>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Europejskie rozgrywki pucharowe w sezonie 2020/2021

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Zenit St Petersburg - Zielona Góra
Zenit - 16.5
Kurs: 2.16
Fortuna

Było blisko 🤔
Pierwszy mecz Stelmetu w nowym sezonie ligi VTB,w poprzednim sezonie zajęli solidne siódme miejsce,zapewniające im możliwość gry w play-off. Niestety wirus pokrzyżował plany. Zenit poprzedni sezon zakończył pozycję wyżej z taką samą liczbą zwycięstw co Stelmet - osiem wygranych. Pierwszy mecz dla obu drużyn w tamtym sezonie w lidze VTB odbył się w Zielonej Górze w październiku,Zenit wygrał 92:67. Nie będę nawet porównywał obu drużyn,budżet Zenitu jest około dziesięciokrotnie większy jeśli nie większy. W zespole same gwiazdy jak choć by KC Rivers,zwycięzca ligi mistrzów z Realem Madryt,mistrz Hiszpanii,Grecji z Panathinaikosem. Można by tak wymieniać trofea każdego z graczy Zenitu. Gram tak wysokie handi bo jest różnicy klasy,lub dwóch pomiędzy zawodnikami obu drużyn. Amerykanie grający w Zenicie czyli Billy Baron,Thomas Will,Austin Hollins,Alex Poythress czy wspomniany KC Rivers wspomagani solidnymi zawodnikami z Rosji pozamiatają dzisiaj Stelmet. Zapomniałem jeszcze o naszym Mateuszu Ponitce który miał swój wkład w wygraną nad Chimkami Moskwa w niedzielnym meczu pierwszej kolejki. Zenit ma szeroki,mocny skład gotowy do gry w eurolidze i lidze VTB,wielomilionowy budżet i Stelmet poza sercem do gry i chęcią pokazania się nie ma nic do zaoferowania w tym meczu. 17 punktów różnicy bardziej prawdopodobne niż kurs na to wskazuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +28
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Tsmoki Minsk - Neptunas
Typ: Neptunas
Kurs: 3.1
Fortuna

Co za żenada,skuteczność? Nie dało się tego oglądać
Ja rozumiem że był kurs 2.8 na Neptunas w meczu z London Lions ale ze smokami z Białorusi? Ja rozumien że zdarza im się w lidze VTB powalczyć z CSKA czy Khimkami i minimalnie przegrać. Na pewno to też daje dużo doświadczenia ale ogranie Balkana na tym turnieju niczym wielkim nie było natomiast Neptunas poradził sobie z brytyjczykami i teraz teoretycznie łatwiejszy rywal. Zwycięstwo Litwinów robi wielkie wrażenie jeśli spojrzymy na ławkę,w całym meczu mieli oni 10 koszykarzy do dyspozycji. Nie wiem czy Galdikas już się wyleczył z grypy ale nawet jeśli znów mają grać w dziesięciu to i tak cały skład to Litwini,natomiast Smoki to Białoruś plus dwóch amerykanów i łotys. Niektórzy może kojarzą Roberta Lowery z polskiego cukru. Świetny sezon regualrny ale w play offach zawiódł. Ostatnie dwa lata to Grecja i ostatni rok Białoruś. Podejrzewam że bukmacherzy sugerują się węższą ławką Neptunasa ale to będzie dopiero ich drugi mecz na tym turnieju i ostatni więc ja idę w stronę Litwinów. Lepsi pod każdym względem,aż grzech nie spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Lokomotiv Kuban - Zielona Góra
Typ: Kuban -9.5
Kurs: 2.24
Fortuna

13 fauli w czwartej kwarcie Kubania,toż to był żart. Stelmet jak by trafił wszystkie wolne tlw czwartej kwarcie o by sami to dziesięcioma wygrali


Zenit w meczu ze Stelmetem był taki cienki że Sławek Peszko po flaszce z kolegami by im sprawił problemy a co dopiero Stelmet. Kuban wciąż ma w szeregach Johnnego Bryanta,niedawno przedłużyli kontrakt swoim najlepszym strzelcem i zawodnikiem. W lidze miał średnią 15 na mecz i w eurocupie 13 na mecz,do zespołu dołączył też kilka dni temu Kevin Hervey. Numer 57 draftu z przed dwóch lat. Zagrał ledwie 10 meczy w Oklahomie,ostatni rok grał w d-league w drugim zespole Thunder. Zobaczymy co dzisiaj pokaże,talentu mu nie można odmówić. W zespole też jest Kuzminskas,wybrany do piątku sezonu ligi VTB w zakończonym w tym roku sezonie. Kursy są takie a nie inne bo to pierwszy mecz Lokomotivu w tym sezonie a Stelmet już w rytmie meczowym. W dodatku nie byli chłopcami do bicia w meczu z Zenitem. Trener i koszykarze Lokomotivu z respektem się wypowiadają o Stelmecie więc liczę że ich nie zlekceważą jak Zenit. 10 punktów różnicy to powinien być dzisiaj najmniejszy wymiar kary,Dawaj Loko!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
Screenshot_20201005-211744.png
Witam serdecznie

Może tutaj znajdę na forum jakieś pokrewne duszę które głównie obstawiają europejska koszykówkę czyli puchary + topowe ligi

Wrzucam na jutro rozkład meczy w Eurocup i napiszcie co tam sądzicie kto jest waszym faworytem w poszczególnych meczach?

Jak dla mnie warto zagrać na Buducnost z metropolitans z jakimś handi i venezie z handi w Beogradzie i myślę że unicaja malaga też jest w stanie wygrać w Mornar 😉

A jakie są wasze przewidywania i typy?
Myślę że można by wrzucac taki post raz dziennie z ofertą na kosza i prowadzić dyskusje to może uda się coś konkretnego wspólnymi siłami wygrać 😉
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ja na jutro najbardziej myślałem o Andorze z Antwerp. Handi -5.5 na Hiszpanów,Belgowie w pierwszym meczu z Kubaniem walczyli jak równy z równym aż do czwartej kwarty aż Lokomotiv im odjechał. Andora w pierwszej kolejce nieznacznie uległa Monaco u siebie a w lidze też pechowo ostatnio dwoma punktami z Joventutem. Jeśli Andora myśli o ugraniu czegokolwiek w tej grupie to Belgów muszą ograć,oni powinni być chłopcami do bicia. Hiszpanie lepszy skład,większy budżet no i szersza ławka,w pierwszym meczu 10 zawodników grało dla Antwerpii może dlateto pod koniec meczu baterie siadły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +132
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
Ja na jutro najbardziej myślałem o Andorze z Antwerp. Handi -5.5 na Hiszpanów,Belgowie w pierwszym meczu z Kubaniem walczyli jak równy z równym aż do czwartej kwarty aż Lokomotiv im odjechał. Andora w pierwszej kolejce nieznacznie uległa Monaco u siebie a w lidze też pechowo ostatnio dwoma punktami z Joventutem. Jeśli Andora myśli o ugraniu czegokolwiek w tej grupie to Belgów muszą ograć,oni powinni być chłopcami do bicia. Hiszpanie lepszy skład,większy budżet no i szersza ławka,w pierwszym meczu 10 zawodników grało dla Antwerpii może dlateto pod koniec meczu baterie siadły.
No ja coś takiego na jutro wyskrobałem właśnie co do Andorry to myślę że ok wygrają ale nie będzie to niewiadomo jak wysoko i handi na Antwerpię jak najbardziej zasadne. Ale jak macie jakieś propozycje jescze fajne to piszcie ogarnie się 2 kuponik.

Super ogólnie było by jakbyśmy w tym wątku codziennie dyskutowali na temat typów i ktoś by wrzucal regularnie screeny z ofertą czy to ja czy ktoś inny i byśmy prowadzili dyskusje i wymieniali się pomysłami 😉

Co sądzicie o tym pomyślę i niech się odezwa osoby co oglądają i obstawiają głównie europejska koszykówkę to będzie wiadomo z kim można podyskutować 👊👊
1.PNG
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Zenit- Barcelona
Barcelona -4.5[/ICONMINUS][/ICONMINUS]
1.77
Fortuna


Co za uczta nas dzisiaj czeka,Kevin Pangos zagra przeciwko swoim byłym kolegom z Barcelony oraz trenerowi pod którego okiem błyszczał w Żalgirisie. Zenit sprawił niemałą niespodziankę wygrywając w Stambule z Efesem w pierwszej kolejce ale po wczorajszych derbach Stambułu śmiem twierdzić że to nie wybitna gra Zenitu tylko niedokładna gra Efesu przyczyniła się do porażki Turków. Pangos 23 punkty w pierwszej kolejce,świetny wynik ale dzisiaj nawet pomimo tego że grają u siebie a po jego kontuzji nie widać śladu idę w stronę gości. Jasekivicius wycisnął Żalgiris jak cytrynę i z drużyną która ma budżet dwa razy mniejszy niż Zenit czy Barcelona potrafił dojść do final4 Euroligi czy dominować na Litwie ostatnie cztery lata. Jego trenerski geniusz powinien sprawdzić się w Barcelonie,z tym budżetem i zawodnikami w klubie liczą na final4 w tym sezonie a zwycięstwo nie byłoby zaskoczeniem. Do drużyny dołączył Grecki obrońca Nick Calethes,regularnie wybierany do pierwszej piątki Euroligi i na pewno jeden z najlepszych defensorów w Europie. Na skrzydle mamy byłą gwiazdę NBA i będącego wciąż w świetnej formie Nikole Miroticia. Co do defensywy Barcelony,dwa tygodnie temu grająca na wyjeździe z Unicają przegrywali oni 38:25 pod koniec drugiej kwarty,od tamtego momentu Barcelona zaliczyła run 22:7 uprzykrzając życie Unicaji w ataku niemiłosiernie,7 punktów w 10 minut a 11 w całej trzeciej kwarcie dla gospodarzy,jak chcą to potrafią. Wiem że Zenit to bogatsza i silniejsza marka niż klub z Malagi ale poza porażką z Realem w superpucharze Barcelona gra kapitalnie w defensywie. Pierwszy mecz z CSKA? przez pierwsze kilka minut Rosjanie prowadzili potem to już dominacja Barcelony chociaż wygrali mecz 10 punktami i stopniało im to prowadzenie na początku czwartej kwarty to mecz był pod całkowitą kontrolą gospodarzy,66 punktów CSKA w całym meczu. KC Rivers i Kevin Pangos to bez wątpienia gwaranci sporej ilości punktów ale doświadczenie Miroticia,Calathesa,ich możliwości w ofensywie,nie wspominając jeszcze Alexa Abrinesa,Corego Higginsa czy Brandona Daviesa którego miał okazję trenować Jasekivicius w Żalgirisie a który był wybrany do all star w dwa lata temu. Barcelona to doświadczeni,wielokrotnie uznawani za najlepszych na swoich pozycjach w Eurolidze gracze,Zenit oczywiście też ma kilku ale Barcelona defensywnie zjada Zenit i nie pozwoli im dziś na wiele w ataku. Barca -4.5 jak najbardziej dzisiaj.

Prowadzić przez 37 minut meczu i przegrać,szacun
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
  • Najlepsze analizy października 2020 (1. miejsce)
  • #9
Crvena Zvezda - Żalgiris
Żalgiris +5.5
1.8
Fortuna


Ciężko coś wybrać z Euroligi żeby było w miarę pewne bo póki co to sporo niespodzianek było. Najchętniej to bym postawił zwycięstwo gości ale handi wydaje się bezpieczniejsze i nie będę ryzykował. W obu drużynach sporo zmian przed sezonem,rolę lidera pod koszem pełni teraz Jordan Loyd,MVP drugiej kolejki który rzucił 30 punktów Baskonii. Odeszli między innymi amerykanie Brown,Punter i Baron. Jest też nowy trener Obradovic. O ile w meczy z Fenerbahce Crvena nie miała argumentów i przegrała zgodnie z przewidywaniami to rozgromienie Baskonii to już coś. Jednak 1.4 na ich zwycięstwo z Litwinami to trochę przesada,po jednym meczu nie stali się supermocarzami. Żalgiris stracił swoją największą gwiazdę w postaci trenera który odszedł do Barcelony. Ulanovas i KC Rivers to też straty ciężkie do zastąpienia. Ulanovas odszedł do Fener a w drugą stronę powędrował francuz Lauvergne i muszę przyznać że to dobry transfer,punktuje dwucyfrowo i w lidze i Eurolidze. Na pozycji centra jego zmiennikiem jest Rubit,przyszedł z Olympiakosu,nierówno tam grał strasznie. Miał mecze gdzie po 14 czy 19 punktów rzucał a czasem dwa. W sobotę przeciwko Khimkom 14-5-4 o ile dobrze pamiętam. Jest też Nigel Hayes,gwiazda g-league z zaplecza nba z sprzed dwóch lat. A w nuty Ulanovasa wchodzi Grigoris którzy regularnie rzuca ponad 10 punktów w lidze i eurolidze. Co do trenera to zaufano Austriakowi który poprowadził drużynę Salt Lake w G-league do rekordu 32-10 i został wybrany trenerem roku w poprzednim sezonie. Wcześniej bez rewelacji ale ostatnie 3 lata w G-league facet pokazał klase. W Żalgirisie jak zwykle postawiono na trenera i graczy z przyszłością. Podsumowując,obie drużyny z nowymi trenerami,gwiazdami i celami. Żalgiris w Eurolidze dwa zwycięstwa co istotne,na wyjeździe,z Khimkami i Olympiakosem,ruscy w 9 osobowym skladzie co prawda ale i tak wygrana 84-70 w Rosji robi wrażenie. Litwini zgrany kolektyw,duża rotacja. Bukmacherzy sugerują się tutaj czwartkowym występem z Baskonią,Loyd nie rzuci po raz drugi 30 punktów,jest strasznie eksploatowany gdzie Litwini co mecz mają innych najlepszych punktujących. Stawiam że kolektyw tutaj będzie miał znaczenie a nie indywidualności. Jerebko też próbował w pojedynkę wygrać dla Khimek mecz z Żalgirisem ale co z tego że rzucił jedną trzecią punktów całej drużyny skoro to rotacja dała zwycięstwo Litwinom. Równorzędny skład,dobra ławka,utalentowana litewska młodzież. Atuty po stronie gości,gramy że Crvena ich nie rozjedzie dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +133
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Monaco - Antwerp
Monaco -14.5
2.02
Fortuna


Dzisiaj pod lupę idzie Eurocup,gramy na Monaco bo takiego handi nie można przeoczyć. Belgowie dwa razy naprawdę postraszyli swoich rywali,Kuban i Andora przez dwie,trzy kwarty grali z nimi jak równy z równym ale na końcu zawsze był odjazd. Antwerp to żaden rywal dla swoich przeciwników w grupie tak naprawdę. Liga Belgijska poziomem przypomina Polską basket ligę,budżetem też. Monaco świetny start,wygrana na wyjeździe z Andorą i u siebie istny pogrom z Lietkabelis.w obu meczach najlepiej punktującym był znany z gry dla Stelmetu Dee Bost. Amerykanin grający dla Bułgarii poprzedni sezon spędził w Khimkach a teraz wyrasta na lidera francuskiej drużyny. Obie drużyny nie grały w weekend,zatem oba teamy wypoczętę. Gram 15 punktów handi bo Monaco nawet bez spiny może powoli wypunktowywać swoich rywali przez cały mecz,różnica klas między tymi drużynami,stąd takie handi które powinno zostać pokryte.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Real -21.5 No real ewidetnie nie chciał wygrac tego wysoko
Jak widac mocne spadki na real i teraz zostały juz tylko ochlapy. Ale mimo wszystko sie oplaci. Goscie dzis maja spore braki w skaldzie w zwiazku z wirusem. Dodatkowo real jeszcze bez wygranej w Eurolidze. Dzis powinni to zrobic efektownie
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
To co zagrał Panathinaikos od stanu 55-44 dzisiaj z Barcelona to tragedia.Barcelona z 44-55 zrobiła 62-58.Nie wiem jakim cudem Grecy doprowadzili do dogrywki bo grali mega zle,w ogóle bez pomysły na grę,nieprzygotowane rzuty i brak spójności akcji tragedia.Barcelona nie zachwyciła swoją gra również ale minimalnie była lepsza
 
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
To co zagrał Panathinaikos od stanu 55-44 dzisiaj z Barcelona to tragedia.Barcelona z 44-55 zrobiła 62-58.Nie wiem jakim cudem Grecy doprowadzili do dogrywki bo grali mega zle,w ogóle bez pomysły na grę,nieprzygotowane rzuty i brak spójności akcji tragedia.Barcelona nie zachwyciła swoją gra również ale minimalnie była lepsza
A daj spokój panie na pewniaka grałem under 155.5 i wszystko było idealnie tylko kuźwa zachciało się pajacowi faulowac przy rzucie za 3 dzięki czemu była dogrywka bo trafił 3 wolne 😪
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Jerebko over 17.5 12
1.85
STS


Nie ma opcji żebym postawił na Baskonie,Khimki z Realem zagrali kapitalnie przegrywając tylko dziewięcioma punktami w ledwie ośmioosobowym składzie. Baskonia miała wolne aż od niedzieli,ale w tym sezonie grają za słabo i nierówno żebym grał na nich dzisiaj. Handi jest wysokie a Khimki pokazały prawdziwą wolę walki w środę,Jerebko miał 18 punktów przeciwko Realowi a w sobotę przeciwko Żalgirisowi miał 23. To na nim i na Bookerze będzie spoczywać głównie cieżar zdobywania punktów. Jako że Baskonia i Khimki mają tendencję do ofensywnej gry to tymbarziej Szwed powinien nawrzucać,Khimki w ośmioosobowym składzie powinni dzisiaj znów zostawić serce i duszę na parkiecie a Jerebko z Bookerem dostaną znów jakieś 35 minut na parkiecie,doświadczony Szwed będzie miał sporo czasu żeby nabić 18 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
JA jednak pojde w Baskow
Khimiki mocno okrojonym składem ale gramy co 2 dni do tego podróż.Real dał sobie nawrzucać ale wg mnie od optymalnej formy w tym sezonie to są jednak daleko co przekłada sie na wyniki tak wlidze jak i w EL.Baskowie w domu zawsze solidni - z Realem wygrali niedawno by 14 i chociaz ze stabilnoscia słabo to jednak uważam ze w 2 osłonie meczu jednak Khimiki mogą siąśc juz fizycznie



Baskonia -14 pkt 1.60

Baskonia vs Khimki.Total Points (Baskonia):
Over 88.5 1.84
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Tragicznie dzisiaj rzuca a grał całe 20min pierwszej połowy,no a Baskonia niedowierzanie jak można tak tragicznie grać przeciwko zmęczonej drużynie. Dobrze napisałem analizę ale nie ten typ,trzeba było Khimki grać +16.5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom