>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FC Barcelona - Manchester United (23.04.2008, live TVP2)

Status
Zamknięty.
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
vs


1X2
1- 2.35
X - 3.05
2 - 3.15
awans
FC Barcelona - 2.35
Manchester United - 1.60
kursy by Expekt Zapraszam do dyskusji :spokodfhgfh:
 
fogi-89 0

fogi-89

Użytkownik
Jak dla mnie final taki powinnien byc...

Patrzac na sklady oby dwoch zespolow i aktualnie to co pokazuja na boisku, wydaje mi sie ze ManU ma lekka przewage nad Barcelona. Jednakze spotkanie bedzie rozgrywane w hiszpani wiec nigdy nic nie wiadomo. Duzo zalezy tez od Alexa Fergusona jaka taktyke obierze na ten mecz czy bedzie to defensywa czy ofensywa... Napewno jednak mozemy byc swiadkami naprawde dobrego widowiska... Jak bym mial postawic to X2 na ManU...
 
K 18

klakson

Użytkownik
Witam. Osobiscie uwazam ze awansuje Man U. Dlaczego ?
Poniewaz ostatnio Barcelonie poprostu nie idzie, pamietamy jak ledwo wygrali swoj mecz z Szalke ktora jest duzo slabsza od rywali z anglii. Ja jestem nawet za tym ze Barcelona przegra u siebie te spotkanie i wlasnie w 1 tyg polfinałow wszystko sie wyjasni.
 
ciufass 0

ciufass

Użytkownik
C.Ronaldo i spółka po zaciętym meczu wygrają z Barcą coś czuje że 1:2 , późniejszy mecz w Anglii będzie tylko formalnością
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
widzę, że narazie wg was sprawa awansu jest jednoznaczna - ManUtd. Ja jestem kibicem Barcy więc moje zdanie jak i kibiców Manchesteru ma tutaj małe znaczenie w tej dyskusji ale patrząc na trzeźwo.. Barca z sezonu na sezon gra (co tu dużo mówić) coraz gorzej i jeżeli Rijkaarda nie zastąpi ktoś nowy dużo się w ekipie Barcy nie zmieni.. Natomiast czerwone diabły to drużyna tego sezonu. Jeszcze niedawno zanosiło się na to, że Inter będzie drużyną sezonu ale dobrze pamiętamy kiedy skończyła się ich wspaniała seria. Mianowicie przed meczem z Liverpoolem w 1/8 finału Ligi Mistrzów szli jak burza.. Rozwalali każdego czy to u siebie czy na wyjeździe ale wkońcu powietrze z nich zeszło w najbardziej nieporządanym momencie.. Najpierw przegrali na Anfield a potem jeszcze The Reds wkopili im na San Siro.. Tak samo wspaniała seria Manchesteru nie może trwać wiecznie.. I własnie załamanie formy może przyjść w najbardziej nieoczekiwanym momencie a mianowicie w meczu z Blaugrana na Camp Nou.. Barca dotychczas w LM na własnym stadionie straciła jedną bramkę w meczu z VFB Stuttgart a każde spotkanie kończyła zwycięstwem.. Można powiedzieć, że Barca miała słabe zespoły w grupie bo przecież Rangersi i Stutgart do potęg europejskich nie należą. Potem w fazie pucharowej Celtic i Schalke.. ale przecież te zespoły przypadkiem się tam nie znalazły.. Według mnie priorytetem w środowym meczu z podopiecznymi Sira Alexa Fergusona będzie zachowanie czystego konta! Bo własnie bramka strzelona przez ManUtd na Camp Nou może mieć duże znaczenie w sprawie awansu.. Licze na to, że Mister przygotuje jakaś nową, skuteczną taktykę bo tą co grają dotychczas to nawet (z całym szacunkiem) Polonia Bytom by rozpracowała.. To tyle z mojej strony

mój typ:
FC Barcelona awansuje do finału \\ 2.35
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Licze na to, że Mister przygotuje jakaś nową, skuteczną taktykę bo tą co grają dotychczas to nawet (z całym szacunkiem) Polonia Bytom by rozpracowała.. To tyle z mojej strony
Bardzo bardzo mądre ciekawe słowa;] ciesze sie ze nie tylko ja widze tą grę ManU;] jedno jednak mi nie pasuje...to &quot;(z calym szacunkiem)&quot; bym wykasował;]
 
recha 0

recha

Użytkownik
Zdecydowanie ManU. Myślę, że barca nie ma poprostu czym rozbic Manchesteru. Jeśli Czerwone Diabły nie w dadzą się w jakąs wymiane ciosów z katalonczykami postawią solidną obronę, nie podpalą się, ale jednocześnie nie oddadzą całkowitej inicjatywy barsie, spokojnie wywiozą czyste konto. Ewentualnie jakis przebłysk umiejętności Henry`ego czy Eto może uratować w tym meczu barce. Wszyscy dobrze wiemy jaką siła ofensywną dysponuje ManU. Tevez, Rooney czy C.Ronaldo bramkę zdobyc potrafią praktycznie z niczego. Akcje oskrzydlają Gigs z Parkiem co w połączeniu z w/w trójką oraz zaangażowaniem jakie z pewnością będzie im towarzyszyc w tym meczu wg mnie poskutkuje bramką. Osobiście obstawiam wynik 2:1 dla ManU.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
a teraz ja wam cos powiem ???? nie przekreslajcie tak Barcy, na lige juz nie masz szans, z pucharu krola odpadlismy, to co gramy w lidze to kaszana ale tak naprawde to nie ma tak wielkiego znaczenia bo Barca juz gra lige tylko po to zeby dograc ,skonczyc ten sezon bo najwazniesza jest LM, do skladu wrocil Messi, Deco i Manu nie bedzie mial napewno tak łatwo, Barca ma kim grac teraz jest tylko kwesia psychiki, oni doskonale wiedza ze LM to jedyny sposob zeby wyjsc po tym sezonie z twarza i napewno dadza z siebie wszystko i licze ze zagraja w finale.. to tyle ????
 
T 0

tominho

Użytkownik
Włączając sie do dyskusji powiem że druzynom z Hiszpani ciężko gra się przeciwko drużynom angielskim lecz Barca zmobilizowana może u siebie zremisować 1;1 a na wyjeżdzie przegra 3;1 taki scenariusz jest bardzo realny . Osobiście jutro ide postwic na awans Manu gdyz kurs w granicahc 1,53 jest bardzo kuszący
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Pierwszy mecz będzie w Barcelonie i uważam ,że w nim rozstrzygnie się kwestia awansu.Jeżeli Barca u siebie wygra to ona awansuje , każdy inny wynik to sądzę ,że finał w Moskwie dla ManU.Dlaczego ? Barca u siebie wiadomo solidnie chodź teraz już bez Ronaldinho i z wiecznie kontuzjowanym Messim to nie ta sama Blau Grana.Rijkaard będzie musiał wymyśleć coś specjalnego by zaskoczyć Fergusona.Takie mam nieodparte wrażenie ,że oba zespoły są w lekkim dołku.ManU nie istniało w meczu z Blackburn w I połowie w ogóle a Barcelona traci ważne punkty w lidze.Na dokładniejszą analizę przyjdzie jeszcze czas.Jak na razie mój typ w tym meczu to remis.
 
T 0

ttoommyy

Użytkownik
mnie osobiście się wydaję, że padnie remis w tym meczu...widziałem formę i grę manchesteru w ostatnich meczach i wiem, że spokojnie powinni poradzić sobie z presją na stadionie przeciwnika, ale myślę jednak, że padnie remis pokroju 2:2 !! Natomiast u siebie manU powinien spokojnie sobie poradzić i tak też będę stawiał. Pozdrawiam
 
von 0

von

Użytkownik
Ja myślę że I połowa będzie badaniem terenu, zwłaszcza przez ManU. Goście nie mogą się podpalać bo szybka strata bramki może kosztować nawet bilet na final. Ode mnie bardzo dużo propozycji na ten mecz, sam nie wiem co jeszcze wybrać ale do meczu zostało dużo czasu. Barcelona jest całkiem wypalona choć na tym magicznym Camp Nou może zdarzyć się jakiś przebłysk (cud), mimo wszystko under 2.5 na pewno, under do przerwy, może wynik do przerwy 0:0 a do tego jeszcze typ na Czerwone Diabły.

Typy:

Barcelona-Man. Utd. @ 2 @ 2.85 ⛔

Barcelona-Man. Utd. @ I POŁ. LB 1,5 @ 1 @ 1.35 ✅

Barcelona-Man. Utd. @ II POŁ. LB 2,5 @ 1 @ 1.60 ✅

Barcelona-Man. Utd. @ DokłWynik @ 0:1 @ 7.50 ⛔
 
daredevil 0

daredevil

Użytkownik
Mój typ:

S. Eto strzeli gola 2.40
C. Ronaldo strzeli gola 2.80

w Toto-Mix

Wynik X2 dla Manchesteru. Co prawda w sobote zepsuli mi z Blackburn ladny kuponik ale Bracelona, która moglaby grac najpiekniejszy footboal na swiecie niestety jest w kryzysie i nie zdoła sie odbudowac na Manchester.
 
bukmaster 0

bukmaster

Użytkownik


PÓŁFINAŁ NA MIARĘ NASZYCH OCZEKIWAĆ

Barcelona - 8 zwycięstw, 2 remisy
Manchester - 8 zwycięst, 2 remisy

Barcelona - 18 bramek strzelonych, 5 straconych
Machester - 18 bramek strzelonych, 5 straconych

&quot;Manchester ma Ronaldo, ale Barça posiada Messiego. Jeśli Ferguson posiada Rooneya, my mamy Eto&#39;o. United mają Teveza? Barça to Bojan i Henry. Scholes? Iniesta. Jest Rio Ferdinand? Jest i Milito. Chodzi tylko o to kto komu narzuci swój styl gry&quot;

Najmocniejszy skład Manchesteru United (poza kontuzjowanym Louisem Saha) wyleciał we wtorek rano z Anglii do stolicy Katalonii, gdzie w środę odbędzie się pierwszy półfinałowy pojedynek, w którym rywalem Czerwonych Diabłów będzie FC Barcelona.

Godni siebie rywale, godni siebie piłkarze czego chcieć więcej. Ronaldo powiedział, że chce wygrać na Camp Nou, patrząc na dzień dzisiejszy jest to niemalże pewne, że wyjadą z CN z przynajmniej remisem. Do składu Barcy wraca Mesjasz ale czy poprowadzi Barcelonę do zwycięstwa? Chciałbym bardzo, ponieważ jestem kibicem Barcelony ale również jestem realistą. W składzie Barcelony zabraknie Puyola, zastąpi go kto? Thuram? on sobie kompetnie nie radzi w tym sezonie a przyjdzie mu możliwe zmierzyć się Roneyem bądz Tevezem. Abidal kolejny mankament, znając Rijkarda własnie na niego postawi w tym meczu a oglądając spotkanie z Huelvą to nawet z pomocnikami takiego klubu nie potrafił sobie poradzić(wtedy własnie padły 2 gole po atakach jego stroną) a Ronaldo to nie Rubén, kolejny aspekt, że on potrafi zmieniać strony a na 2 jest Zambrotta, przeplata lepsze z gorszymi spotkaniami. Pomoc Barcelony.. zapewne wystąpi Xavi i Iniesta ponieważ Deco świeżo po kontuzji, wg mnie w tym meczu był by on bardzo potrzebny Barcelonie ale jest niemalże pewne, że nie wystąpi od 1min. Manchester inna bajka, brak poważniejszych kontuzji, wraca Nani, Hargreves w wybornej formie, Tevez na dzień dzisiejszy lepszy od Roney&#39;a i to on powinnien wystąpić od 1min na CN. Sir Alex Ferguson zapewne postawi na kontry, choć będą to wg mnie kontry kończące się bramkami, w meczu z Romą jedynie bramkarz uchronił ich przed podobnym upokożeniem co 2 lata temu. NAJ NAJwiększy minus Barcelony to oczywiście bramkarz - Valdez, będzie musiał zagrać jak w finale LM z Arsenalem jeśli chce coś udowodnić drużynie i sobie; ale także brak R10 o którym huczy od plotek, możliwy brak Henry&#39;ego to wszystko przemawia na niekorzyść Barcelony. Manchester jest drużyną o wiele lepszą ale to jest LM i tam Blaugrana również dobrze sobie radzi ale moje wskazanie to Diabły. Napewno również nie powinno zabraknąć bramek, bardzo możliwe gole Ronaldo i Messiego/Eto&#39;o.


Moje typy na to spotkanie:
~ over 2.5 (5/10)
~ Manchester (6/10)
~ Manchester lub remis (9,5/10)

~ DW: 1-2 (1/10)



tak więc:

VISCA EL BARCA!

GLORY GLORY MUN!
 
D 0

dominik-i

Użytkownik
Ja osobiście w tym meczu spokojnie daje under 3,5 bramki. :0....tak nie under 2,5 lecz 3,5 bramki.wątpie,żeby w takim meczu padły 4 gole.
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Zdecydowanie ManU. Myślę, że barca nie ma poprostu czym rozbic Manchesteru.
Jeśli mówisz o dwumeczu to jeszcze mogę sie zgodzić ale jeśli chodzi o pierwszy mecz w Barcelonie to....gospodarze moze i nie grają jakoś rewelacyjnie ostatnio ale na Camp Nou na pewno zagrają na 101%, w końcu to półfinał LM!!! Jesli Barca gra super zmotywowana to moze pokonac każdego...także Man Utd. Osobiście w 1 meczu stawiam na FC BARCELONE (2.50)
 
S 0

sandacz93

Użytkownik
A mój typ to 1X, a dlaczego? A dlatego, że Barca na Camp Nou jest bardzo silnym zespołem, nawet jak jej ostatnio nie idzie to pozostała jej tylko walka o Ligę Mistrzów.
Przecież już nikt nie wieży, że może dogonić Real. Rajkard niedługo pewnie poleci, ale może uratuje go wygrana Barcy w Lidze Mistrzów co wydaje mi się w skali 2/10. Niedawno usłyszałem od kolegi stwierdzenie &quot;Lepsze jest stado baranów prowadzone przez Lwa, niż stado lwów prowadzone przez barana&quot;. To stwierdzenie jak najbardziej pasuje ro Rajkarda.
 
sheik 0

sheik

Użytkownik
Analizując i czytając fora zauważyłem, że MU jest faworytem tego meczu. Ja jednak skłaniam się ku Barcelonie. I raczej nie dlatego że jestem kibicem od lat. Widziałem wiele meczy w ich wykonaniu i wiem że na takie macze potrafią się zmobilizować pomimo kiepskiej formy w ostatnim miesiącu. Na Camp Nou zasiądzie ponad 80, jak nie 90 tys kibiców i to na pewno wzmoży w zawodnikach większą determinacje. Licze na dynamiczne akcje Messiego i skuteczność Samuela Eto&#39;o który w tym sezonie pokazuje że wciąż należy do najlepszych snajperów.

Barcelona - MU 1 6/10
Barcelona - MU 1x 9/10
 
bosskii 0

bosskii

Użytkownik
Jestem całym sercem za Barcą i mam nadzieję , że wielka forma Barcy powróci właśnie dzisiejszego wieczoru.Man U imponuje formą i zapewne będą chcieli dzisiaj udowodnić swoja wysoką formę.

Vamos Vamos Vamos Barca !!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom