>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FC Barcelona - Manchester United (23.04.2008, live TVP2)

Status
Zamknięty.
sarajevo 0

sarajevo

Użytkownik
FC BARCELONA
MANCHESTER UNITED

Dziś o stałej godzinie 20:45 na Camp Nou rozpocznie się pierwsze półfinałowe spotkanie pomiędzy FC Barceloną i Manchesterem United. Zapowiada się nam bardzo ciekawe widowisko. Dużym plusem jest to, że mecz transmitowany będzie na TVP 2 i cała Polska będzie mogła pooglądać. Wracając do meczu. Barca niby jest faworytem, gra na własnym boisku, a takie mecze jak półfinał Champions League przed własną publicznością trzeba wygrywać. Według mnie nie będzie to takie proste i w dzisiejszym starciu padnie remis. 1:1 to chyba najbardziej prawdopodobny wynik to tego spotkania. Uważam, że wiele indywidualnej gry poszczególnych zawodników przysporzy wiele emocji i przyniesie piękne gole. Do bramki Manchesteru powraca po kontuzji Van der Sar. Jest to oczywiście zła wiadomość dla Polaków, ponieważ pod wielkim zapytaniem stoi występ Tomasza Kuszczaka. Polski bramkarz pod nieobecność Holendra spisywał się bardzo dobrze. Dużym atutem Czerwonych Diabłów będzie na pewno ich najlepszy piłkarz C. Ronaldo. Młody Portugalczyk rozgrywa najlepszy sezon w swoim życiu. W zespole Katalończyków również nie zabraknie gwiazd. Do gry wraca Messi, ale nie jest on w takiej formie jak Portugalczyk. Według mnie największym błędem Barcelony jest wystawianie Victora Valdesa, który dobry jest tylko na wywiadach a nie grając w piłkę. Nie wiem w ogóle co on robi w Barcelonie. W pierwszym składzie gra tylko dlatego, że w Realu Madryt również występuje wychowanek Iker Casillas. Jest to według mnie tylko wymysł Franka Rijkaarda, który za niedługo odejdzie z Barcelony. Podsumowując: Spodziewam się dziś wielu strzałów na obydwie bramki. Górą powinni wyjść Anglicy strzelając Valdesowi. Ze strony Manchesteru United szczególnie liczę na dobry występ Rooneya, którego będzie wspierał C. Ronaldo. Po za tym Barcelona nie potrafi ostatnio poradzić sobie nawet ze spadkowym Recreativo. Dokładam do tego dobrą obronę MU, do bramki powraca Van der Sar i wszystko powinno być po ich myśli. To jest oczywiście tylko moje zdanie. Wszystko okaże się dziś o 20:45 na boisku.
MOJE TYPY:
1. X2 | 1.50 | (Bet365)
2. MU strzeli | 1.43 | (Expekt)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Typ: 2 ⛔ wynik: 0:0
2 (remis nie ma zakładu) zwrot
Kurs: 2,10
Analiza:

Jutro drugi mecz półfinałowy Ligi Mistrzów. Zmierzą się ze sobą Barcelona i Manchester United. Obie te drużyny nie zaznały smaku porażki w tegorocznej edycji Champions League, a co za tym idzie wyszły z swoich grup na pierwszych miejscach. Czerwone Diabły w drodze do półfinału odprawiły z kwitkiem Olympique Lyon i AS Romę. Barca pokonała Celtic Glasgow i Schalke 04. Jednak uważam, że byli to słabsi rywale. (Zwycięstwo z Celtami po koszmarnych błędach defensywy drużyny Boruca; i zwycięstwo z Schalke dla których awans do ¼ już był historycznym sukcesem). Jeśli chodzi o postawę w lidze to Barca ostatnio sobie nie radzi, niby zajmuje to trzecie miejsce, ale chyba nikt nie zaprzeczy temu, że dla takiego klubu jak Barca jest to poniżej oczekiwań. W Champions League Duma Katalonii prezentuje się lepiej. Ale jaka jest tego przyczyna? Ja osobiście tłumaczę to faktem gry przeciw teoretycznie mniej wymagającym drużynom. Prawdziwy sprawdzian dla FC Barcelony będzie jutro kiedy przyjdzie im zmierzyć się z Manchesterem, który przewodzi angielskiej Premiership. Czerwone Diabły prezentują się wg mnie zdecydowanie lepiej niż Katalończycy i nie przysłania tego wrażenia ostatni remis z Blackburn Rovers (1:1). W jutrzejszym spotkaniu w składzie Manchesteru zabraknie Louisa Sahy. Pod znakiem zapytania stoi tez występ Edwina van der Sara; choć dla mnie to typowa zasłona dymna. Ciężko mi uwierzyć by w tak ważnym meczu bronił Tomasz Kuszczak. Jeśli chodzi o Barcelonę to zabraknie jutro (już chyba żadna nowość) Ronaldinho. Natomiast do składu powraca Leo Messi, który zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strzelców. Jak już poruszyłem ten wątek to dodam, że prowadzi „nie kto inny jak” (by Szpaku ;) ) Cristiano Ronaldo. Tak więc myślę , że stawianie w jutrzejszym meczu undera może nie być najlepszym rozwiązaniem. Można natomiast zastanowić się nad typem, że któryś z prowadzący w klasyfikacji strzelców zdobędzie jutro bramkę. Co do typów; to polecam zastanowić się nad czystą dwójką lub ewentualnie 2(DNB).
Pewność typu: 5/10
Pewność typu:7/10
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
FC BARCELONA- MANCHESTER UNITED
Typ: (czy gospodarze strzelą gola?) NIE ✅✅ WYNIK 0:0 ✅✅
Kurs: 3,00
bwin

Wielki mecz na Camp Nou. Naprzeciw siebie staną wielkie firmy. Jednak Barca jest ostatnio w bardzo slabej formie. Co gorsza kibice nie wierzą juz w umiejetnosci Franka Rijkaarda. W lidze Barca zawodzi i zajmuje obecnie 3miejsce za Realem i Villareal. Co innego Manchester United. W lidze ma 3pkt przewagi nad drugą w tabeli Chelsea, no i w Champions League obok Barcy jest najlepszą druzyna jak do tej pory;) Katalończycy juz w poprzedniej edycji mieli wielkie kłopoty ze strzeleniem bramek Schalke i ostatecznie w dwumeczu zdołalo strzelic dwa gole, chociaz oba byly raczej z szarpanych akcji ale jak to sie mówi niewazne jak wazne ze bramka;)
Ostatni mecz ligowy to walenie głową w mur w derbach Barcelony ktore sie skonczyly ostatecznie bezbramkowym remisem. Do składu wraca Messi, ale sądze ze jest jescze daleki od swojej wysokiej formy. W dodatku Ferguson mówi ze bedzie sie starał go wyeliminowac poprzez indywidualne krycie czym ma sie zając Owen Hargraeves. W bramce powinien dzisiaj wystąpic Edwin van der Sar chociaz wolałbym Tomka;) To jednak napastnicy Blaugrany nie prezentuja formy takiej by strzelic United bramke. Oczywiscie najpierw trzeba bedize przejsc przez zasieki obronne gdzie zagraja Ferdinand i Vidic ????
 
marchewam 0

marchewam

Użytkownik
Wedlug mnie Manchester wyjdzie w tym meczu w podobnym skaldzie i z zalozeniami taktycznymi jak na mecz w Rzymie.
Van der Sar-Brown,Ferdinand,Vidic,Evra-Ronaldo,Carrick,Hargreaves,Anderson,Park Ji Sung-Rooney
Uwazna gra w obronie i kontrataki,co wydaje mi sie ze moze sie sprawdzic na Barce ktora nie ma najszybszych obroncow,a jesli bedzie tak jak pisano tutaj wczesniej ze nie gra Puyol to jest to jeszcze wieksze ulatwienie dla Manchesteru.
Barcelona najwiecej bedzie atakowac prawą storną i bardzo jestem ciekaw pojedynku Messiego z Evra ktory napewno bedzie dobzre asekurowany przez Vidica.Z kolei Bojan bedzie musial sobie radzic z Brownem i Ferdinandem co niczego dobrego mu nie wrozy,chyba ze na lewe skrzydlo pojdzie Iniesta a w sordku z Xavim bedzie gral Deco.
A czy Barca bedzie sie potrafila zmotywowac na ten mecz??Wydaje mi sie ze nie.W tym roku stracili sznase na mistrzostwo kraju bo wlasnie nie potrafili sie zmotywowac do meczow w ktorych wygrane mogly bardzo przyblizyc do Realu ktory czesto gubil punkty i chyba zaden motywator nie jest w stanie pomoc druzynie ktora w lidze w 8 meczach zdbyla 7pkt.
Tego meczu Manchester napewno nie przegra,a napewno wyjdzie z tego dwu meczu zwyciesko.
 
marchewam 0

marchewam

Użytkownik
Wlasnie wyczytalem ze moze nie zagrac Vidic bo spedzil nocke w szpitalu(problemy zoladkowe)wielka strata dla Manchesteru by to byla.Pique lub Oshe&#39;a go zastapią,co moze tylko powiekszyc usmiech na twarzy Messiemu
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
ktos pisal ze barca umie zagrac swietne mecze z mocnymi rywalami? trzeba powiedziec szczerze ze barca w tym sezonie grala jeden mecz z mocnym rywalem i go przegrala 0:1 z realem. sevilla czy valencia to nie sa wielkie druzyny w tym roku. raz ograli atletico ale w rewanzu dostali, do tego 2 razy ogral ich bardzo dobrze spisujacy sie w tym roku villareal. i to jes ta motywacja ktora towarzyszy im przy okazji wielkich spotkan. barce stac dzis co najwyzej na gola
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Krystyna sie spaliła , wielkie mecze tylko z Derby :p
Jeszce wyżej tego karnego mógł posłać , spalił sie totalnie.
WG mnie Barca zagrał nawet w miare dobrze. MU bardziej defensywnie
Szpaq DE BEST
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Lajonel Messi, Bozian Krić ;)
Śmiać mi się chciało z wielkich gwiazd Manchesteru i ich bezradności w ofensywie, może takie były założenia, ale jak np. Rooney schodził to zachodziłem w głowie, jak to się stało, że Tevez albo Rooney jest na boisku, skoro ich tam w ogóle nie było. Inna sprawa z pinokiem, symulacja na poziomie światowym.
Ogółem szanse obecnie w moim odczuciu 50/50, Marquez nie zagra w obronie, poza tym FCB z pewnością nie będzie się tak otwierać i nastawiać na ofensywę na Old Trafford. Paradoksalnie może to być dla nich zaletą, bo z kontr są w stanie wymienić 3,4 szybciutkie podania, klepa, klepa zwód i gol. Każdy wynik możliwy, czekamy więc ;)
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
nie w takich meczach nie strzelano karanych! po tym karnym bylo 20 ciezkich minut. najlepsza sytuacja barcy eto&#39;o w boczna siatke to samo po drugiej stronie carrick (nie liczac karnego). manchester osiagnal to co chcial mysle. remis po 0 nie uwazam za bardzo dobry wynik bo jednak remis bramkowy daje awans barcelonie. Rooney dzis wiecej zadan defensywnych na OT napewno zagra na szpicy. W rewanzu na lewym wyjdzie nani bo do giggsa fergi traci cierpliwosc i to napewno na plus. na srodku obrony bedzie vidic. mysle ze bedzie dobrze. barca lepiej niz dzis napewno nie zagra, a ja sklanial bym sie do opini ze nie zagra nawet na takim poziomie. w rewanzu stawiam zwyciestwo united choc nie bedzie to proste zadanie
 
P 0

pankonrad

Użytkownik
@up
Jak barca nie zagra lepiej?
W futbolu jest wszystko możliwe, jeśli wystawią Henrego od początku mogą stworzyć wiele sytuacji(ofc henry na środku). Henry w duecie z messim powinni sobie poradzić, ale to optymistyczna wersja wydarzeń, szczerze jestem zaskoczony grą barcelony ;]
 
cruelraze 0

cruelraze

Użytkownik
Jestem zaskoczony gra Barcelony, ale nie Manchesteru - takie byly zalozenia taktyczne, na zero z tylu, a co do przodu to plus dla nas ???? W rewanzu Manchester United wystawi bardziej ofensywny sklad niz teraz, i zagraja u siebie - na Old Trafford United graja na 150% mozliwosci ????
Tak poprzedze troche typ. United wygra dwoma bramkami rewanz.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Grzesio wytlumacz mi jak sie Cristiano Ronaldo mógł spalic skoro osmieszal obrońców Barcy swoimi sztuczkami?? A karnego to jak ktos wspomnial nie tacy pilkarze nie wykorzystywali.
Barca grała dobrze ale jak trzebabylo uderzyc to juz ręce opadaly ;) Messi nie mial z kim klepac pilki i dobrze bo jakby pewnie od początku grał Henry i na dodatek jeszcze Ronaldinho to byloby trudniej, a tak jest dobrze i czekamy na awans.
Manchester dobrze sie bronil i takze wyprowadzil kilka kontr, ale druga linia w tym meczu wogóle nie kreowala gry co przejeli pilke to strata... Na Old Trafford ujrzymy inny tzn lepszy Manchester ???? A Barca moze juz sie skupic na nowych celach transferowych i szukaniu trenera ;)
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Mecz widziałem [pierwszej połowy nieco mniej] i predzej Messi grał lepiej niż CR7 , Barcelona zagrała bardzo dobrze.
Nie wiem czemu sądzisz , żeby CR7 ośmieszał rywali , że nurkowac potrafi to potwierdził dawno.
Kolejny mecz gdzie sie spalił o stawke grać - nie umie ,co innego z jakims Derby.
Ślepy nie jestem , ale dobrego meczu CR7 nie widziałem.
A w rewanżu , jak bedzie tak Barca grała to może być ciekawie , minus dla MU że bramki nie sztreliła bo jak bedzie mecz &#39;&#39;bramka za bramke&#39;&#39; to każdy remis bramowy i out Diabelskich, bo jak wiadomo taki Dżon Arne Rize sie zawsze znajdzie. Uważni muszą być.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Robson wybacz ale ja także się z Tobą nie zgodze co do CR7 :razz: po pierwsze niestrzelony karny - mówisz , że każdemu może się zdarzyć ok rozumiem ale można zauważyć , że w meczach o stawke chłopak się spala . Ja ten mecz oglądam na kanale NsportHD i komentator wyraźnie powiedział , że Cristiano trochę za gwiazdorsko chciał zdobyć tego gola z karniaka itp . W pełni się z nim zgadzam jak również z tym co mówi Grzesio . Na dodatek komentator tak mnie wkur.... tekstami o CR7 , że jaki on nie jest super i w ogóle , a tak naprawdę dla mnie on nic nie pokazał we wczorajszym meczu . Zwody , sztuczki i tym podobne rzeczy , które pokazał jakoś się nie sprawdziły i nie zostały zamienione na bramkę . Mało tego - wcale nie ośmieszył obrońców Barcy . Gdyby strzelił gola , owszem , można byłoby wtedy tak stwierdzić . Jak dla mnie to Barca wczoraj rozegrała lepsze spotkanie . Takie są moje odczucia co do wczorajszego spotkania . Pozdro :spokodfhgfh:
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Cristiano Ronaldo mógł spalic skoro osmieszal obrońców Barcy swoimi sztuczkami??
Chyba rozśmieszał... swoimi upadkami :p.
CR7 nie pokazał wczoraj nic (porównując to z tym, co potrafi). Generalnie, to prócz taktyki a`la Liverpool to ManU nic nie pokazało.
Barcelona zagrała wczoraj fajnie, do czasu, gdy trzeba było oddać strzał.
Jedyne groźniejsze sytuacje to dwie Eto`o (raz w boczną siatkę, raz odegranie do Messiego), strzał Henry`ego i strzał Zambrotty.
Jak z boiska zszedł Messi to gra siadła, ale nie można było ryzykować, skoro Lionela łapały skurcze.
Rewanż zapowiada się bardzo ciekawie ;]
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Barcelona zagrała wczoraj fajnie, do czasu, gdy trzeba było oddać strzał.
dokładnie się z Tobą zgodze w 100%! jak patrzyłem na akcje Barcy to krew mnie zalewała. Miałem wrażenie jakby chcieli wykonać 5 podań w polu karnym ManUtd i wejść z piłką do bramki! Tak naprawe pierwszy porządny strzał w meczu oddał Henry kiedy wszedł na ostatnie 15 minut. Nie ma co akcje Barcy były ładne i zgrane ale własnie brakowało mi strzałów. Przynajmniej kilka razy Yaya Toure i Deco mogli walnąć z za pola karnego. Ewidentnie brakuje w szeregach Katalończyków playmakera, który pokierował by grą bo sam Messi nie wystarczy. Mam nadzieje, że od 1 minuty na OT zagra na lewej stronie Henry, w którym pokładam największe nadzieje we wtorkowym rewanżu
 
zenekbazuka 0

zenekbazuka

Użytkownik
zgadzam sie z wami ale, jak Manu nastawilo sie tylko na obrone i czasem jakies kontry to trudno jest rozegrac jakas klepe jak ma sie przed soba cala druzyne przeciwnika...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom