>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

komaro 0

komaro

Użytkownik
Mam dwa pytania.
Pierwsze dotyczy tego o czym wcześniej już było wspomniane, ale nie znalazłem jasnej odpowiedzi. Czy mogę wpłacić kasę przez przelewy 24 z konta trzeciego, a potem wypłacić na konto bankowe gracza ? Wcześniej już tak robiłem, jednak nie wypłacałem pieniędzy, więc nie wiem jak z tym do końca jest ( gram na koncie z danymi ojca, gdyż nie jestem pełnoletni, jednak w razie przesłanie skanu dowodu, czy wypłaty na konto nie powinno być problemów, bo jestem z nim dogadany).
Drugie pytanie jest trochę bardziej skomplikowane. Otóż chcąc otrzymać bonus założyłem konto w expecie na znajomego, gdyż przeczytałem, ze bonus przysługuje tylko na jedno gospodarstwo domowe. Mam neostrade to też, mam zmienny adres IP.Gdy chcem grać na tym koncie, restartuję neostrade, po czym zmienia się mój adres IP. Czy Expekt ma szansę dojrzeć jakis nieprawidłowości w razie, gdy będę chciał wypłacić pieniądze? Oczywiście wypłatę zlecę na konto osoby, które dane znajdują się na tym koncie. Pytam się, bo mam zamiar założyć konto na dwóch kolegów, abym mógł ich polecić,a także grać na nich po otrzymaniu bonusu. Zrobiłem tak już wcześniej, jednak nie zleciłem wypłaty i nie wiem czy nie będzie z tym problemu.
Trochę to pogmatwane, jednak z góry dzięki za odpowiedź.
 
R 0

ruchman

Użytkownik
Co do pierwszego pytania:

A nie lepiej wplacic pieniadze na poczcie? Wypelniasz druczek danymi osoby na ktora zalozyles konto i nie ma zadnych problemow. Dlaczego sobie komlikujecie zycie?

Drugie...

Temat IP byl wielekrotnie poruszany... W expekcie mozna kozystac z tego samoego IP!!! Ale jezeli zarejestrujesz dwa konta z tego samego IP to nie dostaniesz bonusa lecz kozystac mozesz.. Z wyplatami nie powinno byc problemow.
 
A 0

agap38

Użytkownik
Witam

Mam ogromne problemy z wypłatą moich pieniędzy z konta expekt.Support prosi mnie o wysłanie skanu dowodu osobistego .Wysyłałam już skan dowodu wielokrotnie na adresy supportu polskiego i angielskiego i nic w kółku odpowiadają że dokumenty nie doszły.
Nadmieniam ,iż wysyłam dokumenty z różnych kont pocztowych i nie przekraczają one wymaganej wielkości podanej przez support expekta.Czy ktoś ma podobne problemy z tym bukmacherem?
 
niedziela1989 0

niedziela1989

Użytkownik
wpłacilem 40 zł na expekta, pogralem troche w kasynie, po postawialem mecze, malo co mi zostalo ale odegralem sie do 20 zl i chcialbym je zopstawic czy musze zrobic jakis obrót pieniedzmy? jak tak to po jakim kursie? minimalny kurs ma byc calego kuponu czy jednego spotkania, i gdize bedzie pisac ze juz moge czy mam kazdy kupon dodawac w histori od placonej kasy :|
 
L 0

lipek1234

Użytkownik
chopaki przesledzilem cały temat i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie...czy jest taka możliwośc wyplacenia calej kasy z konta na expekt&#39;cie?? czyli wyczyszczenia go do 0 ?

pozdrawiam
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
chopaki przesledzilem cały temat i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie...czy jest taka możliwośc wyplacenia calej kasy z konta na expekt&#39;cie?? czyli wyczyszczenia go do 0 ?
pozdrawiam
Oczywiscie że tak jesli obróciłeś bonus lub jesli z niego nie korzystałeś możesz wypłacic wszystko co do grosza.
 
L 0

lipek1234

Użytkownik
ale nie chodzi mi o bonus...chodzi mi np o te 40zl ktore wloze na stan poczatkowy ( do rozmnazania ) czy mozna je wyciągnąć od tak...do zera:kwasny4565:
 
P 0

pi23

Użytkownik
Panie MefiuPro

Na konto w Expekt można wpłacać od osób trzecich.
Jeżeli chodzi o wypłaty to tylko na konto bankowe osoby zarejestrowanej w Expekt

Nie ma innej możliwości

Pozdrawiam
Panie Expert nie bylbylm taki pewny, ze tak mozna. Bardzo prosze o sprawdzenie tego i potwierdzenie. Czy nie macie zadnych zasad przeciwdzialania praniu brudnych pieniedzy?
 
P 0

pi23

Użytkownik
Witam

Mam ogromne problemy z wypłatą moich pieniędzy z konta expekt.Support prosi mnie o wysłanie skanu dowodu osobistego .Wysyłałam już skan dowodu wielokrotnie na adresy supportu polskiego i angielskiego i nic w kółku odpowiadają że dokumenty nie doszły.
Nadmieniam ,iż wysyłam dokumenty z różnych kont pocztowych i nie przekraczają one wymaganej wielkości podanej przez support expekta.Czy ktoś ma podobne problemy z tym bukmacherem?
Tak, mialem takie problemy i znam conajmniej kilka osob, ktore mialy tez takie problemy. Ja widze dwie mozliwosci- albo celowo udaja greka, zeby jak najdluzej kase przetrzymac albo maja jakies dziwne zabezpieczenia na skrzynkach pocztowych...Wiem, ze sa problemy z przesylaniem plikow spakowanych, mimo ze w instrukcji tak wlasnie polecaja wysylac.
Polecam wyslac faxem, wtedy jest pewnosc. Chociaz wiem, ze nie kazdy ma dostep ale od czego faxy internetowe ????
 
T 0

typer211

Użytkownik
A jeśli wypełniam blankiet i robie przelew pocztą to potem jak będe chciał wypłacic to nie będzie żadnego problemu żeby na moje konto w banku przysłali pieniądze, po prostu podam im numer konta i wypłacą mi?
 
Do góry Bottom