>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami Europejskie ligi i puchary - Sezon 2022/2023

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Mistrzostwa Świata U-21 mężczyzn
Polska - Chorwacja - under 58,5 bramki @1,90 STS

Polska sprała Amerykanów w pieszym meczu, natomiast Chorwaci praktycznie zapewnili sobie awans po ciężkim pojedynku z Francuzami. Jeżeli chodzi o reprezentację prowadzoną przez Kamysa, to ciężko wyciągnąć wnioski po spotkaniu z USA. Natomiast oglądałem fragmenty meczu Francja-Chorwacja. Zawodnicy z Chorwacji często zwalniali grę, dłużej rozgrywali. Obydwie ekipy spotkały się w zeszłym roku, w bardzo podobnych składach. W meczu o 15 miejsce U-20 Euro w Portugalii, wtedy wygrali Polacy po rzutach karnych. Waga dzisiejszego meczu jest większa dla Polaków, którzy mają większą presję narzuconą, gdyż potem czeka ich potencjalny mecz o wszystko z Francuzami. Przewiduję, że dzisiaj niektórym młodzianom może ręka zadrżeć. Obserwujemy na tym turnieju na razie sporą ilość overów, ale w spotkaniach drużyn europejskich, dominuje jednak walka i undery (Dania vs Norwegia, Francja vs Chorwacja, Węgry vs Norwegia.)
 
Otrzymane punkty reputacji: +215
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Francja U21 - Polska U21
Francja over 28.5 bramek @ 1.80 forBet

Francji do awansu potrzebne zwycięstwo, Polsce jedynie remis, jednak o ten remis będzie piekielnie ciężko i nie zdziwię się, jeśli dzisiaj Polacy po dwóch dobrych spotkaniach nie wyjdą z grupy, którą dostaliśmy naprawdę ciężką, bo gra z Chorwacją czy Francją na każdym etapie wiekowym jest trudna. Tym bardziej szkoda tego naszego remisu z Chorwatami, gdzie była ogromna szansa na zwycięstwo, a w ostateczności ledwo co wyrwaliśmy remis. Francuzi z nożem na gardle i coś czuję, że zagrają tu odważnie. Gram na ich over, Polska straciła sporo bramek z USA, bo 22, niby mało patrząc na to, że sami rzucili 47, jednak dla porównania Francja straciła ich 17, zremisowaliśmy również wysoko z Chorwatami 30:30, dając sobie rzucić aż 17 bramek w drugiej połowie. Widać, że presja w pewnym momencie nas dopada, a Francuzi powinni wykorzystywać takie momenty. Szukałbym w tym meczu jakiegoś typu na faule, ale sam osobiście nie znalazłem.

Portugalia U21 - Brazylia U21
Over 58.5 bramek @ 1.80 forBet

Portugalia zdecydowanym faworytem, a jest o co walczyć, bo zwycięzca zabierze sobą dwa punkty. Idę tu w over, Portugalczycy rozrzucali się w dwóch pierwszych spotkaniach trafiając 35 bramek Kuwejtowi i 52 bramki Kostaryce, ich rywale aż tyle nie rzucali, ale też odpowiednio 29 i 38 bramek. Obie drużyny preferują bardziej ofensywny styl gry i dzisiaj taką piłkę powinniśmy oglądać. 3 lata temu na MŚ, choć oczywiście oglądaliśmy wtedy zupełnie inne drużyny, Portugalia też była zdecydowanym faworytem z Brazylią, a przegrali po bardzo ofensywnym spotkaniu 30:35, dzisiaj młodsi koledzy mogą zrewanżować się za tamto spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +425
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Norwegia U21 - Grenlandia U21
Norwegia U21 over 49.0 bramek @ 1.82
Norwegia U21 Handi -33.5 bramek @ 1.85
Lvbet

Norwegowie mieli ciężką grupę i zgodnie z oczekiwaniami nie wyszli z niej, przegrali bardzo wyraźnie i z Danią i z Węgrami, a na koniec zmagań w grupie ledwo wyciągnęli zwycięstwo z Argentyną. Dla nich turniej główny już się skończył, pozostały zmagania w Pucharze Prezydenta, gdzie z grupy powinni wyjść spokojnie, jednak co będzie dalej zależy od zaangażowania. Na pierwszy rzut idzie mecz z Grenlandią, gdzie według mnie obejrzymy kolejną deklasację. Grenlandia w swojej grupie mierzyła się z takimi drużynami jak Słowenia (porażka 48:23), Szwecja (porażka 50:12) i Bahrajn (porażka 63:13), to nie były zwykłe porażki, to były wręcz deklasacje, najniższy wymiar kary jaki dostali to porażka 25 bramkami, a przegrywali też 38 i aż 50. Norwegia może i bez zaangażowania podejdzie do tych ostatnich spotkań, ale z takim rywalem raczej będą chcieli wyśrubować jak najlepszy wynik, a klasy obu drużyn, czy też wyszkolenia nie ma co porównywać.

Algieria U21 - USA U21
USA U21 over 22.5 bramek @ 1.80 Lvbet

USA moim zdaniem mocno niedocenione w spotkaniu z Algierią, która może i owszem jest faworytem tego meczu, ale do tej pory nie zaprezentowali się z jakiejś dobrej strony, porażka z Tunezją na otwarcie, późniejsza wygrana z o wiele słabszą Libią, która w pierwszej połowie umiała dotrzymać kroku swoim rywalom, oraz końcowa porażka z Niemcami, tylko jeśli to są mocni rywale, to co powiedzieć ma USA, które niby przegrało wszystkie spotkania w grupie, ale mierzyli się w niej z Polską, Francją i Chorwacją, które były poza ich zasięgiem. Linia 22.5 bramek na mecz z Algierią wydaje mi się niska, USA rzucało 22 bramek Polsce, 17 Francji i 23 bramki Chorwacji, tu przeciwnik zdecydowanie słabszy, choć preferujący defensywny styl gry, to jednak uważam, że na 23 bramki USA stać.
 
Ostatnia edycja:
B 38K

bosky

Użytkownik
Nie neguję, a także muszę dodać że daleko mi do znawcy piłki ręcznej, ale akurat te mistrzostwa oglądałem od 1 meczu i muszę dodać kilka uwag zanim ktoś uwierzy i ulokuje swoją kasę...

Co do meczu Norwegia - Grenlandia - jak sam wspomniałeś kluczowe będzie zaangażowanie pierwszych. W meczu z Argentyną niebieską kartkę dostał Benjamin Berg (podstawowy gracz drużyny), mecz swoją drogą był bardzo ostry. Grenlandia miała tego pecha, że w ostatnim spotkaniu trafili na Bahrajn, który musiał im naklepac jak najwięcej goli by mieć bilans, który umożliwił im awans. Norwegowie jak obaj wspomnieliśmy po batalii z Argentyną, spokojnie mogą naklepac -34, tylko pytanie czy będzie im się chciało.

Mecz Algierii z USA dla odmiany widzę zgoła odmiennie. Wystarczy napisać, że przed mistrzostwami był turniej towarzyski, w którym USA przegrało 6 golami ze... wspomnianą słabiutką Libia. USA dotąd trafiała na rywali, którzy grali drugim garniturem byle wygrać, a i tak kończyło się to minimum -25 golami. Uważam, że ekipy z tej północno amerykańskiej części świata są faworytami do co najmniej dwóch ostatnich miejsc (Kuba gdzieś tam już pokazała ząb, więc zobaczymy co będą w stanie zrobić). Co do linii na USA - pytanie czy to będzie szybki mecz (a jest na to szansa, bo dla Algierczyków najlepszą bronią byłoby szybkie bieganie do kontr). Wtedy może 23 gole ukulaja. Ja w tym meczu postawiłem -12.5 Algierii

Atakuję także wygrane Portugalii @3.3 , kusząco wygląda over w meczu Niemiec i Francji 57.5 @1.85 ze względu na całkiem ofensywny styl obu drużyn
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +837
B 38K

bosky

Użytkownik
Przed nami kolejny dzien zmagan w MS u-21.

Kuwejt - Japonia

Japonczycy wprowadzaja jak na razie na tych mistrzostwach mnostwo artystycznego nieladu na parkiecie, co bylo chyba do przewidzenia z perspektywy meczow seniorskiej reprezentacji, ktore mialem okazje w swoim zyciu obejrzec. Ich wyniki sa z grubsza nie do zrozumienia - przegrywaja wysoko z Hiszpania, po czym trzymaja kilkubramkowa strate przez caly mecz z Wyspami Owczymi by niemilosiernie sie meczyc z Angola. Dopiero ostatni mecz z Kostaryka byl troche bardziej ogarniety i zgodny z planem. Wyniki Angoli troche namieszaly w kursach wczoraj i mozna bylo zlapac swietne 4.5 na wygrana Kuwejtu, ktory ani przez sekunde nie tracil bezpiecznej przewagi nad druzyna z Afryki. Kuwejt generalnie spisuje sie powyzej oczekiwan - z Portugalia przegrali "kontrolowanie", ale juz mecz z Brazylia byl dlugo w ich zasiegu i tylko pod koniec chyba za bardzo uwierzyli w sukces i zaczeli grac za odwaznie. Kurs na Kuwejt jutro, to 4.75 . Pozostaje mi napisac, ze jest on zrozumialy, bo Japonczycy to mistrzowie Azji w tej kategorii wiekowej, ale Kuwejt po dzisiejszym meczu totalnie nie jest bez szans. Moj plan jest taki, ze gram na Kuwejt i obserwuje mecz na live, aby w razie czego zamknac zaklad w odpowiednim momencie. Japonia moze miec trudne wejscie w mecz po spacerku dzisiaj. Over tez calkiem mozliwy - tu wiele zalezy od Kuwejtu, bo po Japonii wiadomo czego sie spodziewac.

Maroko - Arabia Saudyjska

Pojedynek dwoch druzyn, ktore zdazyly sie pokazac z bardzo dobrej strony, ale i tak przegraly wszystko co mialy przegrac i meczyly sie kiedy byly faworytami. Wygrane Arabii z Chile i Kuba jednym trafieniem i jednoczesnie remis Maroka dzisiaj z Kuba, kiedy obie druzyny mialy 99% tych spotkan pod kontrola sa dla mnie totalnie niezrozumiale (znowu musze dodac, ze jestem jaroszem jesli idzie o pilke reczna). Ja w tym meczu faworyta za bardzo nie widze, przy ustawianiu kursow przewazyla raczej ogolna renoma ekipy Arabii, ale biorac pod uwage przytoczone wyniki... 4.5 na Maroko chyba trzeba wziac. Ja z kolei ostatecznie wybralem Maroko +3.5 1.95 . Tutaj z kolei spodziewam sie undera, obie ekipy klepia pilke do upadlego, ale linia jest ustawiona bardzo nisko (50.5) .

Kostaryka - Angola

Angola i linia bramkowa -14.5... wow. Kostaryka jest oczywiscie slabiutka i dostala sie dzieki dwom wygranym w mistrzostwach Am. Pld z Urugwajem i Paragwajem, jednoczesnie w meczu o 3. miejsce przegrali z Chile 15:26 i to jest chyba odpowiedni wyznacznik ich sportowej wartosci. Angola to tez jednak nie sa zadne orly, a biorac pod uwage przytoczone przy okazji meczu wyzej wyniki no jakos trudno mi uwierzyc w gigantyczny odjazd Angoli. Moze i tak bedzie, ale jednak dodatni handi na Kostaryke wydaje sie niezla inwestycja, przynajmniej przed pierwszym gwizdkiem. (Kostaryka +14.5 1.85)

Portugalia - Wyspy Owcze 1 2.15

Faroezi jak na razie graja tutaj kapitalne mistrzostwa i sucha stopa wychodza ze spotkan z Brazylia, czy Hiszpania. Zwlaszcza wygrana z mistrzami Europy robi kapitalne wrazenie, ale czuje, ze ten slabszy mecz kiedys w koncu musi nastapic. Portugalia spisuje sie jak na razie kapitalnie i jest moim cichym faworytem do finalu. Paradoksalnie jutro (dzien po spotkaniu z mistrzami Europy) czeka ich najtrudniejszy jak na razie sprawdzian, ale to samo mozna powiedziec o Wyspiarzach. Intuicja podpowiada mi, ze Portugalia to wezmie.

Byc moze jutro ten post sie zaczerwieni, oby nie :) Powodzenia wszystkim, ktorzy skorzystaja z tych wypocin.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom