>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Fantasy] Baseball Yahoo 2010!

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
jak to się kiedyś mówiło czy wciąż mówi - odwróć tabele, Vader na czele...
cóż mogę powiedzieć o swoim teamie..jestem rozczarowany, żeby nie powiedzieć sfrustrowany postawą mojego drimtimu..stąd jestem chyba najaktywniejszy w waiver..w tym miejscu chciałem także przeprosić tych, którym proponowałem kilka wymian dziennie:razz: Lupus coś o tym wie????
 
Baqu 906,6K

Baqu

Forum VIP
Fantasy baseball week 6 - czyli tam gdzie Red Sox &amp; Muchachos budzą się z zimowego snu :!:



Team managera Gall nadal utrzymuje zawrotne tempo, tym razem pokonali nie bez problemów TheDon Slams 10:7 i przedłużyli serię wygranych do 6 z rzędu :!: w tej kolejce nie będzie już tak łatwo gdyż jego White Sox podejmą JuanAntonioMuchachos, którzy pokazali wysoką formę wręcz niszcząc Heroes of Beau 12:4 :!: Świetnyą formą również popisał się Lupus, którego team dokonał największego wymiaru kary w byłej kolejce i skarcił Shena 13:4, który mimo tak dotkliwej przegranej utrzymał drugą pozycję, aczkolwiek ma już 9 punktów straty do lidera.
 
gall 0

gall

Użytkownik
Pineiro mnie zalatwil na cacy chyba juz nic sie nie bedzie dalo z tym zrobic :p Muchachos to bardzo trudny przeciwnik :&gt;
 
Baqu 906,6K

Baqu

Forum VIP
Fantasy baseball week 10 - czyli tam gdzie LukascashLosers zostali prawdziwymi looosers :!: :!: :!:



ostatnio troche przespałem podliczenie, ale że w tym tygodniu w pełnej klasie wygrana to... musiałem :cool: punkty oczywiscie fartowne, gdyz Lukascash nie wystawił odpowiedniej liczby pitcherów i przegrał wszystkie punkty w ich staytstykach - żeby nie było, że jestem taki zajebisty ;) gratulacje dla Beau i Bzyka świetna forma... a Gall coś słabnie w oczach... warto również zwrocic uwage na Vadera ktory powoli pnie sie w gore... ^^
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Baqu, to kiedy mogę się spodziewać kasy na MB??:razz:
A tak serio. To coś się zrypało w systemie. Wystawiłem Marcuma i Kershawa, potem przeżywałem to, że Marcum oddaje hity i runy na prawo i lewo, po czym rano się okazało, że obaj pitcherzy w matchupie są jako SP, a w gametrackerze Benched..Bez sensu:cool:
 
Baqu 906,6K

Baqu

Forum VIP
Fantasy baseball week 13 - czyli tam gdzie Lupus samotnym łowcą :!: :!: :!:



uwagi duszpasterskie:
Drużyna Botshek Blue Jays została zablokowana w grze ze względu na kompletne olanie całej zabawy i innych uczestników ???? tak być nie powinno... tak być nie może :dfdrgdf: :!: ustawiłem mu najmocniejszy skład na chwile obecną, dodałem jednego OF i SP ze względu na braki kadrowe. to by było na tyle...


Vader... w tym tygodniu dostajesz lanko ^^
 
Baqu 906,6K

Baqu

Forum VIP
Fantasy baseball week 17 - czyli tam gdzie Lupus pokazał Bzykowi środkowy palec... :!: :!: :!:



uwagi duszpasterskie:
Botshek Blue Jays, ekipa, która została zablokowana całkiem nieźle sobie pogrywa... dwa remisy, dwie przegrane i jedna wygrana ! to jej bilans po mojej decyzji - czyli jak widać, nawiązuje niezłą walkę z ekipami, której managerowie czynnie uczestniczą w grze i tu rodzi się pytanie : czy to oni są tacy słabi czy po prostu Botshek miał szczęście w drafcie ? ;)
Moja druzyna po katastrofalnych 4rech przegranych z rzędu... :? wreszcie się ogarnęła i najpierw pokonałem Dona, a w tej kolejce rozbiłem Sytheva, który nie wiadomo czemu oddał mi całowicie za darmo wszystkie punkty za pozycje SP i RP.
Ponad to Lupus pokazał iż na razie rządzi i dzieli bezdyskusyjnie w lidze, pokonując drugiego w tabeli Bzyka aż 14:3 :!:
Nie wiem co się dzieje z Gall&#39;s White Sox, którzy po świetnym początku na ostatnie 8 spotkan wygrali tylko raz :!: i to z Botshkiem...

Kompletnie nie mam pojęcia co zrobić z LukascashLosers - moderator, a nie zmienia teamu... przez to przegrywa aż 15:2... co sie dzieje ?
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Dziękuje za grę i uwagę.
Raz nad wozem , raz pod - 13 miejsce
Szczerze to wole się zająć ekipą Tigers etc.
Za rok nie gram , bo nie będę miał wystarczająco czasu w offseason.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Shit
Że tak powiem what the fuck??? Mam więcej zwycięstw niż Gall&#39;s White Sox i wygrałem z nim jeden (bo był jeden) bezpośredni pojedynek 8-6. Z jakiej paki nie jestem w playoffs? Pomijając już fakt że przez to że moi zawodnicy grali w tym tygodniu ***** nie baseball i spadłem aż 3 miejsca akurat wypadając z playoffs. Ale wracając do tamtego. Czemu nie ma 8 zespołów w playoffs tylko 6 i bye&#39;e a to przecież MLB nie NFL. I czemu nie jestem szósty?
 
Baqu 906,6K

Baqu

Forum VIP
zaszkins - tak jak kolega lupus napisał w komentarza na forum ligi na stronie yahoo:

6.Highest winning percentage in Week 22.
powiem szczerze... faktalnie skopałeś ten ostatni wynik
, tym bardziej, że Gall równiez się nie popisał...

 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Widzisz, Zaszkins... trzeba było złożyć mi jakąś ofertę nie do odrzucenia to bym odpuścił troszkę ten ostatni mecz :mrgreen:
 
Baqu 906,6K

Baqu

Forum VIP
Tabela po sezonie zasadniczym:



✅ bardzo dobra forma wielkiej trójki tj. JuanAntonioMuchachos &amp; Bzyku&#39;s Killers &amp; Lupus Red Sox. Po Lupusie mogłem się tego spodziewać, gdyż w poprzednim sezonie wygrał ligę, a dwa sezonu temu był pierwszy po rundzie zasadniczej ! także BARDZO stabilna i świetna forma ! gratuluję. Lupus &amp; Juan spotkali się ze sobą rok temu w półfinałach wtedy 10:6 wygrał Lupus, czy w tym sezonie znowu się spotkają, ale w finale ? przekonamy się już za tydzień...

⛔ Heroes of Beau... rok temu wicemistrz, a w tym sezonie kompletna klapa i 15 miejsce, tuż przed ostatnim zawodnikiem, który kompletnie olał grę...

⛔ i ???? dla managerów LukascashLosers , Botshek Blue Jays, Heroes of Beau oraz Gall&#39;s White Sox ( który o dziwo załapał się do PO! ), którym pod koniec odechciało się już chyba gry i nie uczestniczyli w niej, szkoda :?

osobiście dla mnie ✅ niezmiernie ciekawa końcowa część rundy zasadniczej - w sumie aż 7 managerów biło się o 3 miejsca gwarantujące PO ! to była dobra pozytywna rywalizacja ????

a Vader jak co sezon zakonczy około 10 pozycji :razz: pewne rzeczy się nie zmieniają ;)
 
Baqu 906,6K

Baqu

Forum VIP
Playoffs - Runda I




Pietraszek Reds nie powtórzyli wyczynu z sezonu regularnego, kiedy to po wyrównanym pojedynku pokonali Baqu Baqu Squad ( przegrałem wtedy 8 na 9 statów z batterów ). Tym razem świetny minn. wspolczynnik AVG, malo E oraz 13 SB ( przy 2 przeciwnika ) oraz jak zawsze solidny występ pitcherów przeciwko Reds dały mojej ekipie pewną wygraną 12:2 :jupisdfgdfg: Nie mam się jednak z czego cieszyć, gdyż teraz goszczę JuanAntonioMuchachos - drużynę niepokonaną od 11 spotkań ! czy taki kopciuszek jak ja ma w ogóle szanse w tym pojedynku ?! ????

Bzyku&#39;s Killers również bardzo spokojnie ( mimo kilku niepewnych spotkań swoicj pitcherów ) pokonali drużynę Galla, gdyż manager już od dłuższego czasu jest na wakacjach...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
a Vader jak co sezon zakonczy około 10 pozycji :razz: pewne rzeczy się nie zmieniają ;)
Nie liczy się miejsce. Liczy się wytrwanie do końca. W myśl ducha rywalizacji olimpijskiej – ważny jest sam udział a nie wynik ;):cool:
Dziękuję za grę ????
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Moi pitcherzy cały sezon grają &quot;niepewnie&quot;. Ale jakoś dają radę ????
Przynajmniej tą pierwszą rundę przeszedłem, bo zwykle jak jestem w top3 sezonu zasadniczego to odpadam w pierwszym meczu playoff. Obojętnie w jakiej dyscyplinie.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
I sezon zakończony na piątym miejscu. Po problemach na początku zabawy, kiedy to obracałem się przez długi okres w ogonie ligi udało się uzyskać dobry wynik. Należy przypomnieć, że jeszcze przed ostatnim pojedynkiem w rundzie zasadniczej byłem poza Play Off, ale znakomity występ przeciwko Botshek Blue Jays przy nieco słabszym rywali pozwolił mi zająć piąte miejsce. Koszmarne spotkanie przeciwko Baqu, które przede wszystkim rozstrzygnęło się w statach pitcherów w których 7 wygrał mój przeciwnik, a w dwóch był remis. Jednak już w spotkaniu o piąte miejsce pokazałem, że jednak końcówka sezonu należała do mojego zespołu i dość pewnie pokonałem Gall&#39;s White Sox 12:6. W ostatnim spotkaniu wyśmienicie spisali się batterzy, gdyż wygrałem 7 z 9 statystyk, a w Runach, RBI czy HR była totalna miazga. Skład oparty przede wszystkim na zawodnikach Yankees przyniósł dobry wynik. Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy w takim samym składzie ????
 
Baqu 906,6K

Baqu

Forum VIP
Playoffs - Runda II




FANTASTYCZNE spotkania półwinałowe ! Trzymały w napięciu do ostatniego dnia, wiecej ! do ostatnich spotkań niedzielnych ???? W finale zagra druzyna Juana Antonio, która w przekroju całego sezonu spisuje się fenomenalnie i na pewno jest tutaj zdecydowanym faworytem, aczkolwiek Baqu Baqu Squad przez swiętną grę pitcherów napędził im stracha. Kolenym graczem, który będzie starał się zdobyć najwyższy laur tegorocznej gry w fantasy MLB to Bzyku, który swoją solidną wdarł się do finału pokonując contendera lupusa.

let the final begin !
 
Baqu 906,6K

Baqu

Forum VIP
Finał i podsumowanie - Fantasy Baseball Yahoo 2010!







końcowe standings:


Osobiście jestem bardzo zadowolony z czołowego 4rtego miejca które zająłem...
fakt, brąz był na wycięgnięcie paznokcia, ale przegrałem po zarzartej walce
najpierw z mistrzem ligi, z później z najlepszym managerem ostatnich lat.
Notabene gratuluje championowi bardzo ciekawej zagrywki taktycznej na
finał... mając swietnych batterów i nie tak dobrych pitcherów jego ruch
okazał się trafieniem w dziesiątkę !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom