>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami Europejskie ligi i puchary - Sezon 2021/2022

Status
Zamknięty.
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Wisła Płock - Bidasoa Irun

Coś mi się wydaje, że bukmacherzy nie doceniają wicemistrza Hiszpanii. Co prawda Płocczanie wygrali pierwszy mecz jedną bramką na wyjeździe, ale wtedy hiszpańska drużyna była prosto po kwarantannie covidowej, praktycznie bez treningów.
Teraz już wpadli w tempo meczowe, co widać po ich ostatnich wynikach.
Nie wiem skąd się wzięły te kursy, może bukmacherzy sugerują się świętą wojną, gdzie zespół z Płocka przegrał minimalnie jedną bramką. Jeśli tak, to sądzę, że to jest błąd, bo to jednak są inne mecze. Ja spróbuję skorzystać z tych kursów i być może być jutro bogatszym o parę złotych odpowiednio stawkując. Kursy pochodzą z Betfan.
Bidasoa - 6,2
remis - 13
Bidasoa + 2,5 - 2,68
Bidasoa + 4,5 - 1,86
 
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Rosja 17:00
Skiff - CSKA over 54.5 bramek @1.82 fortuna

Moskwa nie moze narzekać na brak punktów w lidze, wygrywaja mecz za meczem, ale wciaz zajmuja drugie miejsce w lidze. Maja jednak 3 mecze zaległe do pierwszego Medvedi, wiec kazdy mecz na wage złota. Ogolnie CSKA praktycznie w kazdym spotkaniu ligowym stara sie podkrecac tempo i rzucac jak najwiecej. Z kolej Skif Krasnodar w ostatnich miesiacach gra bardzo skutecznie w ataku. Mysle, ze tutaj zarowno jedna i druga ekipa nie bedzie kalkulowała.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Bundesliga

SC Magdeburg - Goppingen
SC Magedburg Handi -4.5 bramki @ 1.92 STS

W Bundeslidze dosyć sensacyjnie na ten moment nie prowadzi ani Kiel, ani Flensburg tylko SC Magdeburg, gdzie mamy przyjemność oglądać Piotrka Chrapkowskiego. Mało tego, te przewagi w tej chwili wcale nie są takie małe, ponieważ nad Kiel dzisiejsi gospodarze mają przewagę 4 pkt i jeden rozegrany mecz mniej, oraz 6 pkt przewagi nad Flensburgiem. Dzisiaj jest szansa na powiększenie przewagi nad Kiel do 6 pkt i przynajmniej zachowanie 6 pkt przewagi nad Flensburgiem. Rywalami Magdeburga jest Goppingen, ekipa z czołówki ligi, ale nie z tej ścisłej, poza tym w tym sezonie grają bardzo w kratkę, w ostatnim czasie potrafili przegrywać na wyjazdach z Bergischer -6 pkt, czy z Lemgo -8 pkt, a więc ekipami z odpowiednio z 12 i 9 miejsca. Magdeburg u siebie za zwyczaj nie ma problemu z Goppingen i teraz też powinno być podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1110
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Starligue - Francja

Chartres - Saran
Chartres Handi -3.5 bramek @ 1.92 STS
Chartres i over 56.5 bramek @ 2.65 Fortuna

Chartres to drużyna, która już trzeci sezon z rzędu występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej we Francji i do tej pory nie były to może jakoś bardzo nadzwyczajne występy, ale w debiutanckim sezonie zajęli 10 miejsce, w poprzednim 11 miejsce, a i aktualnie znajdują się na 10 pozycji, także nie jest to ekipa, która walczy o najwyższe cele, ale nie ma żadnych problemów z utrzymywaniem się w lidze na kolejne rozgrywki. Dzisiaj podejmować u siebie będą Saran, beniaminka, którego awans trochę przerósł, w tej chwili zajmują miejsce w strefie spadkowej z bilansem 3-13, po jednej wygranie z Istres i Nancy, a więc rywalami do walki o utrzymanie, oraz sensacyjna wygrana z St. Raphael. Obie ekipy spotkały się już w tym sezonie na hali Saran, Chartres bez większych problemów ograli rywali 26:32, u siebie tym bardziej nie powinni mieć problemów z wygraną u siebie, dodatkowo dorzucam over, bo Chartres u siebie potrafi narzucać sporo bramek nawet lepszym ekipom, pytanie jedynie jak poradzi sobie w ofensywie Saran.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga ASOBAL - Hiszpania
Barcelona - CD Bidasoa Irun
Over 61.5 bramek @ 1.90 Fortuna

Kusiłoby pograć tu handi na Barcelonę, jednak myślę, że over będzie lepszą opcją. Barcelona to czołówka światowa z jedną z najlepszych ofensyw, przychodzi im teraz spotkanie z CD Bidasoa Irun, a więc drugą ekipą w tabeli, ale też z drużyną ze swoimi problemami. Mimo drugiego miejsca sytuacja w czołówce jest ciasna, oprócz Barcelony, która już odjechała, to między 2 a 5 miejscem mamy jedynie 3 pkt różnicy. CD Bidasoa przeciętnie też radzi sobie w Lidze Europejskiej, gdzie już dwa razy musieli uznać wyższość chociażby Wisły Płock. Gram tu over z powodu ofensywy Barcelony, faktu, że w obronie radzą sobie ostatnio gorzej, oraz dlatego, że grali w LM raptem dwa dni temu, dlatego goście mogą to wykorzystać.
 
Ostatnia edycja:
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Lemgo - Nantes 37-37
Nantes -1.0 @1.85 LVBET

Po weekendzie wracamy do zmagań w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Na tapetę wziąłem spotkanie dwóch bardzo mocnych ekip z dwóch najlepszych lig świata wg mnie - niemieckiego Lemgo oraz francuskiego Nantes. Zapowiada się niesamowicie ciekawe spotkanie na bardzo wysokim poziomie, jak na pojedynki niemiecko-francuskie, w którym tym razem idę w stronę ekipę gości. Powodów jest kilka, a zacznę tutaj od tego, że drużyna Alberto Entrerriosa rozgrywa kolejny udany sezon, w którym przegrali zaledwie cztery razy, w tym trzy na początku sezonu, w który zdecydowanie źle weszli… Jednym z tych meczów był pojedynek we własnej hali z drużyną dzisiejszych gospodarzy, a chęć rewanżu francuzów jest wielka i tu trafiamy na powód nr 2. Idąc dalej, co nie trudno zauważyć jest forma zespołu gospodarzy: 1-1-3, w tym porażka ze średniakiem Bundesligowym zespołem Bergscher dwa dni temu. Te dwa dni również mogą powodować zmęczenie, natomiast Nantes miała cztery dni przerwy, a uwierzcie mi to robi różnice, w momencie kiedy mecze w Bundeslidze są przeplatane Liga Europejska! Każdy ten powód jest ważny, ale najważniejszy jest jednak doświadczenie zawodników i samego zespołu na arenie międzynarodowej. W tym sezonie podopieczni Entrerriosa wyciągali wyniki choćby na remis z ciężkich meczów przeciwko GOG czy Benfice. Dodatkowo to właśnie zespół Nantes wyeliminował Vive Kielce w zeszłym sezonie Ligi Mistrzów i dotarł aż do Final Four.
Kurs na to spotkanie mocno już spadł, choćby rano ten handi był po 1.98…
 
Ostatnia edycja:
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Presov - Wisła Płock

Wisła Płock handicap -7,5 @2,60 betclic

Kursy mocno spadły od rana. Wisła Płock jest tutaj zdecydowanym faworytem. Słowacy to zespół dwie klasy gorszy od Polaków. Tatran zajmuje ostatnie miejsce w grupie. Aż cztery mecze przegrał różnicą dwucyfrową. Wisła natomiast jest liderem grupy. Powinna ten mecz wygrać wysoko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +220
A 397

adam1890

Użytkownik
Lemgo - Nantes 37-37
Nantes -1.0 @1.85 LVBET

Po weekendzie wracamy do zmagań w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Na tapetę wziąłem spotkanie dwóch bardzo mocnych ekip z dwóch najlepszych lig świata wg mnie - niemieckiego Lemgo oraz francuskiego Nantes. Zapowiada się niesamowicie ciekawe spotkanie na bardzo wysokim poziomie, jak na pojedynki niemiecko-francuskie, w którym tym razem idę w stronę ekipę gości. Powodów jest kilka, a zacznę tutaj od tego, że drużyna Alberto Entrerriosa rozgrywa kolejny udany sezon, w którym przegrali zaledwie cztery razy, w tym trzy na początku sezonu, w który zdecydowanie źle weszli… Jednym z tych meczów był pojedynek we własnej hali z drużyną dzisiejszych gospodarzy, a chęć rewanżu francuzów jest wielka i tu trafiamy na powód nr 2. Idąc dalej, co nie trudno zauważyć jest forma zespołu gospodarzy: 1-1-3, w tym porażka ze średniakiem Bundesligowym zespołem Bergscher dwa dni temu. Te dwa dni również mogą powodować zmęczenie, natomiast Nantes miała cztery dni przerwy, a uwierzcie mi to robi różnice, w momencie kiedy mecze w Bundeslidze są przeplatane Liga Europejska! Każdy ten powód jest ważny, ale najważniejszy jest jednak doświadczenie zawodników i samego zespołu na arenie międzynarodowej. W tym sezonie podopieczni Entrerriosa wyciągali wyniki choćby na remis z ciężkich meczów przeciwko GOG czy Benfice. Dodatkowo to właśnie zespół Nantes wyeliminował Vive Kielce w zeszłym sezonie Ligi Mistrzów i dotarł aż do Final Four.
Kurs na to spotkanie mocno już spadł, choćby rano ten handi był po 1.98…

To co Nantes w tym meczu robiło to kryminal idzie się wkur... miec +4 pod koniec meczu.
 
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
To co Nantes w tym meczu robiło to kryminal idzie się wkur... miec +4 pod koniec meczu.
To jest Handball… ale dlatego zagrałem ten mecz, wiedząc ze będzie wyrównany, ale myślałem, ze zadecyduje doświadczenie… ale najwidoczniej zeszły rok to był jednostrzałowy fart zespołu Nantes… nie potrafią dowieźć wyniku, grając szybko prowadząc 4!
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dania

Skjern - Holstebro
Holstebro over 27.5 bramek @ 1.85 Fortuna

Faworytem powyższego meczu Skjern, jednak ja bym się tak ku nim nie skłaniał, co prawda są wysoko w tabeli z dobrym bilansem 13-1-7, a Holstebro notuje bilans tylko 8-0-12, to jednak mają patent na swoich rywali. Nie można też zapominać, że w poprzednim sezonie Holstebro sezon regularny zakończyli na 3 miejscu, a cały sezon po rundzie zwycięzców zakończyli na 4 miejscu. Nie gram jednak handi w ich stronę, a ich over. Linia niska, bo 27.5 bramek, a ostatnie 5 wyjazdów do Skjern, gracze Holstebro kończyli z 33, 31, 36, 21 i 37 bramkami, w tym sezonie na wyjazdach notują średnio 28.8 bramek, a Skjern aż tak mocne w defensywie nie jest.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1080
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
EHF Liga Europejska

Riihimaen Cocks - Lemgo
Riihimaen Cocks Handi +8.5 bramek @ 1.97
Riihimaen Cocks Handi +6.5 bramek @ 2.60
STS

Jutro powinniśmy mieć jedno spotkanie w LM, jednak, że miał grać Motor, zostało ono przełożone. Została nam Liga Europejska, a ja dla siebie wybrałem mecz pomiędzy Riihimaen Cocks z Lemgo, gdzie idę w handi w stronę gospodarzy. Drużyna z Finlandii bardzo słabo radzi sobie w tych rozgrywkach, ponieważ przegrali wszystkie osiem rozegranych meczy, nie raz dostając naprawdę spore lanie, w innej dyspozycji jest Lemgo, które już ma zapewniony awans dalej, ale jak na razie walczy o lepsze rozstawienie, tylko czy ta walka dla nich ma taki duży sens? Na pierwsze miejsce szans nie mają, tak samo jak na drugie, pozostaje jedynie walka o trzecie miejsce z Nantes, do których tracą tylko 2 pkt i mają lepszy bilans meczy bezpośrednich, jednak czy 3 czy 4 miejsce, dadzą w następnej rundzie im za rywala albo Fusche Berlin, albo Wisłę Płock, bo obie te drużyny walczą o wygranie grupy, a także jest raczej mała szansa, że któraś z nich straci nawet drugie miejsce. Także motywacja w Lemgo może być nie za duża, tym bardziej, że dwa dni po tym spotkaniu grają spotkanie ligowe z Hannoverem. Lemgo faworytem, ale według mnie warto przyaatakować handi na Riihimaen Cocks, u siebie przegrywali 12 bramkami z Nantes, 5 bramkami z Benficą, 6 bramkami z Chekhovskiemy Medvedi i 11 bramkami z GOG, zaś najwyższe zwycięstwo Lemgo w tych rozgrywkach to spotkanie właśnie z jutrzejszymi gospodarzami i wygrana u siebie 9 bramkami, pozostałe spotkania to wygrane 3 bramkami, oraz 1 i 2 bramkami na wyjeździe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1433
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Bidasoa Irun - Fuchse Berlin 16-20
Fuchse Berlin -1.5 (1. Połowa handicap)
@1.91 ETOTO

Edit. Tak jak sądziłem, pierwsza połowa +4 dla Lisów, na koniec meczu +3 tylko :)


Przedostatnia kolejka fazy grupowej LE piłkarzy ręcznych. Na celownik oczywiście wziąłem grupę, w której występuje Polska ekipa Wisław Płock, jednak nie mecz w Płocku, bo 2 punkty są pewne, a ciężko określić jak podejdą do spotkania podopieczni trenera Sabate. Dlatego moja myśl poszła na pojedynek hiszpańsko-niemiecki, gdzie drużyna z Berlina musi to spotkanie wygrać, aby w ostatniej kolejce będzie walczyć z Wisłą na własnym parkiecie o zwycięstwo grupy. Natomiast drużyna gospodarzy gra już praktycznie o nic... Aktualnie zajmują 4 miejsce, praktycznie nie mają szans wyprzedzić zespołu z Tuluzy, ani nie mogą spaść na 5 miejsce! Jednym słowem dwa ostatnie mecze grają o nic, mogą myśleć o kolejnych meczach w lidze oraz czekać na rozstrzygnięcia w grupie B i kolejnego rywala już w fazie pucharowej.
Swoją uwagę skupiam mocno na ekipie z Berlina, która ma naprawdę mocny skład i radzi sobie całkiem dobrze w tym sezonie. Grałem przeciwko nim w meczu z Tuluzą, ale sytuacja w tym spotkaniu wyglądała kiepsko ze względu na osłabienia kadrowe, które już są za ekipą Lisów. Tym bardziej, jestem tutaj za ekipą z Berlina, która nie ma meczu w weekend w Bundeslidze w najbliższy weekend i dopiero będą mieli kolejny mecz z Płockiem w przyszłym tygodniu.
W pierwszym spotkaniu obu ekip, które odbyło się w zeszłym tygodniu górą byli zawodnicy z Berlina, który wysoko zwyciężyli 35-23. Dodatkowo Lisy lubią ustawiać mecz w pierwszej połowie i często nawet przegrywają drugą, ale różnica jest na tyle bezpieczna, że mogą sobie na to pozwolić, czasem przed to przegrywając mecz, jednak tutaj nie mogą sobie na to pozwolić. 90% spotkań ekipa z Berlina wygrywała w tym sezonie przynajmniej 2 bramkami do przerwy, bardzo często również +5 i więcej.
Handicap na pierwszą połowę jest naprawdę niski, nie zdziwiłby mnie tutaj -3.5 czy nawet -4.5, dlatego uważam go za warty gry i przy tym kursie naprawdę dobrze to wygląda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2192
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dania

Lemvig - GOG
GOG over 31.5 bramek @ 1.75 STS

GOG trochę potknął się w dwóch ostatnich meczach w lidze, przegrywając z 8 w tabeli Ribe-Esbjerg, a następnie remisując już z silniejszą drużyną 3 w tabeli Skanderborg Aarhus, gdzie to była dopiero pierwsza strata punktów przez nich w meczu ligowym u siebie. Mieli ostatnio jednak napięty terminarz, od 22 lutego zagrali aż 4 spotkania, 2 w EHF Cup, a dwa właśnie wspomniane w lidze. Uważam, że GOG będzie chciało odbić się trochę od tych ostatnich wyników i urządzić sobie małe strzelanie, a przecież to ekipa z ogromnym potencjałem, w pierwszym meczu ligowym z Lemvig rzucili im u siebie 41 bramek, patrząc na wyjazdy do Lemvig nie zawsze było tak kolorowo, jednak to 9 drużyna w tabeli, która złapała ostatnio zadyszkę (bilans w ostatnich 5 spotkaniach, 1-1-3) i z GOG może być im bardzo ciężko, mimo, że grają u siebie.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
EHF Liga Europejska

Ostatnio słabo wiedzie się w piłce ręcznej, dlatego wstrzymam się na razie z analizami, ale jako, że jutro mamy ostatnią kolejkę w Lidze Europejskiej, ode mnie kilka spotkań, którym warto się przyjrzeć.

Sporting - Nimes
Sporting @ 1.62 STS

Aix - La Rioja
La Rioja @ 2.30 STS

Savehof - Gorenje
Gorenje @ 2.65 STS

Lemgo - GOG
Lemgo @ 2.60 STS

W każdym z tych przypadków mamy spotkanie drużyn, które jeszcze o coś walczą, z ekipami, które nie grają już o nic. W pierwszym przypadku Nimes ma już zapewnione pierwsze miejsce w grupie i Eurofarm Pelister nie ma już szans na wyprzedzenie ich, nawet jeśli zrównają się punktami, zaś Sporting dzięki zwycięstwu może awansować na drugie miejsce, ale w razie porażki mogą spaść nawet na 5 miejsce, co będzie równało się z odpadnięciem z rozgrywek. W drugim przypadku outsider grupy Aix, którzy nie wygrali do tej pory żadnego spotkania, mierzyć będą się z hiszpańską La Rioją, która aktualnie zajmuje 4 miejsce w tabeli, ale muszą bronić się przed atakiem Gorenje, które ma tyle samo punktów, La Rioja wygrało pierwsze spotkanie u siebie 33:26. Trzeci przypadek to również mecz z grupy C, gdzie wspomniane już Gorenje zagra na wyjeździe z Savehof. Gorencje musi liczyć na porażkę La Rioji i sami muszą wygrać na wyjeździe z Savehof, którzy jednak nie mają już szans na 1 miejsce w grupie, bo Magdeburg zdominował tę grupę, ani nie spadną ze swojego drugiego miejsca, bo trzecie Nexe nawet jak zrówna się z nimi punktami, to mają gorszy bilans spotkań bezpośrednich. Ostatni mecz to pojedynek Lemgo i GOG, goście pewni pierwszego miejsca, a Lemgo pisałem o nich ostatnio, że raczej nie będą się zabijać, aby koniecznie wywalczyć trzecie miejsce w grupie, ale grają u siebie, z przeciwnikiem u którego może być różnie z motywacją, u którego też w lidze ostatnio nie idzie zbyt nadzwyczajnie, jednak tu byłbym ostrożny, bo Lemgo może awansować pozycje wyżej, ale swojego miejsca nie stracą, więc też może być u nich różnie z chęciami.

To takie kilka spotkań nad którymi moim zdaniem warto się pochylić, w szczególności nad trzema pierwszymi.

EDIT: Z ewentualną grą na La Rioję, warto zaczekać do końcowego wyniku Savehof - Gorenje, którzy rozgrywają swoje spotkanie wcześniej, a w przypadku jednak wygranej Savehof, La Rioja też wyjdzie na boisko z zapewnionym czwartym miejscem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2473
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
bazak bazak Awans będą już mieć, jeśli o to chodzi, jednak będą walczyć z Kadetten (którzy mają łatwy mecz u siebie) o miejsce nr 3 w grupie, a raczej i Sporting i Kadetten będą chcieli je zająć, ponieważ 4 miejsce daje mecz w następnej rundzie z Magdeburgiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom