>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Euroliga kobiet w sezonie 2010/2011

Status
Zamknięty.
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
To co zrobiło Fenerbahce woła o pomstę do nieba. Prowadziły 47-31 do przerwy.
Nie wiem, jak to jest możliwe i nawet mi się nie chce zastanawiać, bo i tak te posty zaraz znikną, ale widać, że damska koszykówka jak cały damski sport to jest hazard, a nie bukmacherka.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gdyby to odemnie zalezalo to na pewno tematy z basketem kobiet nie znajdowaly by sie w dziale koszykowka. Over u Wisly juz pewny, Fener robi sobie jaja a jak przypomne sobie co sie działo przed ta runda no to naprawde mamy zaabawny i minusowy obraz sytuacji. 51:36 to polowy to szokujacy rezultat, widac obrony Wisly niesamowita.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Mimo, że jeszcze grają to i tak zawiodłem się na Wiśle, po której spodziewałem się więcej. Odpoczynek dobrze zrobił Powell, więc może reszta dziewczyn jest przemęczona?
Co za wyniki ;/ Ros do przerwy kontrola 34-20, by po przerwie prawie przegrywać. 63-48 na 2 minuty przed końcem i... 65-58... Wisła nie wiem kiedy straciła aż tyle punktów..
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Dzisiaj spotkania nr 2, ale buki tak jak ja nie wiedzą co z tym fantem zrobić. Szanse w spotkaniach Wisła-Halcon i Bourges-Ros oceniają prawie 50%-50%. Questionable jest status Angel McCoughtry, a kursy na Fener minimalnie idą w dół (choć nie wiem czy się podniosą po takiej porażce), a na UMMC trochę za nisko ~1.25
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


Bardzo zaskakujace to 2-0 dla Spartaka. Pamietam jak ocenialam zespol z Rosji przed poprzednimi meczami. Pomyslalam, ze jest ok i wygraja. Oczywiscie glupio przegraly. Teraz myslalam, ze nie dadza rady Fener i oczywiscie wygrywaja. Nie wiem co sie stalo z ekipa z Turcji. 46-31 do polowy? Coś takiego i nagle przestają grac w kosza. W drugim meczu miazga bo to nie jest wtopa 2-3 rzutami tylko 74-56. Zawiodla tez Wisła. Liczyłam na trzy mecze i przede wszystkim walke w pierwszym spotkaniu w Hiszpanii. Kompromitacja Wisly do połowy i było już jasne, że nie mają szans. Taranto, które powinno odpasc juz z Praha tez zabawnie zagralo z UMMC. 32-74 robi wrazenie i pokazuje jaka jest przepasc na tym edtapie rozgrywek w Eurolidze Kobiet.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP



Faworyci to oczywiście Salamanca oraz UMMC. Ekaterinburg gra u siebie, jest zdecydowanie silniejszą drużyną niż Spartak tak więc kurs nie dziwi ale wydaje się odrobine zaniżony. Spartak nie przypadkowo wyeliminował Fenerbahce chociaż to był dość dziwne mecze. Radze nie lekceważyć Spartaka i jeśli spadnie mocno kurs to może być ciekawe handi ale póki co to lepszym rozwiazaniem jest UMMC. Mecz Hiszpanski raczej no bet. Mocniejsza jest Salamanca ale dla mnie to drużyna własnego parkietu. Rywalki z mocno zmienionym i słabszym składem w porównaniu do poprzedniego sezonu. Na FF buki wystawiają ciekawe linie na punkty i zbiórki i jutro to będzie trzeba solidnie przeanalizować.


 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Spartak - UMMC 1.361
Pinnacle
6.5/10
Jeki są mocne, mocniejsze od Spartaka, nawet bez Bibki, więc powinny pocisnąć tutaj spokojnie. Nie ma DeeTee już w tym roku, więc nie będzie finału wg mnie. A to, że wyeliminowały zlepek indywidualności czyli Fener ma mniejsze znaczenie dla mnie.

A co do 2 spotkania to Avenida jest mocniejsza wg mnie i powinna to wygrać. Lepiej im idzie w Euro, w lidze zdaje się też, poza tym wyżej sobie cenię tą ekipę. Ros bez Ismaela to już nie to. Więc daję:
Ros - Avenida 1.565
Pinnacle
5/10
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik


Zwyciezca Euroligi-UMMC Jekaterynburg 15:00
⛔
Kurs:1.65
Stawka:5/10
Buk:Bwin

Final4 odbywa sie w Jekaterynburgu wiec na starcie spory hc w postaci wlasnego parkietu dla gospodyn.Spartak bez Jackson juz nie taki mocny jak zawsze.Teraz glownie wszystko sie kreci w druzynie Spartaka wokol Prince i Bird.Jesli chodzi o pozostale dwie druzyny to na dzien dzisiejszy grozniejsza sie wydaje Salamanca.Ros Cesares troche obnizylo loty o czym swiadcza sromotne porazki na wlasnym parkiecie w lidze hiszpanskiej z Salamanca wlasnie oraz Rivas.Wg mnie kluczem bedzie dla UMMC spotkanie polfinalowe ze Spartakiem.Jesli uporaja sie z tym rywale to w finale juz powinno byc o wiele latwiej.A w tym roku patent na Spartaka maja co pokazaly w lidze:
Dec. 19: Spartak V MR 53-82 UMMC (9-26, 16-17, 18-24, 10-15)
Spartak gral bez Bird
Mar. 20: UMMC 73-69 Spartak V MR (23-22, 19-6, 19-27, 12-14)
GL
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Półfinał 2007-2008: UMMC - Spartak 68:78
Półfinał 2008-2009: Spartak - UMMC 83:74
Półfinał 2009-2010: UMMC - Spartak 79:87
Półfinał 2010-2011: Spartak - UMMC 54:43
Na miejscu kibica UMMC bym się załamał.
Czy w Eurolidze kobiet jest jakiś przepis o niemożliwości grania finału przez zespoły z tego samego kraju?
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Na jakiej niby postawie?
Cztery sezony z rzędu jest półfinał UMMC-Spartak. Poza tym w sezonie 2007-2008 były cztery rosyjskie kluby w 1/4 finału i właśnie trafiły na siebie: CSKA-UMMC i Spartak-Dynamo.
No i jeszcze teraz w drugim półfinale dwie hiszpańskie drużyny zagrają. Czyli w pierwszym rosyjskie, w drugim hiszpańskie.
Z tego wnioskuję, ze musi być jakiś przepis, bo nie wierzę, żeby losowanie było zawsze takie.
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Cztery sezony z rzędu jest półfinał UMMC-Spartak. Poza tym w sezonie 2007-2008 były cztery rosyjskie kluby w 1/4 finału i właśnie trafiły na siebie: CSKA-UMMC i Spartak-Dynamo.
No i jeszcze teraz w drugim półfinale dwie hiszpańskie drużyny zagrają. Czyli w pierwszym rosyjskie, w drugim hiszpańskie.
Z tego wnioskuję, ze musi być jakiś przepis, bo nie wierzę, żeby losowanie było zawsze takie.
Ahh, na początku nie zrozumiałem do końca o co Ci chodzi, ale tak. Jeżeli do FF awansują dwa zespoły z tego samego kraju to w półfinale grają między sobą &quot;z urzędu&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
No to Spartak w finale.Zadecydował race z 22-31 na 37-32 i potem spokojnie to trzymały.UMMC zawiodło i to bardzo mocno,ale pisanie tutaj typu &quot;pseudo znawców tu nie brak&quot; jest żenadą.Spartak udowodnił,że pokonanie Fener nie było przypadkiem i stać je na wygraną w finale (nie ważne czy to Halcon czy Ros Casares).
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Niektórych widze mocno ponosi. Czy winą Ola jest to, że UMMC trafia 20 rzutów z 57 a 0 na 13 trójek? No nie żartujmy, większość uwaliła zdarza się i tyle jak ktoś ma płakać i wyzywać tu innych to chyba czas zerwać z bukami. Spartak pokazał klasę i będzie faworytem w finale a coś czuje, że kurs może być wysoki. Z drugiej strony wraca stary temat ewentualnego układu liga - euroliga między UMMC a Spartakiem ale ja nie zabardzo w to wierze, chociaż kto wie bo wyniki są dość dziwne między tymi zespołami. Jeśli wygra Halcon mamy super finał i raczej nobetowy, jeśli wygra Ros Casares to dam Spartak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom