>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FC Barcelona - Real Madryt , El Classico 22 marca 2015 godz. 21:00

Status
Zamknięty.
aliant 531

aliant

Użytkownik
Na fanpejdżu STS na facebooku fajna statystyka jak stawiają ludzie w poszczególnych województwach. Wczoraj sytuacja przedstawiała się tak, że tylko Kujawsko-Pomorskie w zwycięzcy widzi Real. Reszta okręgów stawia na gospodarzy. Widzę sporą masówkę na Barcę. Z jednej strony się nie dziwię. Z drugiej wyznaję zasadę unikania bezpośrednich typów w takich mainstreamowych spotkaniach. Kurs na Katalończyków jest śmieszny a przez to część ludzi zapomniała, że ten mecz to jak finał mistrzostw świata, gdzie wszystko może się zdarzyć. Dlatego skłaniam się tu (tak jak ktoś wcześniej) na BTS + over 2,5. Kurs w okolicach 1,6 (zależy od buka) to wg mnie i tak wysoka opcja na to zdarzenie. Powodzenia.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
22/03/2015 21:00 CET
FC Barcelona - Real Madrid over 3.5
2.04 (Pinnacle)
5/10
Spodziewam się dużego show, ofensywnej gry i wielu bramek. Real ostatnio ma dużo słabych meczów i problem w defensywie. Na Camp Nou będą mogli obrać swój ulubiony styl z wyprowadzaniem szybkich ataków. Ja widzę tutaj 3:1 dla Barcy lub remis 2:2.
 
majster9012 18

majster9012

Użytkownik
Panowie gdzie ten mecz będzie transmitowany? Mam konto na weeb, będzie tam?
Na weeb TV pewnie będzie, ale z doświadczenia wiem, że programy pożądane przez widzów potrafią się nawet na weeb przycinać...a wtedy zamiast relaksować się przy klasyku będziesz rzucał mięsem ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nie będę typował wyniku spotkania bo musiałbym postawić na Barcelonę a że jej nie lubię to się wstrzymam :p Wydaję mi się że chyba raczej Barca wygra 2 ostatnie spotkania wygrał Real.Forma przemawia za Barceloną.
Chciałbym się skupić na kartkach w tym meczu.Pinnacle ma linię 7.5 i tak na over jest kurs 1.704 a na under 2.160.
Wydaję mi się że oni podpowiadają grę na over a jak spojrzeć na historię poMourinhowską ???? to taki over został pokryty tylko raz padło 8 kartek.
Myślę że ta linia nie pęknie więc zagram under 7.5 kartek 2.160 Pinnacle
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Ja oczywiście idę dzisiaj w stronę Barcelony. Fakt, kursy jakie obecnie można złapać nie są zbyt zachęcające zwłaszcza jak na el classico, ale z drugiej strony czego tu się spodziewać? Każdy wie jak prezentują się oba zespoły i myślę, że to będzie miało decydujący wpływ na wynik. Oczywiście pewnie będzie gorąco i kartki się posypią jednak tutaj spodziewam się większej ilości &quot;żółci&quot; dla gości gdyż to Barcelona będzie w większej mierze stroną atakującą. Forma Messiego bajeczna, do świetnej formy strzeleckiej dorzucił ogromną liczbę asyst, w tym momencie jest 2 poziomy wyżej niż Ronaldo. Do tego Suarez, który prezentuje się bardzo dobrze jak na ten etap w nowym klubie. Najbardziej może martwić ostatnia forma Neymara, który wyraźnie obniżył loty i przede wszystkim nie strzela już tylu goli co w pierwszej części sezonu. Jednak Ney w takich meczach potrafi błyszczeć i po cichu liczę, że w końcu się przełamie, a spotkanie do tego wręcz idealne. W dodatku zielone światło od lekarzy dostał dziś Sergio Busquets, który oczywiście został powołany na dzisiejsze spotkanie. Czy wyjdzie dziś w pierwszym składzie? Trudno mi powiedzieć. Jeśli jest gotów do gry to z jednej strony chciałbym aby wyszedł, z drugiej jednak nie. Nie dlatego, że wtedy obok Pique najprawdopodobniej zagrałby Mascherano, a wiemy jak kiepski jest on w pojedynkach główkowych ze względu na swój wzrost, i nawet swoją walecznością i zawziętością tego nie nadrobi. Jeśli Masche wyszedłby jako defensywny pomocnik, to na środku zagra Pique z Mathieu i myślę, że to jest najlepsze rozwiązanie na dziś.
Real z kolei jak wiemy złapał niezłą zadyszkę. Najpierw remis u siebie z Villarreal 1:1, następnie przyszła porażka w Bilbao 0:1, aby w kolejnym meczu przegrać na własnym stadionie 3:4 z Schalke i można powiedzieć, że było blisko kompromitacji. Ostatnie spotkanie wygrane z Levante 2:0 ale bez żadnego błysku i sam wynik też nie powala gdyż Levante to jedna z gorszych ekip w lidze, która ostatnie punkty na wyjeździe urwała 13.12.2014 roku (0:0 z Cordobą). Co dla mnie &quot;ciekawsze&quot;, byłem naprawdę w szoku jak zobaczyłem reakcję Ronaldo na gol Bale&#39;a. Ja rozumiem, że każdy ma jakieś ambicje do strzelania goli. ABSOLUTNIE NIE PORÓWNUJĄC, sam gram w piłkę amatorsko, przeważnie jako napastnik/skrzydłowy i zawsze mam ochotę strzelać golę, jednak w pierwszej kolejności zawsze jest dobro drużyny. Mogę być zawiedziony, że nie strzeliłem gola ale jeśli drużyna wygrywa to to jest najważniejsze. I wydaje mi się, że publiczne pokazywanie swojego niezadowolenia, podczas gdy cały zespół cieszy się ze zdobyczy bramkowej po prostu nie przystoi zawodnikowi tej klasy. To takie moje trzy grosze odnośnie tej sytuacji.
Oczywiście, Gran Derby rządzą się swoimi prawami i w nich wszystko się może zdarzyć. Niewątpliwie najlepszym betem na to spotkanie powinien być BTS jednak po takim kursie nawet nie ma co myśleć. Drugi tym to proponowane już over 2,5 &amp; bts co oczywiście popieram. Tak samo over 3,5, który zaproponował DeepRed jest dobrą opcją. Ja w każdym bądź razie walę na Barceloną i wierzę, że w końcu wygrają gdyż dwa poprzednie spotkania to zwycięstwa Realu.
Barcelona @ 1,64 ✅
1/1 @ 2,40 ⛔
Barcelona strzeli gola w obydwu połowach @ 2,02 ✅
Barcelona &amp; over 2,5 @ 2,05
✅
Unibet i expekt
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Primera Division
Data, godzina: 22.03.2015 21-00
Spotkanie: Barcelona - Real Madryt
Analiza:
Gran Derbi to wydarzenie znane na całym świecie na które czeka się całymi miesiącami. Tak się ułożyło, że dzisiaj mamy wyjątkową pod względem piłkarskim niedziele, bo wpierw można obejrzeć swiętą wojnę w Anglii, czyli Liverpool vs Man Utd, później polski klasyk Lech - Legia, by niedzielę ukonorawać starciem na Camp Nou. Faworytem z pewnością są gospodarze, ktorzy w nowym roku złapali wyraźnie swoj rytm. Co prawda zaczeli od wpadki w San Sebastian ale później było juz zdecydowanie lepiej. Jedenaście kolejnych zwyciestw, w tym dwa z Attico w Pucharze Króla przerwałą wpadka z Malagą u siebie, gdzie przegrali po fatalnym błędzie Alvesa juz na początku meczu. Wszyscy juz mówili ze Barca wpadnie w dołek, ale nic z tych rzeczy. Od meczu z Malagą Barca wygrala szesc kolejnych meczy ogrywajac w dwumeczu LM Man City 3-1. Co ciekawe w tych meczach bramki nie strzelił Messi (zmarnował nawet karnego na Etihad Stadium), ale i tak był najlepszym graczem w tej rywalizacji. Real natomiast stacił formę z początu sezonu. Wszystk zacząło się od zdobycia Klubowego Mistrzostwa Świata w grudniu. W samym styczniu ulegli w lidze Valencii, w CdR nie potrafili wygrać meczu z Atetico (2-0 i 2-2 dało awans podopiecznym Simeone). Gdy wydawało sie ze Real odzyskuje formę przyszła klęska na Vicende Calderon 0-4. W tym momencie zaczęła się nagonka na Real nawet ze strony kibiców Królewskich, którzy wygwizdywali swoich kibiców nawet przy strzeleniu gola (najbardziej dostało sie Bale&#39;owi). Marzec to tygodnie nieudane w wykonaniu Realu. Ligowy remis z Villareal u siebie i porazka w następnym tygodniu w Bilbao spowodowało ze od chyba siódmej kolejki Real dał się wyprzedzić Barcelonie. Do tego mało brakowało do kompromitacji w LM, gdzie Real mało co nie odpadł z Schalke. Po wygranej w Niemczech 2-0 wydawało sie ze rewanz to czysta formalność, a skończyło sie na tym, że ostatnie 10 minut to była obrona wyniku Realu i skończyło sie na szczęśliwej porażce 3-4... Z taką obroną trudno bedzie powstrzymać trio z Katalonii. Świetne ostatnie tygodnie notuje Suarez, Messi również jest bardzo regularny, Neymar natomiast świetnie ostatnio asystuje. Moim zdaniem Barca jest w gzie, ktory powinien spokojnie wystaczy na himeryczny i słabo broniący Real. Z pewnością Krolewscy beda zmuszeni do zwiększonej obrony, co z pewnoscia im pasuje, bo akurat kontrataki w ich wykonaniu są zabójcze i w tym największa szansa na zdobycie goli przez nich na Camp Nou. Wielce prawdopodobna jest też czerwona kartka w tym meczu - często nerwowo nie wytrzymuje tych spotkań Ramos czy Pepe w Realu, w Barcelonie trudno gonić bedzie rywali Mascherano czy Mathieu, ktorzy są dużo wolniejsi od Ronaldo czy Bale&#39;a.
typ: Barcelona @1,67
typ: czerwona kartka: tak @2,25
BET365
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Mascherano dostanie żółtą kartkę 2,30 Unibet ✅
Busquets po kontuzji dostał dziś zielone światło do gry ale nie wiadomo czy zagra od początku. Moim zdaniem byłoby to niepotrzebne ryzyko bo jest Mascherano, który moim zdaniem jest lepszy na tej pozycji. Tak czy inaczej Argentyńczyk zagra dziś wieczorem, jeśli nie w pomocy to pewnie w obronie.
Patrząc na ostatnią formę to Barca jest zdecydowanym faworytem. Scenariusz na mecz jest dość przewidywalny - piłkarze Enrique atakują a Real wychodzi z kontrami. Wydaje mi się, że będzie to dość częsty widok dziś. Mascherano jest mistrzem wślizgów i bardzo często radzi sobie w ten sposób z zagrożeniem. Nie zawsze jednak trafia jak trzeba i zdarza się faulowanie. Tym trudniej będzie, że po drugiej stronie będą jednak Bale czy Ronaldo, którzy potrafią szybko biegać. Argentyńczyk znakomicie się ustawia ale pewnie nie raz będzie musiał gonić rywali.
Sędziować będzie Mateu Lahoz, który rzadko oszczędza piłkarzy i nie ma problemu z karaniem piłkarzy kartkami.
 
cock 756

cock

Użytkownik
FC BARCELONA - REAL MADRYT

⛔⛔⛔REAL 4,88 1j Pinnacle⛔⛔⛔
✅✅✅PONIŻEJ 3,5 gola 1,95 0,5j Pinnacle✅✅✅


Kto by nie zagrał w tym meczu - potencjał zmiennik ma. Real oklapł - może i tak. Barcelona u siebie idzie i miażdży - niewątpliwie. Nikt mi natomiast nie powie, że kurs na Real nie ma wartości. Real na underdogu - biorę w ciemno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Barca - Real
Rzut karny - tak @ 2,85 Betsson !

Chyba nikt jeszcze tutaj takiego betu nie wystawił, a więc ja pójdę sobie tym tropem. Gran Derby zawsze rządzą się swoimi prawami, nie ma tu czasu na przelewki, to prawdziwa batalia, która z drużyn jest lepsza w Hiszpanii. Obie ekipy mają dużo do udowodnienia, bo i te ekipy mogą na siebie trafić także w Lidze Mistrzów. Barca z pewnością zagra statycznie, jak to w ich zwyczaju bywa, ale i Real będzie swoje też robił pod bramką rywali. Na pewno defensywa jak i Barcy, jak i Realu nie będzie stawiała autobusu pod bramką i żaden defensor nie pozwoli aby łatwo się prześlizgnąć na pole karne swojego zespołu. Nie miej jednak obie ekipy maja kilka obrońców którzy nie stronią od fauli. I to nie ma znaczenia czy to jest spotkanie na Bernabeu, czy Camp Nou. Real ostatnio nawet lepiej grał z Barceloną, bo zdarzało mu się wygrywać, ale czy dziś sobie poradzą? Chciałbym ale jednak idę w stronę jedenastki. Kurs na Barce, za mały żebym kwapił swoje &#39;&#39;miedziaki&#39;&#39; w ich stronę. Stawiam na rzut karny w meczu, bo sędzia będzie miał na pewno co robić w tym meczu i na pewno nikt się nie będzie oszczędzać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Na weeb TV pewnie będzie, ale z doświadczenia wiem, że programy pożądane przez widzów potrafią się nawet na weeb przycinać...a wtedy zamiast relaksować się przy klasyku będziesz rzucał mięsem ;)
Ja weeb sobie chwalę ale kiedyś było kiepsko z serwerami i cięło niesamowicie.
W tej chwili nie ma nic lepszego.

Co do meczu żeby nie było OT to moim zdaniem kursy rzędu 4,30 na remis i na wygraną Realu są kuszące.
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
FC Barcelona - Real Madrid

TYP: RR przed 9&#39; (RR w 3&#39;) ✅
Atmosfera podgrzana już do maximum i na Camp Nou za 10 minut rozpocznie się wojna. Ja dziś zagram trochę loterię i postawię na rzut rożny przed 9 minutą. Nie dokonuję jakichś większych analiz gdyż to Gran Derbi i zdarzyć się może wszystko łącznie z tym, że Real sprawi łomot Barcelonie. Będzie dużo walki od samego początku być może Real będzie szukał jakiejś szansy w pierwszych minutach, Barcelona pewnie też nie pogardzi i oby jakimś trafem jeden z tych ataków skończył się RR przed 9:00 a wtedy będę szczęśliwy.
BUK # Bet365
KURS # 1.83
EDIT: Dziękuję dobranoc ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Moze i Barcelona to wygra, ale pakowanie sie w czysty win po kursie 1.7 czy jakies handi po 2.5 nie widzi mi sie. Kraza juz plotki, ze jak Carlo uwali GD to poleci, osobiscie nie traktuje tego powaznie, bo kto powazny w takiej czesci sezonu zmienia trenera, ale po Perezie wszystko mozliwe. ;)

Najrozsadniejsze wydaja mi sie zakłady na kartki poszczegolnych zawodnikow:
Alves - z zoltych sie niedawno wyzerowal + jego temperament
Ramos - Barcelona raczej bedzie dominowac to i jemu puszcza nerwy, a od agrsji to on nie stroni
Pepe / Varane - nie wiem kto tam wyjdzie, na razie Betsson nie wystawil zakladow na kartki, wiec nie dochodze skladow, ale mysle, ze ktory nie wyjdzie to zarobi zolta
CR - wiemy, ze nerwy mu czesto puszczaja, a jego kartka moze byc dosc dobrze platna
Jeszcze mysle nad Carvajalem - dosc czesto lapie kartke i na pewno troche sie potrudzi z Neymarem.
Do tego jeszcze dorzuce czerwona.

Poczekamy na kursy i wtedy dokladnie cos wybiore i edytuje lub dodam nowy post. Sedziowac bedzie Antonio Mateu Lahoz - w tym sezonie 24 mecze, a w nich 128 zoltych i 9 czerwonych, co daje nam 5.7 kartki na mecz.

Edit. Jeszcze do glowy przyszedl mi Jordi i Mascherano, na razie czekamy na kursy ????

pogratulowac.miales dobre przeczucie co do kartek.wszyscy ktorych wymieniles dostali po zoltej kartce.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Mecz się zakończył wynikiem 2:1 dla Barcelony, jednak gdyby Neymar miał trochę mniej gorącą głowę mogło być znowu więcej tak jak i w przypadku meczu z City. Niestety, Neymar nie wytrzymuje chyba tej presji w meczach o stawkę i strzela na tą bramkę z zamkniętymi oczami - jednak jego rajdy z boku boiska mogły się podobać.
Ronaldo nadal bez formy, niewidoczny i mało zaangażowany w mecz. Messi nadal w formie i to cieszy.
Suarez przy golu zachował się jak za jego najlepszych czasów w Liverpoolu - to bardzo cieszy kibica Barcy takiego jak mnie. Oby tak dalej.
Myślę, że Barcelona w tym roku zdobędzie tytuł La Liga.
 
deepred 667,8K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ronaldo nadal bez formy, niewidoczny i mało zaangażowany w mecz. Messi nadal w formie i to cieszy.
Hahahaha, gościu z jakiej planety się urwałeś? Jeżeli w tym meczu Messi był wg Ciebie widoczny bardziej niż Ronaldo (nie chodzi mi tylko o gola), to chyba oglądaliśmy inny mecz. Zdejmij waść różowe okulary, bo pleciesz bzdury. Messi był dzisiaj jednym ze słabszych zawodników Barcelony. W pierwszej połowie może raz usłyszałem jego nazwisko, w drugiej było nieco lepiej, ale tylko dlatego, że obrońcy Realu byli już wykartkowani i Królewscy nieco spuchli kondycyjnie. Trochę obiektywizmu nie zaszkodzi, fanie Barcy.
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Messi zagrał dzisiaj bardzo słabe spotkanie. Zresztą podobnie jak Neymar. Ten drugi pudłował dosłownie wszystko i zmarnował kilka świetnych okazji na gola, a Argentyńczyk był dzisiaj zadziwiająco niewidoczny. W Realu rozczarowali przynajmniej w moim odczuciu Benzema (poza asystą przy golu CR7 przeciętny mecz) i Bale (to akurat żadna nowość). Bez szału również Isco (ma chyba jakąś zniżkę formy, bo to kolejny mecz gdzie nic wielkiego nie pokazuje) i Kroos (tu się akurat przyzwyczaiłem). W sumie Real fajnie wyglądał w pierwszej połowie i mógł i powinien po niej prowadzić. Druga to już popis jednego zespołu - stąd wygrana Barcelony w sumie zasłużona. Real nagle zagubił zadziorność i szybkie ataki z pierwszych 45 minut i na boisku widać było znowu zagubiony Real grający na pałę, bez pomysłu i co chwilę notujący straty. Szkoda, bo przynajmniej remis był dzisiaj spokojnie do ugrania. Barcelona to na dzień dzisiejszy główny kandydat do wygrania LM, chociaż moim zdaniem to wynika nie tyle z ich nadzwyczajnej formy co raczej z tego, że cała reszta czołowych drużyn jest bez formy. Chelsea po solidnej pierwszej części sezonu gra ostatnio bardzo przeciętnie, co zresztą przełożyło się na ich odpadnięcie z LM. Real w kryzysie co ogólnie widać. Dzisiaj były przebłyski dawnego Realu, ale to tylko przebłyski, bo ogólna gra jest raczej słaba. Atletico też gra ostatnio słabo. Bayern tak sobie, dobre mecze przeplatane z beznadziejnymi. Zobaczymy co przyniosą najbliższe tygodnie.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Moze i Barcelona to wygra, ale pakowanie sie w czysty win po kursie 1.7 czy jakies handi po 2.5 nie widzi mi sie. Kraza juz plotki, ze jak Carlo uwali GD to poleci, osobiscie nie traktuje tego powaznie, bo kto powazny w takiej czesci sezonu zmienia trenera, ale po Perezie wszystko mozliwe. ;)
Najrozsadniejsze wydaja mi sie zakłady na kartki poszczegolnych zawodnikow:
Alves - z zoltych sie niedawno wyzerowal + jego temperament
Ramos - Barcelona raczej bedzie dominowac to i jemu puszcza nerwy, a od agrsji to on nie stroni
Pepe / Varane - nie wiem kto tam wyjdzie, na razie Betsson nie wystawil zakladow na kartki, wiec nie dochodze skladow, ale mysle, ze ktory nie wyjdzie to zarobi zolta
CR - wiemy, ze nerwy mu czesto puszczaja, a jego kartka moze byc dosc dobrze platna
Jeszcze mysle nad Carvajalem - dosc czesto lapie kartke i na pewno troche sie potrudzi z Neymarem.
Do tego jeszcze dorzuce czerwona.
Poczekamy na kursy i wtedy dokladnie cos wybiore i edytuje lub dodam nowy post. Sedziowac bedzie Antonio Mateu Lahoz - w tym sezonie 24 mecze, a w nich 128 zoltych i 9 czerwonych, co daje nam 5.7 kartki na mecz.
Edit. Jeszcze do glowy przyszedl mi Jordi i Mascherano, na razie czekamy na kursy ????
Szacunek! Przewidziałeś wszystkie żółte kartki. Do szczęścia brakło tylko czerwonej. Mimo to bardzo dobre typowanie.
Co do samego spotkania...
Były momenty gdzie to Real przeważał, jednak niewykorzystane sytuacje po raz kolejny się zemściły. Był to okres po zdobytej bramce na 1:1. Wtedy Barca mogła czuć największy dyskomfort. Po przerwie niewidoczny zupełnie Ronaldo. Zadawałem sobie pytanie, czy On w ogóle jest jeszcze na boisku. Niewiele dał drużynie oprócz zdobytej bramki. Już nie pierwszy raz tak się dzieję, mimo bramki na koncie, sam Ronaldo nie gra wielkich zawodów.
Messi również jakoś mniej widoczny, jednak daje to efekt. Dużo piłek podawał, miał więcej zadań w kreowaniu akcji. Co jakiś czas w ten sposób Barca gra i jak widać, wychodzi to na dobre. Wziął się do roboty pod koniec meczu, gdzie trzeba było przytrzymać piłkę.
Ujrzeliśmy również festiwal nieskuteczności w drugiej połowie. Sytuacje jakie marnował Neymar, lub złe wybory w ostatnim podaniu podnosiły pewnie niejednemu ciśnienie.
Kolejny mecz walki, dużo żółtych kartek, złośliwych faulów, czyli... Gran Derbi ;) Mimo wszystko sprawa mistrzostwa dalej otwarta. 10 kolejek do końca to naprawdę sporo i wszystko w tym czasie się może zdarzyć.
- Barca najcięższe mecze ma z: Sevillą, Valencią, Atletico. Po drodze są jeszcze derby z Espanyolem oraz pojedynek z Sociedad.
- Real: Celta Vigo, Sevilla, Valencia.
- Atletico chyba ma najłatwiejszy terminarz bo na tapecie z tych bardziej wymagających jest: Sevilla i Barca.
- Valencia zaś zmierzy się jeszcze z: Villarrealem, Athletic Bilbao, Barcą , Realem czy też z Celtą Vigo.
A gdzie tam jeszcze pojedynki w Lidze Mistrzów które mogą zaburzyć funkcjonowanie trzech pierwszych zespołów. Wszystko się jeszcze może zdarzyć ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A dla mnie to wyglądało tak: bardzo wyrównany poziom. Real pokazał, że przedwczesne były tezy o jego braku formy. I połowa poziom wyrównany z lekką przewagą Realu. II połowa - Do strzelenia bramki przez Suareza Real miał przewagę, potem wszystko się odwróciło, Barcelona grała jak z nut, mogła podwyższyć wynik, no ale jak Neymar wszystko robi świetnie, ale na końcu nie strzela do pustej bramki (zresztą z City to samo) to nie podwyższyła... Sam 2 gol Suareza, a właściwie podanie z środka to po prostu bajka. Nikt się nie spodziewał. Po prostu bardzo ciekawy, wyrównany spektakl. Futbol na najwyższym światowym poziomie, szkoda tylko tych przepychanek, które na moment zdominowały zawody, no ale to hiszpańska piłka... Co do przyszłości to na pewno pogram na awans Realu w LM. Atletico dla mnie gra słabo i coraz słabiej. Liga wymyka się Realowi z rąk więc wszystko rzucą na LM. Ciekawe tylko jakie kursy dostaniemy bo jak buku dadzą 1,50 to będzie śmiech.
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Dziekuje uzytkownikom kubaSOTON i nikefootball za gratulacje. Osobiscie zagralem jeszcze na kartke Pique i Modrica, na ktorego kurs byl 3.5, a prawie w kazdym GD defensywny pomocnik Realu dostaje kartke, wiec zal bylo nie wziac. ^^
Zaluje, ze nie edytowalem posta z typami, ktore osobiscie gralem i nie dodalem kursow jakie wystawil czy to Unibet czy Betsson. Mysle, ze wtedy wiecej osob by skorzystalo i zarobilo. Teraz czekamy do rewanzowego meczu w LM Realu z Atletico na Santiago Bernabeu. Cos czuje, ze tam sie tez sporo kartek posypie, a po cwierfinalach zolte kartki sie zeruja, aby kazdy zawodnik mogl zagrac w finale. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom