>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FA Cup - 3 runda [6-9 stycznia 2017]

Status
Zamknięty.
A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
Mocno rezerwowy skład Burnley , a co za tym idzie kursy poszybowały delikatnie w górę, ale i tak pobieram :
Sunderland x2 @ 2.00
Mecz za 30min a stadion świeci pustkami, więc kibice za bardzo nie pomogą
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Sunderland +0,5 @ 2,02 Pinnacle ⛔

Podobnie jak kolega wyżej gram ten bet. Burnley wychodzi z mocno przemeblowaną obroną, od rana widzę bety na Burnley z handicapami nawet ale ja tu widzę wyrównany mecz.Gdyby Sunderlandowi nie zależało kompletnie na tym pucharze to już 1 mecz by odpuścili.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
FA Cup:

Crystal Palace
- Bolton 1 @1.67 Bet365 2-1 ✅
Wimbledon - Sutton 1 @1.53 Bet365 1-3 ⛔
Typ Dnia do przodu, ale Wimbledon kicha. Kosmiczna głupota Robinsona: doświadczony obrońca, 35 lat, i łapie głupia czerwoną kartkę w 15 minucie przy prowadzeniu swojego zespołu 1:0. Ech...
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, FA Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Southampton - Norwich City
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W pierwszym spotkaniu w Norwich padł wynik 2-2 więc dzisiaj spotkanie zostanie powtórzone ale w roli gospodarza już będzie Southampton. Dużo tutaj nie napiszę, po prostu gospodarze są dla mnie mocniejsi i myślę, że w powtórzonym meczu już sobie poradzą z zespołem, który w ligowych rozgrywkach gra szczebel niżej. Dość dużo absencji na to spotkanie w obu drużynach ale według mnie dużo bardziej osłabieni przyjadą goście. W Southampton nie zagrają McCarthy (bez występu w tym sezonie), obrońcy Fonte (17 występów w tym sezonie) i Targett (4 występy w tym sezonie), pomocnicy Davies (17 występów w tym sezonie), Boufal (11 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Hesketh (bez występu w tym sezonie) i najlepszy strzelec w zespole napastnik Austin (13 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie) a niepewni występu są obrońcy Bertrand (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i van Dijk (20 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). W Norwich z kolei nie zagrają obrońca Olsson (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Howson (18 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie), Dorrans (17 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie), Mulumbu (11 występów w tym sezonie), Thompson (3 występy w tym sezonie), Maddison i Jarvis (obaj bez występu w tym sezonie) i najlepszy strzelec w zespole napastnik Oliveira (16 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie) i Morris (bez występu w tym sezonie) a niepewny jest występ obrońcy Whittakera (5 występów w tym sezonie) i drugiego najlepszego strzelca w zespole Jerome (22 występy w tym sezonie, 7 goli na koncie). Jak widać w obu zespołach sporo absencji na ten mecz ale myślę, że lepszą kadrę na to spotkanie ma drużyna z Premier League i typuję tutaj ich wygraną.

✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
Panowie czy -2,5 na rozne Liverpoolu po 1,85 to nie jest swietna okazja?
W 1 meczu 18-0 w roznych, roznica kolosalna w klasie obu druzyn, Liverpool pewnie po blamazu w 1 meczu nie skompromituje sie tym razem i nabija troche roznych
Kurs naprawde atrakcyjny, spodziewalem sie wiekszej linii.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Panowie czy -2,5 na rozne Liverpoolu po 1,85 to nie jest swietna okazja?
W 1 meczu 18-0 w roznych, roznica kolosalna w klasie obu druzyn, Liverpool pewnie po blamazu w 1 meczu nie skompromituje sie tym razem i nabija troche roznych
Kurs naprawde atrakcyjny, spodziewalem sie wiekszej linii.
Dobry typ, ja też rano to pobrałem teraz podnieśli linie do -3 po 1.9 także będzie zwrot w tym wypadku.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
W jednym z dzisiejszych, powtórzonych spotkań 3 rundy FA Cup zobaczymy pojedynek Dawida z Goliatem. Mowa o podróży ekipy Kloppa do Plymouth. Pierwsze spotkanie w Liverpoolu było pokazem świetnej dyscypliny ekipy &quot;Pielgrzymów&quot; oraz bezradności młodzieży Kloppa w konstrukcji akcji ofensywnych. Dla ekipy z 4&#39;tego szczebla angielskiej piłki ten remis był wielkim sukcesem, gdyż zarobili oni potężną ilość pieniędzy za bilety oraz transmisję i to do tego dwukrotnie! Ciężko mi odnaleźć dokładną informację ale jestem pewien, że ten dwumecz z LFC dał im zarobić sporą część rocznego budżetu. Jestem jednak realistą i moim zdaniem ten piękny sen dzisiaj się kończy. Czytałem sporo opinii, że LFC są w kryzysie, gdyż nie wygrali żadnego z 4 spotkań w tym roku kalendarzowym, a tak złej passy Klopp jeszcze miał. Ja osobiście sam miałem w głowie myśli, że ten kryzys nastał jednak zostały one rozwiane po niedzielnym spotkaniu z United. W grze &quot;The Reds&quot; było widać znaczną poprawę gry, a powrót Coutinho pokazał jak ważnym elementem jest on w układance Kloppa oraz, że jego forma jest nadal bardzo dobra. Brazylijczyk wraz z Sturridgem czy Origim polecieli z młodą kadrą na dzisiejsze spotkanie. Nie zdziwiłbym się, gdyby właśnie oni dziś prowadzili ofensywę ekipy gości. Nie zmienia to jednak faktu, że moim zdaniem ekipa Plymouth nie będzie wstanie się tak świetnie bronić jak to miało miejsce w 1 meczu. Wygrana ekipy gości moim zdaniem jest formalnością, bo jakoś nie wyobrażam sobie odpadnięcia ekipy Kloppa lub też dogrywki, która miałaby jeszcze bardziej obciążyć Liverpool przy i tak ciężkim terminarzu. Kurs 1.3 na singla raczej nie jest wart gry jednak jeden z bukmacherów oferuje nam połączenie tego z RR gości. Liverpool nabija bardzo dużo RR i pokazuje to chociażby spotkanie z Plymouth, gdzie po tym względem zmiażdżyli swoich przeciwników. Dzisiaj będą atakować od początku do końca, więc RR także będzie dużo. Proponuję dzisiaj taki dubel, który atakuję bardzo mocno.

Liverpool wygra x Liverpool szybciej zdobędzie 5 RR - 1.8/bet365
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom