>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Expekt - opinie

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
ogolnie nie jest tak zle ale wkurza mnie strasznie ta cala strona. Nie jest dobrze technicznie dopasowana. Czesto zdarza mi sie ze jezyk sam zmienia mi sie na angielski choc zawsze mam ustawiony polski, glupio tworzy sie kupony, caly czas cos znika i wogole zle sie wybiera tam jakies mecze. Troche malo czytelne. Gram tam od wczoraj ale jak uda mi sie troche kasy ugrac albo przynajmniej obrocic 3x to wracam do GB
????
 
volky 0

volky

Użytkownik
Ja grałem przez miesiac czasu na expekcie. - 350 zł jestem ehh.... ale ogólnie to przyzywyczaiłem sie do jego wygladu. Kasy wpłate zajmowało 1,5 dnia i depozyt był. Fakt zmienia sie jezyk nagle na angielski. Fakt wnerwia te wybieranie meczy bo trzeba za kazdym razem od poczatku wchodzic start -&gt; piłka (czy cos tam)-&gt; wybrany typ . Jak sie robi wroc to znika wybrany typ :/ . To były minusy. Plusy to wysokie kursy . Przejrzyste kupony. Suport w porzadku. Spodobały mi sie mystical metches . Nie widze u innych buków tego. Na razie przenosze sie gdzies indziej bo bonus piechota nie chodzi ???? .
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam ;-)

Moja opinia na temat Expekt nie bedzie zbyt optymistyczna, ponieważ założylem konto u nich z 3 tyg. temu i wogole żadnego e-maila potwierdzajacego zarejestrowanie sie tam...Wyslalem 3 e-maile do supportu i nie odpowiedzieli,a napisalem 2 tyg. temu... Wogole dla mnie lipa ten bukmacher.
Takie jest moje zdanie :]

pozdrawiam ;-)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
eLLo,

Jak dla mnie spoko buk, zarobiłem troszke na nim :p I mam zamiar tutaj wrócić. A poza tym kursy jaknajbardziej dobre, oferta średnia, mogło by być więcej tenisa ;) Jak dla mnie bukmacher na ✅

pzDr :!:
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Moja opinia jest taka, ze bukmacher ten nie potrafi poradzic sobie z problemami technicznymi, ktore nekaja go juz od dluzszego czasu. jak dzis pamietam okres (wcale nie tak odlegly) kiedy to problemy z serwerem byly bodajze przez tydzien. W tym czasie sukcesem bylo wyslac cokolwiek.
Problem pojawil sie wczoraj i jak zawsze w takich przypadkach zero informacji od suportu. Moze wypadaloby chociaz przeprosic klientow? Moim zdaniem podejscie do klienta w tym przypadku jest na b. niskim poziomie. A przeciez lokujemy u Panstwa swoje pieniadze, niczym w banku.
To tyle z mojej strony. ????
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
Nie masz racji. Tu problem lezy &quot;po drodze&quot;. Odpal sobie traceroute&#39;a a zobaczysz gdzie gina pakiety. U mnie polowa z PL nie wychodzi. Koncza sie na jakis serverach we Wiedniu ...
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
http://www.expekt.biz &lt;-- SKOPIUJ i wklej do przeglądarki

Dear customer,

The [URL='http://www.expekt.com[/url']www.expekt.com[/url] website is currently experiencing some denial of service* attacks. All our efforts are being used to alleviate this issue.

We have created a temporary system to service your requirements. If you cannot access [URL='http://www.expekt.com[/url']www.expekt.com[/url] please try http://www.expekt.biz as a temporary measure.

You can be assured that all data, balances and transactions are 100% secure.

Kind regards,
CEO
Per Widerstrom
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
xsebax twoje pretensje są bezpodstawne. Okazało się, ze jest to atak hackerów, więc nie mogli klientów ostrzec. Bukmachera oceniaj nie tylko pod tym kątem, ale są również inne ważniejsze czynniki. A jak się boisz o kasę to nie graj w internetowych bukmacherach tylko w STSach.

Pozdro
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Bezpodstawne? Wiesz, awaria jest od wczorajszego poznego popoludnia. W ciagu 24h nie bylo czasu na poinformowanie klientow o przyczynach i ewentualnych rozwiazaniach problemu? Wybacz....
Nie wiem czy wiesz, ale tej firmie cos czesto trafiaja sie rozne awarie systemu. Czyzby jakis spisek hackerow? Nie chce mi sie wierzyc.

Boje sie o swoje pieniadze jak kazdy, kto wplaci je w miejsce, nad ktorym nie do konca ma kontrole. To tyle w tej kwestii.
 
M 0

matrix

Użytkownik
xsebax troche spokojnie bo strona nie działała wczoraj wieczorem ale rano do pewnego momentu działała normalnie, i jeśli nie wierzysz w to że hakerzy nie chcieli by włamać sie do Expektu to już twoja sprawa, poza tym maila wysylali dziś rano a że mają tylu uzytkowników to mógł przyjść po południu.
 
0lukasz 0

0lukasz

Użytkownik
wyplata na MB trwa zdecydowanie za dlugo :/ reszta OK
brak podgladu statusu aktualnych transakcji wyplaty np.
 
J 0

jaw83

Użytkownik
Prowizja przekracza zgloszona sume
Może juz ktos rozwiązał problem z tą prowizją.
Chcę wypłacieć 50zł na swoje konto, ale wyskakuje błąd (tak jak wcześniej już pisano)
&quot;BLAD:
Prowizja przekracza zgloszona sume&quot;

Ktoś pisał, że prowzję chcieli naliczyć 60zł, ale to coś nie tak, bo w regulaminie napisane jest, że wypłata minimalna to 10zł.

A może rozwiązanie tego problemu to &quot;PL&quot; przed nr rachunku...
Jeżeli ktoś zna rozwiązanie, proszę o pilną odpowiedź... pilnie kaska mi potrzebna ;D
Pzdr i thx
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Cóż... Po tygodniu mojej gry w Expekcie powiem, że oferta jest dosyć uboga. Z tenisem jest beznadziejnie- w ofercie są tylko główne turnieje ATP, brak challengerów i meczy deblowych- są tylko single. Jeżeli ktoś lubi obstawiać tenis, to nie jest bukmacher dla niego. Często nie można stawiać meczy z innych dziedzin sportowych w następnym dniu (koszykówka, hokej, piłka nożna itd.). To jest duży minus Expektu- kiepska oferta (w porównaniu z np. Bwin).Za to nie mam zadnych zastrzerzeń co do oferty live!- jak ktoś jest sprytny, to zarobi na tym kasę ;) Supprot angielski pracuje dobrze, z polskim jest już gorzej. Kolejna wada Expektu to strona WWW. Proces tworzenia kuponu mógłby być znacznie lepszy i wygodniejszy. Plusy? Choć jeszcze kasy nie wypłacałam, to raczej z kwestii finansowych dobrze się wywiązuje. Smsy przychodzą zazwyczaj w 2-4 godziny po zakończeniu ostatniego wydarzenia.
 
K 0

krzysiu1111

Użytkownik
Do czasu zablokowania konta (czekam kilka dni na wyjaśnienie od supportu) nie miałem żadnych zastrzeżeń, bardzo dobry zarobek w kasynie (ruletka),
Mam konto w mBanku, wpłaty,wypłaty w ciągu 48 h i co ważne brak prowizji !!!
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom