>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Euroliga - Grupa F - TOP-16

Status
Zamknięty.
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Drużyny:
Panathinaikos
Efes Pilsen
Barcelona
Prokom Sopot



Najbliższe spotkania:
2007-02-15 19:00 Panathinaikos - Efes Pilsen
2007-02-15 20:45 Barcelona - Prokom Sopot
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Panathinaikos - Efes
Koszykarzy z Grecji czeka jutro bardzo ciężka przeprawa. Ostatnie 3 spotkania które zagrali w pierwszej fazie grupowej Euroligi, przegrali. Nie były to spotkania o stawke dla Panathinaikosu, bo mieli zapewniony awans, ale sam fakt... Najbardziej boli chyba porażka u siebie z Partizanem gdyż przegrana była znaczna - 13 punktowa. Z Efesem Panathinaikos grał w poprzednim sezonie także w Eurolidze i doznał porażki na własnym parkiecie 73:76. Koszykarze z Turcji ostatnio (3 spotkania) nie schodzili z boisk przeciwników pokonani, mówie tu oczywiście o Eurolidze. Jednak to dopiero pierwsze spotkania grupowe i porażka Efesu nie będzie na pewno jakąś tragedią dla turków. Stawiam na zwycięstwo Panathinaikosu. A pewność typu oceniam na 90%.
 
M 0

matrix

Użytkownik
???? Panathinaikos Ateny - Efes Pilsen handicap -9.5/+9,5 1 1.90 ✅ ✅ Expekt ????


Panathinaikos zakończył pierwszą runde Euroligi z bilansem 11 wygranych i 3 porażek, jednak kiedy już zawodnicy z Aten mieli zapewniony awans do kolejnej rundy to poprostu odpuszczali spotkania i myśle że gdyby grali w podstawowym składzie ostatnie spotkania to mogliby zakończyć faze grupową nawet bez porażki!!. Trener Panathinaikosu Obradović ma bardzo mocny, szeroki i wyrównany skład. Na dodatek do tak mocnej ekipy doszlo jeszcze 2 świetnych zawodników. Vujanic oraz Javtokas bo to o nich mowa grają znakomicie w tym sezonie a dojście do tak znakomitej ekipy jaką jest Panathinaikos mówi nam o tym że Panathinaikos to druzyna składająca się z kilkunastych świetnych zawodników. W drużynie z Aten świetnie gra Diamantidis oraz Batista a ostatnio do tego grona dołączyli Siskauskas i Becirović. Zawodnicy gospodarzy liczą na awans do Final4, który będzie rozgrywany w Atenach. Gdyby zawodnicy Panathinaikosu nie awansowali byłaby to mega sensacja. Jednak goście z Turcji napewno nie sprzedadzą swojej skóry łatwo, mimo ze ich forma w tym sezonie jest nieustabilizowana o czym może świadczyć porażka u siebie z słabym Le Mans by potem wygrac w meczu wyjazdowym z Olympiakosem różnicą 19 pkt. W drużynie Efesu przebudził się amerykanin Jenkins a razem z dwoma innymi amerykanami Nicholasem i Haislipem tworzą naprawdę mocną i zgraną ekipe. W drużynie gości nie równo spisują się zawodnicy podkoszowi, którzy mieszają bardzo dobre występy z kiepskimi. Awans gości do Final4 byłoby zaskoczeniem, ale napewno bardzo miłym dla nich. Jednak myśląc obiektywnie to gospodarze są zdecydowanym faworytem tego spotkania i inny wynik niż ich zwycięstwo ateńczyków będzie megahitem ja jednak postawiłbym na nich handicap -9,5. Mają naprawde mocną ekipe a posiadanie w swoim składzie takiego lidera jak Diamantidis to można się pokusić o wygraną różnicą kilkunastu punktów.



???? FC Wintherthur Barcelona - Prokom Trefl Sopot handicap -15,5 1 1,90 ✅ ✅ Expekt ????



Gospodarze zrobili dobre wrażenie w pierwszej fazie Euroligi wygrywając 9 spotkań i tylko 5 razy przegrywając. Mimo iż skład zawodników z Katalonii nie jest znakomity to jednak powinni spokojnie sobie poradzić z drużyną z Sopotu. Mając w składzie takiego zawodnika jak Navarro, to każda drużyna mogłaby powalczyć z najlepszymi. Mimo tak znakomitego Navarro Barcelończycy nie mają żadnych innych bardzo dobrych zawodników. Wiele gwiazd odeszło rok i 2 lata temu przez co Barcelona została mocno osłabiona i nawet DKV Joventut potrafiło ich pokonać podczas spotkania ligowego ligi ACB. W zeszłym roku obie drużyny zmierzyły się ze sobą i gospodarze z Barcelony nie dali najmniejszych szans Prokomowi gromiąc ich 99-80. Dzisiejsze spotkanie nie zapowiada się optymistycznie dla Sopocian. Dziś praktycznie nie mają szans na wygranie a po meczu z Barceloną czeka ich kolejne spotkanie wyjazdowe z Efesem, który zawsze lubił grać z Prokomem. Jednak wracając do tego spotkania Sopocianie awansowali jako drużyna z jednym z najgorszych bilansów z drużyn, które grają w Top16. Moim zdaniem zawodnicy z Prokomu posiadają dobrych zawodników ale na poziomie Dominet Basket Ligi. Jeżeli chcą podbić Europę muszą znaleźć kilku lepszych zawodników bo nie wydaję mi się aby Nazarro i spółka dała najmniejsze szanse na wygranie tego spotkania.
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Wyniki:
2007-02-15 20:45 Barcelona - Prokom Sopot 92-73
2007-02-15 19:00 Panathinaikos - Efes Pilsen 84-57


no tu Moderatorzy się postarali :jezora:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Stauciak mam jedna prosbe, podawaj kurs oraz widoczniej ten typ, bo naprawde analizy bardzo dobre i troche kasy czerpie z tego $$
Pozdro ;-)
 
M 0

medalik86

Użytkownik
Jak się zapatrujecie na mecz Panathi-Barcelona?
Obie ekipy wygrały swoje pierwsze mecze u siebie, Barca w lidze pokonałą wysoko Alicante co jednak nikogo nie dziwi, Panathi natomiast przegrał we własnej hali mecz na szczycie z Olympiakosem. Ale gdy przeglądałem skłądy, raczej nie grali oni najmocniejszym zestawieniem.
W tym meczu gdzie expekt daje kurs 1,22 za gospodarzami przemawia do mnie właśnie ta porażka ligowa, oraz fakt, że nie przyjeżdża zespół do bicia ale silna europejska ekipa. I to właśnie może być słabośc Barcy. Ateńczycy na pewno szykują się odpowiednio na ten mecz, który choć to dopiero 2 kolejka może zdecydować o walce o 1 lokatę.
Druga kolejka, drugie spotkanie u siebie, i nikt nie dopuszcza do siebie innej myśli niż drugie zwycięstwo.
Biorąc pod uwagę to, że w 3 kolejce Panathi jedzie do Sopotu a Barcelona będzie miała u siebie ciężki mecz z Efesem jest to kolejny zargument za gospodarzami.
Katalończycy to już nie ta sama silna ekipa która 2 sezony temu jako jedyna we wszystkich meczach przed F4 ograła niesamowite CSKA. Co prawda mają wielką gwiazdę Navarro i paru innych zawodników którzyt również zasługują na to miano, ale jak wspominałęm w którymś z postów w dyskusji nt zwycięscy Euroligi, Panathi jest za silne, nawet mimo tej porażki z Oly.
Mecz dopiero w środę, dopiero siadam do głębszej analizy, jednak po takim pobierznym rzucie okiem :mrgreen: wydaje się, że 1 wejdzie bez problemu.
Warto jeszcze zwrócić uwagę na fakt, iż w razie przegranej w rewanżu w Barcelonie będzie się liczył orzy równej ilości pkt bilans bezpośrednich spotkań (jeśli się mylę proszę mnie poprawić) więc to kolejny argument za tym, że gospodarze będą chcieli zdobyć jak największą zaliczkę.
Bo że z tej grupy wyjdą Grecy i Hiszpanie chyba nikt nie wątpi.
Pzdr
 
M 0

medalik86

Użytkownik
Zagłębiając się bardziej, doszedłem do wniosku, że pewniejszym dla mnie będzie mecz Malaga-Aris.
Hiszpanie bardzo dobrze zaprezentowali się w lidze pokonując w meczu na szczycie Real. Aris natomiast przegrał z Larissą. Być może oszczędzali się na spotkanie pucharowe, jednak biorąc pod uwagę fakr, że Dynamo nie może być pewne wygranej w Treviso ekipa hiszpańska będzie chciała zdobyć 2pkt. Aris na wyjazdach spisuje się bardzo słabo, tracąc średnio ponad 76pkt.
Teren Malagi będzie zbyt trudny do zdobycia i wg mnie pkt zostaną na parkiecie gospodarzy.
 
M 0

matrix

Użytkownik
Panathinaikos Ateny - FC Wintherthur Barcelona handicap -7,5/+7,5 1 1,90


Najciekawsze spotkanie w tej grupie. Dwaj naprawdę mocni rywale zagrają tym razem naprzeciw siebie. Panathinaikos ma napewno w pamięci mecz z Barceloną kiedy to u siebie w 2004 roku doznali klęski 66-84. Miesiąc temu pokazali rywalo że są mocni i wygrali z nim 67-64. Jak widać wtedy ekipa z Aten nie była tak mocna jak teraz. Wygrywając to spotkanie znacznie przybliży się do F4. Trener gospodarzy Zelimir Obradovic napewno wie że Barcelona to bardzo silny rywal i dlatego odpuścił ligowe spotkanie u siebie z Olympiakosem. Spotkanie zapowiada się naprawdę bardzo wyrównanie. Faworyt jest oczywiście jeden Panathinaikos. Tydzień temu potwierdzili swoją potęge własnej hali i wygrali z Efes Pilsen 84-57. Barcelona natomiast grała u siebie ze slabym Prokomem i wygrała spokojnie 92:73. Panathinaikos wie że nie może tego spotkania u siebie przegrać bo to by oznaczało dla nich że szanse na F4 się zmniejszają. Jednak moim zdaniem taka mocna ekipa nie pozwoli sobie wygryźć zwycięstwa tym bardziej u siebie. W składzie gospodarzy brak jednej super gwiazdy cała ekipa gra bardzo skutecznie i to jest ich moc. W drużynie z Barcelony świetnie gra Juan Carlos Navarro, który nadal rzuca ponad 17pkt w każdym spotkaniu Euroligi. Brak jego w drużynie z Barcelony byłby wielką stratą. Jednak gra nie może się opierać na skuteczności jednego zawodnika. Bardzo dobrze to widać u gospodarzy. Słabszy dzień jednego z zawodników oznacza znakomity dzień innego. Wszyscy nawzajem znakomicie się uzupełniają i grają bardzo skutecznie. Bardzo ważny będzie występ defensywy gospodarzy. Jeżeli Tsartsaris Kostas, Diamantidis Dimitrios zagrają świetnie w obronie to kiepsko widze gości w tym meczu. Sam Navarro cudów nie zrobi i nie wygra tego spotkania a reszta ekipy gości nie jest już tak mocna. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie i wyrównanie dlatego handicap +7,5 dla Barcelony moze być trudny do pokonania dla gospodarzy jednak potrafili oni pokonać np. DKV Joventut czy też Unicaja Malage więcej niż 7 pkt dlatego sądze że ekipa z Barcelony nie uda się nawiązać tak bliskiego kontaktu punktowego.



PozdrawiaM

Matrix
 
grucel 0

grucel

Użytkownik
Efes Pilsen - Prokom Trefl Sopot

I oto mamy kolejny mecz między tymi zespołami. Wydaje mi się że będzie to mecz z serii - gra do jednego kosza. Drużyny Efesu i Prokomu spotykały się ze sobą ośmiokrotnie zawsze górą byli turcy. Kadrowo dużo lepszy jest Efes. Mają w składzie świetnych strzelców takich jak Drew Nicholas i Horacea Jenkins oraz leworęczny &quot;trójkowicz&quot; Nikola Prkacin, którzy zawsze nękali sopocian swoją świetną skutecznością. Przed Prokomem trudne wyzwanie, bo muszą dokonać niemożliwego. W ostatnich dniach sporo wydarzyło się Sopocie. Kadra jest skłucona, niema już w klubie Hamiltona, kibice chcą zwolnienia trenera. Nie widze w tym meczu nic co przemawiało by za jakimkolwiek korzystnym wynikiem dla Prokomu.

Typy: 1 1,10 (10/10); Handi: Efes(-13.5) - Prokom - 1 1,90 (9/10) |Expekt|
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Efes Pilsen - Prokom Trefl Sopot

Chyba bardziej patriotycznie postawie na Prokom. Koszykarze z Sopotu nie mają nic do stracenia, kolejny mecz wyjazdowy a rywal napewno mniej wymagający niż Barcelona. Sopot opuścił Hamilton, a reszta zespołu gotowa jest do gry w tym pojedynku. Koszykarze z Efesu nie narzekają na żadne urazy, więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Prokom nie gra jakiegoś tragicznego kosza, bo gdyby takiego grał nie znalazłby się w Top-16. Prawdę mówiąc nie licze na zwycięstwo naszych koszykarzy, którzy nie potrafią już od 9 spotkań z Efesem z nimi wygrać. Sądzę jednak że handicap +13 dla Prokomu jest w zasięgu ręki i porażka nie będzie aż tak wysoka.

Typ: 2 (+13.5)



byłem teraz w Toto. Postawiłem dodatkowo na to spotkanie , poniżej 149. Myślę że to dobry typ. Drużyny dużo nie rzucają a ich 2 ostatnie pojedynki grane w hali w Turcji konczyły się odpowiednio 71-67, 76-61. :mrgreen:
 
M 0

matrix

Użytkownik
Efes Pilsen - Prokom Trefl Sopot

Chyba bardziej patriotycznie postawie na Prokom. Koszykarze z Sopotu nie mają nic do stracenia, kolejny mecz wyjazdowy a rywal napewno mniej wymagający niż Barcelona. Sopot opuścił Hamilton, a reszta zespołu gotowa jest do gry w tym pojedynku. Koszykarze z Efesu nie narzekają na żadne urazy, więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Prokom nie gra jakiegoś tragicznego kosza, bo gdyby takiego grał nie znalazłby się w Top-16. Prawdę mówiąc nie licze na zwycięstwo naszych koszykarzy, którzy nie potrafią już od 9 spotkań z Efesem z nimi wygrać. Sądzę jednak że handicap +13 dla Prokomu jest w zasięgu ręki i porażka nie będzie aż tak wysoka.

Typ: 2 (+13.5)
Ja niestety nie popieram twojego typu. Efes to bardo mocna defensywa a u siebie bardzo groźni także w ataku Prokom gra już praktycznie o nic a mecze wyjazdowe to napewno nie jest ich mocna strona. Euroliga nie jest dla nich przynajmniej nie ta faza są za słabi. Przy znakomitej defensywie gospodarzy można się obawiać o ten handicap bo nie wiadomo jak zagrają w ataku ale to jest już Top16 i nawet małe punkty mogą się okazać bardzo wazne o czym może świadczyć mecz Panathinaikosu, który wczoraj pogromił gości. Moim zdaniem Efes będzie walczył o przejście do F4 bo Ateńczycy nie są może w ich zasięgu ale z Barceloną mogą powalczyć a handicap 13,5 w zależności od gry Efesu może być spokojnie przekroczony jak dla mnie no bet z przychyleniem na Pilsen.


PozdrawiaM


Matrix


Chyba napisałem patriotycznie :jezora:
Stauciak :mrgreen:
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Wyniki:
2007-02-22 19:15 Efes Pilsen Prokom Sopot 67-71 po dogr.
2007-02-21 18:45 Panathinaikos Barcelona 102-82

✅ Matrix
✅ ✅ Stauciak :jezora:
 
M 0

medalik86

Użytkownik
Czemu mnie nie uwzględniłeś w powyższym podsumowaniu ? :przeklina:

Prokom Trefl Sopot - Panathinaikos AO
Ja tutaj widzę tylko jeden wynik. O Panathi juz pisałem w dyskusji nt zwycięscy Euroligi. Są mega silni, pokazali to choćby w ostatnim spotkaniu z Barceloną gdzie już po 1 kwarcie mieli 17 pkt przewagi. To pokazuje, że jeśli tylko chcą są nie do zatrzymania.
Prokom wraca do Sopotu po 2 wyjazdach i sensacyjnym zwycięstwie w Turcji. Owszem Polacy nie mieli tam większych szans, ale powiedzmy sobie szczerze, Efes do potentatów nie należy.
Słychać było o zmianach i nieciekawej atmosferze w ekipie Prokomu. Zapewne atmosfera się poprawiła po ostatnim zwyciestwie, ale w środę grecy sprowadzą gospodarzy do parkietu ???? Dosłownie i w przenośni.
Panathi w lidze w meczy wyjazdowym z Egaleo rzucił spokojnie 90pkt. Wiadomo, że Prokom prezentuje wyższy poziom, ale wg mnie tutaj kluczową rolę odegra defensywa gości. Wystarczy kilka błędów w ataku, kilka pomyłek przy rzutach i możemy mieć powtórkę z meczu z Olympiakosem.
Więcej argumentów przytaczać nie trzeba, w środę na patriotyźmie nikt nie wygra :mrgreen:
Czysta 2 po kursie 1,20 w bah.
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
W czwartkowy wieczór proponuje postawić na Barcelone. Drużyna z Hiszpani nie ma nic do stracenia, w lidze już dużo nie osiągnął a widać że jeszcze potrafi wygrywać w ważnych spotkaniach. Gospodarze pokazali to w spotkaniu z Realem w Pucharze gdzie wygrali w finale. Ostatnio Barcelona prezentuje niezłą formę i myślę że co najmniej do jutra ją utrzyma. Dla Efesu niby jest to mecz ostatniej szansy gdyż przegrali dwa pierwsze spotkania, ale dla nich sam fakt że zakwalifikowali się do Top-16 jest sporym sukcesem. W jutrzejszym spotkaniu widzę tylko jednego zwycięzcę. Jest nim Barcelona

Barcelona - Efes 1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom