>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Fabryka zyskow, kopalnia pieniedzy by LD

Status
Zamknięty.
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
471. over 7 2,40 Bet365
472. BET Live Kansas City Royals - Toronto Blue Jays 1 1,64 Bet365 przy stanie 1-0 Kanss
473. MLS Colorado Rapids - Real Salt Lake 1 1,91 5dimes
474. River Plate - Temperley 2 9,5 Coral
475. BMC - Sky 2 2,75
476. Saxo Tinkoff - Etixx 2 3
477. Cannondale - Trek 1 1 1,85

478. Federer - Djokovic over 43,5 gema 1,81 Pinnacle USTAWKA!!!
479. Hingis/Paes - Peya/Babos 2 3,4 Betway
480. LIVE Cleveland - Oakland (0-0) 2 2,00 Bet365 Live MLB

Postawiono: 100

Wrocilo: 81,2
Bank: 340,1
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
481. Minnesota - Detroit 1 1,8 Pinnacle - pitcherzy Gibson - Greene
482. Lillestrom - Stromsgodset 2 2,83 Pinnacle

483. Flamengo - Corinthians 1 2,52 5dimes
484. over 2,5 2,80
485. Joinville - Internacional 1 2,35 5dimes
486. Cruzeiro - Goias 2 7,70 5dimes 8/10 2/10 na remis 4,06 Pinnacle
487. Atletico PR - Fluminense 1 2,01 SBOBET.
488. New York City - Toronto FC 1 2,1 BetVictor

489. Adam Yates - Simon Yates 1 1,666 Pinnacle TYP WYGRYWAJACY.
490. Bauke Mollema - Rigoberto Uran 1 1,657 Pinnacle

Postawiono: 100
Wrocilo: 107,6
Bank: 347,7
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
491. Alexis Villairmouz - Haimar Zubeldia 2 3,22 Pinnacle
492. Patricia Maria Tig (ROU) – Silvia Soler Espinosa (ESP) 1 3,35 Unibet
493. Inter Turku - IFK Mariehamn DNB 2 2,18 Pinnacle 5/10
494. HT/FT 2/2 5/10 Paddy Power

495. Helsingborg - Djurgarden 2 2,37 + Klein - Bossell (ATP Newport kwalifikacje) 1 1,45
496. Bachinger - Dutra Silva 1 2,39 Pinnacle
497. Kasatkina - Georges 1 1,90 przynajmniej
498. Adam Yates - Rafael Valls Ferrri 1 @ 1,55 Pinnacle
499. Alejandro Valverde - Alberto Contador 1 @ 1,819 Pinnacle
500. Eduardo Sepulveda - Rigoberto Uran 1 @ 2,1 Pinnacle

Postawiono: 100
Wrocilo: 112,1
Bank: 359,9
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
501. Legia - Botosani 2 8,46 5dimes
502. New York Liberty – Connecticut Sun 2 3,4 Unibet
503. Philippoussis M./Harrison R. - Ram R./Krajicek A 1 3,2 Marathonbet
504. San Lorenzo - Arsenal de Sarandi 2 8,... 5dimes

505. GB - Francja 1 1,91 Skybet 1,97 Betfair - czyli UK wygra mecz w pucharze Davisa
506. Warren Barguil - Mathias Frank 1 @ 1,588 Pinnacle
507. Alejandro Valverde - Christopher Froome 1 @ 1,666 Pinnacle
508. Alejandro Valverde - Joaquim Rodriguez 2 @ 2,67 Pinnacle

509. Lech - Pogon 2 7,57 5dimes
510. Peter Wright - Kim Huyybrechts 2 2,4 Pinnacle
Postawiono: 100
Wrocilo: 95,4
Bank: 355,3
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
511. Simon + 6,5 gema 1,943 Pinnacle
512. Over 35,5 gema 1,90
513. Sylvain Chavanel - Mikael Cherel 2 1,729 Pinnacle
514. Alejandro Valverde - Tony Gallopin 1 1,769 Pinnacle.
515. Robert Gesink - Tejay van Garderen 2 1,877 Pinnacle

516. VPS - RoPS Rovaniemi 1 3,2 Betsson
517. SJK - HIFK 2 7,45 Betsson
518. VPS = RoPS 1 AH -1 5,50 Bet365 5/10!

519. Live - Vasco Da Gama wygrana gosci 2,05. Kto pozno wstaje bierze kursy zredukowane
520. Rajeev Ram wygrana 1,9

Postawiono: 95
Wrocilo: 112,3
Bank: 372,6
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Poki co nadgolnilem podliczenie do dzis.
I kilka uwag:
1. Prosze o pytania, uwagi, konsultacje, moze byc priv, moze byc i tutaj, ja sie nie boje trudnych pytan i zmierzyc z sytuacja, kwestia czasu kiedy wyjdzie na moje generalnie
2. Mi sie nie spieszy, nie ma miejsca w internecie ktore bym zostawil na minusie i uciekl/zmienil nick itp. JA WIEM JAK ZARABIAC NA BUKMACHERCE
3. Wynik moze generalnie nie jest imponujacy ale powiekszenie budzetu o 25% w ciagu nieco ponad miesiaca to ciagle niezle, poza tym na blogabecie siadly dwa budzety w 10 dni. Grajac moje typy wiadomo ze bedzie zysk, kwestia jaki, nie ma co sie przejmowac pojedynczymi typami
4. Dwie postawy wobec moich typow:
- ludzie nie rozumiejacy o co w tym wszystkim chodzi, grajacy za kieszonkowe, fanatycy, konfitury, drobnomieszczanie, niezmutowani beda szukac dziury w calym
- ludzie wiedzacy o co chodzi beda starac sie wyciagac pozyteczne informacje ew nasladowac grajac moje typy. I albo beda wypisywac prawdziwe opinie (dziekuje) ze temat jest bardzo ciekawy albo grac sobie po cichu
W KAZDYM RAZIE JAK JA NIE LUBIE CZEGOS TO NIE ODWIEDZAM, SZKODA MI CZASU, A JESLI WIEM JAK KOSIC OSTRA KASE NA BUKACH TO PO PROSTU GRAM SWOJE A NIE WPIEPRZAM SIE KOMUS DO TEMATU ZEBY MU NAPISAC JAKI JEST CIENIAS BO JEST MI SZKODA CZASU, JAKIES PRZYDATNE INFO MOZE MNIE OMINAC
I tyle na ten temat. Cenzury tu nie bedzie ale ja jestem dosc mocny w temacie i tylko mozna sie na smiesznosc narazic.
5. To nie jest fart, nie kazdy tak moze, trzeba miec duza wiedze i doswiadczenie zeby byc tak pewnym siebie i to udowadniac
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
BET DNIA

Jakob Fuglsang - Joaquim Rodrigiez 1 1,854 Pinnacle
✅✅✅

Dzis Astana kontratakuje! Zjazdy to jest to w czym Nibali sie specjlizuje i z pewnoscia dzis zaatakuja zeby zyskac troche sekund, a nanpewno wyroznic sie. A Fuglsang jest najlepszym pomocnikiem Nibaliego wiec beda jechac para dzis. Rodriguez ma gdzies takie etapy przyjedzie daleko, skupia sie na walce o koszulke gorala.

Ogromne szanse!
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Rano bylo po tyle ile pisze. Teraz do konkursu wklepuje 1,71. Troche osob juz gra to co pisze a i rynki sa malutkie, Sportingbet po jednym zagraniu zmniejszyl kurs z 1,85 na 1,65 i przy okazji pewnie wreczyl sliecznie oprawione pozlacane limity
To nie jest jakis superpewniak ale spokojnie duze szanse sa ze wejdzie bardzo duze
Adelaide - Liverpool 1 6,50 Unibet
Remis 2/10 4,5 Unibet
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Roman Kreuziger - Rafal Majka 1 1,724 Pinnacle✅

Kreuziger to uwazny gregario, ma za zadanie pilnowac Contadora i strzec, opiekowac sie. Majka to bardziej indywidualista, splywa z tylu, nabiera mase minut straty zeby byc puszczonym w ucieczke na gorskie etapy. Majka bedzie jeszcze szalal i wygra etap w tym Tourze, ale napewno nie taki etap jak dzis. On juz sie szykuje na etap z duza iloscia premii gorskich kategorii 1 i HC, a dzis tylko dwie drugiej kategorii. Zdecydowanie tez mocny bardzo typ!

Bauke Mollema - Warren Barguil 2 2,389 Pinnacle⛔

Ja po prostu Warrena Barguila lubie za to jak jezdzi i podajac jego pojedynki weszlo mi chyba 6/6. Czy to pewniak, czy to niespodzianka. Niespodziewanie otwarla mu sie opcja bycia najlepszym Francuzem na Tourze wyniku wypadkow Pinauta, Bardeta no i slabej formy Peraud wiec pedaluje. Najechal na bidon na ktoryms z etapow i sie potlukl ale juz jest ok, przyjezdza na dobrych miejscach. To jest pojedynek o 10 miejsce w dluzszej perspektywie, Warren ma ambicje bycia najlepszym Francuzem bo Alpy przejedzie nieporownywalnie lepiej od Gallopina ktory splynie predzej czy pozniej.

Dzis to nie sa az takie powazne gory zeby &#39;Rabobanki&#39; przyjezdzaly w scislej czolowce, jak sie wszystko zjedzie Warren bedzie wyzej od Mollemy spokojnie
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Jeszcze 3 typy z kolarstwa bo dzis jest masa dobrych. Bez analiz!

4. Geraint Thomas - Samuel Sanchez 1 1,65 Sportingbet✅
5. Contador - Quintana 1 1,727 tudziez✅
6. Van Garderen - Gesink 1 1,55 tez w tym szmaciastym bukmachere bo inni juz pozamykali przyjmowanie
✅

Wypowiadam zaklecie &#39;Zygmunt Kestowicz&#39; i poprosze 6/6
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
mam taki typ z golfa
Rickie Fowler - Steven Bowditch 2 2,9 Boylesports
smialo mozna grac, na dluzsza mete bardzo dobry typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Też postawiłem na Aarau większą kwotę mam nadzieje że wejdzie Lokomotiva niestety już 3 bramki nie myślałeś żeby niektóre kupony łączyć i wrzucać je w ako takich których jesteś pewniejszy ?

4. Geraint Thomas - Samuel Sanchez 1 1,65
5. Contador - Quintana 1 1,727 tudziez
6. Van Garderen - Gesink 1 1,55 tez w tym szmaciastym bukmachere bo inni juz pozamykali przyjmowanie

Np tutaj coś pięknego by wyszło hehe pozdrawiam i dalszych sukcesów ????
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
to jest tak
1. jak jestes do przodu to laczac kupony w pary-trojki jestes jeszcze bardziej do przodu
2. jak jestes do tylu to laczac bankrutujesz szybciej
Wczoraj z pilki nie bylo niespodzianek acz zastanawialem sie nad porazka Hartlepoolu jakoze od dwoch sezonow sa na zjezdzie ale nie dalem a przegrali, Gosport pierwsze slysze druzyna zeby Luton wygral po takim kursie, bedzie musial oddawac.
Aarau nie strzelony karny i utrata gola w koncowce klasyka
Dzis chyba dzien przerwy z kolarstwa, kolejne 4 etapy beda bardzo ale to bardzo przewidywalne, tak jak ten wczorajszy! Na 6 zakladow 0 niespodzianek w tym jeden po kraksie i tak przyjechal wyzej (Thomas) a polowanie na niespodzianke nieudany ale trafilem 6 wczesniejszych pojedynkow z Barguilem trudno miec zatem pretensje

Wychodze dzis na caly dzien wiec jeden mecz
Chalenger Scheveningen Haase - Karatsev 2 3,44 Bet at home
Grac tam gdzie krecz = porazka kreczujacego

Dzis nie bedzie katowania na Hyde Parku
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
1 Valverde - Froome 1 2 Bet365⛔ ale znowu puscil panow Q i F na ostatnich metrach

Dzis jest etap albo dla AG2Rowcow, albo dla Movistarowcow, ktorzy beda chcieli przyciac prowadzenie &#39;krzyzakow&#39;. Cos jak przedwczoraj bylo wiadome ze zaatakuje Astana, dzis powinnismy uwazac na klarzy typu Bardet/Riblon ale i rowniez Movistar. Obie te druzyny sa bez etapowego zwyciestwa a Froome i spolka dzis beda w defensywie. Moga byc nawet klopoty jesli &#39;skajowcy&#39; sie nie pozbierali a Thomas uderzyl glowa o slup 2 dni temu i nie wiadomo jak bedzie.

Ag2R ma szanse tylko jesli pojdzie ucieczka, albo ktos pojedzie perfekcyjnie zjazdy, Movistar dzis wieksze szanse na finisz wyzej ma Valverde, bo koncowka nie jest zabojcza, ale on puszcza Quintane. Jesli pojdzie jednak ucieczka (a raczej tak) to nie bedzie przyjezdzania gesiego i puszczania kolegi, byle on zlapal bonifikate to dzis jak najbardziej Valverde moze wygrac pojedynek z Froomem. Do tej pory na kresce Valverde odpuszczal, w koncu moze cos ugrac dla siebie jak Movistar pojedzie po wygrana?

2 scenariusze:

1. Dojedzie ucieczka z Ag2R - nie bedzie przepuszczania na mecie - na takiej koncowce Valverde jest lepszy
2. Nie dojedzie ucieczka - Movistarowcy opitola dzis Frooma minimalnie, jemu to rybka bo i tak bedzie blizej finalowego celu. A w trzecim tygodniu Froome zaczyna tracic zawsze

2. Teklehaimanot - Riblon 1 1,66 Bet365✅ jakze latwo

Tu jest prosta sprawa, Riblon przyjedzie w ucieczce i wygra, albo przyjedzie na szarym koncu, a napewno za Erytrejczykiem. A nie wygra, choc kto chce moze kontrowac gdzies na wygrana Riblona.

Ale bezdyskusyjna wygrana Teklehaimanota

3. Kreuziger - Scarponi 1 1,72 Bet365✅ minimalnie ale jednak

Gdzie tam staremu dziadowi do jednego z pomocnikow Contadora najblizszych, tym bardziej ze Majka zalatwiony. Dzis totalna opieka, a Nibali poradzi sobie sam na zjazdach nie musi miec obstawki dziadek splynie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom