>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FAME MMA 8

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: FAME MMA
Godzina: 22:50
Spotkanie: Kasjusz Życiński - Marcin Najman
Typ: będzie wygrana na punkty (czyli walka potrwa cały dystans)
Kurs: 3,50
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Panowie walczyć będą na zasadach bokserskich z tą różnicą, że będą małe rękawice. Mimo to uważam, że istnieje duża szansa na to, że zobaczymy tutaj werdykt punktowy. Będą tylko trzy rundy i to po dwie minuty, a w boksie to nie jest zbyt dużo czasu na wygranie przed czasem. Według mnie Marcin Najman jest za wolny na to, by znokautować Kasjo. Niestety, ale Marcin jest już po 40-stce, ma widoczną nadwagę, jest po kilku kontuzjach, mało dynamiczny. Z drugiej strony wątpię też, że Kasjo wygra to przed czasem. Waży on tylko ok. 90 kg, jego siła ciosu nie jest zbyt mocna, w końcu nie potrafił znokautować Adriana Polaka pomimo wielu celnych uderzeń. Trochę obawiam się o to, że jak Najman będzie wysoko przegrywać na punkty, to włączy mu się jego instynkt samozachowawczy i podda walkę symulując jakąś kontuzję... No ale i tak uważam, że ta walka może potrwać cały dystans.

Oprócz tego widzę wygrane Piechowiaka, Ferrarriego i Zusje.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dyscyplina: FAME MMA
Godzina: 22:50
Spotkanie: Kasjusz Życiński - Marcin Najman
Typ: będzie wygrana na punkty (czyli walka potrwa cały dystans)
Kurs: 3,50
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Panowie walczyć będą na zasadach bokserskich z tą różnicą, że będą małe rękawice. Mimo to uważam, że istnieje duża szansa na to, że zobaczymy tutaj werdykt punktowy. Będą tylko trzy rundy i to po dwie minuty, a w boksie to nie jest zbyt dużo czasu na wygranie przed czasem. Według mnie Marcin Najman jest za wolny na to, by znokautować Kasjo. Niestety, ale Marcin jest już po 40-stce, ma widoczną nadwagę, jest po kilku kontuzjach, mało dynamiczny. Z drugiej strony wątpię też, że Kasjo wygra to przed czasem. Waży on tylko ok. 90 kg, jego siła ciosu nie jest zbyt mocna, w końcu nie potrafił znokautować Adriana Polaka pomimo wielu celnych uderzeń. Trochę obawiam się o to, że jak Najman będzie wysoko przegrywać na punkty, to włączy mu się jego instynkt samozachowawczy i podda walkę symulując jakąś kontuzję... No ale i tak uważam, że ta walka może potrwać cały dystans.

Oprócz tego widzę wygrane Piechowiaka, Ferrarriego i Zusje.
2,5 brutto jest na 'najman przegra przez kontuzje'

co do piechowiaka ktos tutaj pisal, ze gosc nie jest charakterniak jak szeliga... no z tego co ja wiem to jest charakterny, w koncu od nastolatka jezdzil na konkursy kulturystyczne a do wszystkiego doszedl ciezka praca i nie tylko... roznica miedzy zawodnikami jest 15kg a piechowiak juz przed pierwsza walka z najmanem cwiczyl obalenia i obrony przed obaleniami. dosyc mocno przykladal sie do treningow w tej kwestii. 15kg roznicy to naprawde duuuuuzo w parterze... latwiej sie bronic i latwiej atakowac przy takiej roznicy wagi. ja nie stawiam, myslalem ze ludzie zbija kursy i na piechowiaka bedzie kolo 3 a tak to lepiej poczekac do nastepnej gali. aha jeszcze jedno nie wiem czy to ma jakies znaczenie, ale piechowiak ma kontrakt na 3 walki i zamkneli mu silownie, wiec kase musi jakos zarobic. narkotestow na fame mma nie robia z tego co pamietam...
 
R 47

rationalgambler

Użytkownik
Ogólnie zawsze odradzałbym stawianie u "naszych" bukmacherów z podatkiem ale myślę, że pomimo tego może się udać złapać jakieś value.

Dwie walki godne uwagi to wygrana Najmana i Dubiela. Niestety w obu przypadkach kurs poleciał już poniżej @3. Natomiast liczę na to, że może znów odbić do @3.3-3.4 jak to miało miejsce jeszcze kilka dni temu (lub KO @4). Gdyby tak się stało jest to na pewno opcja warta uwagi, jednak poniżej @3 w ogóle bym tego nie tykał.

Oprócz tego najciekawszym zestawieniem jak dla mnie jest walka Ferrari - Wiewiór. Wg mnie po tym kursie @2.35 można śmiało grać na Wiewióra. Nie mogę zrozumieć tak wysokich kursów. Jak zobaczymy na historyczne kursy, to otwarcie było na podobnym poziomie, a następnie kurs zaczął mocno spadać na Ferrariego. Wg mnie jest to spowodowane całą otoczką i masówką jaka na niego idzie, a także tym, że Wiewiór nie jest tak popularny i ma mniejszą grupę fanów.

Natomiast kursy są śmieszne i powinny być odwrotne na tę walkę. Wg mnie jest tutaj ogromne value na Wiewióra, którego umiejętności są co najmniej o 1 klasę wyższe. Polecam obejrzeć sobie wszystkie ich dotychczasowe walki, a także zwrócić uwagę na progres Wiewióra pomiędzy 1, a 2 walką z Hassanem.

Kursy niestety nie wzrosły w ogóle, szczególnie na betclic, gdzie również są chore marże.

Natomiast akurat Wiewiór tak jak się spodziewałem wskoczył już na @2.45 i uważam to za najlepszy kurs na tej gali.
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Nie ma szans. Pierwszy mógłby zwrócić alkohol z ostatniego melanżu, a drugi to by sobie mógł zrobić kuku od klepania.
Polecam obejrzeć poprzednie walki Kasjo. Uwierz, że potrafi walczyć bardzo rozważnie i świetnie rozkłada siły. Możliwe, że mógłby w tej formie co był na poprzedniej gali wytrzymać nawet 7-8 rund i to 3-4 minutowych.

PS. Dubiel wygląda na mało pewnego siebie, ale to może być mylące ;)
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Piotr Pająk

Pierwsza niespodzianka na gali. Jeden z najpewniejszych się wydawało przed. Tylko że dla mnie to był lekki wał a tłumaczyć nie trzeba. Kto siedzi w temacie wie kim jest Alan z kim trzyma gdzie występował. Pająk to przyjezdny i tyle.
 
A 47

Anonymo1995

Użytkownik
Piotr Pająk

Pierwsza niespodzianka na gali. Jeden z najpewniejszych się wydawało przed. Tylko że dla mnie to był lekki wał a tłumaczyć nie trzeba. Kto siedzi w temacie wie kim jest Alan z kim trzyma gdzie występował. Pająk to przyjezdny i tyle.
Co Ty mówisz :)
Oczywiście, że wyglądało to co najmniej na remis lub na korzyść Pająk pod koniec, ale przegrał, bo miał raz liczenie i raz odjęty punkt za faul, więc przegrał normalnie według zasad.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Czemu niespodzianka? Nikt nigdy nie widział jak Pająk walczy i był takim faworytem? Alan walczył w swojej dyscyplinie czyli K1 i tam jest najlepszy i nie wiem jaki wał jak dwie pierwsze rundy 10:8 Alan a trzecia 10:8 Pająk czyli tak jak punktowali sędziowie
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Cóż za zaskoczenie... To teraz już wiecie czemu to powinno być w dziale rozrywka a jie sport.
To teraz już wiecie czemu się z tego śmieje.

I jeszcze ten przekręt z betcliciem... Może być z tego gruba afera. Oby to był koniec tej federacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
O tym, że betclic wystawił zakład, że jeden kopnie drugiego i będzie dyskwalifikacja. I kurs początkowy był 5.5 i spadł jakoś do 2.5.

Przypadek?

Jest to kompromitacja tej federacji i mam nadzieję, że ostateczny koniec tej gimbazy i koniec hanbienia tego sportu przez tą całą patologie.
A co ma do tego betclic? Najman przeglądnął oferte i zrobił to w czym jest najlepszy.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Tak napewno Betclic ma interes w tym aby teraz podać prawdziwe info.

Dla mnie sprawa do zbadania.

Gdyby to było faktycznie 2500 to dlaczego by obnizali kurs z 5.5 do ~2.5...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom