>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eurowizja 2019 (14-18.05 Tel Aviv)

Z 14

zarka94

Użytkownik
Typ: Ile razy otrzyma maksymalnie 12 punktów od jury - Hiszpania Mniej niż 0,5   

Kurs: 1.62

Bukmacher: etoto

Analiza: Krótko, ale na temat. Tak jak wyżej zostało napisane, poziom dosyć wysoki w tym roku i wątpię, że taka Hiszpania znajdzie chociaż u jednej grupy jury uznanie, które da im maksymalną liczbę punktów.  Nawet to, że mają ostatnią, 26. pozycje startową, nie daje według mnie szans na "maxa" od jury w tym roku dla Hiszpanii
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
cytat z dnia 18 maja 2019 13:12 przez giustii
Ze Szwecja będzie na odwrót. Może wygrać głosowanie jury, ale w televotingu nie wejdzie nawet do top15 (jak w przypadku zeszłorocznej Austrii).

Dobrze się prezentują zakłady na Top 5 W etoto. Szwecja (1.47), Szwajcaria (1.66) i Islandia (2.60).


Nie bardzo rozumiem, słusznie zauważasz że Szwecja  w głosowaniu widzów może nie być nawet w top 15, a jednocześnie polecasz stawianie na top 5 Szwedów.

Myślisz że wygrana Szwedów lub 2-gie miejsce w głosowaniu jury powinno wystarczyć Szwedom na top 5 ?

Osobiście uważam że stawianie czegoś na Szwecję to jest słaby pomysł (niskie kursy, a różnie może być), bez porównania dużo lepszy jest typ na 10-kę Włochów 1.4-1.5.



Jeszcze taka propozycja po mega kursie: zwycięzca w głosowaniu jury - Włochy @26 Unibet

 Z jury nigdy nic nie wiadomo, a Włoska propozycja jest mocna, może wygrać właśnie u jurorów.



Edit: Tak patrząc na live wyświetlenia, lajki, i dislajki na Youtube to Szwecja wygląda słabo na tle innych...
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Pieknie zawalili wystep Estonii pokazujac jakiegos kamerzyste i schody... 
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Najlepiej. Polecalem under pkt i weszlo. Polecalem Szwecje win i jury i weszlo. Czechow w top10 to samo. Pogralem Estonie to sporo zabraklo ale akcja z zepsutym przekazem to masakra. O Wielkiej Brytanii na ostatnim miejscu nie wspomne- poziom Niemiec pieknie pokazuje ich 0pkt od publicznosci...
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Też polecałem Czechy top 10 po 3.5, niestety trochę zabrakło, ale wszystkie inne moje typy się sprawdziły (oprócz typu na Włochy po 26 dzisiaj).

Przewidziałem nawet dość precyzyjnie pozycję Szwedów (napisałem że max 5-6). Tak więc po raz kolejny konkurs Eurowizji dał nieźle zarobić jak dla mnie...

A co do jury, to moim zdaniem, ich działalność należy zakończyć raz na zawsze. Wcześniej czy później to nastąpi...mam nadzieję...



Dla mnie to polskie jury się skompromitowało kompletnie nie przyznając żadnego punktu Włochom...a w głosowaniu widzów Włochy dostały punkty od wszystkich krajów.

Sporą niespodzianką jest jednak wygrana Norwegii w głosowaniu widzów, wiedziałem że będą wysoko, ale że aż tak ?

 
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Tak na koniec podsumowując tegoroczny konkurs to muszę stwierdzić że faktycznie jest coraz lepiej, jeśli chodzi o poziom artystyczny.

Nadal co prawda jest często niepotrzebny przerost formy nad treścią, ale widać duże starania wielu krajów, żeby te propozycje były jak najlepsze merytorycznie.

Oprócz typowej sieczki popowej, jest coraz więcej innych, ciekawszych gatunków muzycznych i to się chwali. Moim zdaniem już teraz jest ciekawie, a może być w kolejnych latach jeszcze lepiej.

Wbrew temu co się tutaj mówiło o Holandii, to uważam że ich propozycja była naprawdę bardzo dobra, jeśli nie najlepsza...
 
soczy 606

soczy

Użytkownik
cytat z dnia 19 maja 2019 09:41 przez rangizz
Nie ma to jak dorzuci Wilka Brytanie w parze z Niemcami do podbicia kursu w ako zabojcy...


Hehe no i to był mój też błąd. Szkoda żę nie siadło.
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
A wiec jednak Holandia czy faworyt bukow, czy byli najlepsi dla mnie caly czas nie.Ale to nie istotne,Szwecja win u jury i porazka u widzow,dziwne bardzo,Wlosi drudzy czyli w planach,Szkoda Rosji, ze zalapala sie w top3,tylko dzieki publicznosci,Szwajcaria plaonowo wysokie miejsce,Australia planowo nie byla nawet w top 5, mimo tych szalejacych kursow od piatku, najwieksze niespodzianki to wiadomo Macedonia i Norwegia i mysle, ze niskie miejsce Francji



Estonia TOP 10 - 7.50  etoto       2/10

Estonia TOP 15-  2.57 1xbet       4/10


Holandia nie wygra - 1.64 1xbet   4/10

Czechy TOP 10 - 3.24 1xbet       2/10

Francja wygra - 5.45 
etoto         1/10

Szwajcaria wygra - 17.00
etoto    1/10

Wlochy wygraja - 15.00 
etoto     1/10

Wlochy TOP 5 - 2.50  etoto          4/10

Cypr TOP 10 - 2.05 etoto           1/10

Francja TOP 10 -1.60 1xbet   5/10


Australia TOP 3 -NIE  1xbet  2/10 




Szwajcaria TOP 5 -2.80 etoto  8/10

Francja TOP 5- 1.90  etoto         5/10

Rosja TOP 3-NIE  2.50   1xbet  8/10


Szwecja TOP 3 -2.00  etoto   8/10


 
 
Do góry Bottom