>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Europejskie rozgrywki pucharowe w sezonie 2020/2021

Status
Zamknięty.
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
No niestety buki za darmo nie dają bayernu po 4.2 cos za cos :) Zgoda ze efes gra kapitalnie i jest w szczytowej formie. Ale to jest euroliga i kazda seria sie kiedys konczy :)
No i gratki,dali rade😉 Jak naliczylem to Efes wtopil faulami na wlasne zyczenie..12bodaj punktow oddali Bayernowi w 4q z rzutow wolnych
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
23/03/2021 20:05
Den Bosch - Stal Ostrow over 164.5
1.85 (STS)
5/10

Stal robiła tę linię w ostatnich 6 meczach PLK. I dla mnie coraz mocniej rozpędza się overowo, bo jest szeroki skład i wielu świetnych ofensywnych zawodników. Den Bosch ma duże przeskoki w wynikach, ale Ostrów wrzuci ich wg mnie na wysoki wynik, bo nie mają problemów z atakiem i spodziewam się ofensywnego spotkania z 165 punktami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +204
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Straszna cisza w temacie, żyje ktoś tutaj Euroligą? Mam pytanie.

Zenit - CSKA zostały 4 kolejki do końca fazy zasadniczej. Zenit jest na 8. miejscu, wygrana mocno by ułatwiła drogę do PO.
Kursy zaczęły spadać i już w granicach @2,00 na gospodarzy. Ktoś wie czy tam panuje "święta wojna" i CSKA nie będzie chciało ułatwiać Zenitowi czy wprost przeciwnie?
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Straszna cisza w temacie, żyje ktoś tutaj Euroligą? Mam pytanie.

Zenit - CSKA zostały 4 kolejki do końca fazy zasadniczej. Zenit jest na 8. miejscu, wygrana mocno by ułatwiła drogę do PO.
Kursy zaczęły spadać i już w granicach @2,00 na gospodarzy. Ktoś wie czy tam panuje "święta wojna" i CSKA nie będzie chciało ułatwiać Zenitowi czy wprost przeciwnie?

Ale nawet jeśli CSKA ma awans to będzie chciało skończyć jak najwyżej żeby mieć teoretycznie łatwiejszego przeciwnika,nie wiadomo jeszcze kto trafi na kogo ale nie mamy mowy o odpuszczaniu dzisiaj bo jest o co grać.

"A Russian derby with plenty of significance for the playoffs race tips off Round 32 on Tuesday as Zenit St Petersburg (17-13, eighth place) welcomes CSKA Moscow (20-10, second place). CSKA can secure a post-season berth with a victory, or even with a defeat depending on several other results. But more significant for Dimitris Itoudis’s team is the need to stay in the top four. Zenit knows that it could well drop out of the playoffs places with a defeat, so this is a vitally important game for both teams."
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Red Star - Maccabi

Mecz o pietruszke i kurs na ekipe z Izraela wyglada az za ladnie ale sprobujemy bo Crvena nadal ssie az milo.Maccabi dzielnie powalczylo z Barca i ostatecznie wygrali w OT choc wiadomo Barca juz z pewnym awansem.Crvena Zvezda to juz nie ta ekipa co np jeszcze rok temu. W grudniu w Izraelu owszem postawila sie ale na chwile obecna ekipe z Izraela cenie sobie nieco wyzej choc nie ukrywam w tym sezonie to zespol bardzo himeryczny

Sprobujemy wiec tak
Crvena Zvezda - Maccabi
Maccabi to win & over 155.5 3.02
 
Ostatnia edycja:
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Aek - Nizny
Typ: Aek -3.5 @ 1.9

Dosc ciekawy mecz w Lidze mistrzow. Sytuacja jest dosc prosta. Goscie walcza o pietruszke bo i tak maja 1 miejsce w grupie. Gospodarze tez walcza o pietruszke bo stracili szanse na awans. No ale ide tutaj za atutem własnego boiska, gdzie Grecy maja u siebie 2/2 i dzis tez beda chcieli sie godnie pozegnac i wygrac na własnym parkiecie
 
Ostatnia edycja:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Fenerbahce - Real Madrid
Fener +3.5u siebie taki wp***
1.77
Fortuna


Real drży o awans,Fener jeśli wygra dzisiaj a Milan jutro przegra to Turcy zajmą miejsce w top4 co da im przewagę własnego boiska w ćwierćfinale. Real awansuje pomimo porażki jeśli Zenit przegra jeden z dwóch ostatnich meczy ale ruscy grają u siebie z maccabi i panathi i są faworytem w obu meczach u siebie. Ostatni mecz obu drużyn był listopadzie gdzie Real u siebie zmiażdżył Fener 94:74 ale w tamtym meczu grał Campazzo który teraz czaruje w Denver Nuggets. Turcy w tamtym meczu podobnie jak dzisiaj grali bez De Colo I Veseliego,ale akurat De Colo ma szansę dzisiaj zagrać ale stawiając na gospodarzy nie uwzględniam jego obecności w składzie. Fener żeby załatać dziurę w składzie w środku sezonu sięgnęli po 31letniego O'Quinna który do tej pory tylko grał w NBA ale nigdy nie wyszedł powyżej średniej 7 punktów a miał taką w NY Knicks 3 lata temu. Jak na europejskie warunki to dobry transfer,już udało mu się rzucić 17 punktów Barcelonie. Dzisiaj powinien dostać sporo minut i rzucić kilka,kilkanaście ważnych punktów. Real bez Randoplha i Llulla,może starczyło to ostatnio na Olympiakos ale Fener w składzie z Guduriciem,Pierrem,Eddiem i Barthelem to wciąż silna drużyna i Tavares nie będzie miał dzisiaj lekko. To będzie ważne spotkanie dla obu drużyn,Real nie zwykł odpadać tak wcześnie więc mogą się spiąć na to spotkanie ale myślę że jak już wygrają to minimalnie stąd takie handi. Niemniej jednak ja widzę Fenerbahce w lepszej sytuacji pomimo braków kadrowych,obie drużyny muszą wypełnić luki w składzie ale generalnie większą presja jest na Realu. Fener u siebie będzie chciało wziąść rewanż za jesienną porażkę.
 
Ostatnia edycja:
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
Zadar - Crvena liga adriatycka
Crvena over 82,5 punktów @1,87 Unibet ✅
-13,5 Crvena @1,87 Unibet✅

Crvena z szansami objęcia prowadzenia w lidze adriatyckiej przed rundą play - off. Jedyny warunek to wygranie meczu z Zadarem, który nie ma już szans na play - off. Z ligi też już nie spadną. Ten mecz jest dla nich o tzw. pietruszkę. Dodatkowo grali wczoraj ważny mecz w rodzimej lidze ze Splitem. W meczu tym drużyna się nie oszczędzała i główni zawodnicy grali duże ilości minut ponieważ Zadar miał szansę na objęcie pierwszego miejsca w lidze chorwackiej. Tak też się stało, Zadar - Split 78-58.
Crvena ostatni mecz grała 20 kwietnia, jest więc wypoczęta i głodna gry. Ostatni mecz pomiędzy drużynami miał miejsce w styczniu w Belgradzie gdzie Crvena wygrała 81 - 66.
Myślę, że drużyna gospodarzy pozbawiona motywacji i zmęczona po wczorajszym meczu nie stawi zbyt dużego oporu i goście łatwo wygrają ten mecz. Zapewne trener Zadaru wprowadzi rotację w składzie i da odpocząć swoim najlepszym zawodnikom ponieważ za dwa dni Zadar ma mecz na szczycie w lidze chorwackiej z Ciboną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +244
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Zadar - crvena
Typ: Zadar +14.5 @ 1.9 Zwrot

Ludzie rzucili sie na ten typ, jakby to była jakas ustawka czy cos. A moze jakby wygrali los na loteri. Dla gospodarzy taki mecz i taki rywal, wiec o motywacje nie bedzie ciezko. Dla gosci ostatni mecz w ABA przed play-off i to jest mecz o pietruszke. Crvena nawet jak przegra to ma pierwsze miejsce. Licze ze trener oszczedzi dzis najlepszych graczy i da pograc słabszym. Bo przeciez przed nimi jeszcze długi sezon

Wystąpił zwrot i robie autozamek na bet
 
Ostatnia edycja:
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
Zadar - crvena
Typ: Zadar +14.5 @ 1.9

Ludzie rzucili sie na ten typ, jakby to była jakas ustawka czy cos. A moze jakby wygrali los na loteri. Dla gospodarzy taki mecz i taki rywal, wiec o motywacje nie bedzie ciezko. Dla gosci ostatni mecz w ABA przed play-off i to jest mecz o pietruszke. Crvena nawet jak przegra to ma pierwsze miejsce. Licze ze trener oszczedzi dzis najlepszych graczy i da pograc słabszym. Bo przeciez przed nimi jeszcze długi sezon
Podajesz nieprawdziwe informacje odnośnie tego że Crvena zajmie pierwsze miejsce nawet w przypadku porażki. Jeśli przegrają dostaną jeden punkt i zrównają się punktami z Buducnost. O kolejności w przypadku równej liczby punktów decyduje bilans meczów bezpośrednich, a te Crvena oba przegrała. Tak więc tylko wygrana daje Crvenie pierwsze miejsce.
Druga sprawa. Wydaje mi się że przeczytałeś moją analizę bez zrozumienia. Mecz o pietruszkę jest dla Zadaru bo dla nich już nic się nie zmieni w tabeli. Nigdzie nie awansują i też nie spadną.
Zadar raczej będzie skupiał się teraz na lidze chorwackiej gdzie świetnie im idzie i zajmują pierwsze miejsce. Za dwa dni mają cięzki mecz z Ciboną, która zajmuje drugie miejsce w lidze i nie wydaje mi się, aby liderzy drużyny grali pełne spotkanie, zważywszy że wczoraj grali mecz.
Nikt tu przecież nie pisze o ustawce. Wydaje mi się że w drużynie Zadaru zagrają zawodnicy, którzy grają mniej minut, a to zawsze odbija się na jakości drużyny.
A jak będzie okaże się po meczu. Istnieją przesłanki aby tak zagrać. Mój głowny zakład to punkty drużyny z Belgradu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Real - Efes 158
Typ: under 163 @ 1.83 pinnacle

Efes wygrywa w seri 2;1 do 3 winów i to moze byc decydujacy mecz. Jak narazie mielismy same underki 153, 156 i 159. dzis tez w meczu o taka stawke spodziewam się twardej obrony. real na pewno stac aby wyrównac serie na 2;2 ale do tego potrzebna jest obrona. jesli real pojdzie na wymiane ciosów, to sa na straconej pozycji
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom