>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurowizja 2019 (14-18.05 Tel Aviv)

mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja musze oddac ze Szwajcaria bardzo dobrze wypadla. Zaspiewal o wiele lepiej niz to brzmialo na nagraniach z prob a wystep sam w sobie oczywiscie super show. Przed tym polfinalem chyba na az @20 wzroslo na jego wygrana i nie zdziwie sie jak spadnie na cos w okolicach @5



Ja nadal Szwecje uwielbiam. Z tym ze raczej boje sie nie wygra a zaklady na inne miejsca troche male kursy...
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
cytat z dnia 16 maja 2019 22:00 przez mkl
Ja musze oddac ze Szwajcaria bardzo dobrze wypadla. Zaspiewal o wiele lepiej niz to brzmialo na nagraniach z prob a wystep sam w sobie oczywiscie super show. Przed tym polfinalem chyba na az @20 wzroslo na jego wygrana i nie zdziwie sie jak spadnie na cos w okolicach @5



Ja nadal Szwecje uwielbiam. Z tym ze raczej boje sie nie wygra a zaklady na inne miejsca troche male kursy...


No mówiłem od początku,że Szwajcaria to nie tylko studio,top 5 będzie na spokojnie,Szwecja na dużym spokoju top 3 świetnie to wygladalo
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Moim zdaniem jest to najsilniejsza edycja od lat, wiele dobrych piosenek i występów. Personalnie podoba mi się z 7-8 utworów gdzie zawsze to był maksymalnie 2. Nawet jeżeli wygra Holandia (chociaż ja bym jej aż tak nie faworyzował) to nie sądzę aby mieli wygrać wielką różnicą. 

Dlatego proponuje typ z lvbet - zwycięzca poniżej 550pkt @1,83

Rok temu Netta miała 529pkt a głównie był to pojedynek między nią a Eleni i dodatkowo Cesar od publiczności sporo pkt zabrał. Dwa lata temu Salvador aż 758pkt ale był to zdecydowany faworyt dla każdego i tylko młody chłopak z Bułgarii miał prawo "powalczyć". Trzy lata temu Jamala 534pkt gdzie tak naprawdę to też był "wyścig" tylko trzech wykonów (Australia i Rosja).

W tym roku masa różnych utworów mocnych ze swoimi zwolennikami. Chyba mało kto się zdziwi jak w top3 zakończą: Szwecja, Szwajcaria, Australia, Holandia. Za nimi może trochę dalej ale jednak Rosja, Azerbejdżan, Francja czy czarny koń Włochy. Jak dla mnie nie będzie tu wielkiej zdobyczy punktowej u Holandii (o ile w ogóle to oni wygrają) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
Ja do do swoich głównych typów które podałem wczesniej zagralem jeszcze tak(bez analiz w sensie na forum, w glowie byly dobrze analizowane :))





Estonia TOP 10 - 7.50  etoto       2/10

Estonia TOP 15-  2.57 1xbet       4/10

Holandia nie wygra - 1.64 1xbet   4/10

Czechy TOP 10 - 3.24 1xbet       2/10

Francja wygra - 5.45  etoto         1/10

Szwajcaria wygra - 17.00 etoto    1/10

Wlochy wygraja - 15.00  etoto     1/10

Wlochy TOP 5 - 2.50  etoto          4/10

Cypr TOP 10 - 2.05 etoto           1/10
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
Teraz tak patrze na te kursy i co widze, ze na win Holandii u ruskiego 1.54 dobre jaja:)zaraz do 1.33 spadnie,dla mnie za bardzo wyrownany poziom o czym wspomnial wyzej mkl, zeby takie kursy dawac na faworyta.Szwecja,Szwajcaria,Wlochy,Francja,Rosja,Azerbejdzan, Australia a oni 1.54 daja na piosenke, ktora oprocz pieknej i smutnej histori nie jest niczym wielkim.Jeszcze a propo Australii tutaj mamy skok juz tylko 6.85 na ich win i 1.76 na top3,hmm wizualnie bajka, chyba najlepiej ze wszystkich, sama piosenka hmm ladniejsze mieli i nie wygrali,mi tam dupy nie urwalo i od poczatku twierdze, ze nie dadza wygrac Australii ja wiem ze konkurs bylby w UK, ale mam teorie spiskowa heh:).A tak serio to dla mnie jescze Australia TOP 3 - NIE 1.86 1xbet 2/10



I dla mnie bedzie tak :):)



1.Szwecja

2.Szwajcaria

3.Holandia

4.Wlochy

5.Francja

6.Rosja

7.Australia

8.Azerbejdzan

9.Estonia

10.Czechy

11.Islandia

12.Norwegia

13.Cypr

14.Grecja

15.Serbia


 
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Poszedł finalny główny kuponik - może ewentualnie coś live pogram ale to się zobaczy. 

Włochy - Rosja @1,95

Nie dość, że prywatnie wole Włochy to logika tak nakazuje. Gość bardziej charyzmatyczny, super piosenka w narodowym języku z mocnym przesłaniem. Dodatkowo pod koniec konkursu a Sergey jako piąty pójdzie jeszcze bardziej w niepamięć po masie super występów do końca.Dodatkowo swoją szanse już miał, był na swoim pierwszym występie najlepszy a i tak mu się nie powiodło, nie ma wielkiej sympatii. 



Wielka Brytania - Niemcy @1,38

Trochę mały kurs ale specjalnie na podbicie bo jestem tego baaardzo pewny. Zacznijmy od Niemiec... jakieś niby siostry, które chyba nawet nimi nie są. Słaba piosenka i wykonanie, najgorszy utwór moim zdaniem jak i według bukmacherów... już fajniejszy pozytywny staruszek z San Marino. A co do Wielkiej Brytanii to jak dla mnie najbardziej niedoceniana pozycja w całym konkursie. Według bukmacherów pozycja około 20. Na top10 kurs @15 na STS. Gdyby to nie była WB, która nigdy nie cieszyła się wielką popularnością a teraz jeszcze temat brexitu to by było murowane top10. W dodatku na oficjalnym kanale eurowizji na yt próżno szukać jego "aktywności" a nawet występ nie jest pokazany cały podobno z uwagi na problemy techniczne i jest tylko fragment występu. Gość ma taki głos, że masakra - świetnie zaśpiewane, od sędziów dostanie całkiem sporo punktów według mnie i polegnie na publiczności totalnie. Pewniak



Australia - Szwajcaria @2,50

Tak jak pisałem, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie dość, że show to bardzo dobrze zaśpiewane. Straci może trochę od jury ale będzie na samym szczycie wśród ludzi. Australia traktowana będzie zapewne znów po macoszemu. W 2018r. 90pkt jury a 9pkt widzowie. Rok wcześniej 171pkt a od widzów 2!!!. W 2016 na ich debiucie tylko drugie miejsce dzięki... publiczności. Australia nie jest i nie będzie akceptowana do końca na EUROwizji a klasa występów porównywalna. 



AKO @6,73 STS

Stawka: 51zł EW: 302,04zł

(
Numer kuponu jakby ktoś chciał ???? 311 371 988 022 352 942)



Fajną opcją jest Szwecja z Islandią po kursie 1,45 na fortunie ale tam nie można łączyć nic... + jak ktoś gra na bet365 kurs ponad 3 na to, że Szwecja wygra u jury piękny.



Na koniec ja też się zabawie w dokładne miejsca ????

Chciałbym:

1.Szwecja

2.Włochy

3.Azerbejdżan

4.Szwajcaria

5.Estonia

6.Wielka Brytania

7.Czechy

8.Holandia

9. Cypr

10.Rosja



A będzie:

1. Włochy

2. Holandia

3. Szwecja

4. Szwajcaria

5. Azerbejdżan

6. Rosja 

7. Australia

8. Norwegia

9. Francja

10.Estonia





 
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
cytat z dnia 17 maja 2019 15:13 przez mkl
Poszedł finalny główny kuponik - może ewentualnie coś live pogram ale to się zobaczy. 

Włochy - Rosja @1,95

Nie dość, że prywatnie wole Włochy to logika tak nakazuje. Gość bardziej charyzmatyczny, super piosenka w narodowym języku z mocnym przesłaniem. Dodatkowo pod koniec konkursu a Sergey jako piąty pójdzie jeszcze bardziej w niepamięć po masie super występów do końca.Dodatkowo swoją szanse już miał, był na swoim pierwszym występie najlepszy a i tak mu się nie powiodło, nie ma wielkiej sympatii. 



Wielka Brytania - Niemcy @1,38

Trochę mały kurs ale specjalnie na podbicie bo jestem tego baaardzo pewny. Zacznijmy od Niemiec... jakieś niby siostry, które chyba nawet nimi nie są. Słaba piosenka i wykonanie, najgorszy utwór moim zdaniem jak i według bukmacherów... już fajniejszy pozytywny staruszek z San Marino. A co do Wielkiej Brytanii to jak dla mnie najbardziej niedoceniana pozycja w całym konkursie. Według bukmacherów pozycja około 20. Na top10 kurs @15 na STS. Gdyby to nie była WB, która nigdy nie cieszyła się wielką popularnością a teraz jeszcze temat brexitu to by było murowane top10. W dodatku na oficjalnym kanale eurowizji na yt próżno szukać jego "aktywności" a nawet występ nie jest pokazany cały podobno z uwagi na problemy techniczne i jest tylko fragment występu. Gość ma taki głos, że masakra - świetnie zaśpiewane, od sędziów dostanie całkiem sporo punktów według mnie i polegnie na publiczności totalnie. Pewniak



Australia - Szwajcaria @2,50

Tak jak pisałem, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie dość, że show to bardzo dobrze zaśpiewane. Straci może trochę od jury ale będzie na samym szczycie wśród ludzi. Australia traktowana będzie zapewne znów po macoszemu. W 2018r. 90pkt jury a 9pkt widzowie. Rok wcześniej 171pkt a od widzów 2!!!. W 2016 na ich debiucie tylko drugie miejsce dzięki... publiczności. Australia nie jest i nie będzie akceptowana do końca na EUROwizji a klasa występów porównywalna. 



AKO @6,73 STS

Stawka: 51zł EW: 302,04zł

(
Numer kuponu jakby ktoś chciał ???? 311 371 988 022 352 942)



Fajną opcją jest Szwecja z Islandią po kursie 1,45 na fortunie ale tam nie można łączyć nic... + jak ktoś gra na bet365 kurs ponad 3 na to, że Szwecja wygra u jury piękny.



Na koniec ja też się zabawie w dokładne miejsca ????

Chciałbym:

1.Szwecja

2.Włochy

3.Azerbejdżan

4.Szwajcaria

5.Estonia

6.Wielka Brytania

7.Czechy

8.Holandia

9. Cypr

10.Rosja



A będzie:

1. Włochy

2. Holandia

3. Szwecja

4. Szwajcaria

5. Azerbejdżan

6. Rosja 

7. Australia

8. Norwegia

9. Francja

10.Estonia



 


Widze, ze nie tylko ja mam teorie spiskowe w zwiazku z wystepami Australii na Eurowizji.Moje zdanie co do Szwajcarii znasz,Australia prawdopodobnie wygrala pierwszy polfinal i od razu kursy na ich win i top 3 poszly megaa w dol,i jak zwykle jury ich zleje cieplym moczem, ale w tym wypadku slusznie bo piosenka slaba oprocz oprawy

Rosja dla mnie nic wielkiego tu nie odegra i bedzie wpadka ze hohoho,Wlosi piosenka z przeslaniem u jury beda wysoko, publika swoje dolozy z reszta od poczatku mieli wyzsze notowania od Rosji

UK piosenke napisal Szwed Lundvik za samo to jury juz ich niezle oceni, bo to jest nie glupi kawalek,a Niemcy hmm moze ostatnie miejsce warto by bylo zagrac  ze zajma??:)

Az normalnie wpalce na sts i pogram twoj kupon, ale w singlach Szwajcaria-Australia i Wlochy-Rosja a dobrze jeszcze wygladaja pojedynki

Estonia-Bialorus 1  1.65

Czechy-Albania 1 1.22


 
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
cytat z dnia 17 maja 2019 14:15 przez ulatek
Ja do do swoich głównych typów które podałem wczesniej zagralem jeszcze tak(bez analiz w sensie na forum, w glowie byly dobrze analizowane :))





Estonia TOP 10 - 7.50  etoto       2/10

Estonia TOP 15-  2.57 1xbet       4/10

Holandia nie wygra - 1.64 1xbet   4/10

Czechy TOP 10 - 3.24 1xbet       2/10

Francja wygra - 5.45  etoto         1/10

Szwajcaria wygra - 17.00 etoto    1/10

Wlochy wygraja - 15.00  etoto     1/10

Wlochy TOP 5 - 2.50  etoto          4/10

Cypr TOP 10 - 2.05 etoto           1/10

Francja TOP 10 -1.60 1xbet   5/10

Australia TOP 3 -NIE  1xbet  2/10 




Szwajcaria TOP 5 -2.80 etoto  8/10

Francja TOP 5- 1.90  etoto         5/10

Rosja TOP 3-NIE  2.50   1xbet  8/10

Szwecja TOP 3 -2.00  etoto   8/10




 


Dodałem jeszcze typy na Francje i Australie, zeby juz wszystko bylo w jednym plus te z wczesniej
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jest już jakaś oficjalna informacja o kolejności występów?



@matteks dzięki



No to jest idealny układ dla Szwajcarii i Australii.
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Kompletnie nikt nie typuje Słoweni nawet do top 10? Ludzie lubią miłość na scenie.Poruszająca piosenka.
 
M 4

matteks

Użytkownik
cytat z dnia 17 maja 2019 19:30 przez grac45
Jest już jakaś oficjalna informacja o kolejności występów?


Oczywiście



 

https://eurovision.tv/story/eurovision-2019-this-is-the-running-order-of-the-grand-final

1. Malta

2. Albania

3. Czech Republic

4. Germany

5. Russia

6. Denmark

7. San Marino

8. North Macedonia

9. Sweden

10. Slovenia

11. Cyprus

12. Netherlands

13. Greece

14. Israel

15. Norway

16. United Kingdom

17. Iceland

18. Estonia

19. Belarus

20. Azerbaijan

21. France

22. Italy

23. Serbia

24. Switzerland

25. Australia

26. Spain
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
cytat z dnia 17 maja 2019 19:39 przez tiger32
Kompletnie nikt nie typuje Słoweni nawet do top 10? Ludzie lubią miłość na scenie.Poruszająca piosenka.


Za duzo w tym roku jest ciekawych utworow,zeby Slowenia wskoczyla do top 10, w tamtym roku pewnie by byli gdzies 10-15
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Myśle również że Islandia bedzie top 5.( występ półfinałowy 1.5 mln widzów na you tubie) Słowenie tez widze wysoko. To są dwa inne klimaty od reszty. Reszta podzieli między sobą głosy ludzi.
 
G 4,6K

giustii

Użytkownik
Słowenia może coś zdziałać u jury, ale w televotingu będzie na szarym końcu.

Zgadzam się, że występ Szwajcara był znacznie lepszy niż na próbach, wczoraj na próbie jurorskiej też mu świetnie poszło. O televoting jestem spokojna, u jury też może być w top 7, co da mu miejsce w top 3. 

Islandia w televotingu może być w top3, jury natomiast osadzi ją koło 10 miejsca.

Ze Szwecja będzie na odwrót. Może wygrać głosowanie jury, ale w televotingu nie wejdzie nawet do top15 (jak w przypadku zeszłorocznej Austrii).

Dobrze się prezentują zakłady na Top 5 W etoto. Szwecja (1.47), Szwajcaria (1.66) i Islandia (2.60).
 
G 4,6K

giustii

Użytkownik
Też tak uważam. Z tym że prawdopodobnie wygra głosowanie jury. I tutaj kurs wynosi 1.74 (etoto). Z kolei największe szanse na wygraną w televotingu ma Szwajcaria (kurs 4.00). 
 
Do góry Bottom