>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Europejskie Puchary w Piłce Ręcznej 2013/2014

cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Witam. Mam pytanie co myślicie o meczu Veszprem z Motorem kursy na Motor w zastraszającym tempie spadają więc coś chyba musi być na rzeczy. Macie jakieś info związane z tym meczem &gt;??
dobre pytanie tez mialem sie to samo spytac ale mnie uprzedziles.
 
P 15

panasik

Użytkownik
ja za to biorę Veszprem za 1,45 z podziękowaniem, jakoś ciężko mi uwierzyć, że drużyna, która ograła w 1 meczu zespół 17 bramkami teraz polegnie nawet w meczu o nic. Wątpię w jakieś rozluźnienie przed meczem na szczycie w lidze z Szaged.
 
lukas88 310,6K

lukas88

Forum VIP
23.02.2014 g. 19.00 Vive Kielce- Wisła Płock
Typ: 1(-4,5)
Kurs: 2,00
Pinnacle


Już jutro &quot;Święta wojna&quot; w Kielcach pomiędzy miejscowym Vive a Wisłą Płock. Mecz odbędzie się w ramach ostatniej kolejki fazy grupowej EHF Champions League. Oba zespoły mają już zapewniony awans do kolejnej fazy. Kielczanie mają jeszcze szanse na zajęcie 2 miejsca w grupie, ale sa tutaj zależni od zespołu KIF Kolding, który podejmuje Dunkierkę i raczej są marne szanse na wpadkę Duńczyków.
Na to spotkanie patrzy nie cała Polska ale cała handballowa Europa, spotkanie to zostało wybrane przez EHF jako mecz kolejki w lidze mistrzów.
Oba zespoły w obecnym sezonie zmierzyły się między sobą dwukrotnie, i dwukrotnie w Płocku. W obu spotkaniach górą byli kielczanie, 28-30 i 28-32.
Pierwszy raz od dość dawna Kielczanie mają zdrowy cały skład. W Płocku natomiast zabraknie bardzo ważnego ogniwa jakim jest Mariusz Jurkiewicz. To jest główny czynnik skłaniający mnie do zagrania handi w kierunku gospodarzy.
Kielczanie potrafią grać bardzo ciekawą i widowiskową piłkę. Mają jeszcze nieco problemów z obroną, średnio broni Szmal, nie mówiąc o Losercie, który nie jest przeszkodą dla przeciwnika. Jest w bramce a jakby go nie było polewka
Reasumując Kielczanie są lepszym zespołem, a jak dołożymy do tego własną halę wypełnioną po brzegi i brak Jurkiewicza u przeciwników liczę na zwycięstwo Vive ok 6-8 bramek.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Pary TOP 16 Ligi Mistrzów 2013/14,które dzisiaj rozlosowano w siedzibie EHF w Wiedniu:

HC Motor Zaporoże (Ukraina) - THW Kiel (Niemcy)
AaB Aalborg Handbold (Dania) - FC Barcelona (Hiszpania)
Vardar Skopje (Macedonia) - HSV Hamburg (Niemcy)
Orlen Wisła Płock (Polska) - MKB Veszprém (Węgry)
RK Gorenje Velenje (Słowenia) - Paris Saint-Germain (Francja)
Celje Pivovarna Lasko (Słowenia) - SG Flensburg-Handewitt (Niemcy)
Metalurg Skopje (Macedonia) - KIF Kolding (Dania)
Vive Targi Kielce (Polska) - Rhein-Neckar Löwen (Niemcy)
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Wisła Płock - Veszprem 1,70 Unibet
Chyba warto wejść mocniej. Wisła ostatnio bardzo słabo. Bardzo źle to wygląda biorąc pod uwagę fakt kontuzji, kiepskiej dyspozycji zmienników i tego, że Veszprem w grupie zrobił mały sajgon (wygrali 8 z 10 spotkań). Nie jest to 100% pewniak ale widzę tu spore value w takim kursie i pewnie poleci jeszcze do poziomu 1,40.
Mecz dopiero w niedzielę.
/edit ciężko już znaleźć coś powyżej 1,50 tak więc jak widać value było bo korekta spora.
 
huczkins 28

huczkins

Użytkownik
Motor - Kiel(-4,5) @1.80 William Hill ⛔
W końcu doczekałem się LM No i buk daje od razu nam zarobić na kolejne mecz, które odbędą się w weekend. Jak ktoś się trochę interesuje ręczną to wie, że zdecydowanym faworytem jest drużyna z Niemiec.
Gospodarze u siebie niby prezentują się &quot;dobrze&quot; wygrana 3/5 meczy u siebie w grupie LM z takimi drużynami jak Zagreb, Petersburg i nie wiem czy kogoś zdziwi, ale z Veszprem osobiście nie jestem zaskoczony wygraną z tą drużyną, gdyż w tym czasie goście nie grali o nic pojechali bo pojechali, aby zagrać i pewnie dali wygrać Ukraińcom ze względu na ich sytuację w tamtym okresie coś w stylu &quot;wszyscy jesteśmy Ukraińcami&quot; ???? Jednak własny parkiet w tym meczu im nie pomoże gdyż grają na neutralnym terenie na Węgrzech więc pewnie i bez kibiców Ukrainy, z dopingiem jakim będzie miała Kiel można stwierdzić, że zagrają &quot;u siebie&quot;.
Co można powiedzieć więcej o drużynie gospodarzy? Technicznie to są strasznie słabi no i karnego nie będę kolejny raz wklejał (tak tak Rutenka podobnie odwalił), poza tym jest to ich pierwszy sezon w LM więc dojdzie stres, presja publiczności i wielka Kielonia, która przyjedzie się z nimi zmierzyć. Spodziewam się dużo błędów własnych po stronie gospodarzy i dobrą obronę gości.
Jak dla mnie będzie to mecz do jednej bramki a handicap 4,5 to prezent na rozpoczęcie LM, no zawsze wchodzi jeszcze w grę ulitowanie się nad rywalem jednak myślę, że polityka nie będzie dzisiejszego wieczoru grała większej roli. Zebry nie będą mogli skorzystać ze swojego bramkarza Sjöstrand&#39;a jednak zostaje jeszcze reprezentant Szwecji Palicka, który na pewno uprzykrzy życie rywalom.
E: Gorszego meczu Kielonii nie widziałem, tragedia niczym nie odstawiali poziomem od Ukraińców gdybym nie znał drużyny byłbym pewny, że to Ukraińska liga
 
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
Dunkerque - Nantes @2.60 Betclic 24:25✅
Głównym powodem dla tego typu jest wyśmienita forma zespołu Nantes. 7 zwycięstw z rzędu (3 Puchar EHF, 3 Division 1, 1 Coupe de France). Świetnie funkcjonuje także ich obrona, grają bardzo twardo w środku defensywny z Rock&#39;iem Feliho (spec od obrony) - w ostatnich 5 meczach tylko raz ich rywale zdołali rzucić więcej niż 23 bramki. Przed tygodniem w meczu z Chambery przez 1. połowę Nantes straciło tylko 6 bramek! Poza tym w Nantes mamy takich graczy jak Maqueda, Entrerrios czy Rivera. Nantes walczy o europejskie puchary, więc motywacja jest.
Ze strony &quot;Dunkierki&quot; można powiedzieć, że też mają o co walczyć, bo jeśli wygrają, będą mieli 3 punkty przewagi nad drugim w tabeli Paris Handball. Ale chcieć, to niekoniecznie móc... Ostatnio wygrana z ostatnim zespołem tabeli tylko 25:20, wygrana z Saint Raphael 30:21 i porażka u siebie z Nantes 21:29!
Wg mnie bardzo dobry value :wink:
Toulouse - Dijon (-4) @1.60 ZWROT
Bez analizy, gdyż zaraz mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
Kielce - Rhein Neckar @3.50 bet365⛔
Kielce - Rhein Neckar (+3) @1.62 bet365⛔
Pierwszy typ - świetny value oraz po prostu czysto sportowy aspekt. Kielce nie radzą sobie w meczach z &quot;Lwami&quot;, ostatnia forma Kielczan w LM niezachwycająca, a Rhein-Neckar świetna passa w lidze niemieckiej (najsilniejszej lidze świata) oraz bardzo dobre wyniki w rewanżowych meczach grupowych LM. Co do drugiego wydaje mi się, że ten mecz będzie bardzo zacięty, jak to zazwyczaj bywa w fazie play-off, żaden z zespołów nie odda meczu bez walki, więc przewiduje wyrównany pojedynek. Dodatkowo Vive nigdy nie wygrało z Lowen w regulaminowym czasie (3 remisy (w jednym przypadku zwycięstwo po dogrywce), 2 porażki).
 
huczkins 28

huczkins

Użytkownik
Tak Vive miało słabszy okres w LM, jednak weźcie pod uwagę, że przyszedł nowy trener i to nie byle jaki. Od razu wprowadził swoje zasady i tryb treningowy etc. Tym systemem gry jaką grają teraz Kielczanie, z wysuniętą jedynką grają wyśmienicie a Lwy nienawidzą tego typu obrony i zawsze sprawie im to trudność przywołanie statystyk jest imo bez sensu z poprzednich lat bo rotacja składów jest dużo większa niż w piłce nożnej, jedynie co można przytaczać to argument własnej hali i kibiców. Lwy są w genialnej formie, ale jak widać o Vive można to samo powiedzieć skuteczność rzutowa na bardzo dużym poziomie, odblokowanie Karola Bieleckiego może mieć duże znaczenie w tym spotkaniu podobnie skrzydła i świetny obrotowy.
Osobiście stawiam na wygraną Kielczan @1.65 Betclick oraz over 57.5 @2.27 Bet365
32:28 ✅
60✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
betlej 184

betlej

Użytkownik
Tak Vive miało słabszy okres w LM, jednak weźcie pod uwagę, że przyszedł nowy trener i to nie byle jaki. Od razu wprowadził swoje zasady i tryb treningowy etc. Tym systemem gry jaką grają teraz Kielczanie, z wysuniętą jedynką grają wyśmienicie a Lwy nienawidzą tego typu obrony i zawsze sprawie im to trudność przywołanie statystyk jest imo bez sensu z poprzednich lat bo rotacja składów jest dużo większa niż w piłce nożnej, jedynie co można przytaczać to argument własnej hali i kibiców. Lwy są w genialnej formie, ale jak widać o Vive można to samo powiedzieć skuteczność rzutowa na bardzo dużym poziomie, odblokowanie Karola Bieleckiego może mieć duże znaczenie w tym spotkaniu podobnie skrzydła i świetny obrotowy.
Osobiście stawiam na wygraną Kielczan @1.65 Betclick oraz over 57.5 @2.27 Bet365
Rzeczywiście trzeba oddać iż trener wcielił w Nich nowego ducha. W lidze gromią każdego aż miło. Zdarzają im się przestoje w grze ale tylko dlatego że nie można grać na pełnych obrotach przez 60 minut. Tałant wprowadził bardzo fajne zmiany w ataku trójkami, a Karol Bielecki przeżywa drugą młodość. Ja osobiście obstawiam w kierunku Kielczan i kurs podany wyżej trzeba brać z pocałowaniem w rękę. Jeśli Bertus marzy o F4 LM to takie spotkanie muszą u siebie wygrać i to ze sporą zaliczką bo w Niemczech może być tylko trudniej. Liczę na agresywne rozpoczęcie i dużo rzutów Karola. Spróbuje coś w stronę handl - chociaż -3 mi średnio pasuje. Wolałbym -2,5 ????
 
F 52

fejser

Użytkownik
14
Aalborg - Barcelona 2(-5,5) 1,51
Wisła Płock - Veszprem 2(-2,5) 1,86
Celje - Flensburg-H. 2(-2,5) 1,71
ako 4,80
stawka 100
ew wygrana 480zł
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
W STS kurs na Aalborg Barcelona (-7,5) zw gości to 1,9. Czy to jest podpucha? Bo Aalborg notuje ostatnio wyniki poniżej własnych możliwości, przegrywa faworyzowany etc. Barca jedzie tam rezerwowym składem, czy co?
Poprosiłbym bardzo, by ktoś w wolnej chwili mi nakreślił dlaczego taka linia i kurs.
Widziałem, że Barca na wyjazdach w Europie wygrywa delikatnie, przegrywa i remisuje, jak to drużyna, ale mimo to 22-30, czy 25-33 to nie jest wynik, po którym bym zakrzyknął: COOO? Co tam się musiało dziać!
Bardzo proszę kogoś znającego się, bo ja to znam się w ogóle.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Metalurg Skopje - Kolding

Jak tak przeglądam info, wyniki, kadry to myślę, że kursy, które do tego jeszcze windują na Kolding są mocno zawyżone. Duńska ekipa pokazała chociażby w spotkaniach z Vive i Płockiem (komplet zwycięstw), że może spokojnie powalczyć z czołówką europejskiego szczypiorniaka. Dwie dość niskie porażki z Kiel różnicą 2-3 goli, dwa zwycięstwa z przeciętną Dunkierką i wygrana oraz porażka z niewiele lepszym Porto, to w skrócie opis dotychczasowych występów ekipy Kolding w lidze mistrzów. W tym samym czasie ekipa Metalurga odniosła dwa zwycięstwa na własnych śmieciach, które poszły w świat ogrywając ekipy PSG oraz Barcelony, muszę jednak trochę umniejszyć w sukcesie Macedończyków gdyż PSG jak widać wcale nie jest taką maszynką do wygrywania na jaką liczono we Francji, a i sam mecz odbył się na początku sezonu czyli w okresie kiedy paryski gwiazdozbiór był na etapie zgrywania się. Mecz z Barcą za to był przecież dla katalończyków spotkaniem o nic, więc tutaj również nie wyciągałbym daleko idących wniosków, choć oczywistym jest, że pewien poziom trzeba prezentować aby ograć takich zawodników jakimi dysponują wspomniane ekipy. Oprócz tego Metalurg męczył się dwukrotnie z ogórkami ze Szwajcarii czyli Thun, w jednym spotkaniu nawet remisując co było jedynym punktem szwajcarskiej ekipy. Uwagę zwracają również wyniki Metalurga w lidze - od początku lutego bilans 2W i 5L w przeciętnej przecież lidze daje do myślenia. Zapowiada się spotkanie dwóch twardo grających zespołów, pewnie nie zobaczymy wyniku overowego. W moim odczuciu faworytem tego dwumeczu jest ekipa Duńska i zamierzam to wykorzystać już w pierwszym spotkaniu gdzie kursy na gości są dość zacne.

Kolding DNB 2.6 ⛔
Unibet

Kolding 3.2 (3drogowo)⛔
Marathon


edit: gospodarze pozamiatali, nie tylko w tym spotkaniu jak wiadomo ;)
 
huczkins 28

huczkins

Użytkownik
Sory, ale nie
Wszystkie drużyny Macedońskie jeżeli chodzi o piłkę ręczną prezentują bardzo dobry poziom szczególnie na własnych parkietach. Metalurg w lekkim dołku jak widać po wynikach jednak zespół z Danii mimo wygranych nie zachwyca formą. Każdej drużynie ciężko się gra w Macedońskich kotłach, Kolding na pewno przyjedzie, aby wygrać jednak będzie to bardzo bardzo trudne nie zapominajmy, że gospodarze mają w swoich szeregach Stanic&#39;a, który jak wiadomo potrafi zamurować bramkę. Z drugiej strony mamy natomiast Rocas&#39;a jak i Andersona jak i również bardzo mocnego w przysłowiowej budzie Hvidt&#39;a. Obie drużyny w tym spotkaniu nie odpuszczą i sądzę, że Kolding będzie chciał zrobić jak najlepszy wynik na wyjeździe rzucając jak najwięcej bramek, Metalurg nie będzie się przyglądał.
Jak dla mnie no bet ten mecz chociaż bardziej ciągnie mnie za Kolding trudno powiedzieć dlaczego, może sentyment?
Co do PSG to oni są dalej nie mają żadnego zgrania, żadnego, prawie się zrzygałem jak oglądałem ich grę... We wczorajszym meczu to pokazali wyuczone zagrywki na pamięć, bez finezji i spontaniczności, jeżeli ktoś się wyłamie ze schematu to się zaraz wszyscy się zesrają i szukają faulu albo wymuszonego rzutu i albo bramka albo nie #loteria. Skube robił z nimi co chciał, no i nie tylko on...
Osobiście stawiam w meczu Metalurga over 47.5 @2.24 Bet365 ⛔
E: Dorzucam remis @9.00 Bet365 ⛔
No i zamurowali bramkę z jednej jak i drugiej strony
40
23:17
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Wisła Płock - Veszprem 1,70 Unibet

Chyba warto wejść mocniej. Wisła ostatnio bardzo słabo. Bardzo źle to wygląda biorąc pod uwagę fakt kontuzji, kiepskiej dyspozycji zmienników i tego, że Veszprem w grupie zrobił mały sajgon (wygrali 8 z 10 spotkań). Nie jest to 100% pewniak ale widzę tu spore value w takim kursie i pewnie poleci jeszcze do poziomu 1,40.

Mecz dopiero w niedzielę.

/edit ciężko już znaleźć coś powyżej 1,50 tak więc jak widać value było bo korekta spora.
Dodam, że Kwiatkowski na 100% out a to przecież filar defensywy i to ogromna luka na środku. Dodatkowo Lijewski prawdopodobnie zagra nie w pełni sprawny bo skoro do soboty nie było wiadomo czy zagra to tam nie może być dobrze. Jurkiewicz i Nenadic też po kontuzjach nie wygląda to dobrze co potwierdza gra w lidze. Goście w najmocniejszym zestawieniu. Kursy na gości już nie przekraczają 1,50(troszkę poszły w górę pewnie po informacji, że Lijewski jest w kadrze i raczej zagra).
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Godzina:
14:00
Spotkanie: Veszprem - Wisła Płock
Typ: Wisła win (handicap +7,5) ✅(31:26)
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jestem w stanie wszystko zrozumieć ale nie taki kurs z takim handicapem na nasz klub w starciu z rywalem, którego całkiem niedawno się ograło 1 bramką a gdyby nie rozkojarzenie pod koniec meczu to zwycięstwo to było by jeszcze bardziej okazałe. Także to będzie mój mega mocny typ dnia i polecam go bardzo.

Składów nie będę przytaczał bo każdy wie, że drużyna węgierska naszpikowana jest gwiazdami światowego formatu (z Nagy&#39;em i Ilić&#39;em na czele) co nie zmienia faktu, że szczypiorniści z Płocka nie mają się czego wstydzić mając w swoich szeregach takich zawodników jak Eklemović, Ghionea, Lijewski, Nenadić czy fantastyczny w pierwszym meczu &quot;Kaczka&quot; (Jurkiewicz). I co najważniejsze w tym typie to to, że losy awansu wcale nie są rozstrzygnięte a ja osobiście bardzo wierzę w awans naszych. Niemniej jednak chodzi o to, żeby jak najdłużej trzymać korzystny wynik co w konsekwencji (przy nawet przechyleniu awansu na swoją korzyść przez drużynę gospodarzy) powinno spokojnie wystarczyć do trafienia typu.

Powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie przegrania tego meczu przez Nafciarzy aż 8-ioma bramkami. Oczywiście może się to zdarzyć ale tylko i wyłącznie przy spełnieniu 2 warunków: genialnego meczu węgierskiej drużyny i fatalnego naszej. Szanse na tak tragiczny obrót spraw są wg. mnie marne i dlatego gram właśnie to co wyżej napisane. Powodzenia !
 
huczkins 28

huczkins

Użytkownik
Paris - Velenje
Wynik pierwszego spotkania 28:30 na korzyść dzisiejszych gości.
Oglądałem ten mecz i muszę stwierdzić, że te dwie bramki to najmniejszy wymiar kary. Widać było, że PSG jeszcze jest nie ograne i jest w kryzysie. Velenje bardzo fajnie się zaprezentowało na własnym parkiecie, mistrzowska gra Skube, pełno koncepcji na grę w przeciwieństwie do dzisiejszych gospodarzy, gdzie grali na siłę bez pomysłu w sztywnych schematach bez jakiekolwiek polotu. Składy obu drużyn taki sam jak w pierwszym meczu.
Co tu dużo można mówić, Velenje przyjechało awansować, PSG walczy o awans spodziewam się wyrównanego pojedynku, jeżeli Paryżanie nie wyjdą na parkiet skoncentrowani z myślą o wygranej i jeżeli będzie podobny poziom gry jak w pierwszym meczu to goście mają prostą drogę do awansu. Skube kolejny raz zapewne będzie czarował obronę i robił miejsce dla innych jak i dla swoich rzutów z podłoża.
Stawiam osobiście na gości myślę, że są w stanie drugi raz ugrać mecz mimo wyjazdu.
Velenje @9.00 Bet365⛔
Velenje + 5,5 @1.80 Bet365⛔
34:25
Pierwsza połowa po 17... W drugiej wszedł Sierra i zamurował bramkę, nie mam pytań, co on zrobił w szoku w szoku
 
W 0

wawrzon94

Użytkownik
Szkoda Velenje, bo też bardzo mocno liczyłem na to, że mogą ograć Paris.
Zdecydowanie postawa Sierry w 2-giej i wejście Voriego do środka obrony sprawiło, że mecz zakończył się takim a nie innym wynikiem.
Mimo porażki Velenje fantastycznie pokazało się w tej edycji Ligi Mistrzów. Kilku zawodników bez wątpienia znajdzie miejsce w lepszym i bogatszym klubie, a w przypadku Skube będzie to klub z europejskiego topu.
 
Do góry Bottom