>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2012/13

Status
Zamknięty.
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Ależ dostałem baty, choć wynik jest trochę przesadzony :p cóż, chyba pora zmienić taktykę ????
Powiem ci, że sam się zdziwiłem wynikiem idąc spać było 9-5, u mnie większość była w 3T, a u ciebie wszyscy mieli dopiero zaczynać. No ale wynik ładny, lider po pierwszej kolejce, oby tak dalej ????
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Bardzo się cieszę, że minimalnie wygrałem (7-6), bo po pierwsze sezon ktrótki i każde zwycięstwo na wagę złota a po drugie uważam, że Pingwiny JA, to jeden z najsilniejszych teamów u nas w lidze. ????

Aha, no i jeszcze 9W bramkarzy, pozwoliło tylko zremisować... masakra ????
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Nie moglibyście powiększyć liczby ruchów z 2 do 3 tygodniowo? Już teraz trochę mało, a przy intensywnym sezonie kontuzje będą często eliminowały graczy
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nie moglibyście powiększyć liczby ruchów z 2 do 3 tygodniowo?
Zmieniłem na 3. Sensem ograniczenia liczby ruchów było to żeby nie zmieniać ekipy co tydzień całej co widziałem w niektórych ligach fantasy i co moim zdaniem jest zupełnie beznadziejne. Zmusza to do przemyślanych ruchów także uważajcie - 25 zmian na cały sezon macie to się nie zmienia.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
ANZELMO wrzuć go na IR. Tak się robi w fantasy z kontuzjowanymi jeśli chcesz poczekać na jego powrót a nie chcesz się go pozbywać. Robi się to tak jak ustalasz skład czyli klikasz w typa i przeciągasz powinna się pokazać dodatkowe miejsce oznaczone IR. Dzięki temu zrobi ci się jedno wolne miejsce w składzie weźmiesz sobie na czas kontuzji Maxa innego zawodnika z wolnych agentów. Jakby co to priv wytłumaczę bardziej łopatologicznie.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Duzy i ciekawy trejd doszedł do skutku w naszej lidze:
Pending trade between LukascashOregonDucks and Jasper Kings
Alex Ovechkin za Ricka Nasha
Podoba mi się odwaga obu menadżerów, trejdy musza być ????
Doradzam pozostałym by także próbowali zmian tego typu - zwłaszcza tym przegrywającym. Co wam zależy spróbować skoro wasza ekipa zbiera baty czasami jeden grajek robi różnicę bądź dwóch średnich ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Panowie pamiętajcie że nie każdego kontuzjowanego warto trzymać w składzie nawet na IR. Tu właśnie wychodzi sprawne menadżerowanie drużyną. Czasami lepiej wymienić kontuzjowanego długotrwale na kogoś kto po prostu gra i zdobywa punkty ???? No ale to personalne decyzję, czasami opłaca się czekać jednak w skróconym sezonie moim zdaniem szkoda czasu.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
U mnie szczególnie bramkarze zawalili w tym tygodniu... Zero wygranych, bramki puszczane seriami... Szkoda gadać, nawet na koniec się ucieszyłem, że Devils wygrali do zera, zmniejszę rozmiary porażki, a tu Brodeur nie zagrał ????
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Przepraszam, że nie byłem w stanie nic zmieniać, ale miałem rozwalonego kompa i po prostu wyszło, jak wyszło. Jeżeli znaleźliście już kogoś, to trudno, ale jeżeli nadal jestem w grze, to teraz zgłaszam aktywność już.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom