>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FA Cup - 3 runda [6-9 stycznia 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik





Odbierz zakład bez ryzyka 150PLN tutaj
Nie ma przerwy od angielskiego futbolu! Maraton świąteczno- noworoczny za nami, a teraz masa meczów w ramach FA Cup. Dla każdego coś miłego, hitem piątkowy pojedynek WHU z Manchesterem City.
PS. Sprawdźcie ramówkę stacji Eleven i Eleven Sports. Pokażą tyle meczów ile się da.
Zapraszamy do dyskusji.
 
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
Premier League obserwuje od tego roku i chciałbym zapytać jak wyglądają chęci drużyn PL na Puchar FA? Orientuje się ktoś? Chodzi mi o to ,które drużyny będą raczej odpuszczały ,a którym zależy na tytule. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
 
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Puchar Anglii to bardzo prestiżowe rozgrywki dlatego mecze rozgrywane są w weekend by kluby nie oszczędzały najlepszych zawodników. Jak będzie w rzeczywistości to się okaże. Pewnie jakieś przetasowania będą szczególnie w meczach gdzie faworyci mają za rywali dużo słabsze zespoły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Zgadza się. FA Cup to najstarsze piłkarskie rozgrywki i bardzo prestiżowe trofeum. Oczywiście, czasami zdarza się sytuacja taka, jaką miało City rok temu, gdzie w ciągu bodajże 3 bądź 4 dni mieli mecz z Chelsea w pucharze i fazę pucharową LM. Naturalnym był wybór meczu w Kijowie i posłanie rezerw na Stamford Bridge. Faktem jest jednak to, że Pellegrini walczył z komisją o zmianę daty spotkania i to dużo mówi.

Hierarchia jest następująca: Premier League, Liga Mistrzów i o mały kroczek za nimi FA Cup.

O ile terminarz pozwala, jest mocna walka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
West Ham - Munchester City
Man.City over 5,5 rożnych 1.77 unibet✅

W przypadku remisu obie ekipy będą musiały powtórzyć mecz, także z racji harmonogramu rozgrywek każdy będzie chciał rozstrzygnąć losy już w tym spotkaniu i udać się na krótką przerwę która potrwa ok 9 dni.
Obie ekipy z pewnością będą chciały grać w kolejnej rundzie, także szykuje się dosyć ciekawe spotkanie.Młoty wielką formą nie błyszczą, w lidze zajmują 13pozycję z 7 pkt nadwyżką miejsca spadkowego a ostatnie wyniki są średnie, co prawda udaje im się punktować rywali z dolnej półki, co z jednej strony zapewnia im byt, z drugiej nie pozwala na nic więcej mając kiepskie wyniki z górną partią także szansa w pucharach.
City także miało kilka potknięć, jednak patrząc z perspektywy pogoni po tytuł gdzie lider Chelsea przegrała dopiero spotkanie po 13 zw z rzędu, no ale na chwile obecną wyglądają niebo lepiej i to oni są faworytem w tym meczu, zdając sprawę że ciężko będzie w tym roku o mistrza należy celować w inne trofea.
Spotkanie na pewno nie będzie spacerkiem dla Obywateli, być może dojść do jakiejś niespodzianki, myślę że to jednak oni będą stroną przeważającą, więc idę w kierunku stałych fragmentów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Psychosocial 880,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Czytam właśnie książkę Johna Crossa który jest szefem działu piłkarskiego &quot;Daily Mirror&quot;. Z wypowiedzi wielu managerów rysuje się taki obraz i jest to wielce prawdopodobny schemat:
1. Zwycięstwo w Premier League
2. Triumf w Lidze Mistrzów
3. Awans do Ligi Mistrzów
4. Puchar Anglii
5. Puchar Ligi Angielskiej
Taka ciekawostka że np: Arsen Wenger nadal przedkłada pierwszą czwórkę w lidze ponad krajowe puchary ściągając sobie w ten sposób krytykę ze strony wielu ludzi związanych z angielska piłką.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Witam. Czytam właśnie książkę Johna Crossa który jest szefem działu piłkarskiego &quot;Daily Mirror&quot;. Z wypowiedzi wielu managerów rysuje się taki obraz i jest to wielce prawdopodobny schemat:

1. Zwycięstwo w Premier League
2. Triumf w Lidze Mistrzów
3. Awans do Ligi Mistrzów
4. Puchar Anglii
5. Puchar Ligi Angielskiej

Taka ciekawostka że np: Arsen Wenger nadal przedkłada pierwszą czwórkę w lidze ponad krajowe puchary ściągając sobie w ten sposób krytykę ze strony wielu ludzi związanych z angielska piłką.
No czyli on dokładnie wpisuje się w schemat tej książki. Czyli nie tylko on ma taką taktykę.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:55 West Ham - Manch. City
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.57
buk: bet365
Wynik:​


Drużyna Slavena Bilica rozpoczyna grę w Pucharze Anglii po serii dwóch przegranych w lidze. Niestety ten zespół nie jest już taki sam jak w poprzednim sezonie, gdzie tak naprawdę postawił się każdemu. teraz drużyna Młotów w tym sezonie nie wygrała ani jednego spotkania z drużyną silniejszą. Myślę, że obu drużynom będzie zależało na tym pucharze dlatego spodziewam się tu kilku goli. Jednak w składach zobaczymy dużo rotacji ze względu na PNA i mam nadzieje, że zmiennicy wykorzystają swoją szansę. Kurs nie zachwyca, ale do dubla myślę, że jest ok. Goście mają dobry bilans wyjazdowy w tym sezonie, bowiem na dziesięć spotkań wyjazdowych wygrali siedem, a trzy przegrali. Na dodatek City ostatnio dużo strzela, ale również i traci gole, a ostatnie spotkania pomiędzy drużynami sprawiły, że kibice nie mogli się nudzić. Dziś liczę, że będzie podobnie i piłkarze ustrzelą kilka bramek, bo ma kto tutaj strzelać!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W dniu jutrzejszym mamy wiele ciekawych spotkań osobiście już o 13:30 upatruje szansę na zarobienie pieniążków warto postawić na to że Reading strzeli gola Czerwonym Diabłom które mają mieć kilka korekt w składzie kurs jest spory ponieważ wynosi aż 2,05. Podobnie sytuacja wygląda w spotkaniu Prestonu z Arsenalem Wenger zapowiedział kilka zmian, kolega wyżej wyjaśnił jak te większe kluby spoglądają w stronę Fa Cupu. Kurs na bramkę Prestonu to co prawda 1,57 jednak do dubla jak znalazł. Po głowie chodzi mi również gol strzelony przez Plymouth na Anfield Road ponieważ Klopp zapowiedział także kilka korekt w składzie a Plymouth to zespół nieobliczalny. Tutaj jednak stawiam znak ? za drobne warto spróbować 2,15 kurs.

Reading strzeli gola Man Utd @@ 2.05
Preston strzeli gola Arsenalowi @@ 1,57
Plymouth strzeli gola Liverpoolowi @@ 2,15
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

maro6750

Użytkownik
Panowie a co powiecie o kartkach West-Man City azjan over 3 po 1.72 wydaje sie dobra opcja M.Oliver sedziuje wiec powinien pokazac co nie co i zespoły to ogórków w faulach nie należa
 
G 370

golkiper

Użytkownik
miałem to pisać, podbijam typ na kartki jak najbardziej do grania linia śmieszna, i do grania nawet 3,5 ale sędziowie robią takie jaja z kartkami że strach się bać, więc azjan lepszy bo w razie jakiejś patologii nie wyobrażam sobie żeby nie było 3 kartek... ja to gram w dublu z over 9 rożnych. Westa Ham ostatnio strasznie underowo jeśli chodzio rożne ale to mecz pucharowy i nikt raczej nie chce powtarzac meczu, więc będą grać na całego by zamknąc mecz w 90 minutach.
 
M 239

mikki

Użytkownik
Dyscyplina: kopana - FA CUP
Godzina: 16
Spotkanie: WBA -€“ Derby
Typ: 1
Kurs: 1.84
Bukmacher: oddsring

Analiza:
WBA to bardzo solidna ekipa PL, niestety przez ogromną konkurencję w tym sezonie pierwsza szósta wydaje się już zajęta. Jeśli nie stanie się jakaś ogromna katastrofa to już teraz można powiedzieć również, że ligowy byt będą mieli zachowany, a wyżej mogą być w zasadzie jeszcze tylko od Evertonu. Pucharów Europejskich brak. W takiej sytuacji jedyną możliwością wykorzystania swojego potencjału wydaje się ten puchar i sądzę, że na nim się skupią, nawet jeśli miałoby to się stać kosztem ligi.
Chociaż WBA z mocniejszymi ekipami sobie nie radzi to ze słabszymi punktuje bardzo regularnie. Pod znakiem zapytania stoi występ 2 podstawowych obrońców, ale to nic w porównaniu z problemami Derby. Oprócz tego brak absencji z powodu wyjazdów do Afryki.
Derby to tylko liga niżej, ale niczym szczególnym tam się tam nie wyróżnią. Po dobrej serii nadeszły mecze słabsze. Ostatnio tracą punkty z byle kim, a zwycięstwa są mało przekonujące. Drużyna bez wątpienia w zasięgu gospodarzy. Goście do tego spotkania przystąpią z wieloma brakami w ofensywie, co zrekompensuje i to z nawiązką wspomniane wcześniej braki u gospodarzy.
Podsumowując, w meczu solidnego pierwszoligowca z przeciętnym drugoligowcem bez połowy zawodników ofensywnych kurs 1,84 należy uznać za prezent i korzystać.
Źródło:
http://www.birminghammail.co.uk/sport/football/football-news/west-brom-vs-derby-team-12417250

admin wrzuć to proszę również do typów dnia, ponieważ pojawia się jakiś błąd
 
castellano 1

castellano

Użytkownik
Chciałbym takie info dać, że do wejściowej 11 meczu Chelsea wraca na środek obrony Kurt Zuma zamiast Luiza. A do tego na szpicy prawdopodobnie wystąpi Mishy zamiast Costy. Nie uważam, że mecz skończy się kompromitującym wynikiem dla Chelsea przez te zmiany, jednak zalecam wstrzemięźliwość z handicapami.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Rooney strzeli @ 2,50 Unibet ✅

Zapewne w składzie United będzie kilka zmian. Mourinho zapowiedział, że w spotkaniu pucharowym w pierwszej jedenastce wybiegnie Rooney. Ten mecz to doskonała okazja dla niego na wyrównanie rekordu Charltona. Tutaj bitym faworytem jest United. Grają z drużyną z zaplecza Premier League. Prawdopodobnie Ibra nie zagra w pierwszym składzie, także wzrasta szansa dla Rooney&#39;a. Poza tym mamy fajny kurs - 2,50 w Unibet. W Bet365 jest tylko 1,90 na bramkę Anglika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Mikki bardzo spodobal mi sie Twoj typ i analiza. Na 1 rzut oka czysta 1 jak cholera po takim kursie! Ja siedze w Premier League i troche w Championship. Gryzie mnie tutaj jedna malutka pchełka... WBA to mistrzowie kontry i sprytu, lubia grac przeciwko druzynom atakujacym, nie boisz sie, że jesli Derby sie zamuruje to zobaczymy 0-0? Hmmm kusi oj kusi ten kursik, a leci w dół, juz jest ~1.75.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Puchar Angli
Godzina: 16:00
Spotkanie: FC Sunderland - FC Burnley
Typ: 2
Kurs: 2,87
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spodziewam się tutaj tego, że Sunderland nie będzie się zabijał o ten puchar. Dla nich priorytetem jest liga i utrzymanie się w niej a póki co zajmują miejsce w strefie spadkowej także myślę, że ten puchar po prostu oleją. Wprawdzie Burnley to typowa drużyna własnego boiska, gdzie zdobywają wiele punktów w lidze a na wyjazdach są najgorzej grającym zespołem w całej Premier League. W 9 meczach tylko raz zremisowali i aż 8 razy przegrali. Jednak mimo wszystko stawiam tutaj w tych pucharowych rozgrywkach na nich, bo oni dzisiaj zagrają praktycznie swoim najmocniejszym składem a Sunderland bez wielu kluczowych graczy. U gospodarzy nie zobaczymy dzisiaj pierwszego bramkarza Pickforda (16 występów w tym sezonie), obrońców Kone (17 występów w tym sezonie) i Kirchhoffa (7 występów w tym sezonie), pomocników Pienaara (12 występów w tym sezonie), Watmoera (14 występów w tym sezonie), Ngongga (16 występów w tym sezonie), Khazri (11 występów w tym sezonie), Goocha (9 występów w tym sezonie), McNaira (9 występów w tym sezonie) i Cattermole (2 wystepy w tym sezonie) i napastnika Anichebe (10 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) a występ obrońcy Jonesa (11 występów w tym sezonie) stoi pod znakiem zapytania. To jest idealna okazja dla Burnley żeby coś w końcu wygrali w tym sezonie na wyjeździe. W tym sezonie w lidze oba zespoły spotkały się ze sobą nie tak dawno bo 31 grudnia i wtedy u siebie Burnley wygrał dość pewnie z Sunderlandem 4-1. Dzisiaj aż takiego wyniku się nie spodziewam ale po sytuacjach kadrowych myślę, że Burnley przynajmniej tym 1 golem wygra. No lepszej okazji na wygranie meczu wyjazdowego nie będą mieć. Już z bardziej osłabionym rywalem w tym sezonie nie zagrają a tak jak wspominałem wyżej Sunderland raczej w tym meczu pucharowym zabijać się nie będzie aby za wszelką cenę awansować do następnej rundy.
⛔ 0-0

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Puchar Angli
Godzina: 16:00
Spotkanie: FC Brentford - FC Eastleigh
Typ: 1
Kurs: 1,31
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Pojedynek zespołu Championship (odpowiednik 2 ligi) z zespołem z Vanarama National League (odpowiednik 5 ligi). Nie daję tutaj większych szans zespołowi z niższej ligi. Oba zespoły w swoich ligach zajmują miejsca w środku tabeli. Jednak goście dzisiaj przyjeżdżają mocno osłabieni na to spotkanie. Po ich stronie nie zagrają bramkarze Huddart (5 występów w tym sezonie) i Clarke (7 występów w tym sezonie), obrońcy Johnson (15 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie), Cresswell (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Garrett (2 występy w tym sezonie) i N&#39;Gala (6 występów w tym sezonie), pomocnicy Partington (20 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Taylor (20 występów w tym sezonie), Stearn (6 występów w tym sezonie) i Pipe (9 występów w tym sezonie) i napastnik Strevens (3 występy w tym sezonie). U gospodarzy z kolei nie zagrają pomocnicy Macleod (13 występów w tym sezonie), Elder (6 występów w tym sezonie) Henry i Judge (obaj bez występu w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoją występy obrońcy Bjellanda (19 występów w tym sezonie) i najlepszego strzelca w drużynie pomocnika Hogana (25 występów w tym sezonie, 14 goli na koncie). Według mnie zespół z niższej ligi jest zbyt mocno osłabiony aby powalczyć tutaj o korzystny rezultat. Jednak różnica 3 klas rozgrywkowych przy tylu absencjach to duży minus. Zespoły z niższych lig nie mają aż takich ławek rezerwowych jak zespoły z najwyższych klas rozgrywkowych i z drugich lig i im piłkarzy z podstawowego składu dużo ciężej jest zastąpić w miarę godnym piłkarzem. Myślę, że gospodarze nie dają złudzeń rywalowi i wygrają dość pewnie.
✅ 5-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:30 Manchester - Reading
Typ: 1
18:30 Preston - Arsenal
Typ: 2
AKO: 1.79
buk: betsson
Wynik: 4:0 1:2​

Oba Typy wydają się być proste. Manchester i Arsenal przeważają dziś swoich rywali piłkarsko, doświadczeniem. Po połączeniu tych dwóch typów wychodzi nam niezłe AKO i ja to kupuje. Czerwone Diabły są w formie co pokazują ich ostatnie wyniki. Podobnie jest z Arsenalem, który również spisuje się dobrze. Mam tylko nadzieje, że oba kluby nie odpuszczą sobie tego Pucharu i podejdą do tego na poważnie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@ibis, Arsenal dzisiaj bez swoich najlepszych piłkarzy. Cazorla, Mertesacker, Gibbs i Coquelin kontuzjowani więc ich już i tak brakuje od jakiegoś czasu. Elneny pojechał na PNA. Dodatkowo Wenger daje dziś odpocząć Cechowi, Ozilowi, Sanchezowi i Kościelnemu. Warto mieć to na uwadze przy obstawianiu tego meczu. Kurs na Arsenal nie zachwyca, tak samo jak nie zachwycała ostatnio gra Arsenalu. W meczu z Crystal Palace męczyli się niemiłosiernie, a z Bournemouth wydarli remis rzutem na taśmę, grali kiepsko, przegrywali nawet 0-3 przecież.
Ja bym to sobie odpuścił.
Ale co do Manchesteru to raczej wygrają, mecz u siebie, są w formie, nic nie zapowiada blamażu. A i Mourinho nie eksperymentuje ze składem w pucharowych meczach tak jak Arsene Wenger.
Składy wyjściowe:
Manchester United: Romero - Young, Smalling, Rojo, Blind, Carrick, Fellaini, Mata, Rooney, Martial, Rashford
Rezerwa: Pereira, Fosu-Mensah, Jones, Schweinsteiger, Mychitarian, Pogba, Ibrahimović
Reading FC: Al-Habsi - Gunter, Blackett, L. Moore, Van den Berg, Evans, Williams, Kelly, Beerens, McCleary, Kermorgant
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 239

mikki

Użytkownik
Mikki bardzo spodobal mi sie Twoj typ i analiza. Na 1 rzut oka czysta 1 jak cholera po takim kursie! Ja siedze w Premier League i troche w Championship. Gryzie mnie tutaj jedna malutka pchełka... WBA to mistrzowie kontry i sprytu, lubia grac przeciwko druzynom atakujacym, nie boisz sie, że jesli Derby sie zamuruje to zobaczymy 0-0? Hmmm kusi oj kusi ten kursik, a leci w dół, juz jest ~1.75.
dzięki za komentarz

Oczywiście może się skończyć 0:0, może nawet wygrać Derby, nie tacy faworyci już zawodzili. Nie zmienia to jednak faktu, że w mojej ocenie kurs na zwycięstwo był mocno zawyżony. WBA to naprawdę solidna ekipa. Nie dorównują czołówce, ale są półkę wyżej niż większość drużyn z PL niewalczących o puchary. Biorąc pod uwagę prawdopodobną motywację oraz osłabienia osobiście nie wystawiłbym więcej, niż 1,5/1,6 na to spotkanie.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Arsenal w ostatnim meczu wyciągnął rermis z 0-3, piłkarze byli padnięci z sił, co było widoczne w pierwszej połowie, w drugiej wyciągnęli z siebie wszystko to ich 3 mecz w tym roku (mieli dzień przerwy pomiędzy dwoma ligowymi meczami) to tak w nawiązaniu do tego co pisał Robson
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom