>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Fantasy Yahoo NHL 2012/13

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Drafty zakończone. Nabiłem się na minę z Boothem a tu on dziś się na campie nie zjawił ... kontuzja niby nie poważna i też nie zawodnik jakiś z pierwszej rundy ale zawsze boli. A co u was ? ????
BTW użytkownik prowadzący drużynę Team Morszczyn został ukarany za nieobecność na drafcie - na pierwszy tydzień ma zakaz jakichkolwiek ruchów transferowych, dodawania graczy itp.
Anzelmo jako że jest debiutantem i wytłumaczył się jeszcze w trakcie draftu dostał kredyt zaufania.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kilka spraw.
Draft przebiegł sprawnie w Elicie, mimo braku dwóch ludzi i jednego częściowo bo musiał kota nakarmić. Nieobecni to Shen Oilers i Team Bonanza. Zaraz uwaga do @Dats aby zmienił nazwę na rozpoznawalną, tj. przynajmniej nick z forum, pozostała część jest dowolna. Ale w nazwie musi być rozpoznawalny nick z forum aby było wiadomo kto to jest.
Po rozmowach doszliśmy do wniosku, że w Elicie gra 10 ekip - sezon częściowy to i skład też częściowy. Po tym sezonie nikt nie spadnie z Elity, do PO awansuje 6 drużyn, ekipy 1-2 są rozstawione. Awans z I Dywizji zapewnią sobie dwie najlepsze drużyny.
W Elicie jest nas tylko 10 drużyn, więc panowie grać i się nie opierd...ać. No i peffki w dziale podawać ;)
????
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Ja jestem raczej zadowolony z draftu, chociaż pewien niedosyt pozostaje i mała frustracja była gdy np. Datsyuk poszedł 2 picki przed moim, a Seabrook tuż przed, gdy już miałem ich zaznaczonych i byłem gotowy do wciśnięcia &quot;draft&quot; ;) Zobaczymy jak to będzie, pierwszy sezon, liczę na środek stawki na początek. Powodzenia wszystkim.
Małe podsumowanie draftu, jakoś ciężko wybrać zdecydowanego faworyta, ale mi podobają się teamy Radzia, Odiego, Lukasa i Backrusa i to wśród nich upatruję zwycięzcy :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Alanex, masz dwóch Backstromów...może chciałbyś się z jednym rozstać ? :p
mój team podoba mi się tylko częściowo - niestety bramka kuleje..nie to, że nie chciałem wybierać bramkarzy, bo chociażby Rusk czy Lehtonen czy Miller poszli tuż sprzed mojego nosa, więc nie było sensu sięgać po kogoś kogo można mieć w późniejszej rundzie, a że później sytuacja się powtarzała..:p ???? ..
Defensmanów mam eksperymentalnych - wóz albo przewóz, ale tak jak pisał Odi tylko 4 było w setce, więc też nie chciałem inwestować za bardzo. Poszedłem bardziej w potencjał niż jakąś stabilną markę - jeśli się opłaci to dobrze, jeśli nie to trudno ???? czasami trzeba ryzykować
z pozostałych formacji jestem zadowolony - mam tych, których lubię i tych którzy z mojej ocenie dadzą mi dobrą pozycję..na jeźdzca...:p mam nadzieję, że nie bez głowy :p
trochę zdziwiłem się, że Perry dotrwał aż do 21 numeru - chociaż Ducksów nie lubię za bardzo, bardziej są mi obojętni, to Perry jest świetny, do tego contract year, więc jak dla mnie w pierwszych dwóch rundach mam dwóch zawodników TOP 12. Potem też nie jest źle - Backes, Lucic (my favourite from Bruins), Hossa, Michael Jordan Staal, Gaborik..mam nadzieję, że powalczę ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jakby kto szukał bramkarza to Crawford lub Price są do oddania. Dwaj goalie którzy będą notować starty i wygrane, niektórym tego zabraknie patrząc na wasze składy :p Cena nie będzie wygórowana ...
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Powiem szczerze, że jestem w miarę zadowolony z draftu. Miałem 3-4 nie do końca przemyślane ruchy, ale liczę na miejsce w top6. Na szczęście z pierwszym numerem poszedł Stamkos, dzięki czemu mogłem złapać Malkina. Zainwestowałem w bramkarzy i ofensywę, ale defensorów nie uważam za najważniejsze ogniwa w Fantasy. W ostatniej rundzie połakomiłem się na Meszarosa, ale jakby ktoś chciał przywitać obrońcę Flyers w swojej ekipie, to już pojutrze będzie wolny - sam chcę się przekonać jak zaprezentuje się nr 2 ostatniego draftu ;)
Mocny skład ma lukas, ale moim zdaniem ma zbyt wielu graczy którzy mogą okupować tylko jedną pozycję. 4 C i 4 RW to dla mnie byłoby trochę za mało, ale zobaczymy jak to wyjdzie podczas rotowania składem. Sam, nie licząc defensorów wziąłem 8/11 graczy dwupozycyjnych, co daje więcej możliwości ustawień. Będę kulał z blokami, ale jakoś to przeżyję ????
Tylko ja, Gobel i Anzelmo zainwestowaliśmy w czterech bramkarzy - zobaczymy czy przyniesie to wymierne korzyści na początku ligi.
IMO pierwsza trójka sezonu zasadniczego I dywizji to: Odi, Team Morszczyn i Lukas. Jak będzie, zobaczymy ;)
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Tylko ja, Gobel i Anzelmo zainwestowaliśmy w czterech bramkarzy - zobaczymy czy przyniesie to wymierne korzyści na początku ligi.
Ja u siebie nabrałem pięciu starterów. Zobaczymy czy przyniesie to wymierne korzyści ????
Bo, że przyniesienie notoryczne wkurzanie się z powodu sadzania na ławce w danym dniu najlepszych, to tego jestem pewien.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ustawcie składy.
Co do wyników Yahoo nie wyrobiło wyrzuciło im jakieś błędy ale naprawią o to się nie ma co martwić.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Menadżerowie:

Lipexervice
i radzio_xp Patriots
Logujcie się i wykazujcie aktywność ligową bo ostatnie zmiany u was widnieją na 20.01 co mnie trochę niepokoi.
Team Morszczyn ściągnąłem blokady na dodawanie wolnych agentów i trejdy (kara za draft)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Menadżerowie:

Lipexervice
i radzio_xp Patriots

Logujcie się i wykazujcie aktywność ligową bo ostatnie zmiany u was widnieją na 20.01 co mnie trochę niepokoi.

Team Morszczyn ściągnąłem blokady na dodawanie wolnych agentów i trejdy (kara za draft)
Ustawiłem skład do końca tygodnia, zrobiłem wszystkie dostępne transakcje w tym tygodniu więc po co miałbym się logować? ???? Ligę śledzę, jakby ktoś z &quot;moich&quot; złapał kontuzję to też będę wiedział ;)
Chill :cool:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
radzio_xp ???? wydawało mi się że widziałem u Ciebie niewystawiony skład (kilku grających na ławce bez potrzeby) ale może zwidy.
U Lipexa natomiast ewidentne braki IR w składzie i zero ruchów ...
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Ładnie zacząłem, w pewnym momencie miałem nawet 10-3 (może i 10-2), to ostatnie dwa dni ładnie mnie radzio podgonił do 8-6, obym utrzymał do końca ???? Jeszcze 2 dni ;)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Ładnie zacząłem, w pewnym momencie miałem nawet 10-3 (może i 10-2), to ostatnie dwa dni ładnie mnie radzio podgonił do 8-6, obym utrzymał do końca ???? Jeszcze 2 dni ;)
Moim zdaniem powinieneś wygrać. Ja niestety nie mam już możliwości transferów, dlatego kończył będę 9 graczami z czego 4 to obrońcy (nie licząc G), a Ty w 11. W golach, SHP i GWG raczej Cię nie wyprzedzę. Zdecydują statystyki które mamy na styku + bramkarze, gdzie narazie prowadzisz 3:1 ;) Fajny pojedynek, zważywszy na to, że oboje mamy bardzo wysokie statystyki, które w większości par dawałyby nam prowadzenie. Obstawiam Twoje zwycięstwo 8:6, ale obym się mylił ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ciesze się że w obliczu wielu nowych osób wszystko gra i działa jak należy, rywalizacja wystartowała bardzo dobrze.
Jedynym problemem jest kolega Lipex który olał całkowicie sprawę, szukam menadżera zastępczego do jego drużyny - ktoś chętny :?:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom