>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie puchary 2023/24 (typy, analizy, komentarze)

N 349,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Monako - Baskonia
Monako i powyżej 165,5 pkt @2,70
Superbet


Dzisiaj wiele ciekawych starć w Eurolidze, zdecydowałem się na mecz Monako, którzy podejmą we własnej hali drużynę Baskonii. Obie ekipy dzielą 3 lokaty, jednak mają taki sam bilans zwycięstw i porażek - 10-9. To tylko świadczy o tym jak ciasno jest w tabeli i jak ważne dla układu tabeli jest dzisiejszy mecz. Obie ekipy potrafią grać szybko, ofensywnie i przede wszystkim skutecznie co przekłada się na ilość zdobywanych punktów. Monako jest aktualnie po dwóch wyjazdowych porażkach z rzędu, zapewne będą chcieli się zrehabilitować przed własną publicznością i wygrać to spotkanie. Baskonia z kolei gra w kratkę i porażki przeplata zwycięstwami. Liczę, dzisiaj na dość wyrównane spotkanie z dużą ilością punktów, które ostatecznie wygrają gospodarze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2505
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Fenerbahce - Partizan
Typ: powyżej 159, 5 pkt
Kurs: 1,47
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Trochę statystyki i liczymy, że obie ekipy się w nią wpiszą i padnie sporo punktów w dzisiejszym meczu koszykówki w ramach Euroligi. Gospodarze średnio rzucają 82 punkty w meczach w europejskich pucharach i tracą około 80 punktów. Dla Partizana obie te średnie przekraczają 82 punkty. W ramach H2H ostatnio w listopadzie 23 padło 169, wcześniej w luty 191 punktów, więc możliwości są. Ostatnie mecze ligowe obu ekip to zdobycze na poziomie osiemdziesięciu kilku punktów choć oczywiście zdarzały się odstępstwa jak 109 punktów Fenerbahce jaki tylko 76 oczek. Tak samo Partizan. Ale jak dla mnie dzisiaj wpadnie minimum 160 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2298
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: ASVEL - Crevena Zvezda
Typ: ASVEL wygra
Kurs: 2.42 ✅ 100-91 ;)
Bukmacher: LVBET




Hej, dzis mecz we Francjii, ktory powinien byc formalnoscia dla gosci. Czy oby na pewno? Buki faworyzuja Crvene, kursy u wiekszosci na nich spadaja na nich. Lyon jakby lekko odzyl, ostatnie mecze pokazuja, ze potrafia grac w kosza. Wygrana z Zalgirisem, pewna u siebie to dla mnie impuls na typ, w strone gospodarzy. Dodatkowo dobry choc przegrany mecz z Realem 1pkt, zwiastuje, ze Asvel nie jest taki fatalny. Nie lubie druzyny Crveny, i ich stylu szczegolnie gdy graja u siebie, ta agresja + dzika publicznosc, irytuja mnie. Dzis mecz na wyjezdzie, sam to pogralem i dzis czuje niespodzianke. Typ troche przeciw gosciom. Ostatnio tez zwyzka formy serbów po kilku fatalnych meczach. Ograne Fene, Maccabi czy Partizan, to dla mnie za duzo. Czas dzis przegrac, ze skazywana na porazke druzyna z Francjii. Oby wkradlo sie troche newrowosci, koszykarzom Crvenej nie spodoba sie kilka deyzji sedziego i moze zaczac sie nerwowka. W nastepstwie beda rzuty niecelne. Kłotnia z arbitrami zamiast koncentracja na meczu. Kurs wysoki, powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2549
Z 619,9K
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga kobiety
Godzin: 20:00
Spotkanie: Zaragoza- ASVEL Lyon razem z dogrywką
Typ: Zaragoza
Kurs: 2,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Dzisiaj typuje pojedynek koszykówki w Eurolidze kobiet.Gospodynie tego spotkania drużyna Zaragoza na razie gra bardzo dobrze i teraz zajmuje wysokie 3 miejsce w tabeli grupy A z 17 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrały one 7 meczy i tylko 3 razy schodziły z parkietu pokonane przez swoje przeciwniczki.W ostatniej kolejce po bardzo zaciętym pojedynku przegrały wyjazdowy mecz z głównymi faworytkami do wygrania Euroligi w tym sezonie Fenerbahce 71-65.Czołowe zawodniczki tej drużyny to Atkinson i Fiebich i bardzo wiele zależy od ich dyspozycji w tym spotkaniu.Moim zdaniem to Zaragoza odniesienie minimalne zwycięstwo w tym pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1024
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, niestety nie mam teraz zbytnio czasu, jak zdążę to dopisze parę słów. Gram dziś zwycięstwa gospodarzy. Barcelona u siebie jest zdecydowanie lepszą drużyną niż na wyjeździe. Wygrali w ostatnich dniach dwa razy z Baskonią czy niepokonanym Realem i dziś jest okazja odskoczyć od Greków i reszty, świetna okazja aby złapać Włochów którzy dziś moim zdaniem przegrają swój mecz z Maccabi. Bologna zaskakuje w tym sezonie nie tylko w kopanej piłeczce ale i w koszykówce bo drugie miejsce jest czymś zdecydowanie ponad oczekiwania ekipy z Włoch. Maccabi na pewno chce wskoczyć do szóstki a dziś świetna okazja ku temu, bo przy porażce Olympiakosu a ich zwycięstwie to właśnie oni wskakują w ich miejsce. Włochów się świetnie ogląda, ale dziś uważam że przegrają swój drugi mecz z rzędu.

IMG_20240110_145751.jpg Barcelona
Maccabi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1750
N 349,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Barcelona - Olympiakos Pireus
Barcelona i under 156,5 pkt @3,20
Superbet


Dzisiejszego wieczora dojdzie do jednego z klasyków europejskiej koszykówki. Fc Barcelona podejmie we własnej hali drużynę Olympiakosu Pireus. Drużyna gospodarzy jest aktualnie na 3. pozycji w tabeli Euroligi z bilansem 13-6, przed nimi jest tylko Virtus z jedną porażką mniej oraz Real, który przegrał zaledwie dwukrotnie, ale ostatnio miedzy innymi z Barceloną. Olympiakos natomiast po początkowych kłopotach złapał wiatr w żagle i zaczął się piąć w górę tabeli, aktualnie mają serię 4 wygranych z rzędu na europejskich parkietach i zajmują 6. lokatę z bilansem 11-8. Katalończycy również mieli chwilowy kryzys, gdzie przegrali kilka spotkań z niżej notowanymi rywalami zarówno w hiszpańskie ACB jak i w Eurolidze, jednak ostatnio odnieśli 3 kolejne zwycięstwa w tym 2 ważne - z Realem i Baskonią w Eurolidze. Olympiakos to raczej underowa ekipa, średnio w ich meczach Euroligi pada około 150 pkt. Barcelona gra nieco bardziej ofensywnie, jednak w takim starciu jak dzisiaj, myśląc o wygranej będą musieli zagrać raczej bardziej defensywny mecz. Stawiam dzisiaj na wygraną gospodarzy, myślę że wykorzystają atut własnego parkietu, w Palau Blaugrana przegrali do tej pory tylko jeden euroligowy mecz. Olympiakos w delegacji ma bilans 4-4 więc bywało różnie. H2H pomiędzy oboma ekipami wskazuje raczej na wyniki poniżej 157pkt, tak było w przypadku 3 ostatnich meczów, wcześniej padło 158 pkt, a jeszcze wcześniej kolejne 3 mecze z niskim wynikiem. Ostatni naprawdę wysoki wynik padł w grudniu 2020 roku, kiedy Barcelona przegrała we własnej hali 88-96. Dzisiaj liczę na zwycięstwo gospodarzy po raczej wolnym meczu, gdzie koszykówka będzie bardzie ułożona i ukierunkowana na defensywę.
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina:21
Spotkanie: Maccabi TA - Virtus Bologna
Typ: Virtus wygra
Kurs: 2,40
Bukmacher: LVBET



Hej, no to na fali lecimy dalej. Wiem wiem, Maccabi to mocna druzyna, i druzynie Wloch nie bedzie latwo. Na wstepie sam tego meczu nie gra, bo cos z tylu mi podpowiada ze faworyt z Izraela moze ten mecz wygrac. Moze, ale nie musi, stad obawy mam, ale kurs jest tutaj determinujacy. Glownym czynnikiem, ktory zaprzata mi glowe jest bilans Virtusu, ktory z bilansem 15/5 jest wice liderem. To mnie martwi, bo czesto gram swoje typy pod mobilizacje, animusz druzyny, a tutaj moze lekko zabraknac go druzynie z Wloch. Sezon jeszcze dlugi, to ze beda w top 6 to bardzo prawdopodobne, ale lepsza pozycja wyjsciowa to zawsze atut przed play off. Tutaj mam lekko mieszane uczucia. Gdyby to byl decydujacy mecz o wszystkim, to stawialbym pieniadze na Virtus. Tutaj moze byc inaczej, bo jednak to Maccabi, zalezy bardziej, tak wg logiki. Ostatnie dwa mecze to wygrane Maccabi z Bologna, tutaj jest jakis argument, ze Bolognii moze zalezec bardziej, niz bardzo. Na to tez licze, powodzenia.
 
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 18:45
Spotkanie: Fenerbahce - Bayern
Typ: Fenerbahce handi -4,5
Kurs: 1,49
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Po wczorajszym wygranym eksperymencie z ligą austriacką wracamy na salony czyli do Euroligi. Wybieram spotkanie w Turcji, gdzie zawsze groźne we własnej hali Fenerbahce podejmie Bayern. Turcy u siebie z bilansem 9:1, Bayern na wyjeździe z bilansem 2:9. W ramach H2H Fenerbahce wygrało 4 ostatnie spotkania. Rozmiary wszystkich zwycięstw pokrywały wybrane handi. W ramach ostatnich spotkań w Eurolidze Fenerbahce ostatnio pokonało 15 pkt Partizan, 35 pkt Maccabi i przegrało, z Crveną Zvezdą. Bayern w ostatnich meczach przegrał 21 pktami z Realem, 14 punktami z Milano, 2 punktami z Virtusem.
Liczę, że w czwartek passa porażek Bawarczyków zostanie podtrzymana w rozmiarach pozwalających pokryć handicap.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1989
Z 619,9K
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzin: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Valencia razem z dogrywką
Typ: over 161,5 pkt
Kurs: 1,87
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Gospodarze tego pojedynku koszykarze Real Madryt to główni faworyci do wygrania Euroligi w tym sezonie rozgrywkowym.Na razie drużyna ta gra bardzo dobrze i zajmuje 1 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali 18 meczy i tylko 2 pojedynki przegrali.W ostatniej kolejce tych rozgrywek po bardzo zaciętym pojedynku pokonali na swoim parkiecie po dogrywce Anadolu Efes 130-126.Na pewno tacy gracze jak Musa,Hezjonia czy Campazzo poprowadzą tą drużynę do zwycięstwa w tym pojedynku.Spodziewam się tutaj bardzo otwartego meczu z wieloma rzutami z dalszej odległości za 3 punkty i zdecydowanie typuje że padnie bardzo wysoki wynik punktowy tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1156
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzin: 20:15
Spotkanie: Panathinaikos - Monako
Typ: over 154,5 pkt
Kurs: 1,41
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj próbuję kosza. Gra u siebie 4 drużyna z 8 przy czym gospodarze mają miejsce gwarantujące playoff w ćwierćfinałach a goście o te playoff mogą powalczyć. Patrząc na ostatnie 7 meczy w Eurolidze dzisiejszych gospodarzy w 4 był pokryty proponowany over punktowy natomiast u gości aż w 6 i tutaj upatruję szansy trafienia typu pomimo małego kursu. Ostatnie 5 spotkań h2h to 3 razy pokryty over 154,5 więc też to przemawia za oddaniem mojego typu. Absencji prawie żadnych po obu stronach - u gospodarzy jedynie wątpliwy występ Vidozy i Papapetrou ale sądzę, że nie będzie to przeszkodą i zobaczymy otwarte widowisko ze sporą liczbą punktów. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzin: 20:30
Spotkanie: Milano - Crvena Zvezda
Typ: Milano żenujący mecz Milanu...
Kurs: 1.76
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

21 kolejka najlepszej koszykarskiej Ligii w Europie a więc Euroliga. Zmierzą się ze sobą Włoskie Milano z Serbską Crveną. Próbuję tutaj iść w Milano, które jest ostatnio w dobrej formie. Grają u siebie. Dodatkowym argumentem jest fakt, że Włosi maja patent na Serbów, gdyż ostatnie 6 bezpośrednich spotkań padło łupem właśnie Milano. Jeszcze będzie sporo meczy w fazie grupowej jednak liczę, że włosi będą chcieli odskoczyć na 4 oczka właśnie Serbom, którzy są za ich plecami. Milano jeśli dzisiaj wygra to przyblizy się do strefy pucharowej. Crvena jest po dwóch wyjazdowych porażkach. Szczególnie porażka z Cedevitą dość wysoka nie rokuje dobrze. Liczę, że Milano podtrzyma formę oraz patent na Serbow i punkty zostaną we Włoszech.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Efes vs Bologna / Efes wygra @ 1,72 ggbet

Niestety znów z biegu w dwóch zdaniach. Gram po raz kolejny porażkę przyjezdnych a konkretnie Bologne, przeciwko której graliśmy w spotkaniu z Maccabi. Efes to już na pewno nie ta sama siła rażenia, ale u siebie są nadal groźni i wiele razy to udowadniali. Oczywiście sprawy kadrowe również przyczyniają się do ich występów. Potrafią u siebie ograć Fenerbache czy Partizanta, walczyć z Baskonią czy Realem którzy mieli tam ciężkie spotkania a dziś przyjeżdżają Włosi, którzy moim zdaniem swoje pięć minut już mieli i powoli będą tracić oczka w tabeli. Kolejny ciężki wyjazd Włochów i znów idę w ich porażkę.

Barcelona vs Zalgiris / Barcelona -5.5 @ 1,52 ggbet

W ostatniej kolejce Zalgiris wygrał w Hiszpanii z Valencia, co dla mnie nie było zaskoczeniem, ponieważ sam grałem handicap w ich stronę, lecz dziś uważam że będzie to zupełnie inne spotkanie. Wygrają kolejno wyjazdy z Valencia i Barca? Nie widzę tego kompletnie. Idę w mały handicap gospodarzy, który spokojnie jest do pokrycia. Barca od spotkania z Realem zaczęła grać swoją koszykówkę, bardzo dobrze się ich oglądało z Olympiakosem i nie po to z nimi zrobili komplet, aby teraz przegrać u siebie z Litwinami. Trzy tygodnie temu Barcelona wygrała wyjazd różnicą pięciu oczek, dziś wystarczy że zrobią prawie to samo przed własną publicznością co teoretycznie powinno być prostsze. Dla mnie wszystko przemawia dziś za Barceloną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2327
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ludwigsburg - Darussafaka
Typ: poniżej 167,5 pkt 5 punktów za dużo
Kurs: 1,47
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Koszykówka i rozgrywki Ligi Mistrzów to jak już kiedyś wspominałem młodszy brat Euroligi i dlatego uczestniczy z niższego szczebla. Ale jak to w pucharach kiedyś pojawia się faza play-off i zaczynają grać na poważnie i lepiej w defensywie niż w grupach. Dlatego wybieram typ na under punktowy przy wydaje mi się wysokiej linii 167,5 pkt. Patrząc na H2H ze stycznia tego roku , gdy rozegrali dwa mecze, to ten under musi wejść. W pierwszym meczu 145 pkt, w drugim 155 pkt. W poprzednim sezonie 140 i 160 punktów. W rozgrywkach ligowych w Niemczech i Turcji tez specjalnie nie szaleją punktowo, chyba, że Ludwigsburg spotyka się z drużynami z końca tabeli to potrafią rzucić nawet powyżej 100 pkt. Jak dla mnie dobry typ na wtorek.
 
Ostatnia edycja:
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Svendborg - Spartak Pleven
Svendborg @ 1.65
Svendborg -3.5 @ 1.95
Svendborg 1hf -1.5 @ 1.95 Mam nadzieję że ktoś skorzystał, w momencie podania typu był czas aby to zagrać, gdy Spartak Pleven oficjalnie poinformował o kadrze na ten mecz w mediach to natychmiast buki zareagowały wycofując mecz lub niszcząc linie.

Spartak w ostatnich dniach pozbył się Amerykańskiego rozgrywającego J.Fuggeta który odszedł do Macedońskiego zespołu KK Peliater, według moich informacji kadra zespołu gości ma być bardzo osłabiona, jeśli to prawda na rotacji będzie tylko 2-3 graczy, informacji nie jestem do końca pewien więc nie ma co szaleć ze stawką jeśli ktoś chce spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2644
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Svendborg - Spartak Pleven
Svendborg @ 1.65
Svendborg -3.5 @ 1.95
Svendborg 1hf -1.5 @ 1.95

Spartak w ostatnich dniach pozbył się Amerykańskiego rozgrywającego J.Fuggeta który odszedł do Macedońskiego zespołu KK Peliater, według moich informacji kadra zespołu gości ma być bardzo osłabiona, jeśli to prawda na rotacji będzie tylko 2-3 graczy, informacji nie jestem do końca pewien więc nie ma co szaleć ze stawką jeśli ktoś chce spróbować.
Nikolay Stoyanov i Ivko Ivkov doznali kontuzji po meczu z Bałkanami. Ivkov i Konstantin Toshkov podróżują z zespołem, ale Ivkov nie może biegać, a Toshkov ma temperaturę 39 stopni.
Stanimir Marinov i Julien Lewis kontynuują rehabilitację, Rodney Purvis i Bryant Thomas mają problemy z wizami, a Talibowi Zanna odmówiono wjazdu do strefy Schengen pomimo ważnej 6-miesięcznej wizy UE.
Szukaliśmy możliwości przełożenia meczu, ale stało się jasne, że jest to niemożliwe.
Mając do dyspozycji 6 zawodników, będziemy walczyć do końca, ale w tej sytuacji dobrze, że społeczeństwo jest świadome, bo nie mamy nic do ukrycia. Info okazało się trafione, wartość w kursach nadal jest ogromna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1396
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Olympiakos - Maccabi TA
Olympiakos HC -5,5
Kurs: 2.0✅



Ostatnio podalem typ na Olympiakos gdy gral z druzyna Izraelska, nie u siebie. Wtedy wygrali oni ten mecz. No Olympiakos ostatnio mocno osunal sie w tabeli Euroligi, a jest to druzyna wg mnie top 6. Wiec czas zaczac odrabiac straty bo konkurencja nie spi. Czas wejsc na zwycieska sciezke, licze tutaj na pewne zwyciestwo gospodarzy, przy fanatycznym dopingu swoich fanow. Maccabi tez ma mocna pake, ale graja w kratke. Bardzo mocna ofensywa, ktora juz nie raz lamala przeciwnika. Oby to nie nastapilo dzis. Powodzenia.



Crvena Zvezda - Baskonia
Baskonia wygra
Kurs: 2,60 ✅



Znowu typ przeciwko Crvenie, kurs wg mnie na Baskonia wyglada atrakcyjnie. Oczywiscie wg bukow faworytem jest druzyna z Serbii, czy oby napewno? Mam nadzieje, ze dzis Baskonia zagra na dobrej skutecznosci, i nie da sie stlamsic obronie gospodarzy. Hispzanie potrafia zaskakiwac w najmniej oczekiwanych momentach swoja gra. Licze ze zrobia to dzis. Ostatnie 3 spotkania przegrane na wyjezdzie z Czerwona Gwiazda, dzis licze na przelamanie. Dla mniej odwaznych pewniejsza opcja+5.5 HC na Baskonie po kursie 1,80.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1429
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Jabari Parker (Barcelona) over 12.5 @ 1.9

Barcelona bez dwóch najlepszych strzelców Laprovittola oraz Abrines wypadają z powodu kontuzji, bez tej dwójki to właśnie Parker powinien być pierwszym wyborem w ofensywie, spodziewam się także większej ilości minut dla niego, mecz powinien być wyrównany i rozstrzygnąć się w końcowej fazie więc jestem przekonany że dostanie 25-30min gry.
 
Ostatnia edycja:
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Monako - Real Madryt
Typ: Real -5.5
Kurs: 2.5
Bukmacher: Betclic

Dziś widzę tylko jedno ciekawe spotkanie dla mnie w koszykówce, z braku czasu wybrałem Real, który bardzo lubię jak gra. Pomimo, że Monako u siebie gra naprawdę dobrze, mam ogromną nadzieję, że powtorzy się sytuacja z listopada, gdzie Real bardzo dobrze (co prawda u siebie) porawdził sobie z Monako. Często grałem na Monako, jednak zawsze jakoś bliżej mi do Realu, który to wyciąga swoje spotkania w ostatnich minutach, a nawet w dogrywkach. Pomimo, że kursy spadają na korzyść Monako, o tyle ja gram przeciwko i nawet jestem gotów pokusić się o stwierdzenie, że w tym spotkaniu możemy jednostronnej gry się spodziewać na korzyść gości.
 
N 349,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Monako - Real Madryt
Real i powyżej 164,5 pkt @3,75
Superbet


Ja pójdę krok dalej i zaproponuję oprócz zwycięstwa gości z Madrytu również over punktowy. Real ostatnio zaliczył wpadkę przeciwko Murcji w lidze ACB, w tym meczu jednak rotacja była ograniczona. To powinien być dla nich kubeł zimnej wody, motywujący do zwycięstwa dzisiaj przeciwko Monako. Poza tym Real jest w dobrej formie, wygrywają mecze po dogrywkach (Valencia, Anadolu Efes), czy takie w których musieli gonić wynik (Lyon). Jedynie występ R. Fernandeza jest pod znakiem zapytania. Po stronie Monako wszyscy zdrowi i dostępni do gry, jednak ta ekipa przeżywa mały kryzys w Eurolidze i zanotowali ostatnio 3 porażki w 4 meczach. W meczach obu ekipy pada średnio około 160 pkt, jednak w h2h mamy ostatnio 4/5 zwycięstwa Realu przy wysokich wynikach punktowych - 180 pkt, 174 pkt, 189 pkt, 186pkt i 164 pkt. Liczę, że dzisiaj będzie podobnie i Real wygra ten mecz przy wysokim wyniku punktowym.
 
Do góry Bottom