>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Extra Bonus 100% do 100zł w Gamebookers.

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w GAMEBOOKERS

SUPER PROMOCJA:

Postaw zakład teraz, a dostaniesz 100 PLN




Tylko dla nowych gracz firma Gamebookers proponuje nową promocję. 100zł na pierwszy zakład! Jeśli założysz dziś konto w serwisie Gamebookers, po pierwszej wpłacie dostaniesz premię w wysokości 100% tej wpłaty (do 100zł).
Poniżej krótka instrukcja, jak otrzymać bonus:

1. zarejestrować się ze specjalnego linku &gt;&gt;&gt;KLIKNIJ TUTAJ &lt;&lt;&lt;. Tylko ten link umożliwia otrzymanie bonusu!!
2. Wpłacasz depozyt
(Wpłata za pomocą Moneybookers nie uprawnia do skorzystania z bonusu :!: )

3. Otrzymujesz od firmy Gamebookers bonus. Zacznij stawiać zakłady!

Warunki promocji:
Aby dokonać wypłaty, musisz postawić zakłady o wartości trzykrotnej sumy bonusu i depozytu (nie wyższej, niż maksymalna kwota bonusa), po kursie nie mniejszym niż 2.0.
Więcej Informacji tutaj
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
czy konta które są już zarejestrowane a nie miały wpłacanego depozytu biorą udział w promocji?
Raczej nie, ale napisz na wszelki wypadek do supportu
wiecie moze czy przy wypłącie trzeba wysłąc skan dowodu i ile trwa srednio wypłata na mb
Tak, skan dokumentu jest wymagany (choć niektórych nie proszą).
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
czy jesli mialem juz zalozone konto ale nie wplacalem depozytu będę mogl skorzystac z tego bonusu?
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Własnie ja mam ten sam problem poniewaz mam tam konto ale nigdy tam jeszcze nie wpłacałem i czy jesli bym teraz wpłacił to czy bym dostał bonus?
 
S 0

successor

Użytkownik
tutaj Marcin-Odra pisze że : Aby wypłacić premię, musisz postawić co najmniej jej pięciokrotną wartość przy szansie wygranej równej co najmniej 1.6
Natomiast na stronie Gamebookers pisze :
Aby wypłacić bonus, musisz postawić co najmniej jego pięciokrotną wartość przy szansie wygranej równej co najmniej 2. 0
Jak jest naprawdę ?
 
basturk66 0

basturk66

Użytkownik
tak jak na stronie czyli Aby wypłacić bonus, musisz postawić co najmniej jego pięciokrotną wartość przy szansie wygranej równej co najmniej 2. 0
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Ja pisałem do GB w związku z promocja, jesli po prostu ktoś miał konto a nigdy nie wpłacał to napisali że mogą dać, ale do 20Euro.
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Możesz postawić całość i otwórz sobie jeszcze konto w Party i również postaw całość ????
Jak brać promocje to w całości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom