>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fabryka zyskow, kopalnia pieniedzy by LD

Status
Zamknięty.
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Oczywiste typy na dzis
Andy Murray - Gilles Simon
1. Simon + 6,5 gema 1,943 Pinnacle
2. Over 35,5 gema 1,90

Kto sledzi moje typy z tenisa wie ze w brytyjskim tenisie mam dobre rozeznanie i macie tutaj mozliwosc przeczytania rzeczy o ktorych media konsekwentnie milcza a nastolatkowie bez inicjacji ( a mozliwe ze mutacji tez jeszcze nie przeszli) beda pisac ze jestem potluczony.
Ja z gory zakladam ze jakies 15% spoleczenstwa jest idiotami, szkoda czasu na przekonywanie, niech sobie zyja w swoim swiecie, wygina szybko, nie moja sprawa i dobrze wiem ze 80-85% jest normalnych i inteligentnych. Ale ta milczaca wiekszosc jest sterroryzowana przez jakies &#39;poprawnosci polityczne, feminizm, LGBT i inne pierdoly)
Ale do rzeczy. Ja tam swoje juz na tym meczu w Pucharze Davisa wygralem teraz mam takie zalozenie. Poprzednie praktycznie zawsze sie sprawdzaly.
1. Mecz nie jest kupiony. Bardziej chodzi o motywacje. Murray dostal ostre baty na Wimbledonie mimo wspanialej serii i czuje gorycz chec rewanzu itp. Skoro nie jest kupiony to Simon moze to teoretycznie wygrac. Ale to jest bardzo mala szansa

2. Brytyjska druzyna miala mase kupinych meczow przez sponsorow, to byl bardzo udany sportowo i marketingowo turniej Wimbleon
3. Francuzi sa w UK bardzo lubiani i dobrze sie czuja (mowie o tenisistach) i pokazuja tutaj nie raz czy nie dwa swietny tenis i sa dopingowani. Santoro, Mahut, Gasquet to prawie jak swoi, drudzy zaraz po Brytyjczykach, mecze sa zawsze &#39;rozrywkowe&#39; zagrania magiczne, jest swietny show. Ale np Gasquet aja prawo byc zmeczeni wystepami i odpuscic troche noge z gazu (jesli dzis go wystawia ale nie sadze)
4. Nie bedzie tak ze Francuzi totalnie odpuszcza jak nie przymierzajac Dawidenko czy Mirjana Lucic Baroni z Madison Keys. Wszyscy oczekuja show i beda mieli show. Telewizja, sponsorzy, prasa, brytyjska federacja tenisowa, bukmacherom to w sumie obojetne ale

5. Zaloze sie ze beda wszyscy grac ze Murray przewiezie Simona bardzo szybko.
I tu ja sie pojawiam i przegrywajacych typerow z opresji wybawiam. Stawiam ze bedzie dluga rozrywka, mecz sie nie skonczy w trzech setach, do wejscia obu typow wystarczy ze np Simon zlamie Murraya w jednym z trzech setow i wygra, albo np wygra pierwszy set po tie-breaku. Murray wygra ten mecz 3-1 to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz a zatem
Murray - Simon 4-6 7-6 (*7-4) 6-4 6-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Z 5

zenek-132

Użytkownik
&quot;MEGALOMANIA-skupienie na własnej doskonałości,samozadowoleniu oraz świadomości własnej wartości,znaczenia i możliwości.Pojęciem tym określa się potocznie zawyżoną nieprawidłową samoocenę,ale także system urojeń,tzw. urojenia wielkościowe w zaburzeniach o charakterze psychotycznym&quot;.Czy Ty nie jesteś klasycznym przypadkiem tej przypadłości?
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Nie. Ja po prostu &#39;dobry jestem - co tu kryc&#39; ????
Napewno nie powiem najlepszy na swiecie bo znam conajmniej jednego lepszego typera (teraz zebym nawet chcial to musze znalezc jego strone bo gdzies sie zapodziala) ale trzeba miec wysokie cele, dazyc do najlepszych, nie widze w tym nic zlego. Dodatkowo masa tutaj typow jest po prostu glupich ale sie perfekcjonizuje i staram sie nie robic glupich bledow
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wasik93 15

wasik93

Użytkownik
Nie rozumiem tych ludzi. Gość sobie pisze typy, kto chce to korzysta kto nie chce to won z tematu prosta sprawa. Na co ta ocena, komentarze i sprzeczanie sie. graj swoje bykuwodzu! ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Byku!Wodzu!
To że masz swój styl to ich tak denerwuje bo większość to stado baranów co idzie tylko za resztą!
Moim zdaniem najlepszy temat na forum a Twoje podpowiedzi są bezcenne i uczą człowieka dużo w sprawie walki z bukami.
Trzymaj tak dalej nic nie zmieniaj!
Ładował bym reputę częściej ale się nie da :p
 
A 0

aceboss

Użytkownik
Mi brakuje w tym temacie tylko stawkowania i podliczania typów co kilka dni, ale rozumiem że może nie mieć na to czasu bo autor skupiony jest na bardzo. ciekawych i często trafnych analizach. Namawiam jeszcze raz autora do podawania stawek, dużo osób chciałoby wiedzieć jak bardzo jesteś pewien prawdopodobieństwa wejścia typu ????
Ps. Dziękuję baaaardzo za podwojenie mojego wkładu w 7 dni ;)
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
1. Sylvain Chavanel - Mikael Cherel 2 1,729 Pinnacle✅
O tym drugim malo wiem, orzel to tez raczej nie jest ale Chavanel ma szanse dzis tylko jesli pojdzie w ucieczce i ta ucieczka dojedzie do mety. Moze tak byc, ale nie musi. Chavanel to juz emeryt, swego czasu harcownik i dosc dobry czasowiec, teraz to przyjezdza w ogonach. Ten drug tez nie lepszy ale jak jest faworytem to musi to byc jakis powod
2. Alejandro Valverde - Tony Gallopin 1 1,769 Pinnacle. ✅
Przyjada w tej samej grupie, Valverde jest duzo lepszym sprinterem i jest w formie. Dodatkowo wczoraj przegral bardzo prestizowy pojedynek na gorce z Froomem dzis z pewnoscia przyprowadzi grupe liderow a Gallopinowi nie pozwoli nikt uciec, swieto Franzuzow bylo wczoraj, nie skorzystali to dzis juz prezentow nie bedzie
3. Robert Gesink - Tejay van Garderen 2 1,877 Pinnacle✅
TvG sie zagapil na jednym z etapow ostatnio i stracil zdaje sie cos kolo 20 sekund do konkurentow i spadl na najnizszy stopien forum wiec teraz napewno bedzie bardo uwazal i dowioz go w czubie, ekipa BMC dzis bedzie kasowala ucieczke ale tez starala sie dowiezc lidera szybciutko do mety przed odpoczynkiem i decydujaca rozprawa w gorach.
Takie etapy jak ten to zmora Gesinka, modlitwy o bezpieczne dojechanie do mety, jakkolwiek w gorach &#39;Rabobnki&#39; typu Mollema, Ten Dam, Kruijswijk wypelzly ze swoich muszelek to teraz znowu beda niewidoczni bo na etapach klasycznych nie maja nic do wygrania
Wczoraj poszla ucieczka ktorra przewrocila caly zdrowy rozsadek i etap byl kompletnie nieprzewidywalny, do tego Froome przyjechal bardzo wysoko w grupie faworytow, dzis powrot do normalnosci i wygra ktos z tej trojki: Kristoff, Degenkolb, Cavendish
Przepisuje z dzialu bo trzeba bilans poprawic ten zalosny ;)
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Przeprasza pospalem. Podalem wyjatkowo wredne typy tzn podalem akurat te co nie weszly i nie uwierzycie ale zaraz obok 7/8 meczow by mi weszlo.
Na szczescie mam nadzieje nikt nie skorzystal bo typy byly bardzo pozno ale oznacza to ze za chwile bedzie juz dobrze
1. Live - Vasco Da Gama wygrana gosci 2,05. Kto pozno wstaje bierze kursy zredukowane
2. Rajeev Ram wygrana 1,9
A za chwile supertypy pregame co 2/3 3/4 wejdzie z palcem w...
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
1. Richmond - West Brom 1 5,37 , West Brom nie wygra!
Afera w West Brom, moze nie jakas powazna ale zaprzatajaca uwage zamiast skupic sie na strategii do meczu. I tak oni pre seaon maja w dupie, beda przegrywac mase meczow, a ze ostatni jakims cudem wygrali to jeszcze jeden argument ze polegna dzis. No moze remis bedzie
2. Temperley - Independiente 1 3,53 5dimes
3. MLB Arizona - SF Giants Arizona win 2,04 youwin


4. Richmond + 0,75 handi jest typem wygrywajacym! 2,05 Dafabet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
411. Goias - Corinthians 2 2,64 5dimes
412. Santos - Gremio 1 2,25 Coral
413. Sao PAulo - Fliminense 2 5,25

414. Flamengo - Figueirense 2 7,7
415. Ten sam mecz over 3,5 4,8 BetVictor
416. Internacional - Atletico MG 2 3 BetVictor
417. Ponte Preta - Palmeiras 1 4,33 Betway
418. Serena - Venus under 21,5 gema 1,96 Marathonbet
419. Serena - 1,5 seta 1,8 Pinnacle

420. Gasquet - Kyrgios 2 2,07 Pinnacle
Postawiono: 100
Wrocilo: 144,6
Bank: 271
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
421. Vanderveghe - Safarova 1 3,12 Marathonbet
422. Roman Kreuziger - Michele Scarponi 1 1,605 Pinnacle
423. Contador - Quintana 1 @ 1,578 Pinnacle
424. Jean Christophe Peraud - Warren Barguil 2 2,11 Pinnacle.

425. Zopp - Gonzalez 2 1,72 Bwin
426. Frank Dancevic - Saketh Myneni 2 2,49
427. Blaz Kavcic – Alexander Sarkissian 2 3,25
428. Colorado Rockies - Los Angeles Angels 1 1,98

429. Van Garderen - Gesink 2 2,30 Pinnacle
430. Kreuziger - Fuglsang 2 2,09 Pinnacle
Postawiono: 100
Wrocilo: 124,4
Bank: 295,4
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
431. Warren Barguil - Romain Bardet 1 1,892 Pinnacle
432. Jubilo Iwata - Kamatamare Sanuki 2 7,31 Pinnacle
433. Jubilo Iwata - Kamatamare Suzuki Ht/Ft 2/1 5/10 kurs 31 Ladbrokes!
434. Jeonbuk - Gwangju FC 2 5,88 5dimes

435. Biel - Young Boys Bern 1 7,18 Come On
436. Red Bull Leipzig - Southampton 1 3,2 Ladbrokes
437. Salzburg Red Bull - West Bromwich Albion 1 2,37
438. Chicago White Sox – Toronto Blue Jays 1 2,48 Bwin

439. Ten sam mecz under 7,5 runa
440. Degenkolb - Sagan 1 2,78 Pinnacle

Postawiono: 95
Wrocilo: 171,2
Bank: 371,6
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
441. Barguil - Bardet 1 1,781 Pinnacle
442. Greipel - Cavendish 1 1,90 Expekt
443. Lusitans - West Ham over 3,5 gola 1,6 Marathonbet!
444. Muguruza - Radwanska under 22,5 gema 2 Marathonbet

445. Serena Williams - Sharapova Serena Williams -1,5 seta 1,657 Pinnacle
446. Muguruza - Radwanska 1 2,02 Marathonbet
447. Fylde - Fleetwood towarzyski 1 5,5 Bwin

448. Ferencvaros - Go Ahead Eagles 2 7,1 Marathonbet
449. Vojvodina - MTK Budapeszt 2 5,8

450. Ryan Harrison - Blaz Kavcic 1 1,88 Pinnacle
Postawiono: 100
Wrocilo: 128,4
Bank: 400
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
451. ten sam mecz over 21,5 gema Bet365
452. Seattle Mariners (F. Hernandez) - LAA Angels (G. Richards) over 7 1,91

453. Los Angeles Dodgers - Philadelphia Phillies 2 3,71
454. Warren Barguil - Robert Gesink 1 2,04 Pinnacle
455. Chris Froome - Vicenzo Nibali 1 1,714 o 1 miejsce!
456. Andrew Talansky - Romain Bardet 1 1,943 Pinnacle

457. Djokovic - Gasquet over 31,5 gema 1,943 Pinnacle
458. Liga Swiatowa Bulgaria - Belgia 2 4 Marathonbet 3,5
459. Murray - Federer 1 1,95 Bwin, Pinnacle
460. CA Ajaccio - Bastia 1 1,83 Ladbrokes TYP WYGRYWAJACY

Postawiono: 100
Wrocilo: 78
Bank: 378
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
461. Niemcy U19 - Holandia U19 Holandia U19 + 0,5 1,96 188bet
462. Montrose - Cove 2 3,44 Marathonbet
463. Harrogate - Leeds 1 8/10 kurs 8 Ladbrokes
464. i remis 2/10 5,5 Paddy Power
465. Gateshead - Newcastle 1 15 Bet365 8/10
466. X 6,60 2/10 Pinnacle

467. SeattleStorm - Phoenix Mercury Phoenix Mercury - 7,5 1,95 Bwin
468. Los Angeles Dodgers (M. Bolsinger) – Milwaukee Brewers (J. Nelson) 2 2,47 Pinnacle
469. Ten sam mecz over 8 2,32
470. San Francisco Giants(M. Bumgarner) – Philadelphia Phillies (C. Hamels) 2 2,52 Pinnacl

Postawiono: 84
Wrocilo: 64,9
Bank: 358,9
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom