>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Expekt.com 100% bonusu od depozytu i zakładu!

kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Dokonaj depozytu i postaw zakład na weekend - nagrodzimy Cię bonusem 100% niezależnie od tego czy Twój zakład okaże się wygrany czy przegrany!

Nie przegap hitów piłkarskich w ten weekend w Premier League, Serie A i La Liga, a wśród nich derby Roma vs Lazio!
Dokonaj wpłaty depozytu w min. kwocie €10 w dniach 14 - 16 listopada.
Złóż podwójny kupon z min. kursem łącznym 2.00 za stawkę dokładnie €9 na jakiekolwiek spotkanie rozgrywane w dniach 14-16 listopada (dowlny rodzaj zakładu).
Jeśli spełnisz te warunki, otrzymasz od nas 10€ (100%) bonusu w dniu 17 listopada.

Przepisy i Warunki 100% bonusu od depozytu i zakładu!
 
A 2

algorytm

Użytkownik
rozumiem ze max do jakiej zwracaja to 35 pln ?!
pisza ze minimum depozytu to 10E a w przepisach ze max zwracaj do 10 E lub inne waluty
 
D 0

dominik203

Użytkownik
Tzn.Wpłacał sobie 33 zł z Ukash ustawiam daje np 4 mecze z kursami 1.30 do 1.50 i gram za 33zł i jak wejdzie kupon to mam kaske a jak nie wejdzie zwracaja kase tak?
 
snowman 0

snowman

Użytkownik
Nie masz kaski, bo potem musisz to jeszcze 5 razy obrócić, czyli 35zł zwrotu x 5 lub jeśli wygrasz, to pewnie całą wygraną x5 (w tej sprawie to chyba do supportu by trzeba było napisać). Inaczej jeśli zrobisz wypłatę to anulują bonus.
PS. Szkoda, że promo trwa tylko 2 dni, przelew nie dojdzie a z karty VISA nie chce mi przelać. Szkoda ????
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Nie masz kaski, bo potem musisz to jeszcze 5 razy obrócić, czyli 35zł zwrotu x 5 lub jeśli wygrasz, to pewnie całą wygraną x5 (w tej sprawie to chyba do supportu by trzeba było napisać). Inaczej jeśli zrobisz wypłatę to anulują bonus.
PS. Szkoda, że promo trwa tylko 2 dni, przelew nie dojdzie a z karty VISA nie chce mi przelać. Szkoda ????
Przecież masz Przelewy24
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Obrócić jak cos to mósisz tylko bonus zwrotny czyli te 100 % co CI dadzą w poniedziałek . Dokładnie przelwe 24 , u mnie sianko po 1 min było na koncie . Polecam to . Dzisiaj ugrałem 112 zł ????
 
tamlin 0

tamlin

Użytkownik
mam kilka pytan:
a) czy musza byc dokladnie 2 spotkania?
b) spotkania z dowolnej dyscypliny?
c) w przypadku wygranej obrot bonus plus wygrana czy sam bonus
dz za odp
 
tamlin 0

tamlin

Użytkownik
Właśnie już skorzystałem przed chwilą z tego . Wpłąciłem 35 zł . Zrobiłem kupon 2 zdarzenia NAC Breda i Aab z hokeja duńskiej , kurs łączny 3 z czymś 112 zł do zgarnięcie . Bardzo fajne promo . Nawet jak przegram to sie zwóci 33 zł ;p
nie dostaniesz bonusu, bo promocja obejmuje tylko zdarzenia z piłki nożnej.
 
B 0

buster

Użytkownik
Gościu nie rób z siebie głupka, najpierw zadajesz głupie pytania a teraz jeszcze wykazujesz brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Dokonaj wpłaty depozytu w min. kwocie €10 w dniach 14 - 16 listopada.
Złóż podwójny kupon z min. kursem łącznym 2.00 za stawkę dokładnie €9 na jakiekolwiek spotkanie rozgrywane w dniach 14-16 listopada (dowlny rodzaj zakładu).

Jeśli spełnisz te warunki, otrzymasz od nas 10€ (100%) bonusu w dniu 17 listopada. &quot;
- Aby być upoważnionym do otrzymania bonusa w promocji od depozytu i zakładu, jeden depozyt musi zostać dokonany i aktywowany na koncie gracza w dniach 14-16 listopada. Minimalna kwota depozytu wynosi 10 EUR. Wymagany w promocji podwójny zakład musi zostać złożony po kursie min. 2.00 za stawkę 9 EUR i musi zawierać zdarzenia z dni 14-16 listopada.
.
Gdzie tu masz coś o piłce nożnej ?
 
tamlin 0

tamlin

Użytkownik
Gościu nie rób z siebie głupka, najpierw zadajesz głupie pytania a teraz jeszcze wykazujesz brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.


Gdzie tu masz coś o piłce nożnej ?
nigdzie, ale support udzielił mi takiej odpowiedzi, wiec jak nie wiesz to nie pleć bzdur
 
L 0

lukaszzxc

Użytkownik
oto mail którego dostałem od support expekta:
&quot; Szanowny Panie na kuponie musza byc zawarte dwa zdarzenia na mecze pilkarskie z dowolnej ligi, kurs wymagany na ten kupon minimum 2.0 i kwota zakladu 33 PLN, bonus w wysokosci 35 PLN zostanie aktywowany automatycznie w czasie 72 h od zakonczenia promocji – bez względu czy zakład okazal się wygrany czy przegrany - wymagany obrot to 5 razy kwota bonusu po kursie minimum 1.5 AOK&quot;
 
Do góry Bottom