>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Expekt.com 100% bonusu od depozytu i zakładu!

krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Ludzie nauczcie sie czytać ze zrozumieniem . Gdzie wy macie ze tylko piłka nożna ??

Aby być upoważnionym do otrzymania bonusa w promocji od depozytu i zakładu, jeden depozyt musi zostać dokonany i aktywowany na koncie gracza w dniach 14-16 listopada. Minimalna kwota depozytu wynosi 10 EUR. Wymagany w promocji podwójny zakład musi zostać złożony po kursie min. 2.00 za stawkę 9 EUR i musi zawierać zdarzenia z dni 14-16 listopada.
- Zakłady systemowe i zakłady na handicap azjatycki nie wliczane są do promocji.

**Szanowny Kliencie, jedynym ograniczeniem w tej promocji jest fakt, iz zakłady systemowe i zakłady na handicap azjatycki nie wliczane są do promocji.**
To mi odpisał support . !! Wiec co piszecie głupoty !
 
tamlin 0

tamlin

Użytkownik
Ludzie nauczcie sie czytać ze zrozumieniem . Gdzie wy macie ze tylko piłka nożna ??

Aby być upoważnionym do otrzymania bonusa w promocji od depozytu i zakładu, jeden depozyt musi zostać dokonany i aktywowany na koncie gracza w dniach 14-16 listopada. Minimalna kwota depozytu wynosi 10 EUR. Wymagany w promocji podwójny zakład musi zostać złożony po kursie min. 2.00 za stawkę 9 EUR i musi zawierać zdarzenia z dni 14-16 listopada.

- Zakłady systemowe i zakłady na handicap azjatycki nie wliczane są do promocji.

**Szanowny Kliencie, jedynym ograniczeniem w tej promocji jest fakt, iz zakłady systemowe i zakłady na handicap azjatycki nie wliczane są do promocji.**
To mi odpisał support . !! Wiec co piszecie głupoty !


Witam,

Szanowny Panie musza to byc zawarte mecze pilkarskie, bonus zostanie aktywowany automatycznie w czasie 72 h od zakonczenia promocji , wymagany obrot to 5 razy kwota bonusu po kursie minimum 1.5 AOK

Dziekuje za kontakt i przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz.


dodali juz komuś kasę?
 
snowman 0

snowman

Użytkownik
Czytajcie regulamin! Przecież tam macie, że 17 listopada będą dodawać bonusy. O obrocie bonusu też jest w reg. Nic nie ma tylko o tym, że powinny to być zakłady na piłkę, więc tylko o to możecie mieć do nich pretensje. A skoro nie ma tego w regulaminie, który zaakceptowaliście, to śmiało możecie się z nimi kłócić (choć jak wiadomo, nie wiele to da).
 
pk96 0

pk96

Użytkownik
powiedzcie czy dobrze zrozumialem regulamin
zrobielm depozyt 35zl
postawilem 33zl
wygralem 92zl oni mi oddadza te 33zl dopiero w poniedzialek
i dotego czasu nie moge nic robic na koncie np. wyplaty , obstawienie meczy ani zadnych transferow na pokera ani nic , tak?
 
snowman 0

snowman

Użytkownik
Wypłaty to żadnej, dopóki nie obrócisz bonusu. A co do obstawiania, to o tym że nie można to w regulaminie nigdzie nie było.
 
W 0

warrez

Użytkownik
Ja nie...napisałem im maila 2h temu ale brak odzewu.
Zagrałem za 35zł z kursem ponad 7 na siatkówke, ciekawe czy dostane.
 
B 0

buster

Użytkownik
co za jebani oszuści, inaczej o nich powiedzieć nie można, napisałem do supportu żeby wskazali mi gdzie w regulaminie jest napisane że promocja ta dotyczy spotkań piłki nożnej a oni odpisali:
Witam,

Szanowny Panie, zgodnie z zasadami naszego serwisu: &quot;nie przegap hitów
piłkarskich w ten weekend w Premier League, Serie A i La Liga, a
wśród nich derby Roma vs Lazio ! &quot; bonus nie zostanie przyznany.
Skąd ja mam kurwa wiedzieć jakie są zasady ich serwisu ? W regulaminie nie było ani słowa o tym że muszą być postawione mecze piłki nożnej, trzeba było wpłacić 35 zł i postawić podwójny zakład o kursie ponad 2, warunki spełniłem a ci złodzieje nie chcą mi dopisać kasy, już grosza do tych oszustów nie wpłace, jak promocja dotyczyła meczów piłki nożnej to mogli to napisać to bym postawił piłke nożną , po prostu żal, co za bezmózgi z nich
 
W 0

warrez

Użytkownik
&quot;Witam,
Szanowny Kliencie, wszystkie nalezne bonusy w tej promocji powinny zostac aktywowane do konca dzisiejszego dnia - zgodnie z jej zasadami. Takze prosze jeszcze o cierpliwosc. &quot;

Tak jak mówie, postawiłem na siatke, więc pewnie nie dostane a support nawet nie sprawdził moich typów.
 
Z 0

znawca999

Użytkownik
Ludzie pokojnie ja ju zdostalem bonus a gralem koszykowke. W tych suportach pracuja debile. Kiedys mialem mecz w ktorym moja druzyna wygrala i strzelila karnego. Niestety exp mi tego nie zaliczyl do wygranych. Ja napisalem dlaczego :p to mi odpisali ze w przepisach maja ze karne sie nie licza. Oczywiscie kto kto mial pojecie przeprosil mnie pozniej i sprawa sie wyjasnila
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Potwierdzam dostałem bonus własnie przed chwilą 35 zł , a zagrałem spotkanie z hokeja i piłki noznej ???? , a żeby było śmieszniej dzisiaj o 14 zleciłem wypłate z konta 150 zł i teraz otrzymałem bonus ????
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Ponad 7...
http://img75.imageshack.us/my.php?image=81636570av2.jpg
i najlepsze, że pewniak mi nie wlazł ale AZS Częstochowa z kursem prawie 5 tak, heh, życie... :smile:

Wracając do expektu, to jeszcze czekam na bonus.


TAK DOKŁADNIE KUPON MIAŁ BYĆ WARTOŚCI 33 ZŁ , A Z TEGO CO WIDZE TO ZAGRAŁEŚ ZA 35 ZŁ ;P POZDRO.

- Wymagany promocją obrót jest liczony od chwili aktywowania bonusu na koncie gracza. Najpierw dotyczy on prawdziwych wpłaconych środków/depozytu, a następnie bonusu.

Czyli co mam zrobić 10 kuponów po 35 zł stawka na kazdym kurs minimalny 1,50 zeby wypłacić pieniądze dobrze rozumiem &gt;&gt;??

5 kuponów po 35 zł za depozyt po kursie 1,50
5 kuponów po 35 zł za Bonus po kursie 1,50

Czy ja dobrze to rozumiem !
 
Do góry Bottom