>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner 1. Liga Żużlowa w szonie 2022

Status
Zamknięty.
jozzy22 572,3K

jozzy22

Użytkownik
Ja tu jestem tylko czytelnikiem ale po tych wszystkich Waszych opiniach wyszedł mi taki kuponik :

Wyścig 2

Bloedorn - Przyjemski

Wyścig 3

Berge - Miedzinski

Wyścig 5

Riss - Michajlow

Kurs: 4.00
STS

Zobaczymy czy dobrze to wszystko rozkminilem o czym prawili znawcy temat
Pozdro i powodzenia wszystkim

Sorki za spam

e: słabo żem to rozkminil
 
Ostatnia edycja:
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Landshut Devils - Polonia Bydgoszcz
Typ: Bydgoszcz -8,5
Kurs: 3,34
Buk: STS

Mi się wydaje że to będzie coś takiego jak wczoraj Ostrów doświadczył. Diabły nie trenują na swoim torze od kilku dni. Zakryli tor plandeką ale w nocy z czwartku na piątek plandeke zwiało i ulewa zalała tor co nie pomaga w przygotowaniach.
Skład Bydgoszcz ma przynajmniej o klasę lepszy. Myśle że na spokojnie piątka z przodu się pojawi.
 
A 354,5K

adams235

Znawca - Żużel
Ja czuję że Landshudt mocno powalczą, Kryjom sprzętowo ich bardzo dobrze przygotował ale wyniku nie postawie choć handi wygląda kusząco...gram natomiast
Zagar-Bjerre(+1) 2 kurs 1.77 Fortuna
Idę w kierunku Bjerre wydaje mi się że więcej ma do udowodnienia,lepsza głowa i ciut lepsza dyspozycja na sparingach ...do tego punkt dokładki więc spróbuję
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
M 74,4K

mazinho87

Użytkownik
ROW Rybnik - Landshut bieg juniorski +0,5 na Niemców 2 1.57

Ja zagralem po kursie 2.00 handicap jeszcze +0.5 na Niemców. Tylko przyjeli mi za tysiac i od razu zmienili zdarzenie i dali Landshut -0.5.


Prezes Mrozek dzis mówił, że nie wystąpi PAweł Trześniewski i jadą jednym juniorem Chlebowskim, który ma problem, żeby przjechac poprawnie 4 kółka i będzie to dla niego debiut

Takze on sam przeciwko Bloedernowi i Bachhuberowi. Nawet przy tym handicapie i przy tym kursie niemal na 99 % to wejdzie. Bloedenr to 5 klas wyzej od Chlebowskiego, a Bachhuber tez spokojnie sobie z mlodym Polakiem poradzi.

To typ 100 %, spokojnie nadajacy się do dubla
 
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
Kai Huckenbeck powyżej 8,5 1,50 STS

Kai bardzo dobrze zaprezentował się w pierwszym meczu. Ma bardzo dobre starty. Przeciwnicy Wojdylo, Lyager, Zengota to zawodnicy z którymi może wygrywać biegi. W meczu będzie liderem Diabłów
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
ROW Rybnik - Landshut
Landshut +8.5
Kurs: @1.80 STS

Rybnik bez juniorów, na start mamy 1:7 jeśli chodzi o punkty juniorów, więc aby Rybnik wygral przewagą 10 pkt to każdy każdy z seniorów musi pojechać wybitnie, według mnie Huckenbeck, Berge czy Hasnen zdołają powalczyć jak równy z równym i będą trzymać wynik na styku.
 
M 12,4K

mumin89

Użytkownik
Ja zagralem sobie dodatni Handi na Landshut po 4 biegach +2.5 rybnik bez juniorow to w 4 biegach pierwszych powinien byc mecz na styku Kai i berge nie pwoinni po 1 5 dostac kurs w sts 1.70
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Nie ma typów 100% to po pierwsze. Bieg juniorski rządzi się swoimi prawami.. jeżeli nic się nie wydarzy to powinno wygrać gładko.
Mi się rzuciło zdarzenie wojdylo-berge 2 kurs 1.85 5startow. Wojdylo niepewny i druga linia. Berge raczej jeździ równo i będzie walczyć jak Lew. Do tego nas przyzwyczaił, Wojdylo myśle ze w biegach nominowanych nie pojedzie.
 
Sándor Tihanyi 42,4K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Gniezno - Łódź
Typ Łódź
Sts
3.48 Bez nerwów i z dużym spokojem wygrywa Orzel

Ja rozumiem że Gniezno zremisowało z myszami, ale to nie znaczy że trzeba z nich robić takich faworytów 1.27 serio? Na papierze wyglądają podobnie. Duże nadzieje w Beckerze i Lahtim jak pojedzie Puk na tyle ile się oczekuje to będę spokojny. No i lepsza juniorka a to spory hanidcap. W Gnieźnie myślę że nie do pokonania będzie Fajfer z MJJ, później do śladu wraca Pająk i jego dyspozycja jest nieznana. Zostaje Koza i Szymon, którzy są pokroju Nowaka i Kosciucha że wskazaniem na drugą parę.

Gram z uwagi na to ze według mnie źle oszacowane szansę i kurs ponad 3 to spore zaskoczenie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +791
K 29,9K

KarolSTS

Użytkownik
eWinner 1 liga żużlowa
Start Gniezno - Orzeł Łódź
Typ Start Gniezno
Kurs 1.42
Bukmacher STS

Dzisiaj 2 kolejka 1 ligi żużlowej, i mamy mecz w sam raz do dorzucenia na jakieś AKO. Start Gniezno podejmuje Orzeł Łódź. Ja obstawiam WIN gospodarzy. Dla Startu będzie to 2 mecz, w pierwszej kolejce sprawili ogromną sensacje i zremisowali w Zielonej Górze z Falubazem, Orzeł dzisiaj zaczyna sezon. Stawiam na gospodarzy dlatego że mają mocniejszy skład, mają dobrze dysponowanego na początku sezonu Jepsena Jepsena, Oskara Fajfera czy Szymona Szlauderbacha. Juniorzy również w moim przekonaniu po tym co widziałem w 1 kolejce na korzyść Startu. Orzeł skład opiera na Nowaku i Brady Kurtzie. Kurs nie robi szału ale jak pisałem w AKO można zagrać i pamiętajmy że tor jest Gnieźnieński co jest atutem gospodarzy.
 
maniek81 338,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Gniezno - Łódź

Łódź (+6.5) [2] 1.80 sts
Remis 15.00 sts
Kurtz [powyżej 8.5pkt.] 1.70 sts



Gniezno w ubiegły weekend sprawiło sporą niespodziankę, ale inne wyniki pokazują, że ta liga w tym sezonie może przynieść sporo niespodziewanych rozstrzygnięć. Na papierze obie ekipy prezentują wyrównany potencjał. U gospodarzy świetną formę pokazują Oski i MJJ. Z pewnością będą ciągnęli wynik. W miejsce Antonio wskakuje Pająk, który dobrze pokazał się w krajowych eliminacjach, ale raz że odbyły się one na domowym torze Pająka, a dwa stawka zawodników tam też nie była jakaś wymagająca. Niemniej te 6-7 pkt. powinien wykręcić. Na juniorce Studziński, który dobrze pojechał w Zielonej Górze i Czapla, który zawiódł. Pozycja u24 to Szlaurderbach, po którym sam nie wiem czego się spodziewać. U gości wynik powinni ciągnąć Lahti z Kurtzem. Lahti zna gnieźnieński owal. Co prawda nieco się on zmienił, zainstalowano odwodnienie, dosypano sporo nawierzchni, ale to jest na tyle doświadczony jeździec, że powinien szybko się spasować. Kurtz z kolei ładnie pokazał się w tygodniu w Anglii, widać że forma jest. Kościuch i Nowak to średniacy, którzy swoje też dorzucą, a są to też zawodnicy, którzy w przeszłości jeździli dla Gniezna. Pozycja u24 na pewno na korzyść gości, bo Becker w ubiegłym sezonie pokazał, że możliwości są. Juniorka z lekką przewagą na gości, ale tu może być różnie, bo to zawsze wyjazd. Z tego wszystkiego wychodzi mi, że powinien być to wyrównany mecz. Dlatego pobieram +6.5 na gości. Kto wie może gospodarze wykręcą kolejny remis, dlatego też leciutko stawiam remis @15.00.
 
Ostatnia edycja:
A 354,5K

adams235

Znawca - Żużel
Łódź mając 3 liderów Kurtz Becker czy Lahti lub Iversen pociagnie...może nie wygrają...mecz na styk przewiduje ale zacnie wygląda
Łódź +8.5 kurs 1.57 Stsdo dubla z tennisem idealnie mi podchodzi ,
Gniezno deczko przeszacowane...problemem brak 1 meczu Łodzi i niewiadomo kto w jakiej formie ale tak podpowiada przeczucie...

Becker over 6.5 kurs 1.75 Sts
Nooo panie Becker pora trochę poliderowac tej drużynie a linia nie wygórowana więc za drobne spróbuję😉
Post automatycznie złączony:

Gniezno - Łódź

Łódź (+6.5) [2] 1.80 sts
Remis 15.00 sts
Kurtz [powyżej 8.5pkt.] 1.70 sts



Gniezno w ubiegły weekend sprawiło sporą niespodziankę, ale inne wyniki pokazują, że ta liga w tym sezonie może przynieść sporo niespodziewanych rozstrzygnięć. Na papierze obie ekipy prezentują wyrównany potencjał. U gospodarzy świetną formę pokazują Oski i MJJ. Z pewnością będą ciągnęli wynik. W miejsce Antonio wskakuje Pająk, który dobrze pokazał się w krajowych eliminacjach, ale raz że odbyły się one na domowym torze Pająka, a dwa stawka zawodników tam też nie była jakaś wymagająca. Niemniej te 6-7 pkt. powinien wykręcić. Na juniorce Stalkowski, który dobrze pojechał w Zielonej Górze i Czapla, który zawiódł. Pozycja u24 to Szlaurderbach, po którym sam nie wiem czego się spodziewać. U gości wynik powinni ciągnąć Lahti z Kurtzem. Lahti zna gnieźnieński owal. Co prawda nieco się on zmienił, zainstalowano odwodnienie, dosypano sporo nawierzchni, ale to jest na tyle doświadczony jeździec, że powinien szybko się spasować. Kurtz z kolei ładnie pokazał się w tygodniu w Anglii, widać że forma jest. Kościuch i Nowak to średniacy, którzy swoje też dorzucą, a są to też zawodnicy, którzy w przeszłości jeździli dla Gniezna. Pozycja u24 na pewno na korzyść gości, bo Becker w ubiegłym sezonie pokazał, że możliwości są. Juniorka z lekką przewagą na gości, ale tu może być różnie, bo to zawsze wyjazd. Z tego wszystkiego wychodzi mi, że powinien być to wyrównany mecz. Dlatego pobieram +6.5 na gości. Kto wie może gospodarze wykręcą kolejny remis, dlatego też leciutko stawiam remis @15.00.
Studziński😉😉😉
Post automatycznie złączony:

Gdańsk +24.5 sts kurs 1.42
No ja wszystko rozumiem...ale jeżeli Jóźwiak dojedzie z książką do zmian i ZZ ogarnie bo Gdańsk to stan umysłu to myślę że 33 ukulaja...
Napewno Jensen pojedzie lepiej ,Jamrog i Trofimow wyglądali naprawdę nieźle i jeśli wypunktują Koniecznego to myślę że dobiją...do dubla myślę typ okej😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +229
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom