>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Fantasy] Baseball Yahoo 2009!

Status
Zamknięty.
Baqu 791,3K

Baqu

Forum VIP
Tabela i wyniki week 5



&quot;męczarnie&quot; drużyn z czołówki ze słabszymi przeciwnikami to w byłym tygodniu chyba największe niespodzianki... Lupus wygrał &quot;jedynie&quot; dwoma punktami, natomiast Beau &quot;potknął się&quot; o Vadera... jedynie Piecia twardo utrzymuje dobrą formą i kolejny raz zdecydowanie wygrał.

w tej kolejce na pewno ciekawe spotkanie Baqu Baqu Squad vs Lupus Red Sox oraz Heroes of Beau z aspirującą do czołówki drużyną Bzyku&#39;s Killers.
 
Baqu 791,3K

Baqu

Forum VIP
Tabela i wyniki week 7



Piecia pokonany ! Torii Hunter &amp; Michael Cuddyer dali mi w tym tygodniu razem 20 RBI ! bardzo dobrze zaprezentował się również Justin Morneau oraz Matt Holliday. Rany po wistępnie Brett Cecil u pitcherów musiał łatać mój lider Tim Lincecum, bardzo dobrze go wspomagał Scott Richmond oraz Zach Duke. Do druzyny dolączyli Dave Bush i Ricky Romero, którzy powinni dodac troszkę wygranych tygodniowych.

teraz czas na spokojne pokonanie Vader Yankees i marsz w górę tabeli !
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
teraz czas na spokojne pokonanie Vader Yankees i marsz w górę tabeli !
Hola hola... stop. Vader wraca do gry :spokodfhgfh:
Miałeś chrapkę na łatwe pokonanie a tutaj Vader Yankees 8-4 ????

No bać się panowie. Komisarz miał chyba dobry humor bo bez moich nalegań zdjął mi bana ;)
To teraz walczę aby nie być ostatni :-?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Vader zacznij ZMIENIAC SKŁAD, w obu ligach...
Nawet trochę skład zmieniłem ;)
czemu ten temat tak wygasł ? ???? ciekawie sie robi w tabeli..
A kolega tak jakoś zainteresowany a nicka nie widzę w lidze... ????
Tabela jest ok. Escabar jest na końcu. Ja nie jestem ostatni więc pasuje. MLB to jednak nie NHL... jakoś mnie tak mało kręci.
 
adi777 386

adi777

Użytkownik
Nawet trochę skład zmieniłem ;)

A kolega tak jakoś zainteresowany a nicka nie widzę w lidze... ????
Tabela jest ok. Escabar jest na końcu. Ja nie jestem ostatni więc pasuje. MLB to jednak nie NHL... jakoś mnie tak mało kręci.
no jestem w lidze ???? słabą masz pamiec.. ????
Sythev Houston :cool: :jezora:
Vader// Nie wyczułeś aluzji... :| nawet jakby mnie pamięć zawiodła to są jeszcze inne pomoce ;)
 
Baqu 791,3K

Baqu

Forum VIP
czas na małe podsumowanie sezonu:


oczywiscie najwieksze gratulacje ida do zdobywcy trzech medali czyli dla Lupusa, Beau i Dona, przez caly sezon utrzymywali swietną formę i w sezonie zasadniczym uzyskali dokladnie takie same miejsca jak w play offach ! brawo Panowie ! :spokodfhgfh:

Z mojej strony mogę napisać, że nie było źle ( 5 miejsce ) ale i moglo być lepiej gdybym sie bardziej zmobilizował, cóż, na tym też polega ta zabawa, takze pierwszy sezon w tej lidze, awans z wyższej części tabeli do play offów i powalczyłem, cel przedsezonowy zrealizowany.

managerzy Piecia &amp; Vader znowu nie zakwalifikowali sie do PO, beda mieli całą zimę na przemyślenia i zmianę taktyki w przyszłym sezonie ! :jezora:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie no ja zrobię &quot;kończ waść, wstydu oszczędź&quot; ;) Olałem całkowicie fantasy. Czego się nie robi. Dlatego w przyszłym sezonie odpuszczę sobie. Bo najzwyczajniej mało interesowałem się w tym sezonie MLB a tym samym fantasy.
Ale gratulacje dla wytrwałych ????
Powiedziałbym dzięki za grę... no ale ja nie grałem właściwie a mam 9 miejsce ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom