>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
F 0

fabia

Użytkownik
Witam panie expercie mam jeszcze uwagę w kwestii szybkości działaniaj strony expekt,otóż uważam że ciężkie otwieranie strony nie jest przyczyną użytkownika tak jak pan sugerował w poście ,lecz wina jest po stronie expekta.Znana konkurencyjna firma rzadko ma tego typu problemy a strona wykonana jest o wiele lepiej,podoba mi się szczegolnie tam strona live beting.Oczywiście jestem sympatykiem strony expekt,lecz informatycy zatrudnieni tam powinni jeszcze nad tą stroną popracować a co za tym idzie przyciągnąć kolejnych graczy.
 
kamil.firefly 0

kamil.firefly

Użytkownik
Panie &quot;expekcie expercie&quot; chyba nie jest pan jednak takim ekspertem. Na waszej stronie można się tylko zawieść. 10 min przed ważnymi meczami strona tnie sie niewiarygodnie. Najbardziej frustrujące jest jednak to, że to co chciałem postawić wchodzi a mi kasa przelatuje koło nosa. Wielki⛔ dla tej strony, a po dzisiejszym dniu, jestem tak wkurzony, że chyba wypłacę pieniądze i przejdę na jakiś inny serwis. :kwasny4565:
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
No cos nie tak ze strona ostatnio. Bo mi tez ja strasznie muli. A jak juz sie uda to troche trzeba czekac zanim sie zaladuje i potem przy logowaniu tak samo, ale potem juz idzie lepiej ????
 
B 0

berbecziomus

Użytkownik
Witam, mam pytanie, czy jeśli mam skończone 18 lat, ale jeszcze nie mam dowodu osobistego, to mogę założyć konto na siebie, czy muszę założyć na osobę pełnoletnią?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Mozesz zalozyc na siebie tylko jak Cie poprosza o skan to bedziesz musial sobie wyrobic jezeli tego wczesniej nie zrobisz.
 
F 0

fabia

Użytkownik
Witam jeszcze jeszcze jedna uwaga ,otóż działanie strony w ostatnich dniach to tragedia otwarcie stony i podstron w expekt graniczy z cudem zaznaczam że u znajomych to samo więc nie jest to panie ekspercie wina użytkowników jak pan sugerował.Pozdrawiam.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Witam jeszcze jeszcze jedna uwaga ,otóż działanie strony w ostatnich dniach to tragedia otwarcie stony i podstron w expekt graniczy z cudem zaznaczam że u znajomych to samo więc nie jest to panie ekspercie wina użytkowników jak pan sugerował.Pozdrawiam.
Dziwne bo ani mi, ani też moim znajomym ta strona ostatnio chodzi bardzo dobrze więc jest to wina użytkowników. Czasem zdarza się, że strona jest wyłączona, ale to z powodu hakerów, którzy już nie raz próbowali się dobrać do Expekt&#39;u.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Dokładnie strona expekt wariujue odswoeza sie milion razy na sekunde.
Ale to nei jest w tej chwili wazne bo wazniejsze jest istnienie firm bukmacherskich.
Co Super expert powie na to ?

&#39;&#39;Dokonanie przekazu pienieznego za granice lub rozliczenia w kraju z nierezydentem, zwiazanego z osiagnieciem przychodu lub dochodu,
w odniesieniu do którego nierezydent podlega w kraju obowiazkowi podatkowemu, nastepuje, z zastrzezeniem ust. 3, po przedstawieniuz zaswiadczenia wlasciwego urzedu skarbowego, potwierdzajacego wygasniecie zobowiazania podatkowego wynikajacego z takiego obowiazku. &#39;&#39;
Wszystkie banki blokuja wam konta.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
tak jak napisał Alex76 strona expektu działa ostatnio naprawde bardzo dobrze, a jeśli chodzi o te konta to chyba troche przesadzacie, wczoraj dokonywałem przelewu na konto expektu w polskim banku i kasa doszła bez problemu
 
P 7

pocio

Użytkownik
Witam!
Czy istnieje możliwość blokady wejścia zalogowanego użytkownika na wszystkie zakładki nie związane z typowaniem, aby nie mógł on grać tam za prawdziwe pieniądze?
Pzdr
 
F 0

fabia

Użytkownik
Panie ekspercie to co się dzieje ostatnio ze stroną expekt zakrwawa na kpinę czy naprawdę nie można nic zrobić by poprawić działanie tej strony??????
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Panie ekspercie to co się dzieje ostatnio ze stroną expekt zakrwawa na kpinę czy naprawdę nie można nic zrobić by poprawić działanie tej strony??????
Strona Expekt działa bez zarzutów. Nie wiem dlaczego tak ludzie narzekają?
Witam!
Czy istnieje możliwość blokady wejścia zalogowanego użytkownika na wszystkie zakładki nie związane z typowaniem, aby nie mógł on grać tam za prawdziwe pieniądze?
Pzdr
Nie, nie ma takiej możliwości
 
M 0

mackal

Użytkownik
Dziś dostałem taką promocję:

Expekt.com oferuje Ci
możliwość wygrania
dodatkowych 100 PLN (25
euro) podczas rozgrywek Ligi
Mistrzów.

Wyślij 4-fold kupon, czyli taki poczwórny, akumulowany kupon na którym zawarte są 4 wybrane zdarzenia z meczy Ligi Mistrzów rozgrywanych w dniach 23-24 października. Jeżeli Twój 4-fold,akumulowany kupon okaże się zwycięski powiększymy Twoją wygraną o dodatkowe pieniądze, aż do kwoty 100 PLN (25 euro).Tylko pierwszy wnoszony 4-fold kupon bierze udział w promocji. Tylko zwycięski 4-fold, akumulowany kupon kwalifikuje się do promocji.


I teraz pytam:
co tzn. 4 fold kupon:
czy mogą być różnego rodzaju typy(np. ilość goli,handicap)
i jaka jest minimalna stawka zakładu?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Witam, mam pytanie. Otóż chcę wpłacić z zagranicznego banku (GBR) 10 funtów na moje konto w Expekcie. Dajmy na to, że dzisiaj kurs wynosi 5,50, czyli dostaje na konto 55zł (czy nie przelicza się i zostaje waluta w funtach?), nastepnie zostaje ono podwojone czyli mam 110zł i odejmuje sie kwota 30 zł, ktora jest podana przy zmianie waluty ?

Ponawiam pytanie.
 
zany 0

zany

Użytkownik
Już napisałem poniżesze pytania w temacie znajdującym się 2 tematy nizej i nie otrzymałem zadnej odpowiedzi, ponowiłem pytania w temacie pytań konkursu Ligi Typerów Expekt i otrzymałem tam &quot;jakąś&quot; odpowiedź, ale jeszcze dla upewnienie sprubuje sie z tąd czegos precyzyjniejszego dowiedziec. Czekam na odpowiedzi.
Pierwsze pytanie:
Jeżeli np. mam na koncie 50 zł uzyskanych po wygraniu kolejki z konkursu Ligi Typerów Expekt to jeżeli mam tą kwotę poddać 3-krotnemu obrotowi to jaki mam być kurs i czy może byc ten kurs osiągniety poprzez zakład kilku spotkan (kombinacyjny/mieszany) i czy jest wymagany jakiś kurs minimalny odnośnie tych spotkań, które zawierają się w tym kuponie kombinacyjnym?
Drugie pytanie:
Jeżeli spełnię te wszystkie warunki które wymienia się w pytaniu pierwszym to czy bede mógł wtedy spokojnie przelać na konto w banku te np. 250zł uzyskane po obrocie tych 50zł, czy będę musiał najpierw dokonać wpłaty na konto w Expekt?
Trzecie pytanie:
Mam na koncie Expekt 50 zł uzyskanych po wygraniu kolejki z konkursu Ligi Typerów Expekt (lub każdych innych pieniędzy uzyskanych z jakiejkolwiek promocji u jakiegokolwiek bukmacher) to zgodnie z tym ze mam ją obrócić 3-krotnie i powiedzmy o kursie minimalnym 1.50 to powiedzmy ze po pierwszym obrocie z tych 50zł (z godnie z wymogiem kursu 1.50) wygrałem 75zł to dokonując drugiego obrotu (kursem1.50) musze postawić stawkę 75zł czy tylko te 50zł co miałem na początku?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
 
B 0

balthus

Użytkownik
Minus na koncie
Witam
Wczoraj spłukałem się na Expekt do zera:kwasny4565:, dzisiaj otwieram stronę a tam -50 PLN, może mi ktoś wyjaśnić takie cudo? Miał już ktoś taki przypadek?
 
B 0

balthus

Użytkownik
Nie da sie stawiac jezeli ma sie 0zl wiec ja nie wiem jak Ty to żeś zrobil - napisz do supportu.
Zrobiłem tak od razu ( napisałem ) ale pomyślałem, że już ktoś miał taki dziwny przypadek. Support czynny w tygodniu więc pewnie trochę to potrwa ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom