>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie puchary 2023/24 (typy, analizy, komentarze)

A 52,1K

a.kondrat

Użytkownik
Liczba zbiórek zawodnika (z dogrywką) ⛔
Hezonja M. - Powyżej 5.5 @2.3 3/10 superbet

Real znowu bez Tawaresa więc Hezonja będzie musiał mocno skupić się na desce.
Ostatnie pięć meczy powyżej linii a bez Tawaresa 8 zbiórek.
Forma jest, lubi w tej hali grać bo rok temu najlepszy na boisku.
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Monaco - Real
Monaco wygra
Kurs: 2 ✅ ;)



Dzis Real lekkim faworytem w meczu, ale czy oby napewno? Widze duzo osob na forum podaje typy na Real. Ja mam inne zdanie. Ja uwazam, ze Monaco wezmie ten mecz. Potrzebuja zwyciestwa, jak ryba wody, na ta chwile ledwo co lapia sie na play in. Real jak ten mecz przegra to nie wiele to zmieni w ich sytuacji w tabeli. Wczoraj przegrala Barcelona, wiec przy porazce przewaga sie utrzyma. Mysle, ze mocno zmobilizowana druzyna z Francjii zrobi wszystko aby wygrac ten mecz. Dwa mecze w Monaco, to dwie wygrane zespolu z Hiszpanii. Czas zmienic ta tendencje. Monaco w tym sezonie rozczarowuje, ale dzis czas dac troche radosci swoim kibicom. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2563
Z 646,3K
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Godzin: 20:30
Spotkanie:paris - Joventut Badalona razem z dogrywką
Typ: over 173,5 pkt
Kurs: 1,71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:W tym spotkaniu faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarze gospodarzy Paris ,ale jednak ich ewentualne zwycięstwo wcale nie jest takie pewne ponieważ ich rywale Joventut Badalona to trudny przeciwnik.Paris w tych pucharowych rozgrywkach gra bardzo dobrze i obecnie zajmuje 1 miejsce w tabeli grupy A.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali oni 14 meczy i tylko 1 spotkanie przegrali.W ostatniej kolejce wysoko wygrali wyjazdowy pojedynek 104-86 z Hapoel Tel Aviv.Oba zespoły w swoich rozgrywanych pojedynkach rzucają bardzo dużo koszy i w tym dzisiejszym pojedynku będzie podobnie i padnie wysoki wynik punktowy.Tacy koszykarze jak Shorts,Malcolm,Ward czy Kratzer w każdym spotkaniu potrafią rzucić bardzo dużo punktów
 
Z 646,3K
Dyscyplina: Koszykowka Eurocup
Godzina: 19:00
Spotkanie: Aris - Bourg razem z dogrywką
Typ: over 153,5 pkt
Kurs: 1.72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Gospodarze tego pojedynku koszykarze Aris w tym sezonie Eurocup grają w kratkę i bardzo dobre spotkania w ich wykonaniu przeplatają nie zbyt udanymi meczami.Obecnie zajmują oni 4 miejsce w tabeli grupy B .W dotychczas rozegranych spotkaniach wygrali 7 meczy i 8 pojedynków przegrali.W ostatniej kolejce tych rozgrywek po bardzo zaciętym pojedynku pokonali na swoim parkiecie 76-75 Buducnost.Teraz czeka ich bardzo trudne zadanie żeby powalczyć o zwycięstwo w tym pojedynku ponieważ ich przeciwnikiem jest lider tabeli Bourg.Czołowymi zawodnikami tego zespołu są dobrze rzucający koszykarz grecki Toliopoulos i amerykanin Galliant.Linia punktowa w tym meczu nie jest ustawiona zbyt wysoko i zostanie przekroczona.
 
N 363,6K

niewierny-janek

Użytkownik
Hapoel Tel-Aviv - Prometey
Hapoel Tel-Aviv -5,5 @1,85
Hapoel Tel-Aviv i powyżej 179,5 pkt @2,70
Hapoel over 92,5 pkt @1,85
Superbet


Hapoel ostatnio mega mocny w ofensywie, ich mecze często kręcą się nawet w okolicach 200 pkt, stąd taka wysoka linia. Jednak ostatnio 2 domowe porażki w Eurocup, wcześniej 6 meczów bez porażki w europejskich pucharach. Prometey bilans na wyjazdach 2-5, a więc słabo. W pierwszym meczu Prometey wygrał 98-89, a więc liczę na rewanż i wygraną drużyny z Izraela w podobnych rozmiarach. Patrząc na domowe mecze Hapoelu gdzie rzucają średnio 96,6 pkt, to należy się spodziewać szybkiego tempa, goście również potrafią tak grać i jeżeli tylko za szybko nie odpadną to over powinien zostać pokryty. Prometey średnio traci w delegacjach 86,3 pkt, a więc Hapoel jest w stanie rzucić te kilka pkt więcej. Takie wyniki jak 86:104 (Paris), 96:100 (London Lions), 118:101 (Hamburg) czy 109:100 (Hapoel Jerozolima) naprawdę robią wrażenie. Zapowiada się szybki i ofensywny mecz.
 
Ostatnia edycja:
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Spisski Rytieri @3.65
Alpe Adria Cup 2023/2024

Mecz za chwilę, a tylko wygraba daje gościom opcję na awans. Gospodarze tym czasem wychodzą bardzo rotacyjną piątką, więc jest to value. Spisski w dobrej formie rzutowej, a więc warto sprobować.
 
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykowka -Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - Olympiakos
Typ: Olympiakos wygra
Kurs: 5.20
Bukmacher: Fortuna




Hej dzis w Madrycie dojdzie do ciekawego starcia w Eurolidze. Podrazniony Real po kompromitacji w Monaco, wraca na swoje "smieci". Lider z Madrytu, zapewne bedzie chcial sie zrehabilitowac po kompromitujacej porazce, a zespol z Pireusu sprawic wielka niespodzianke. Historia sporkan pokazuje, ze mecze sa zaciete, i uwazam, ze dzis moze byc podobnie. Z tego co mi wiadomo, dzis ma nie grac Tavares, z racji tego sprobuje pograc cos w kierynku Olympiakosu. Zespol grecki potrzebuje zwyciestw, stad zrobi wszystko, aby to wygrac. Jakosci po stronie greckiego zespolu nie brakuje. Moim zdaniem powtorze sie, ale graja ponizej oczekiwan, i tabela nie odzwierciedla mocy tego zespolu wg mnie. Zespoly maja ze soba rachunki do wyrownania z zeszlego sezonu. Zaryzykuje i pojde w strone gosci, gdyz uwazam, ze beda zdeterminowani, aby ten mecz wygrac. Oby nie zagrali na jakies slabej skutecznosci, a mecz moze zakonczyc sie ich zwyciestwem. Typ ryzykowny, sam kurs o tym swiadczy. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +273
A 52,1K

a.kondrat

Użytkownik
K. Papanikolaou - Powyżej 7.5 @1.85 5/10 betclik

Olimpiakos z dużymi problemami w składzie, Milutinoov i Fall nie zagrają, prawdopodobnie Petrosev i Williams-Goss też nie a jeżeli tak to w ograniczonych minutach.
Ostatnie dwa mecze gdzie Oly miał już ograniczony skład Papanikolaou rzucił 11 i 25 pkt
 
Z 646,3K
Dyscyplina: Koszykowka Liga Mistrzów.
Godzina : 19:00
Spotkanie: Cholet - Unicaja Malaga razem z dogrywką
Typ: over 162,5 pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher : Fortuna
Analiza:W tym pojedynku Ligi Mistrzów faworytami do odniesienie zwycięstwa są koszykarze gości Unicaja Malaga ,ale ich rywale to trudny przeciwnik i na swoim parkiecie czują się bardzo dobrze i wcale nie jest powiedziane że oni ten mecz przegrają.Całkiem możliwa w tym spotkaniu jest dogrywka.Cholet w ostatnim pojedynku w tych rozgrywkach po bardzo zaciętym pojedynku wygrał na swoim terenie 98-93 z Strasbourg.Koszykarze obu drużyn bardzo dobrze rzucają z dalszej odległości za 3 punkty i teraz w tym meczu będzie podobnie i padnie w nim wysoki wynik punktowy.Do wyróżniających graczy tej drużyny którzy rzucają dużo koszy należą:Nzwekwesi,Randall,Ayayi i Hruban.
 
B 4,5K

Borowik115

Użytkownik
K. Papanikolaou - Powyżej 7.5 @1.85 5/10 betclik

Olimpiakos z dużymi problemami w składzie, Milutinoov i Fall nie zagrają, prawdopodobnie Petrosev i Williams-Goss też nie a jeżeli tak to w ograniczonych minutach.
Ostatnie dwa mecze gdzie Oly miał już ograniczony skład Papanikolaou rzucił 11 i 25 pkt
Typu nie neguje,ale dzisiaj w Olympiakos debiut zaliczy Wright (trochę minut zabierze Kostasowi)
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
N 363,6K

niewierny-janek

Użytkownik
Bayern - Baskonia
Baskonia i over 163,5 pkt @4,00
Superbet


Korci mnie dzisiaj ta Baskonia, więc zaproponuję coś takiego. Baskonia jest aktualnie na plusie z bilansem 12-11 i walczą o Play-Off. Są na 11. pozycji a przed nimi 3 ekipy z takim samym bilansem, a więc w tabeli ciasno. Baskonia ma też drugi najlepszy wyjazdowy bilans (6-5) w całej Eurolidze. Bayern jest natomiast aktualnie na 15. pozycji z bilansem 9-14 i raczej szans na Play-Off większych nie mają, bilans domowy 6-4 również nie powala, gdyż jest to dopiero 14. domowy bilans. Baskonia jeśli myśli o PO to takie mecze musi wygrywać. Ostatnio w pucharach są 2/5 ale porażki z Barceloną czy Monako wstydu nie przynoszą. Byli natomiast w stanie wygrać trudny wyjazd w Belgradzie z Creveną czy domowy mecz z Olympiakosem. W tym samym czasie Bayern zanotował 4 porażki i wygrał tylko z ostatnią w tabeli Albą Berlin. O ile można przegrać z Fenerbahce czy Realem, to już porażka z Lyonem we własnej hali wygląda słabo. Dokładam do tego over, gdyż Baskonia potrafi grać szybko i skutecznie a ich mecze obfitują w dużą ilość pkt. W wyjazdowych meczach Baskoni pada średnio 169,5 pkt. Bayern ma niższe średnie pkt (dom 158,8 pkt, ogółem 155,7 pkt), ale z ofensywnymi rywalami potrafią się dostosować do ich tempa gry i rzucić sporo pkt jak np. w meczach z Realem 71:92 czy Monako 80:91. Liczę na ciekawe spotkanie, które ostatecznie wygrają goście z wysokim wynikiem punktowym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +191
N 363,6K

niewierny-janek

Użytkownik
Crevena Zvezda - Valencia
Valencia +5,5 i under 159,5 pkt @3,80
Superbet


Jest chwila czasu, więc jeszcze jeden bet na dzisiaj. Valencia jest raczej pozytywnym zaskoczeniem tego sezonu i z bilansem 12-11 (9. lokata w tabeli) są cały czas w grze o PO. Crvena Zvezda zdecydowanie słabiej, bilans 9-14 i 13. lokata w tabeli nie dają wielkich szans na PO. Ostatnio przegrali 2 mecze, z Baskonią w domu i ze słabiutką Albą na wyjeździe. W domu radzą sobie średnio - bilans 6-4. Valencia natomiast ma bilans w delegacji 4-6 więc całkiem przyzwoicie, potrafili wygrać w Pireusie czy z Baskonią oraz powalczyli z Realem z którym, przegrali dopiero po dogrywce. Valencia preferuje defensywny basket i w ich meczach zazwyczaj dużo pkt nie wpada. Ostatnie wizyty w Belgradzie to 1 zwycięstwo Valencii i 4 wygrane Czerwonej Gwiazdy, 2 mecze wygrali wysoko, a 2 nisko dokładnie takim samym wynikiem 76:73. Liczę, że dziś będzie podobnie i Valencia co najwyżej minimalnie przegra po meczu walki w którym zbyt wiele pkt nie zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Barcelona vs Bologna / Barca -4.5
Monaco vs Partizant / Monako wygra
Kurs @ 2,11 betfan


Witam, wracamy do kochanej Euroligi, ale niestety nie mam czasu, więc prawie na sucho ode mnie dubelek. Monaco u siebie jest monetami wręcz potężne i udowadniają to od dawna. Dziś przyjeżdża Partizant, który również jest piekielnie mocny na własnym obiekcie. Ostatnio trochę brakuje szczęścia i spuścili z tonu, głupie porażki przez własne błędy i tak jak ich szanuje i lubię ich szybką koszykówkę, tak dziś nie widzę ich zwycięstwa w księstwie Monako. Barcelona dostawała tu lanie, Real dostawał lanie i wiele innych. Monaco walczy o bezpośredni awans do PO i myślę, że im się to uda.
Odnośnie spotkania Barcelony to idę w ich spokojne zwycięstwo. Odnośnie Włoskiej ekipy pisałem jakiś czas temu, że to wszystko gaśnie i na Europejskim parkiecie liczą się coraz mniej. Mieli świetny początek i nadal się trzymają wysoko, ale spotkania w ich wykonaniu po za własną halą są po prostu bardzo słabe i dziś uważam, że polegną w Hiszpanii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1699
'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Real Madryt vs Lyon / Lyon + 18.5 @ 1,64 pinnacle

Dziś przychodzę z kolejną propozycją.
Gram przeciwko Realowi, który ma bardzo dużą przewagę nad resztą stawki i oni na ten moment nie grają każdych spotkań na 100% i taka jest prawda. Francuzi oczywiście o playoffach mogą zapomnieć, ale oni w tej Eurolidze wcale nie odpuszczają mimo sytuacji w tabeli. Kursy są wystrzelone w kosmos i poniekąd nie ma co się dziwić, ale nie widzę dziś pogromu w Madrycie, gospodarze tutaj nie będą się zabijać aby wygrać +30, bo na nich nie ma żadnej presji.
Francuzi pełen luz, oni nic nie muszą. Realowi w ostatnim czasie nie siedzą Francuzi i niemiłosiernie się z nimi męczą.
Na pewno mają z tyłu głowy porażkę przed własną publicznością dosłownie jednym punktem. Nie lubię grać Francuzów, ale dziś te linie są bardzo wysokie a Real wcale nie musi gromić. Osobiście wierzę, że są w stanie pokryć niższą linię, ale ja się troszkę lepiej wolę zabezpieczyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2726
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Baskonia - Maccabi TA
Baskonia wygra
Kurs : 1.94 ✅
Fortuna



Hej dzis mecz wazny dla obu druzyn walczacych o play in. Kursy bardzo przyblizone,wiec faworyta ciezko wskazac. Ja dzis postawie na Baskonie. Nie zagra dzis Sedekerskis, Costello w druzynie gospodarzy. Ostatnio irlandczyk dobrze sie pokazal w meczu Euroligi, ale dzis go zabraknie. Ostatni mecz tych druzyn w Eurolidze mial miejsce w grudniu i formalnym "gospodarzem" byla druzyna z Izraeala, choc mecz w Izraelu sie nie odbyl. Wtedy 8pkt wygralo Maccabi TA, choc do przerwy przegrywalo. Dzis mysle, ze Baskonia jesli mysli o awansie zagra bardzo zaangazowana i skupiona aby ten mecz nie wyslizgnal im sie z rak. Obie druzyny dysponuja koszykarzami, ktorzy moga wziasc ciezar gry na swoje barki. Baskonia potrafi ogral najlepszych, aby z tymi slabszymi przegrac. Dzis licze na wysoka skutecznosc i wygrana ku uciesze swoich kibicow, ktorzy wypelnia hale Fernando Buesa. W ostatnich 4 meczach w Hiszpanii padaly 2 razy bardzo wysokie wyniki, dwa razy abrdzo underowe. Bilans spotkan to 1-3 dla Maccabi, z czego ostatnie spotkanie wygrala Baskonia. Widac, ze druzyna z Izraela nie jest wygodnym rywalem dla Baskonii. Zapowiada sie ciekawe spotkanie. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2212
'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Efes vs Milano / Efes wygra @ 1,51 1xbet

Witam, lecimy dalej z Euroligą. Dużo pomysłów na dziś a to zły znak. Trzeba wybrać odpowiednie i ja idę w zwycięstwo Efesu, któremu wizja Play off mocno się oddala i musiała by na ten moment przyjść jakaś seria zwycięstw a patrząc na ich terminarz to nie jest to czymś nierealnym, aby wygrać cztery z pięciu spotkań w Europie, ale to już latanie w obłokach i gdybanie. Turcy mocno podrażnieni bo przegrali trzy spotkania z rzędu a dwa dni temu dostali ostre lanie na Litwie, gdzie dali sobie wsadzić 34pkt w pierwszej kwarcie. Myślę, że nie dopuszczają do siebie myśli, aby dziś znów przegrać tym bardziej przed własną publicznością i z zespołem, który po za własną halą w Europie jest po prostu tragiczny. Na 11 wyjazdów aż 9 porażek! Nie wykluczone, że akurat dziś się przełamią, ale ja osobiście tego nie widzę. Turcy u siebie są bardzo mocni i są we własnej hali w stanie ograć każdego co już nie raz nam udowadniali. Kurs nie jest potężny, ale do dubelka sobie dorzucę. Kibice zrobili by im małe piekło, jeśli dziś znów by polegli.

Bologna vs Partizant / Partizant + 5.5 @ 1,54 ggbet

Idę w stronę przyjezdnych. Pisałem o Bologni wiele razy tutaj. Dla mnie ekipa, która w Europie z meczu na mecz będzie wyglądać coraz gorzej i tak też się dzieje. Osobiście uważam, że nie dostaną się do bezpośrednich Play off i są ku temu coraz bliżej bo w przyszłym tygodniu mogą wypaść z ósemki. Typ z rodzaju ryzykownych bo u siebie trzeba im przyznać są bardzo groźni i niesie ich ta własna hala. Dziś przyjeżdżają Serbowie, którzy zaliczają w ostatnich tygodniach zjazd i Playoffy się oddalają a z takim trenerem takie wyniki? Współczuję chłopakom w szatni hah. Grałem przeciwko nim w stosowaniu z Monaco, ale dziś idę wręcz przeciwnie, głównie ze względu na to, iż siła rażenia przeciwnika jest znacznie mniejsza. Nie wyglądają kolorowo te ich wyjazdy, ale jak nie ma cegły z ich strony to są w stanie powalczyć. Nie dawno świetny mecz z Crevena, gdzie przegrali zaledwie dwoma oczkami robiąc fenomenalny powrót w czwartej kwarcie. W spotkaniu z Monako wcale nie zagrali źle, przespali mocno ostatnią kwartę bo gdyby nie to, to mogli spokojnie walczyć o zwycięstwo. Włosi są podrażnieni tym łomotem o Barcy i będą chcieli dziś wygrać przed własną publicznością, ale ja uważam że Serbowie przyjeżdżają tutaj z myślą, że limit porażek wyjazdowych został wyczerpany i trzeba we Włoszech dziś wygrać. Wierze w trenera Obradovica i w jego wizję na to spotkanie. Zabezpieczam się handicapem na wypadek porażki w postaci pięciu punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +973
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Virtus Bologna - Partizan
Virtus wygra
Kurs: 1.93 ✅
Fortuna


Hej dzis do Wloch przyjezdza druzyna Partizanu aby stoczyc boj o zwyciestwo. Virtus ostatnio pikuje w dol, gra ponizej oczekiwan I bezposredni awans z play off sie oddala. Dzis jest szansa aby wygrac ten mecz, i w koncu podbudowac sie mentalnie. Kursy wystawione dosc rowno, wiec eksperci od kursow sa pewni, ze bedzie to rowny mecz, a zwyciezca nie bedzie znany do ostatnich minut. Ja zaufam dzis druzynie wloskiej, czesto gram w kosza przeciwko druzynom balkanskim czy to Crvenie czy tak jak dzis Partizanowi. Kurs 1.9+ uwazam za warty gry. Virtus nie moze przegrac z tak nierowno grajaca druzyna z Belgradu jesli mysli o zawojowaniu Euroligi. Partizan wg mnie to juz nie ta sama druzyna jak lata wczesniej, gdzie byla postrachem dla wszystkich. Niepewny jest wystep Shengelii w dzisiejszym meczu w druzynie gospodarzy, a kazdy kto zna tego koszykarza wie, ze jest wartoscia dodana. Spodziewalem sie troche mniejszego kursu na druzyne wloska, stad po takim kursie gram na nich dzisiejszego wieczoru. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1964
Z 646,3K
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina : 20:30
Spotkanie: Baskonia - Lyon razem z dogrywką
Typ: over 166,5 pkt
Kurs: 1,86
Bukmacher : Fortuna
Analiza:W tym pojedynku Euroligi faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarze gospodarzy Baskonia i każdy inny wynik tego meczu niż ich pewne wysokie zwycięstwo będzie bardzo dużą niespodzianką.Drużyna ta jednak gra na razie w kratkę i bardzo dobre spotkania w ich wykonaniu przeplata nie zbyt udanymi meczami.Obecnie zajmują 9 miejsce w tabeli i cały czas walczą o awans do fazy pucharowej tych rozgrywek.W dotychczas rozegranych spotkaniach wygrali 13 meczy i 12 pojedynków przegrali.W ostatniej kolejce po bardzo dobrym pojedynku w ich wykonaniu wygrali na swoim parkiecie 92-82 z Maccabi Tel Aviv.Czołowi koszykarze tej drużyny którzy rzucają dużo punktów to Howard i Moneke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1046
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka FIBA Eurocup
Godzina : 19:30
Spotkanie: Sporting - Legia
Typ: Legia under 84,5
Kurs: 1,86 ❌
Bukmacher : Fortuna



Dzis, Legia Warszawa rozegra mecz wyjazdowy w Lizbonie w Eurocupie. W pierwszym meczu Legia dosc pewnie wygrala mecz z druzyna Portugalska. Mecz w pelni kontrolowany, od poczatku do konca. Dzis wyjazd wiec, to Sporting bedzie mial wsparcie w swoich kibicach. Jak wiemy nie gra sie latwo w takich meczach, bo wiemy dobrze ze kibice Portugalii potrafia stworzyc goraca atmosfere. Sporting lekkim faworytem w tym meczu, ale ja bym Legii Warszawa nie skreslal. Zapewne latwo nie bedzie, bo to mecz o awans do kolejnej rundy. Pierwszy mecz w Warszawie wygrala Legia roznica 9pkt. Przy wygranej Sportingu obie druzyny beda miec taka samo ilosc punktow. Kadrowo druzyna LEgii wydaje sie nieco mocniejsza, ale Sporting tez ma kosztkarzy, ktorze grac w basket potrafia. Wydaje mi sie, ze moze tu byc underowy mecz, i obie druzyny beda chcialy zaczac od dobrej obrony bo to moze byc klucz do zwyciestwa. Zapowiada sie ciekawe widowisko. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Valencia - Olympiakos
Olympiakos wygra
Kurs: 1.91 ✅
Fortuna



Hej, dzis ide w zwyciestwo Grekow na parkiecie w Hiszpanii. Mecz trudny do wytypowania, bo obie druzyny potrafia zagrac bardzo dobrze, jak I oddac mecz bez walki. Ostatni mecz w Pireusie to zwyciestwo Valencii, przy bardzo underowym meczu. Dzis czuje ze Grecy beda chcieli sie zrewanzowac I umocnic sie w tabeli, w ktorej do konca musza walczyc o awans. Hala w Valencii jest specyficzna, I gospodarze przy fantastycznym dopingu czesto zabijali mecz swoja nieustepliwa obrona. Przypomina mi to troche obrone Crvenej, ktora potrafi rzucic sie do garda. Dzis po drugiej stronie bardzo duzej jakosci, I Grecy tez potrafia dobrze bronic. Zapowiada sie bardzo ostry mecz z duza ilosci fauli. Ja mimo, ze druzyna z Pireusu gra na wyjezdzie to uwazam, ze jest w stanie wygrac ten mecz. Kursy bardzo wyrownane, co podkresla, ze nie latwo tu wskazac faworyta, ja mimo wszystko zaufam dzis druzynie Olympiakosu. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2224
Do góry Bottom