>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Extra Bonus 100% do 100zł w Gamebookers.

Status
Zamknięty.
M 1

momodzik

Użytkownik
Nadal nie padła jasna odpowiedź, czy można grać zakłady aco, czy muszą być grane pojedyncze typy przy kursie powyżej 2?
 
M 1

momodzik

Użytkownik
To jeszcze takie pytanko.
Zalogowałem się z podanego przez ciebie linka, wpłaciłem 100zł i oczywiście otrzymałem 100zł bonusu. Mam na obrócenie go 3mies. I jeśli przed upływem 3 miesięcy przegram 100zł i na koncie zostanie mi 100zł, to mogę je bezproblemowo wypłacić? Czy też może to przegrane 100zł. jest z mojego konta, a ta druga stówa, która została to ten bonus?
Mam nadzieję, że załapałeś o co mi chodzi? ;)
 
S 378

songo

Użytkownik
Promocja wymaga aktualizacji, nie ma już 100 zł

Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta.
Informujemy uprzejmie, ze bonus nie zostal dodany do salda Pana konta dlatego, że Pańskie konto zostało zarejestrowane za pomoca odnosnika już nieaktywnej promocji(aczkolwiek informacja o tej promocji może w dalszym ciągu znajdować się na stronie partnerskiej). Dlatego dodaliśmy do salda Pana konta bonus powitalny w naszym systemie, który jest już aktywny na Pana koncie. jest to bonus podwojenia wpłaty do 20 Euro. Warunek obrotu tego bonusu przewiduje postawienie zakładów na łączna kwotę równą 438.60 PLN po kursie minimalnym 2.0 przed 21 czerwca 2009 roku.&quot;
 
P 0

petrus11

Użytkownik
Witajcie,
jakiś czas temu zarejestrowałem się w gb przez ten link i dostałem bonus. 1sz wpłata była 50zł. Następna 25zł. Wychodzi razem z bonusem 50zł+50zł(bonus)+25zł. Bonus był wart 3 miesiące teraz już tylko 75 dni. W zakładce bonusy i poniżej aktywne bonusy mam odwrócony pojedynczy histogram czy coś podobnego i jest zapełniony w 39%. Czy to oznacza, że minimalny obrót został wykonany powyżej 2 w 39%? Na końcie zastrzeżone mam 100zł.(50zł z bonusu.). Jeżeliby nie udałoby mi się obrócić kwotą powyzej 2 to tylko50zł zostanie mi zabrane z konta czy aż 100zł?(po zakończeniu okresu bonusu)

pzdr.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Zarejestrowałem nowe konto gracza,wpłaciłem 100 zł,minęło 2 tygodnie a ja nadal mam 100 żł.Co mam zrobić żeby dostać bonus? Z angielskiego jestem trochę noga i jeszcze do nich nie pisałem.Proszę o pomoc.
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
jak kiedyś się zarejestrowałem nie wpłacałem ani razu kasy i chce wpłacić to jaki bonus mogę otrzymać ? ???? I jaka jest minimialna wpłata przez przelew ?
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Ja chciałem się zapytać czy przy rejstarcji z tego linku do bonusu w polu kod bonusu trzeba cos wpisywać czy poprostu zostawić pole puste?. Czy dostane jakis kod po zarejestrowaniu i czy ta promocja jeszcze obowiązuje ?
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Mam pytanie. Chcę wpłacić pieniądze na gamebookers, ale nie wiem do końca jak jest z tą promocją. Muszę kliknać w ten link tutaj na forum? Jak założę konto bezpośrednio ze strony GB to co? Przecież tam też pisze o promocji, więc nie wiem już... Aha i podczas rejestracji muszę wpisać jakiś kod czy jak?? Pomóżcie ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom