Jednak myślę, że śmiało można stwierdzić, że ten awans zawdzięczają bardzo słabej postawie defensywy Celtów. Gdyby cała linia obrony grała tak jak Boruc dziś rywalem Schalke pewnie byliby piłkarze Celticu. Jednak dalej gra Barcelona, ale czy swój udział zakończy na 1/8 i zostanie wyeliminowana przez Schalke? W piłce wszystko jest możliwe, również i to, jednak ani mi, ani pewnie większości typerów ciężko jest wyobrazić sobie taką sytuację. Po ostatniej ligowej porażce Barcy z Betisem Sewillą 2:3 (2:0!) techniczny dyrektor FC Barcelony, Txiki Bergiristain oficjalnie powiedział: „Nie możemy się tłumaczyć, zresztą fani nie chcą słów, chcą dobrej gry i zwycięstw – mówi dyrektor techniczny Barcy. – Nasz zespół w tym sezonie nie gra tak widowiskowo i ofensywnie i mogliśmy się do tego przyzwyczaić, chociażby w Lidze Mistrzów. Teraz jednak trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i oświadczyć, że znajdujemy się w kryzysie”. Więc jak widać w Barcie już głośno mówi się o kryzysie a to na pewno nie poprawia sytuacji w zespole.
Cóż, analizując jutrzejsze spotkanie można być pewnym tylko tego, że dla którejś z drużyn szczęście skończy się na 1/8 LM. Tylko najtrudniejszą rzeczą jest wytypować wynik tego spotkania. Jak dla mnie każdy wynik jest możliwy. Chociaż jednak bardzie prawdopodobny wydaje się być remis. Jeśli o chodzi o under/over bliżej w tym meczu powinno być undera. Cóż, osobiście polecam na jutro typ X lub remis nie ma zakładu na Schalke. Sam zagram remis nie ma zakładu.
 
pello 17

pello

Użytkownik
Hmmm.. a co myślicie o typie, że Schalke strzeli gola po kursie 1,50 w expekcie? Myślę, że może się udać potrząc jak Barca gra ostatnimi czasy w obronie. Chyba jeszcze nie było takiego meczu, w którym Barca by nie straciła bramki na wyjeździe. Można spróbowac ????
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Moim zdaniem warto zagrać typ na remis do połowy meczu . Zazwyczaj w LM barca budzi się w 2 połowie ???? Co o tym sądzicie ?? Kurs w STS : 2,00
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom