>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

F1 Challenge 99-02

mozi 552

mozi

Użytkownik
Mam gierkę i chętnie bym z wami zagrał ale nie grałem w nią od około roku i z tego co słyszałem to nie chodzi na viscie, a ja ją mam na obu komputerach :kwasny4565:
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Dzis fajnie by sie bylo wkoncu zebrac i zagrac. Najlepiej o 21. Jezeli wszyscy by sie zgodzili na ta godz to byla by wystarczajaca ilosc osob by zrobic kwali a potem ladny wyscig. Jak ktos nie wie jak grac przez neta niech pisze na gg lub PW najlepiej do 20
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
jakie to ma mniej/więcej wymagania????i czy masz to na innym serwerze???
Mam to niestety tylko na rapidzie.

Wymagania sprzętowe :
Plattform: Windows 98 / 2000 / Me / XP
Procesor PIII 1 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 32 MB z obsługą DX 8.1
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Mam to niestety tylko na rapidzie.

Wymagania sprzętowe :
Plattform: Windows 98 / 2000 / Me / XP
Procesor PIII 1 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 32 MB z obsługą DX 8.1
wymaga nie duże to by było ok z rapida nei dam rady ściągnąć poszukam na innym serwie :jezora:
 
snajper 322

snajper

Forum VIP


INFO:
Producent: EA Sports
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Kategoria: Sportowe / wyścigi samochodowe

O GRZE:
F1 Challenge 2009 DELUX to gra, umożliwiająca nam sprawdzenie swoich możliwości w najszybszych wyścigach świata. Jest to wydanie przypisane do najnowszego sezonu wyścigów Formuły 1, dlatego też mamy do czynienia z uaktualnionymi i dokładnie odzwierciedlonymi zespołami, kierowcami, samochodami, torami i przepisami.
Nowości:
-Nowy wygląd bolidów
-Dobra grafika
-Spolszczona wersja
-Doskonały dźwięk silnika
-Nowi kierowcy i tory


Gra nie wymaga instalacji. Po uruchomieniu pliku F1 Delux 2009(w folderze z grą) wszystko powinno działać. Udanej zabawy



ZAPRASZAM do sciagania, moze sie znajda chetni zeby sie zmierzyc z moja ekipa ???? kukla juz sie nie moze doczekac ????
 
Do góry Bottom