>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FAME MMA 10

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
fame 10 logo.jpg

Fame MMA 10 karta walk
(15.05.2021)
  • Norman Parke vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (walka wieczoru)
  • Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel
  • Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk vs Marta „Linkimaster” Linkiewicz (pojedynek o mistrzostwo FAME MMA kobiet)
  • Dawid Malczyński vs Adrian „Polak” Polański (pojedynek o mistrzostwo FAME MMA w wadze półśredniej)
  • Gabriel „Arab” Al-Sulwi vs Łukasz Lupa
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Mateusz „Haribo” Gąsiewski
  • Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
  • Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek
  • Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański
  • Piotr „Miejski drwal” Szczurek vs Dawid „Ambro” Ambroziak

fame 10 kursy.jpg
kursy betclic


 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Hmm...

Arek Tańcula nie powinien mieć problemów z murańskim. Doświadczenie weźmie tutaj górę.

Dawid Malczyński powinien wykorzystać tutaj swoje warunki fizyczne (zasięg). Zagwozdką również jest to, jak mentalnie będzie przygotowany Adrian Polak po ostatnim nokaucie.

W pojedynku Lupy z Arabem główne nadzieje pokładam na uderzeniu + sile Łukasza.. Jeśli uda mu się bronić obalenia, uważam, iż w stójce będzie zdecydowanie groźniejszy.

Walkę modelów skipuje, ponieważ nie mam pojęcia co tu może się wydarzyć.

W zestawieniu Hassan - Ambro podobno jeden z nich jest kontuzjowany i będzie zmiana rywala. Przekonamy się jutro.

Piotr Pająk w formule mma nie powinien mieć większych problemów z Alanem. Będzie również głodny rewanżu, być może pokusi się o skończenie przed czasem.

Amadeusz Ferrari przygotowuje się jak nigdy wcześniej (podobno). Jego przeciwnik nie ma jakiegoś potężnego zaplecza. Stawiałbym tutaj na zwycięstwo Amadeusza.

Kamiszka również nie powinna mieć większych trudności z pokonaniem Linkiewicz, która nie ma kompletnie drygu do tego sportu.

Marcin Dubiel wracający po kontuzji. Problemy prywatne po nieudanym związku. Naprzeciw niego stanie młody chłopak, który liznął już kickboxing w przeszłości. Przygotowuje się solidne od kilku miesięcy. Uważam, że ma wielką szansę skończyć to starcie przed czasem.

Oglądając ostatnie pojedynki Kasja, naprawdę do dziś nie mogę uwierzyć, jak ludzie upatrują w nim zwycięzcę z zawodowcem, jakim jest Norman Parke.



Osobiście będę grał. Tańcula przed czasem @1.50 Kamiszka przed czasem @1.70 Ferrari przed czasem @1.40 Cezary Nykiel przed czasem @4.00 i Parke zwycięstwo 1.70

Łącznie kurs 24.30.


Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zastanawia mnie tylko jedno. Dlaczego tak rosną kursy na Parke. Obecnie w betclic juz 1.70. Smierdzi mi ta walka, dlatego chyba wstrzymam się od jej stawiania bo coraz więcej ludzi stawia amatora Kasjo, który z Normanem czysto sportowo nie ma żadnych szans.
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Zastanawia mnie tylko jedno. Dlaczego tak rosną kursy na Parke. Obecnie w betclic juz 1.70. Smierdzi mi ta walka, dlatego chyba wstrzymam się od jej stawiania bo coraz więcej ludzi stawia amatora Kasjo, który z Normanem czysto sportowo nie ma żadnych szans.
Wiem, że Ben nie ma stójki, ale ostatnio przegrał z Paulem, więc? Nic mnie tutaj nie zdziwi. Kasjo nadal będzie królem po wygranej, a Parke? Tyle zarobi, że..
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Zastanawia mnie tylko jedno. Dlaczego tak rosną kursy na Parke. Obecnie w betclic juz 1.70. Smierdzi mi ta walka, dlatego chyba wstrzymam się od jej stawiania bo coraz więcej ludzi stawia amatora Kasjo, który z Normanem czysto sportowo nie ma żadnych szans.
Opinia publiczna robi tutaj robotę. Wiele ludzi z famemma stawia na Kasjo. Nawet Kostyra w jednym ze swoich ostatnich materiałów wytypował Kasjusza, a dzieci często się kierują czyimś zdaniem, nie zważając na swoje.

Jeden jutuper niejaki mistrz gry nawet upatruje zwycięstwo właśnie jego przez przymat tego, że x lat temu miał styczność z boksem (w międzyczasie głównie melanż). Warto też zwrócić uwagę, jakich oponentów dostawał do tej pory w famemma.. Tam naprawdę nie było nikogo wymagającego, a żadnego z nich nie naruszył do liczenia/przerwania.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Kasjo zrzucił sporo kilogramów, do tego pojedynku pewnie się przygotowuje w porównaniu do innych, gdzie jeszcze chwile przed walkami wrzucał na social media, że jest na baletach, walka przed czasem według mnie się nie skończy
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Z kasjusza był i jest teraz taki bokser jak ze mnie matematyk :D
z piechowiaka tez sie smiali, ze koszulki nie potrafi rozerwac... taka z niego bestia... boks to nie tylko stojka, ale praca na nogach. samym ustawieniem nog mozna zdominowac przeciwnika a kasjusz jakies tam podstawy ma i 'kocie ruchy'. mam nadzieje, ze kursy wzrosna do 3 przed walka na don kasjo.
 
kibic-zwierze 43,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Od dawna gardzę tym całym famemma, straszna patola ale kurs 1.7 na Parke to już grubo. Ciekawe gdzie jest haczyk w tej historii ? Przecież sportowo to Kasjo nie powinien wytrwać nawet minuty.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Od dawna gardzę tym całym famemma, straszna patola ale kurs 1.7 na Parke to już grubo. Ciekawe gdzie jest haczyk w tej historii ? Przecież sportowo to Kasjo nie powinien wytrwać nawet minuty.
w formule boksu to Kasjo wytrzymałby minute nawet z taysonem,a co dopiero z takim Parke ,który nie jest bokserem zawodowym tylko mma
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
kasjo przed walką da w żyłę jakiś doping bo przecież tam nikt nikogo w tym cyrku nie sprawdza więc powinien być nawet faworytem w tej formule boksu .Kondycji mu nie zbraknie bo doping podziała ,więc walka dla mnie no bet .Teraz spójrzcie na porównanie -Kasji warunki fizyczne znacznie lepsze co w boksie ma olbrzymie znaczenie,doping dożylny da mu POWER 120% ,rundy krótkie 3minutowe ,decyzja na 100% ze wskazaniem na tego pijaka z warshaw shore i tyle w temacie.Gdyby nie doping to by go ten Parker zaorał a tak sami się domyślcie
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Wezcie pod uwagę , że przy w miare wyrownanej walce mozna byc pewnym ze punktowo pojdzie na Kasjo - wieksza wartosc marketingowa, o wiele. A szczerze to w boksie nie sądze zeby ktoś tutaj kogoś zdemolował. Parke niedość że to zawodnik mma który w samym boksie nigdy nie błyszczał to w dodatku jest już porozbijany past prime. Najbardziej prawdopodobna opcja to wyrownana walka bez fajerwerkow przez cały dystans (bo jest to bardzo maly dystans jak na boks) i punktowa wygrana Don Kasjo. Moim zdaniem żeby tutaj punktowo szło dla Parke to musiałby mocną przewagę mieć.
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Opinia publiczna robi tutaj robotę. Wiele ludzi z famemma stawia na Kasjo. Nawet Kostyra w jednym ze swoich ostatnich materiałów wytypował Kasjusza, a dzieci często się kierują czyimś zdaniem, nie zważając na swoje.

Jeden jutuper niejaki mistrz gry nawet upatruje zwycięstwo właśnie jego przez przymat tego, że x lat temu miał styczność z boksem (w międzyczasie głównie melanż). Warto też zwrócić uwagę, jakich oponentów dostawał do tej pory w famemma.. Tam naprawdę nie było nikogo wymagającego, a żadnego z nich nie naruszył do liczenia/przerwania.

Głupoty piszesz, Kasjusz z 15 cm przewagi zasięgu, ponad 70 walk w boksie jako amator, wygrywał kilka amatorskich GP w Polsce, był w kadrze na IO, brąz w MP, a stójka Parke nigdy nie należała do najmocniejszych. Parke chyba w życiu ze 2x wygrał przez KO/TKO, wata w łapach, a tu jeszcze rękawice 14. Do tego Kasjo robi wagę i do tej walki akurat mocno się przygotowuję, obecnie 84kg z tego co widać na socialach. @2.75 teraz to warto grać Kasjusza bo walka 50/50.

Pisanie tutaj o jakiejś pewce na Irlandczyka to dopiero jest gruba przesada, Życiński spokojnie może wypunktować 3 z 5 rund i wygrać decyzją.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Głupoty piszesz, Kasjusz z 15 cm przewagi zasięgu, ponad 70 walk w boksie jako amator, wygrywał kilka amatorskich GP w Polsce, był w kadrze na IO, brąz w MP, a stójka Parke nigdy nie należała do najmocniejszych. Parke chyba w życiu ze 2x wygrał przez KO/TKO, wata w łapach, a tu jeszcze rękawice 14. Do tego Kasjo robi wagę i do tej walki akurat mocno się przygotowuję, obecnie 84kg z tego co widać na socialach. @2.75 teraz to warto grać Kasjusza bo walka 50/50.

Pisanie tutaj o jakiejś pewce na Irlandczyka to dopiero jest gruba przesada, Życiński spokojnie może wypunktować 3 z 5 rund i wygrać decyzją.
Gdzie jest/był taki kurs??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom