>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Fantasy] Baseball Yahoo 2009!

Status
Zamknięty.
Baqu 854,9K

Baqu

Forum VIP
Dołączył
10/2006
Posty
3982
Miasto
Mindfields?
Tabela i wyniki week 5



&quot;męczarnie&quot; drużyn z czołówki ze słabszymi przeciwnikami to w byłym tygodniu chyba największe niespodzianki... Lupus wygrał &quot;jedynie&quot; dwoma punktami, natomiast Beau &quot;potknął się&quot; o Vadera... jedynie Piecia twardo utrzymuje dobrą formą i kolejny raz zdecydowanie wygrał.

w tej kolejce na pewno ciekawe spotkanie Baqu Baqu Squad vs Lupus Red Sox oraz Heroes of Beau z aspirującą do czołówki drużyną Bzyku&#39;s Killers.
 
Baqu 854,9K

Baqu

Forum VIP
Dołączył
10/2006
Posty
3982
Miasto
Mindfields?
Tabela i wyniki week 7



Piecia pokonany ! Torii Hunter &amp; Michael Cuddyer dali mi w tym tygodniu razem 20 RBI ! bardzo dobrze zaprezentował się również Justin Morneau oraz Matt Holliday. Rany po wistępnie Brett Cecil u pitcherów musiał łatać mój lider Tim Lincecum, bardzo dobrze go wspomagał Scott Richmond oraz Zach Duke. Do druzyny dolączyli Dave Bush i Ricky Romero, którzy powinni dodac troszkę wygranych tygodniowych.

teraz czas na spokojne pokonanie Vader Yankees i marsz w górę tabeli !
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dołączył
05/2007
Posty
5376
Miasto
Galante peFFki
teraz czas na spokojne pokonanie Vader Yankees i marsz w górę tabeli !
Hola hola... stop. Vader wraca do gry :spokodfhgfh:
Miałeś chrapkę na łatwe pokonanie a tutaj Vader Yankees 8-4 ????

No bać się panowie. Komisarz miał chyba dobry humor bo bez moich nalegań zdjął mi bana ;)
To teraz walczę aby nie być ostatni :-?
 
adi777 386

adi777

Użytkownik
Dołączył
05/2009
Posty
234
Miasto
Bydgoszcz
Nawet trochę skład zmieniłem ;)

A kolega tak jakoś zainteresowany a nicka nie widzę w lidze... ????
Tabela jest ok. Escabar jest na końcu. Ja nie jestem ostatni więc pasuje. MLB to jednak nie NHL... jakoś mnie tak mało kręci.
no jestem w lidze ???? słabą masz pamiec.. ????
Sythev Houston :cool: :jezora:
Vader// Nie wyczułeś aluzji... :| nawet jakby mnie pamięć zawiodła to są jeszcze inne pomoce ;)
 
Baqu 854,9K

Baqu

Forum VIP
Dołączył
10/2006
Posty
3982
Miasto
Mindfields?
czas na małe podsumowanie sezonu:


oczywiscie najwieksze gratulacje ida do zdobywcy trzech medali czyli dla Lupusa, Beau i Dona, przez caly sezon utrzymywali swietną formę i w sezonie zasadniczym uzyskali dokladnie takie same miejsca jak w play offach ! brawo Panowie ! :spokodfhgfh:

Z mojej strony mogę napisać, że nie było źle ( 5 miejsce ) ale i moglo być lepiej gdybym sie bardziej zmobilizował, cóż, na tym też polega ta zabawa, takze pierwszy sezon w tej lidze, awans z wyższej części tabeli do play offów i powalczyłem, cel przedsezonowy zrealizowany.

managerzy Piecia &amp; Vader znowu nie zakwalifikowali sie do PO, beda mieli całą zimę na przemyślenia i zmianę taktyki w przyszłym sezonie ! :jezora:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dołączył
05/2007
Posty
5376
Miasto
Galante peFFki
Nie no ja zrobię &quot;kończ waść, wstydu oszczędź&quot; ;) Olałem całkowicie fantasy. Czego się nie robi. Dlatego w przyszłym sezonie odpuszczę sobie. Bo najzwyczajniej mało interesowałem się w tym sezonie MLB a tym samym fantasy.
Ale gratulacje dla wytrwałych ????
Powiedziałbym dzięki za grę... no ale ja nie grałem właściwie a mam 9 miejsce ????
 
Status
Zamknięty.