>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fantasy Yahoo NHL 2011/12

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W zeszłym sezonie się bawiliśmy to i w tym trzeba
Poprzednie tematy -&gt;
Fantasy Yahoo NHL 2010/11
Fantasy Yahoo NHL 2009/10

Linki do fantasy oraz naszej ligi.

http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey
http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey/16675http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey/14154

Zaproszenia wysłałem do wszystkich graczy z poprzedniego roku (za wyjątkiem trzech największych opierdalaczy).

Nowi zainteresowani.
Co potrzeba aby grać w Fantasy NHL:
1- znać się na NHL- chociaż średnio,
2- mieć konto założone na yahoo.com,
3- zapisać się do ligi,
4- nie obijać się w czasie gry.


Wszyscy zainteresowani zapraszam do mnie na PW.
Na PW podam namiar na ligę oraz hasło.
Lub podsyłajcie na PW e_maila a wtedy wyślę zaproszenie z systemu. Trzeba ustalić termin draftu. Póki co wpisałem coś na szybko 24 września.
Ruszamy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Minimalna ilość drużyn 18, maksymalna 32? Chyba troszkę za dużo. Ja wiem, że fajnie jest mieć dużą ligę, ale powiedzmy sobie szczerze, że potem nie będzie nic ciekawego do wyciągnięcia w FA. Jak ktoś źle trafi z draftowanymi zawodnikami to potem może mieć problem pozyskać w ich miejsce jakiś wartościowych graczy. A sezon długi, więc złe picki w Drafcie odbiją się na wyniku na koniec sezonu i znów się trafią jacyś chłopcy do bicia.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ustawienia skopiowałem z poprzedniego roku.
Minimalna ilość drużyn 18, maksymalna 32? Chyba troszkę za dużo.
Zerknij jeszcze raz.
Max Teams: 18
Wydaje mi się, że 16 ekip jest optymalne. Zobaczymy jakie będzie zainteresowanie.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Wystarczy podzielić przez ilość teamów w NHL :razz:

16 ekip, a jeszcze lepiej 14, bo na każdego przypadałoby po dwóch starterów, a to w lidze najważniejsze. Im mniej tym lepiej. Może w końcu wprowadzimy jakieś spadki i awanse. Jak jest duże zainteresowanie to starych wyjadaczy dać do &quot;elity&quot;, nowe nabytki do &quot;1 ligi&quot; i przynajmniej walka byłaby cały sezon, bo chyba każdy chciał się mierzyć z ekspertami. Z resztą był już chyba taki pomysł w tamtym roku.
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Witam!
Interesuje się NHL, w poprzednim sezonie wrzucałem analizy, czytałem dużo, obstawiałem i chciałbym spróbować w tym swoich sił. Czy nowi mają jakieś szansę? I czy mogę sie równiez zarejstrować i brać udział i nie zajme nikomu miejsca. Ponadto czy jest to mocno skomplikowane czy z dobrą znajomoscia angielskiego, zasad hokeja, normalnie bez problemu sobie poradzę? ???? Dzieki za odpowiedz.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
16 ekip, a jeszcze lepiej 14
A jeszcze lepiej 12 ! i mówię całkiem poważnie ; )
Ponadto czy jest to mocno skomplikowane czy z dobrą znajomoscia angielskiego, zasad hokeja, normalnie bez problemu sobie poradzę?
Powinieneś sobie poradzić jeśli spełniasz warunki, o których napisałeś. Przyda się też jakiś bardziej doświadczony kolega który by Ci wyjaśnił to i owo jakbyś miał pytania.
 
crowned 10

crowned

Użytkownik
A jeszcze lepiej 12 ! i mówię całkiem poważnie ;
Całkowicie popieram! W ostatnim sezonie, jeśli bramkarz wypadł ze składu, niemożliwe było znaleźć zastępstwo.
Cel na ten rok: W końcu wejście PO ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Możemy zrobić ligę z 12 zespołami (Elitę). Wtedy awans do PO ma 6 ekip.
Kolejni chętni będą w 2 lidze.
Zatem można przyjąć, że pierwsza 12-tka z poprzedniego sezonu wchodzi do &quot;Elity&quot;. W przypadku rezygnacji kogoś z top12 wchodzi kolejny menedżer.
Stworzy się drugą ligę i awans uzyskają finaliści do Elity. Z Elity spadają dwie najsłabsze ekipy.
Zawsze będzie walka do końca w Elicie. Bo walka będzie o top6 premiujące awansem do PO. No i pozostali będą walczyli żeby nie spaść.
Co wy na to? Daję temat pod dyskusję ;)
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Jak dla mnie to zależy ilu chętnych by było i czy nie lepiej walczyć większą ilościa graczy co znacznie urozmaici rozgrywkę, jeżeli wiem o czym mówie, bo od tamtego roku już zerkałem na tą zabawę z Yahoo.

Sam osobiście bym spróbował sił w tych pojedynkach + czynniej uczestnicząc w takiej zabawie i życiu forum ???? Aczkolwiek myślę, że ważniejsze zdanie mają osoby z 12stki z tamtego sezonu.
 
matthias 18

matthias

Użytkownik
Nigdy nie grałem w żadne fantasy i nie mam o nich zbytnio pojęcia, ale chciałbym spróbować. Pasjonuję się hokejem, nawet w niego gram, więc myślę, że pod kątem znajomości sportu nie będę miał problemu. Nie mniej jednak nigdy w żadne fantasy nie grałem i pewnie nie poszaleję zbytnio. Jeżeli nie macie nic przeciwko to też chętnie bym zagrał w tej lidze, choć ostrzegam, że mogę być tam najsłabszy:razz:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To może tak.
Możemy zrobić ligę z 12 zespołami (Elitę). Wtedy awans do PO ma 6 ekip.
Kolejni chętni będą w 2 lidze.
Zatem można przyjąć, że pierwsza 12-tka z poprzedniego sezonu wchodzi do &quot;Elity&quot;. W przypadku rezygnacji kogoś z top12 wchodzi kolejny menedżer.
Stworzy się drugą ligę i awans uzyskają finaliści do Elity. Z Elity spadają dwie najsłabsze ekipy.
Zawsze będzie walka do końca w Elicie. Bo walka będzie o top6 premiujące awansem do PO. No i pozostali będą walczyli żeby nie spaść.
Co wy na to? Daję temat pod dyskusję ;)
W tej kwestii powołania dwóch lig, na takich zasadach jak wyżej opisałem, niech wypowiedzą się szczególnie te osoby, które brały udział w zeszłym roku.
Wszyscy nowi zainteresowani zaczną od 2 ligi. Tam zdobędziecie naukę i po skutecznej walce można będzie awansować do 1 ligi. Chociaż niektórzy doświadczeni w fantasy z powodu nie grania z nami w zeszłym sezonie też tam trafią.
Zatem:
- gracze z poprzedniego sezony wypowiadać się na tak/nie co do utworzenia 2 lig,
- nowi zainteresowani o zgłaszanie się w temacie oraz wysyłanie emaila do mnie na PW Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Vader wtedy jeśli dojdzie do utworzenia dwóch lig dostaniecie zaproszenie od komisarza (którego się powoła)
PS. Mnie przez weekend nie będzie - jak coś.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Vader pomysł ze zrobieniem &quot;Elity&quot; i &quot;2 ligi&quot; czy niech się to nazywa nawet &quot;Rookies League&quot; to najlepsza rzecz jaką ostatnio przeczytałem w tym dziale ???? :p Także popieram rękami i nogami, będzie jeszcze ciekawiej niż przed laty.
Nowi ograją się na niższym szczeblu a starsi w końcu będą mieć odpowiednią motywacje bo walka będzie do końca no i grozi też degradacja ... ; )
EDIT: Dla wszystkich nowych, którzy zastanawiają się nad udziałem serdecznie zapraszam. Nie musicie się martwić o skomplikowane zasady, myślę że jak napiszecie do każdego kto już się w to bawił z pytaniami to z pewnością postaramy się wam pomóc a zabawa jest przednia. Jedyne co tak naprawdę jest wymagane to te 5 minut dziennie a nawet mniej, nie lubimy tych którzy olewają ligę ...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Odisio tylko wiesz czym to Tobie grozi... tym, że będziesz grał w niższej lidze. Co prawda w nagrodę masz szanse być komisarzem bo potrzeba kogoś zaufanego - więc się nadajesz ;)
Czekam na inne głosy. Elita 12? 14?
Nazewnictwo można dać NHL i AHL lub Elita i I dywizja ;)
Edit: tak jak pisałem wyżej. Mnie w weekend nie będzie - jak będę zaglądał na forum to tylko do &quot;działów tajemnych&quot; także dopiero w poniedziałek zobaczę co tutaj wymyśliliście.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Odisio tylko wiesz czym to Tobie grozi... tym, że będziesz grał w niższej lidze. Co prawda w nagrodę masz szanse być komisarzem bo potrzeba kogoś zaufanego - więc się nadajesz
Nie przeszkadza mi to, chętnie się zajmę świeżakami a za rok wpadnę do elity i zepsuje wam święta ???? Co do nazewnictwa wole Elita i I dywizja - tak bardziej po polsku, nie róbmy już z siebie wielkich Jankesów ;P
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Jako, że pierwszy tutaj napisałem o tym to oczywiście moje zdanie pozostaje niezmienione i jak najbardziej jestem za podziałem na dwie ligi. Oczywiście jako &quot;10&quot; ubiegłego sezonu potwierdzam udział w nowym sezonie &quot;elity&quot;. Jak ktoś z rookie będzie chciał jakieś krótkiej lekcji na temat lig w Yahoo to zapraszam na PW, udzielę wszystkich najważniejszych rad.
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Ja się chętnie zapisze nigdy nie grałem z wami w fantasy więc na pewno warto spróbować. Już jestem po draftach w NFL ale na pewno znajdę czas i na NHL które uwielbiam.. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Witam, uwielbiam ligę NHL, myślę, że mam pewną wiedzę na temat tej ligi. Do kogo mogę się zgłosić, żeby dowiedzieć się o co chodzi w tej zabawie, bo przyznam szczerze , że nie słyszałem wcześniej o tej grze. Pomocy!
 
gobel 121

gobel

Użytkownik
Jak dla mnie pomysł z dwoma ligami jeśli jest tyle chętnych jest jak najbardziej ok. Trzeba podliczyć ile jest łącznie graczy chętnych do zabawy i ustalić ile ekip w Top League a resztą w I
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom