>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher eWinner - opinie

N 0

nocnypako

Użytkownik
Polecam omijac szerokim lukiem tego bukmachera - postawilem w nocy zaklad z kursem 3.20. Rano sie budze - zmienili sobie kurs na 2.93 :D Przed pojsciem spac upewnialem sie co do kursu wiec nie ma opcji zeby nagle sie zmienil.
 
Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
Zastanawiam się czy założyć u nich konto. Jak tam u nich z limitami i wypłatami ? Szybko jak u niektórych buków czy odwlekanie i "kombinacje alpejskie" ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Miałem skorzystać z ich oferty powitalnej. Ale nie ma pewności czy nas nie oszukają. Przed wpłatą chciałem to zweryfikować na 100%. Ale nie da się tego zweryfikować.

Odpowiedź od nich:

Analiza bonusu pod kątem przestrzegania Regulaminu Bonusów Powitalnych odbywa się po automatycznym przyznaniu środków bonusowych oraz w momencie wypłaty środków. To wtedy można stwierdzić lub wykluczyć, czy którykolwiek z punktów regulaminu został złamany. Tym samym na obecny moment nie mamy możliwości potwierdzenia czy bonus, z którego chce Pan skorzystać, będzie przysługiwać w momencie jego dodania.
Pełna treść Regulaminu jest dostępna pod adresem: Regulamin bonusów powitalnych. Udział w promocji jest dobrowolny, a skorzystanie z niej jest równoznaczne z akceptacją postanowień załączonego regulaminu.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.
 
Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
Miałem skorzystać z ich oferty powitalnej. Ale nie ma pewności czy nas nie oszukają. Przed wpłatą chciałem to zweryfikować na 100%. Ale nie da się tego zweryfikować.
Nie dają żadnego bonusu ani powitalnego ani od wpłaty bo jeszcze nic od nich nie dostałem. Dziady i tyle w temacie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No właśnie mają niby zakład bez ryzyka, ale nie wiadomo czy po przegranym zakładzie go dostaniemy. Napisałem wyżej (ich odpowiedź), że weryfikują to dopiero po zagranym zakładzie. I przed wypłatą. Już jeden superbet mnie oszukał z bonusem, nie przyznając bonusu za 1-szą wpłatę. To jaką mam mieć pewność, że ewinner mnie nie oszuka? Tu cytat jednego z oszukanych z tego forum:

Omijac to gówno z daleka. Przed zakladem bez ryzyka skontaktowalem sie z czatem aby sie dowiedzidx czy aby napewno mnie ww bonus lapie. Dostalem informacje ze tak. Przy próbie wyplaty depozytu - podatku dostalem maila ze po weryfikacji anuluja mi bonus. Na podstawie uzytego juz ip. Zlodzieje.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Koniecznie przeczytaj poniższe informacje. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami poprzez adres mailowy [email protected].


Z dniem 31.03.2023 spółka eWinner zaprzestaje przyjmowania nowych zakładów oraz nowych depozytów.


Wszystkie środki klientów są bezpieczne i zostaną wypłacone. Dlatego informujemy o nadchodzących zdarzeniach z wyprzedzeniem.


Do dnia 30.06.2023 każdy klient powinien zlecić wypłatę wszystkich środków znajdujących się na jego betKoncie. Po tej dacie wszystkie środki zgromadzone na betKoncie zostaną wypłacone automatycznie.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Faktycznie szkoda, bo na żużel mieli fajną ofertę.

nachapali się i zwijają, dobrze, że wypłacają klientom należne pieniądze
Patrząc na sprawozdania za 2019, 2020 i 2021 rok to nie sądzę, aby się nachapali. W 2022 pewnie jeszcze więcej dołożyli do interesu, stąd palą wrotki.
 
Ostatnia edycja:
R 924

radziooh

Użytkownik
Faktycznie szkoda, bo na żużel mieli fajną ofertę.



Patrząc na sprawozdania za 2019, 2020 i 2021 rok to nie sądzę, aby się nachapali. W 2022 pewnie jeszcze więcej dołożyli do interesu, stąd palą wrotki.
dziwne te sprawozdania, może kolejny przekręt, zwalają podatki na graczy (12% od każdego kuponu) a W Anglii każdy bukmacher płaci podatki za graczy, a nawet jakieś poboczni bumakcherzy tam funkcjonują od lat.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Nie sądze żeby na dłuższą metę opłacało się bukmacherowi płacić podatki za gracza w Polsce :)
Podatek to u wszystkich bukmacherow w Polsce norma nie licząc incydentalnych promocji - nie tylko Ewinner..
Tak samo jak wiadomo że nie opłaca się grać u polskich bukmacherów - jedynie 4fun lub ewentualnie korzystanie z bonusów (to też możemy kategoryzować jako 4fun)
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
dziwne te sprawozdania, może kolejny przekręt, zwalają podatki na graczy (12% od każdego kuponu) a W Anglii każdy bukmacher płaci podatki za graczy, a nawet jakieś poboczni bumakcherzy tam funkcjonują od lat.
Odróżniasz podatek GGR od obrotowego? Przy obecnych warunkach w Polsce jest miejsce dla 6-7 firm. Reszta nieuchronnie podzieli los eWinner. Kilka kolejnych zapewne jeszcze w tym roku kalendarzowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +287
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Ja bym stawiał, że następny może być BetX. Stosunkowo niedawno zrobili akcje z wykluczeniem wielu graczy z udziału w promocjach, chyba nie są zbyt popularnym bukiem. (to moje luźne przemyślenie, nie znam raportów finansowych itp.)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja bym stawiał, że następny może być BetX. Stosunkowo niedawno zrobili akcje z wykluczeniem wielu graczy z udziału w promocjach, chyba nie są zbyt popularnym bukiem. (to moje luźne przemyślenie, nie znam raportów finansowych itp.)
Jakby mieli odpaść to by nie dawali tylu promek dla tych niewykluczonych. Predzej pzbuk
 
Do góry Bottom