>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FAME MMA 10

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Nie znam się na tym sporcie, Fame MMA z jednej strony mnie brzydzi i gardzę tym, ale z drugiej oglądam, tania rozrywka, ale rozrywka :) Naszła mnie taka rozkmina. Kasjusz (swoją drogą straszny błazen) kreuje się na wielkiego króla, mistrza itd. Fame MMA to pasuje. Wokół tej walki zrobił się spory szum i wyniki finansowe na pewno będą niezłe.

Ale o co mi chodzi. Co dalej? Czyja wygrana bardziej pasowałaby tej "federacji" w kontekście przyszłości. Tak sobie myślę, że wygrana Kasjusza otworzyłaby drogę do ściągnięcia kolejnego gościa z UFC. Jeśli wygra Parke, to Kasjusz bardzo sporo straci. Marketingowo wydaje mi się, że lepiej sprzeda się walka wygranego Kasjusza z jakimś kolejnym byłem fajterem z UFC. Bo co jeśli wygrana Parke? Zostanie tam na kolejne walki? Coś tam słyszałem, że w KSW walczy. Wszyscy chyba wiemy, że to Fame MMA to cyrk na kółkach i tam już na pewno jest strategia na kolejne walki i gale. Nie mówię, że wyniki walk już są znane. No może właśnie oprócz tej na którą wszyscy czekają :) Co będzie lepsze dla federacji? Kasjusz, który robi mega szum, zamieszanie, kontrowersje, a przez to nakręca "hajp" na tę galę. Który jest bardzo aktywny w social mediach i który mocno polaryzuje odbiorców w tych mediach. To będzie lepsze, czy lepszy będzie Król Parke, który może i też być aktywny na IG np. ale to mimo wszystko nie jest Polak. Kasjusz ma zatargi z wieloma znanymi nazwiskami i to też robi zasięgi. Zasięgi, to jest tu chyba słowo kluczowe.

Patrząc na te ich face to face, widzę Parke jako gościa, który trochę udaje tę nienawiść do Kasjusza. Pewnie go nie lubi na serio, ale dużo w tym aktorstwa. A aktorstwo w tej federacji to przecież podstawa, na każdej konferencji musi być "niespodziewana" bijatyka. Kasjusz z kolei wygląda jest prostakiem i wygląda na to, że serio jest wk... na Normana. Widziałem sytuację jak na konferencji po face to face, Parke chciał podać rękę, ale burak Kasjo oczywiście miał to w dupie.

Czy Norman Parke, 34-letni były zawodnik UFC zostanie nową gwiązdą Fame MMA? Wiele razy powtarzał, że przyszedł tu po kasę, po sztabkę złota. Chłop wygląda na gościa, który stara się jeszcze coś ugrać przed zbliżającą się sportową emeryturą. Ludziom odbija palma jak słyszą UFC. A ten to wykorzystuje i jeszcze zbiera jakiś hajs.

Czy może właśnie Kasjusz? Gość który wykreował się na króla Fame MMA. Ok, nie jest to młody, obiecujący sportowiec. Wiadomo, że w głowie mu głównie dupy, alkohol i balety. Ale patrząc po tym jak zrobił tę wagę, wydaje mi się, że sprawa jest dla niego poważna. Oczywiście nie dlatego, że nienawidzi Parke tak, że chciałby go ubić. Być może dlatego, że za galę zgarnie duże siano, o czym każdy wie, ale być może ma już również propozycje, że jeśli wygra, to znów dostanie jakiś odrzut z UFC i zgarnie jeszcze więcej. A wystarczą mu 2-3 takie walki i może sobie balować. Dom postawi, furę kupi, coś tam zainwestuje, a na bieżąco będzie zarabiał na swoim pajacowaniu na YT.

Także w skrócie. Parke przyszedł zgarnąć hajs za walkę, mimo, że przegraną to i tak sporo zgarnie. Kasjusz jako samozwańczy król i główna gwiazda Fame MMA pokonuje gościa z UFC. Dzieciakom z tych wszystkich tiktoków, instagramów odbija palma na myśl o kolejnej gali, gdzie "wielki Don Kasjo" znów zmierzy się z rywalem z UFC. Kasa misiu, kasa. Wszystkim się zgadza, lud dostaje igrzyska i wszyscy są zadowoleni.

Dzięki za przeczytanie całości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +267
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Kamila Wybrańczyk - wygra
Porównując Linkiewicz i Wybrańczyk chociażby w pojedynkach z Zusje Wybrańczyk wypadła zdecydowanie lepiej. Do tego jest pod opieką swojego partnera, zawodowego pięściarza, więc wydaje się, że wynik tego pojedynku nie pozastawia złudzeń.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Norman Parke 1 @2.02
A ja nie do końca rozumiem tego ogromnego przekonania większości forum co do wygranej Parke, zawsze miałem wrażenie, że większość z udzielających się tu użytkowników ma jakieś pojęcie o sportach walki a tu zwyczajnie nie potrafią odróżnić MMA od boksu. Ja rozumiem, że Norman to zawodowiec i to w zasadzie jest jedyny argument jaki ludzie przedstawiają grając na niego bo jak zawodowiec może przegrać z gościem który więcej pije niż trenuje. Niedawno mieliśmy walkę Askrena z Paulem i pewnie wszyscy zaraz powiedzą, że Ben ma najgorszą stójkę w historii UFC, ale mimo to trenował przez większość życia a Paul trenował z tego co pamiętam 2 lata. Według mnie ludzie typujący Normana robią to też dlatego, że nie lubią Kasjo i chcą po prostu żeby przegrał. Wszyscy też wspominają poprzednie walki Kasjusza i to, że nie potrafił skończyć lub nawet podłączyć żadnego z zawodników z któymi walczył, takim ludziom polecam obejrzeć wywiad z Kasjuszem lub jego trenerem, którzy mówią, że on nie przygotowywał się do żadnej z walk bo wiedział, że walczy z leszczami i wygra tak czy inaczej i nie wiem czy przez te wszystkie walki przyjął choćby 5 czystych ciosów bo przewyższał swoich rywali o lata świetlne, jedyna z walk jakie stoczył do której się trochę przygotował to ta ostatnia z Najmanem jednak z niej nie możemy nic wyciągnąć. Do tej walki z Normanem zaliczył pierwsze normalne przygotowania 2 miesięczne i zrzucił około 10 kilo co pokazuje, że traktuje tą walkę na poważnie nie tak jak wszystkie poprzednie. Zapominacie również, że Norman to nie jest bokser a zapaśnik czy grappler i nikt tak na prawdę nie bierzę w ogóle pod uwagę tego jak on się prezentował w stójce w swoich walkach MMA, on na 37 walk w MMA tylko 4 wygrał przez TKO, żadnej nie wygrał przez KO i wszystkie te wygrane były z parterowcami, nigdy nie skończył ciosami przed czasem stójkowicza, w ostatniej walce w MMA z Mateuszem Gamrotem (ZAPAŚNIKIEM, który pierwsze KO zaliczył w ostatniej walce w UFC) powiedzieć, że zaprezentowal się tragicznie w stójce to tak jakby nic nie powiedzieć, on nie istniał w stójce z ZAPAŚNIKIEM. I nie rozumiem też czemu wszyscy mówią o Kasjuszu jak o amatorze skoro to jest gość, który zdobywał Puchary Polski, jeździł na Mistzostwa Europy i był w kadrze na IO, stoczył ponad 70 walk amatorskich a byle kto nie może się chyba pochwalić taką ilością walk, tak wiem, że teraz już nie trenuje od kilku lat jednak wam się wydaje chyba, że przez te kilka lat zapomniał kompletnie wszystko czego się nauczył. I jeszcze ten wasz argument, że ta walka pewnie będzie ustawiona bo jak inaczej Parke może przegrać, takie trochę szukanie na siłę usprawiedliwienia się w razie porażki, to ja równie dobrze mogę powiedzieć, że jak Kasjo może przegrać z Parkiem skoro walczą w boksie i jeden z nich nie walczy w boksie a drugi miał w nim mnóstwo walk i osiągnieć. To tak po krótce bo argumentów mam jeszcze więcej, ale nie mam czasu pisać i z każdym dniem jestem coraz bardziej pewny wygranej Kasjusza.
 
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Zasadnicze pytanie brzmi czy nie będzie kolejnego skandalu przy werdykcie ponieważ Boks punktuje się inaczej aniżeli MMA, a sędziami punktowymi będą ci sami co będą sędziować wcześniejsze walki z mma. Kasjusz może wypunktować bez problemu Normana, a ci dają zwycięstwo Parkę i będzie afera jak w walce z Adrianem Polakiem.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
A czemu ma być skandal? Ile ich było na 9 poprzednich gal 2/3? W walce z Polakiem akurat tak było tylko dlatego ze tych dwóch sędziów którzy punktowali dla niego to byli jego znajomi
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Cezary Nykiel vs Marcin Dubiel 2 2,20
Obaj są amatorami a w takim przypadku różnica doświadczenia jednej walki w oktagonie i różnica czasu spędzonego na treningach moim zdaniem zrobi różnicę. Dubiel nie zaprezentował się wcale zle w walce z Błońskim który jak wiemy Wardęge pozamiatał dość szybko. Warunki fizyczne również na poziomie amatorskim potrafią zrobić różnice a tu również Dubiel ma przewagę. Wydaje mi się , że ta walka może potrwać cały dystans i zakończy się wygraną Dubiela na punkty. Nie wiemy co tak naprawde potrafi Nykiel ale moim zdaniem kursy są przesadzone i lekkim faworytem tej walki jest Dubiel.
 
T 209,7K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Arkadiusz Tańcula - Mateusz Murański
over 1.5 rundy @2.10

Pojedynek dwóch aktorów na co dzień występujących w serialu "Lombard. Życie pod zastaw".
Obaj zawodnicy mają ze sobą konflikt, chociaż kto śledzi choć trochę ten temat to wie, że całe te 'szoł' pomiędzy zawodnikami jest zainicjowane przez starszego (ojca) Murańskiego.
Tańcula ma za sobą już 2 pojedynki w federacji Fame MMA. W szóstej edycji zmierzył się z Alanem Kwiecińskim, gdzie walka została rozstrzygnięta przez werdykt sędziowski na korzyść Tańculi. Natomiast w siódmej edycji zmierzył się on z Pawłem Tyburskim, gdzie po dobrej, krwawej walce, Tańcula nie został dopuszczony przez sędziego do trzeciej rundy i zanotował porażkę.
O Mateuszu Murańskim nie wiemy za dużo oprócz tego, że jego ojciec ma stopień instruktorski w krav madze i to zapewne głównie on przygotowywał Mateusza do walki. Na internecie można znaleźć sparing Murańskiego z Dominikiem Zadorą (mistrz FENu), w którym to Murański za dużo nie pokazał, ale to było do przewidzenia przeciwko takiemu zawodnikowi.
Myślę, że Tańcula bez większych problemów poradzi sobie ze swoim rywalem, ale liczę, że Murański pokaże choć trochę charakteru i walka ta wyjdzie poza pierwszą rundę.
 
1 0

19tomal86

Użytkownik
Arkadiusz Tańcula - Mateusz Murański
over 1.5 rundy @2.10

Pojedynek dwóch aktorów na co dzień występujących w serialu "Lombard. Życie pod zastaw".
Obaj zawodnicy mają ze sobą konflikt, chociaż kto śledzi choć trochę ten temat to wie, że całe te 'szoł' pomiędzy zawodnikami jest zainicjowane przez starszego (ojca) Murańskiego.
Tańcula ma za sobą już 2 pojedynki w federacji Fame MMA. W szóstej edycji zmierzył się z Alanem Kwiecińskim, gdzie walka została rozstrzygnięta przez werdykt sędziowski na korzyść Tańculi. Natomiast w siódmej edycji zmierzył się on z Pawłem Tyburskim, gdzie po dobrej, krwawej walce, Tańcula nie został dopuszczony przez sędziego do trzeciej rundy i zanotował porażkę.
O Mateuszu Murańskim nie wiemy za dużo oprócz tego, że jego ojciec ma stopień instruktorski w krav madze i to zapewne głównie on przygotowywał Mateusza do walki. Na internecie można znaleźć sparing Murańskiego z Dominikiem Zadorą (mistrz FENu), w którym to Murański za dużo nie pokazał, ale to było do przewidzenia przeciwko takiemu zawodnikowi.
Myślę, że Tańcula bez większych problemów poradzi sobie ze swoim rywalem, ale liczę, że Murański pokaże choć trochę charakteru i walka ta wyjdzie poza pierwszą rundę.
Ile trwają rundy w tym kabarecie, zapewne 3min? Ma ktoś wiarygodne info?
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Bardzo kusi że walka muranski tancula sie skonczy w ciagu 59 sec , według mnie odrazu na siebie ruszą muranski nie ma siły kompletnie , media trening zadyszany :)
Post automatycznie złączony:

prawie napewno 3 rundy po 2 min
 
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Mateusz Gąsiewski - Amadeusz "Ferrari" Roślik
under 1.5 rundy @1.82

Tu będzie nokaut ! Najbardziej nabuzowany ze wszystkich zawodników to Amadeusz. Jego porywczy charakter, styl walki bez gardy i chęć pokazania wszystkim dookoła swojej siły przemawia za takim typem. Gąsiewski sądzę że się wystaraszy kilku pierwszych ciosów i będzie po walce bo w sumie to gość który jest znany z tego że ma znaną siostrę aktorkę. Na treningu z włodarzem Golą na yt łatwo przyjmował ciosy więc stawiam że te zamachowe ciosy Ferrariego wejdą i będzie po walce w pierwszej rundzie.
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
szefie to jest specjalnie :) zobacz ważenie schudł pierwszy raz do walki , trenował ostro to widać dla mnie kasjo wygra ,duże rękawice norman nie przebije sie przez garde jego .
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Haribo - Ferrari, Fame MMA, WALKA ZAKOŃCZY SIĘ W 1. MINUCIE, kurs 3.00, Betclic

Według mnie w teorii najpewniejszy bet do kandydata 'przedczasowego'. Wygrana przez Roślika w 1. rundzie to kurs 1.85 i w sumie już to ma sens, ale atakuje ciekawszy kurs, który ma również sens - szybkie KO/TKO do maks 60 sekund. Haribo to chłopak, który pojawił się w fame, chyba tylko po to, by poprawić słaby rekord Amadeusza. Gość od poczatku wygląda na nieco zagubionego, a ważenie pokazało też ogromny stres, bo w momencie gdy Ferrari chciał przyjąć "pozę" do face to face - Haribo go odepchnął i siadł psychicznie. Myślę, że Ferrari trafi szybkim weselniakiem swojego rywala i tyle będzie z tej walki.
 
D 305

dovver

Użytkownik
Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk - Marta"Linkimaster" Linkiewicz
Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk KO, TKO, DQ, Poddanie @1,55

Typ powielony przez niektórych użytkowników, ale Linkiewicz nie powinna mieć podjazdu do Kamiszki, chociażby porównując trening medialny widać kto wygląda lepiej, tak samo walka z Zusje, gdzie Wybrańczyk po prostu była dużo lepsza, a Linki się z nią męczyła.
Jeśli chodzi o styl życia i przykładanie się do treningów to również znaczna różnica na korzyść Kamiszki.


Arkadiusz "Aroy" Tańcula - Mateusz Murański
Liczba rund Poniżej 1,5 @1,45

Tutaj można tylko i wyłącznie pokazać jak genialnie się porusza Murański:
Gość przy paru cepach na oślep ledwo co ustał na nogach, reszta jego medialnego "treningu" też tragiczna, ale żeby nie było, że sugeruję się tylko treningiem medialnym, polecam obejrzeć sparing Muraskiego z Zadorą, gość jedyne co to się chował i uciekał. Tańcula do wybitnych też nie należy, ale to i tak kilka półek wyżej od Murańskiego.
 
Z 0

Zanzibar

Użytkownik
Nie róbcie sobie jaj z tym Don Kasjo. Zobaczcie sobie na Youtube jego sparingi, przecież to jest dramat. Jakieś "chłopaczki" obijaja go jak worek, 2x szybsi. Jedyne co tam robił to szedł do przodu i ładnie przyjmował ciosy na czoło. Chłop nie ma uderzenia, nie ma szans na nokaut. Szczyci się tym że chodzi nachlany co weekend na melanżu, i ktoś wierzy w te jego bajeczki o kondycji??? Jedyne czego się tu boje to że walka jest ustawiona, jeśli nie
Pałka win 1.62 BetClic
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Malczyński vs Polak, Malczyński wygra na punkty, kurs 1.95, Betclic.

Jest to już trzecia walka tych zawodników i myślę, że w każdej lepiej wypadał Dawid, ale ta ostatnia - w UK, wyglądała na małą 'ustawkę'. Tutaj wykluczam szybkie zakończenie, bo w obu walkach nie zanosiło się nawet na zakończenie przed czasem. Inna sprawa, że żaden z zawodników nie jest obdarowany jakimś ciężkim ciosem, który mógłby zakończyć te walkę. Myślę, że Dawid wykorzysta warunki fizyczne i podobnie jak w 1. ich walce - będzie punktować Polaka, który nie wiadomo jak się spisze po słynnym nokaucie od Ferarriego.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
pamietajcie, ze to fame mma... organizacja bez narkotestow itp. taki 'cyrk' dla followersow... ciekawe ile osob widzialo fotki piechowiaka i jego ekipy przed podarciem koszulki, oczy jak 5 złotych... tutaj granie niskich kursow mija sie z celem... tancula - muranski 'walczyli' juz ze soba w serialu... i w sumie w kazdej walce w tym serialu muranski wygladal tak samo 'kanciascie' jak na tym filmiku wyzej. ale rownie dobrze moze wyjsc z cepem i trafic przez przypadek...
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nie róbcie sobie jaj z tym Don Kasjo. Zobaczcie sobie na Youtube jego sparingi, przecież to jest dramat. Jakieś "chłopaczki" obijaja go jak worek, 2x szybsi. Jedyne co tam robił to szedł do przodu i ładnie przyjmował ciosy na czoło. Chłop nie ma uderzenia, nie ma szans na nokaut. Szczyci się tym że chodzi nachlany co weekend na melanżu, i ktoś wierzy w te jego bajeczki o kondycji??? Jedyne czego się tu boje to że walka jest ustawiona, jeśli nie
Pałka win 1.62 BetClic
Tylko czy granie realnego kursu 1.42 na tak zagadkową walkę ma sens? Gdzie ryzyko jest podwójne, bo sport to jedno, a szoł i możliwość ustawki o której mówisz i o której rozpisałem się wyżej to drugie. Trochę bez sensu, ale kto co lubi.

L lucaxx95 fajnie napisałeś o walce Multipli. Też uważam, że jest to właśnie próba przywrócenia go do federacji. A ta go potrzebuje, bo chłopak też robi niezłe szoł, robi zasięgi, dużo ludzi go nie trawi. Ale żeby były podstawy żeby gość walczył w Fame MMA to musi chociaż z 2 walki wygrać :D Na tym sporcie jak mówiłem się nie znam, więc nie będę się wymądrzał w tym aspekcie, ale tak okiem laika, który widział wszystkie poprzednie walki, to ten jeden cep może zamknąć walkę w ciągu 20 sekund. Gali nie obstawiam, ale gdybym to robił to brałbym taki kurs, myślę, że jest duża szansa żeby po walce dodać plusika.

Swoją drogą przyznam, że czekam na tę galę :) Szczególnie na walkę Tańculi. Facet naprawdę jest ogarnięty, wykształcony, ma coś w głowie, co nie jest oczywistością w Fame MMA. Jakoś polubiłem go po tym "programie" z Boxdelem, tam to było dobre show. Stary Murański wydzierający się jak Adolf, Niewolski (nie wiem czy schizofrenia go nie bierze) też dobrze punktował. A ten chłopczyk Murański gadający jakby groził jakąś mafią Tańculi. No parodia. Dobra, nie rozmywam tematu, oby była fajna gala z dobrą dozą dymów :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom