>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Faqur typuje

faqur 3

faqur

Użytkownik
Wszystkie uwagi proszę pisać na PW.
Typ 1
(baseball – mistrzostwa Europy) Belgia - Chorwacja 3-2
typ: Belgia kurs 1,85 Doxxbet stawka 1j Typ 2 (baseballMLB) Philadelphia Phillies - Miami Marlins 3-1 typ: Philadelphia Phillies kurs 1,65 Wiliam Hill stawka 1j Typ 3 (piłka nożna – liga Walijska) Prestatyn - TNS 1-0 typ: powyżej 2,5 kurs 1,44 Bet365 stawka 1j
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 6 (siatkówkael. ME kobiety) Czechy K - Bułgaria K 2-3 ręce mi opadają Czeski prowadziły 2-0 przegrywają 2-3, a mi się już tak zdarza w 3 meczu z rzędu w siatkówkę(!), po prostu tylko siąść i płakać bo kasa ucieka
typ: Czechy K kurs 1,80 Betclick stawka 1j
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 9 (hokej – liga Azjatycka) Tohoku F. Blades - China Dragon 7-2
typ: poniżej 7,5 kurs 1,85 Ekspekt stawka 1j
Typ wbrew statystyce, bo jeżeli wierzyć statystyce to powinien być over. Ale chyba każdy nie raz i nie stracił pieniądze u buka wierząc w statystyki. Bo są kłamstwa małe, średnie i statystyka. Bo jeżeli w Polsce w co trzeciej rodzinie mąż napierdala żonę, a żaden z moich sąsiadów tego nie robi to znaczy patrząc na statystykę że robię to ja:grin:.
I jeszcze jeden drobny typ Barcelona - Spartak Moskwa +4,5 +5 kurs 1,15. Wierzy ktoś w porażkę drużyny rosyjskiej 6 bramkami?! Ja to gram za wszystko co mam w Bet365.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 11 (piłka nożna – liga Polska) Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1-1
typ: Legia Warszawa kurs 1,90 Ekspekt stawka 1j
Jak rano zobaczyłem kurs 1,90 to bardzo się zdziwiłem i obstawiłem od razu choć to są derby. Typ 12 (baseballMLB) Chicago Cubs - St.Louis Cardinals ✅ typ: powyżej 28 łacznie Hits, Runs &amp; Errors w grze kurs 1,90 Ekspekt stawka 1j
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 13 (baseballMLB) Chicago White Sox - Cleveland Indians 16+7+1 typ: powyżej 28 łacznie Hits, Runs &amp; Errors w grze kurs 1,90 Ekspekt stawka 1j Typ 14 (koszykówkaeliminacje Euroligi) Nymburk - Oostende 83-65
typ: Nymburk kurs 1,75 Bet365 stawka 1j

Typ 15 koszykówkaeliminacje Euroligi) Cantu - Lukoil Academic 87-79
typ: powyżej 143,5 kurs 1,76 Bet365 stawka 1j

Typ 16 (hokej – liga Słowacka) Nitra- Martin 4-4
typ: Nitra kurs 1,50 Ekspekt stawka 1j
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 18 (piłka nożnapuchar Polski) Piast Gliwice -Legia Warszawa 1-2
typ: Legia Warszawa kurs 2,50 William Hill stawka 1j
Nikt nie wierzy w Legie a ja uważam że w końcu muszą zagrać dobry mecz, po za tym osobiście uważam że Piast może wyjść składem rezerwowym oszczędzając się na ligę.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 19 (koszykówkaeliminacje Euroligi) Cantu - Nymburk 89-83
typ: Cantu kurs 1,26 Bwin stawka 1j Typ 20 (tenisWTA: Tokyo (Japonia), twarda ) Azarenka V. (Blr) - Kerber A. (Ger) Zwrot (Azarenka oddała mecz bez wchodzenia na kort)
typ: Azarenka V. (Blr) kurs 1,47 Unibet stawka 1j
Skąd ta masówka na Niemkę (że rozgromiła naszą Ulę to nic nie znaczy) to nie wiem. Azarenka w ostatnim czasie na korcie twardym przegrała tylko z Williams S. Ale Serena Williams w ostatnich tygodniach ma taka formę że mogła by walczyć w turniejach ATP:grin:
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 26 (siatkówka – liga Rosyjska) Zenit Kazan - Novosibirsk 3-2 typ: Zenit Kazan kurs 1,29 Pinnacle stawka 1j
Typ z kategorii, jak nie wejdzie omijać siatkówkę wielkim kołem i skupić się wyłącznie na krykiecie:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 27 (hokejCzechy Ekstraliga) Ceske Budejovice - Kladno 2-6
typ: Kladno kurs 1,80 Bwin stawka 1j Statystyki wrzesień (typy 1-27): kupony wygrane: 18 kupony przegrane: 8 zwroty: 1

zainwestowane: 27j
wygrane: 36,39j
zysk/strata: 9,39j yield: 34,78% Statystyki typów z uwzględnieniem dyscypliny sportowej: (kolejno dyscyplina, wygrany typ, przegrany typ, zwrot, zysk/strata)

baseball 3-1-0 1,4j
hokej 1-3-0 -2,2j
koszykówka 3-0-0 1,72j
krykiet 4-0-0 4,21j
piłka nożna 3-2-0 6,22j
piłka ręczna 3-0-0 0,85j
siatkówka 1-2-0 -1,71j
tenis 0-0-1 0j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 28 (piłka nożna – liga Szwajczarii) Grasshoppers - St. Gallen 1-0 typ: powyżej 1,5 kurs 1,40 Ekspekt stawka 1j
Dla mnie typ dnia, kurs przeszacowany. Grasshopers nie straciło gola od 7spotkań, St. Gallen nie straciło gola od 4spotkań, jednak obydwa zespoły zdobywają dużo goli .
Typ 29 (hokej – liga Rosyjska (KHL)) Dynamo Riga - Ufa 2-2
Magnitogorsk - CSKA Moscow 1-1
Omsk - Novosibirsk 1-1
typ: powyżej 3,5 + powyżej 3,5 + powyżej 3,5⛔ kurs łączny 1,96 Bwin stawka 1j
Typ pierwszy: liczę na gole w przewadze liczebnej.
Typ drugi: po prostu statystyka.
Typ trzeci: przeczucie.
 
faqur 3

faqur

Użytkownik
Typ 31 (tenisATP CHALLENGER - SINGIEL: Sacramento (USA) , twarda ) Sandgren T. (Usa) - Nielsen F. (Den) 2-0 (6-1 6-2)
typ: Sandgren T. (Usa) kurs 1,75 Wiliam Hill stawka 1j
Dziś z rana chciałem podać fajny dubelek z tenisa Peng + Woźniacki (z ako 2,2), stchórzyłem i nie podałem go na forum. Zagrałem dubelek samemu nie podając na forum, szkoda bo ja zarobiłem, a może i ktoś inny by skorzystał. I teraz mam znowu problem czy podawać typ czy nie. Amerykanin grając u siebie, swoim serwisem powinien załatwić dość kiepskiego w sumie Duńczyka, w każdym razie kurs zachęca do poniesienia ryzyka.
 
Do góry Bottom