>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

eWinner I liga 2020

Status
Zamknięty.
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Kim Nilsson będzie najlepiej punktującym zawodnikiem w meczu @5.50 Forbet

Zaciekawiło mnie to zdarzenie głównie ze względu na fakt, że kursy u polskich bukmacherów są mocno rozstrzelone i o ile w większości widnieje 3.50, tak forbet mocno wystrzelił na 5.50, więc warto spróbować, bo szanse na powodzenie są naprawdę większe niż wskazuje na to tak wysoki kurs.
Kim słabo zaczął sezon i nie był wyróżniającą się postacią w Unii. Z biegiem czasu jednak nabrał pewności siebie i lepiej dopasował, szczególnie z torem w Tarnowie. Nilsson ma dopiero czwartą średnią w swojej drużynie, u siebie ustępuje jednak tylko młodemu Cierniakowi, który w większości jeździ z juniorami, więc racjonalnie myśląc to właśnie Szwed jest najskuteczniejszym zawodnikiem przy Zbilitowskiej 3. Jaskółcze Gniazdko to dość specyficzny obiekt i widać to po Kimie, któremu kilka meczów zajęło, aby nauczyć się tego owalu. Na sześć domowych meczów mój faworyt czterokrotnie był najlepiej punktującym zawodnikiem w swojej drużynie. Ostatnie dwa starty na tym obiekcie bardzo mizerne dla Kima, myślę że będzie chciał dziś zmazać plamę, a na pewno go na to stać.
Wybrzeże to dla mnie największe rozczarowanie sezonu. Na papierku kadra gdańszczan prezentuje się świetnie, jednak rzeczywistość ich mocno zweryfikowała. Cztery ostatnie mecze wyjazdowe Zdunka to katastrofalna forma skutkująca przynajmniej czternasto - punktowymi porażkami, nie wyobrażam sobie, że zdołają tu zagrozić gospodarzom, więc faworytów do miana najlepiej punktującego szukam właśnie w Unii. Patrząc na potencjał i kwestie ambicjonalne uważam, że Nilsson ma dziś duże szanse na taki tytuł.
 
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Polonia -Ovia 1 -8.5 kurs 1.84 Fortuna
Polonia -Ovia 1 - 6.5 kurs 1.6 Fortuna
Polonia-Ovia 1 -10.5 kurs 2.12 sts

Walasel under 6.5 kurs 1.67 Fortuna
Zengota over 6.5 kurs 1.5 Fortuna
Klindt under 11.5 kurs 1.7 Fortuna
Huckenbeck over 9.5 Kurs 1.84 Fortuna
Ostrovia bez Jepesena wiec lapac handi na polonie😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
jak Panowie dzisiaj postrzegacie meczyk na betonie w Gnieznie... ktos wie jak z Holderami jada czy tylko stary ?? kursy juz mocno spadly z Gniezna ale nadal jest fajny na podwojenie - tylko czy i tak to jets taki pewniak?
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Ważne jaki będzie stan Toru, niby mecz o nic Ale jak Apator się zepnie to moim zdaniem może nawet bez młodszego Holdera wygrać. Ale czy motywacja będzie ciężko stwierdzić. Bliżej meczu jak zobaczymy jak wygląda tor i jaka pogoda to może coś zaproponuje do gry.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
no ja mam z nie pewnego xxrodla ze Holderów dwóch niema być ale czekam chcialem mocniej wejsc na koniec sezonu ale za duzo nie pewnosci w tym info
 
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dzis skromnie zagram i zaryzykuje bo wczoraj wszystko siadlo wiec dla zabawy po wysokim kursie
Gała under 7.5 fortuna kurs 2.13
No cóz nic ciekawego nie widze z tego meczu,typ bardziej na czuja i kurs jaki mi pasuje, trudne biegi ma i licze na ZZ ktore wypali...
Milutko na koniec😊😊az żal że to już koniec speedweya..............
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom