>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euroliga 2018/2019

Status
Zamknięty.
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Wiadomo coś o osłabieniach w Realu? Khimkach? Ja uważam przeciwnie. Real pokazał moc z Fenerbache i mogą gonić ich w tabeli, jak i CSKA. Ponad 100 pkt rzucić Fenerbache to nie takie proste.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Ciężko, Blatt to obrona i w sumie jak cały Olympiakos. Milan u siebie? Ciężko określić, ja bym tam raczej sama wygrana albo jakiś over punktowy Olympiakosu. Ogólnie ciekawie bo pare drużyn walczy o awans do PO. Over punktowy na Maccabi 85,5/2.18 . W fortunie. Chociaż linia overa na Milan 85,5 tez nie jest jakoś magicznie wysoko ustawiona. Jak James’owi będzie się chciało to sam rzuci ; )

Real dał, reszta zabrała. Mała strata na szczęście ogólnie ——-
Kryminał : (
 
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Co tu taka cisza!? Dzisiaj mamy kilka meczy z Euroligi ja się skupiam tylko na jednym, a mianowicie Real - Milano.
Real ostatnio złapał wiatr w żagle i jadą z każdym aż miło, ta drużyna jest po prostu bajką co do overów. Spotykają się dwie overowe drużyny które potrafią wykonać dobrą robotę i rzucać aż miło ???? . Myślę że się na nich nie zawiodę i życzę wszystkim powodznia oraz zieloności ???? Proponuję na dzisiaj :
Real Madryt - Milano
over 176.5 @ 1.85 iforbet ✅✅✅ (181)
Milano over 82.5 @1.75 iforbet ✅✅✅✅ (89)
dla bardziej odważnym over 182.5 @ 2.4 iforbet (181) ????????zabakło 2 pkt.. ostatnia kwarta Milano tragedia ;/

jeśli Ci się spodobał typ zostaw lajka będzie mnie to motywowało do podawania kolejnych typów.. Myk
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Dzisiaj mamy znowu kolejne mecze, skupiam sie na Bayernie z Barca oraz Cska z - Fenerbahce tak na szybko bo w robocie jestem!
Bayern - Barcelona
Bayern ostatnimi czasami nic nie gra, czego nie mozna powiedziec od drużynie przyjezdnych ???? Myślę że barca dzisiaj spokojnie wygra swoje spotkanie i wszystko zostanie pokryte ;)
Barca over 80,5 @1.85 totomix. ⛔⛔⛔
Over 157.5 @ totomix ⛔⛔⛔
CSKA Moskwa - Fenerbahce
Mecz na czuja, Fenerbahce nigdy nie dało się pojechać CSKa większą ilością pkt!
Fenerbahce + 4.5 @1.85 totomix ✅✅✅ (70-68 )
Under 163.5 @ 1.7 totomix.✅✅✅ (138pkt)
jeśli Ci się spodobał typ zostaw lajka będzie mnie to motywowało do podawania kolejnych typów.. Myk
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
ogolnie Fenerbache to niezłe value. Wątpię żeby powtórzyli mecz z Realem, to taka drużyna ze jest to po prostu NIEMOŻLIWE. Over na Fenerbache 80,5/2.15 w totalbet. Ogólnie dodatni hc w stronę Fenerbache, jak i samo zwycięstwo do grania. CSKA potrafi dać ciała, jak ostatnio z Panathinaikosem. Wiadomo Panatahinaikos to nie Fenerbache ; ) to walka o pierwsze miejsce.

Co do Bayernu i Barcelony. Bayern jeśli chce zachować szanse na awans musi wygrać. Barcelona ma już zapewniony awans. Bayern to taka dziwna drużyna, potrafią grać szybko i overowo, a czasem nie da się patrzeć na taka „błotnista” koszykówkę. Bliżej meczu się zastanowię co zagrać, czy w ogóle zagrać.
A na koniec Olympiakos powinien się przejechać po Gran Canarii, Olympiakos też awans na styku, i raczej musza wygrać ; )
Boże ależ cegła. Obecna forma drużyn euroligii wskazuje na obecny moment jednego faworyta do zwycięstwa. Fenerbache jednak zadyszka, myślałem ze to wypadek przy pracy. CSKA zupełnie inna drużyna niż z początku sezonu. Typ na duży minus
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Ja tak na szybko bo zaraz mecz.
: Euroleague
18:00
CSKA Moskwa
Fenerbahce
Typ-02
Kurs-2.25
Myślę że Cska nie da rady dzisiaj,albo inaczej,może raczej nie bardzo będą chcieli wygrać to spotkanie.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Bayern nie ma juz szans na awans..musieliby wygrac wszystkie mecze a kolejnych 6 druzyn wszystko przegrac. Wiec jest to niemozliwe szanasa na awans to 1 do miliona
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Bayern
Barcelona
Typ-over 157.5
Kurs-1.85
Mecz powinien być prowadzony w szybkim tempie.Bayern u siebie sporo rzuca,nie liczyłem ale myślę że średnio ponad 80 pkt,a że Barca to faworyt to pewnie swoje dorzuci,linie nie jest wystawiona zbyt wysoko,spokojnie do pokrycia,jak kolega powyżej napisał to gospodarze bez szans na awans,więc spinać się za bardzo nie muszą.
A jak będzie to będzie....wiadomo po meczu.
Powodzenia.
Gran Canaria
Olympiakos
Typ-under 157.5
Kurs-1.9
Z kolei w tym meczu liczę na under,tylko i wyłącznie ze względu na gości.
Oly to najbardziej underowa drużyna w Eurolidze,walczą o awans i powinni to spotkanie wygrać,a żeby to zrobić muszą postawić na silną obronę i nie pozwolić się rozchulać Canarii,a że potrafią to robić to mimo tego że w 1 ich meczu był wysoki wynik to dzisiaj nie poszaleją.
Buducnost
Anadolu Efes
Typ-under 160,5
Kurs-2.05
To żeby było do kompletu podam typ w sumie trochę przeciwko sobie,bo cały czas myślałem o overku.ale idę w stronę mojego nosa który mi mówi że wynik zakręci się coś w stylu 74-81.
Gospodarze u siebie rzucają średnio 74 pkt a tracą ok 80,co by się pokrywało z tym że Efes rzuca średnio 81 pkt,no i wszystko wskazuje że tak może być i dziś.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No ładny typ, ale to nie powód żeby spamować nim w innych tematach. Będzie ostrzeżenie niestety. psotnick proszę o działanie.
 
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Baskonia - Real Madryt
Real ostatnio w gazie czy to w lidzie czy w Pucharach, mimo awansu który mają zapewniony obie drużyny powinniśmy zobaczyć mecz z dużą ilością pkt ???? Baskonia sporo u siebie rzuca, Real jako faworyt też dorzuci swoje i linia powinna wejść.
over 164.5 @1.7 totomix. ⛔⛔⛔ (162)
Real over 83,5 @ 1.8 totomix. ⛔⛔⛔ (76)
Milano - Panathinaikos
Panata po ostatnich meczach wygląda dobrze, a mianowicie po ostatniej wygranej z CSKA jako underdog pokazali że potrafią zagrać dobrego kosza z mocnymi drużynami. Dzisiejszy mecz powinien przebiegać w szybkim tempie, Milano jest drużyną overową Panata z resztą też. Myślę że overek w tym meczu jak najbardziej do gry.
over 163,5 @ 1.75 totomix ✅✅✅ (178)
Panata kz @2.30 totomix ✅✅✅ win

jeśli Ci się spodobał typ zostaw lajka będzie mnie to motywowało do podawania kolejnych typów.. Myk
Pierwsze i ostatnie ostrzezenie za brak jakejkolwek merytoryki pomimo,.ze w typach jest pół na pół.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Barcelona - Buducnost
typ: barcelona-18.5 @ 1.9
Ogolnie to spora roznica klas na korzysc barcelony. Dodatkowy fakt jest taki ze 3 dni temu budu grało mecz w playoffach z Cedevitą który przegrali, rewanz za 3 dni. W eurolidze graja juz o pietruszke, w sumie to juz od dawna brak im motywacji. Ale wobec faktu ze za 3 dni ciezki mecz, to raczej oni nie beda sie przemeczac jutro, a kto wie czy podstawowi zawodnicy w ogole wyjda na parkiet. Barcelona ma dosc szeroka ławke i powinni jutro wygrac wysoko dla publicznosci. Stawka wiadomo nie wysoka, bo jednak barcelona tez o pietruszke
 
S 40

sheiq

Użytkownik
Witam, orientuje się ktoś czym spowodowana taka zmiana kursów w meczu Milan-Fenerbace ? Fenerbace wydaje się zdecydowanym faworytem ale musiała pójść jakaś informacja ze kursy:
Milan 2,46–&gt;1,64
Fenerbace 1,44–&gt;2,10
Co sądzicie również o graniu na Real dzisiaj? Klasy podobne, Real dwa mecze w plecy może w końcu czas się obudzić i przełamać.
 
C 0

cools

Użytkownik
Witam, orientuje się ktoś czym spowodowana taka zmiana kursów w meczu Milan-Fenerbace ? Fenerbace wydaje się zdecydowanym faworytem ale musiała pójść jakaś informacja ze kursy:
Milan 2,46–&gt;1,64
Fenerbace 1,44–&gt;2,10
Co sądzicie również o graniu na Real dzisiaj? Klasy podobne, Real dwa mecze w plecy może w końcu czas się obudzić i przełamać.
Fenerbahce dało odpocząć kilku kluczowym zawodnikom. Do Mediolanu nie pojechali Sloukas, Lavergne, Vesely i Ennis. Dodatkowo występ Gudurica jest niepewny, gdyż dopiero dochodzi do siebie po chorobie. Milan walczy o awans do play-off, ale po obecnym kursie granie na nich to już dla mnie typowy &quot;no bet&quot;, bo Fener to zawsze Fener i może zaskoczyć.
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Ostatnie 2 kolejki Euroligi to zawsze odpoczynek i ogrywanie młodzików przez kluby które nie muszą się już pocić. Tak było od zawsze nawet przed tą reformą.
 
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
FC Barcelona-Budućnost Podgorica godz. 21:00
Thomas Heurtel over 10,5 pkt @1,85

Heurtel jest odpowiedzialny za prowadzenie gry drużyny z Katalonii. Swoje minuty dzieli z Kevinem Pangosem, jednak to on jest częściej w wyjściowej piątce i jest najlepszym strzelcem drużyny ze średnią 10,82 pkt na mecz. Dzisiejszy rywal to jedna z najgorszych defensyw, na wyjazdach tracą średnio 89,5 pkt więc myślę, że Thomas będzie miał kilka okazji by oddać celny rzut za 3 pkt, wjechać pod kosz lub oddać kilka rzutów wolnych po faulach na nim. Grałem na niego już dwukrotnie w ostatnim czasie, w lidze ACB i w Eurolidze i za każdym razem typ był trafiony. Linia wtedy była zbliżona. Liczę, że i tym razem pokryje ten over.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Real w sumie walczy ewentualnie o lepsze rozstawienie. Panathinaikos o PO, w sumie wygrywając dziś ma zapewniony awans. Myślałem, że Real wskoczył na tryb PO bo ostatnio, przed porażkami z Baskonia i Barcelona prezentował się wyśmienicie. Ciężko określić co dziś jak Real zagra. Na pewno się nie położą. Real tak średnio lubi grać w Atenach, w sensie ze słabo im to wychodzi. Maszynka do robienia punktów. Carrol, Fernandez, Lull, Thompkins, Randolph tu Real na prawdę ma kim straszyć. Campazzo ostatnio zagrał fatalne zawody z Barcelona. Tavares jest mega nie równy, potrafi zagrać super by w następnym meczu złapać szybkie dwa głupie faule i zjazd na ławkę. Causer miał super okres, ale w tych ostatnich meczach lekki zjazd. Ogólnie ten cały wywód idzie w kierunku overa. Pitino jedzie z koksem, rzucać, atakować. Panathinaikos u siebie w fenomenalnej formie Calathes, wcale nie gorzej Papapetru, Papagianis, Langford, Kilpatrick. 86,5/2,3 w STS na Panathinaikos wyglada nie źle, i wcale nie realne. Panathinaikos wygrywa i ma pewne PO, grają u siebie, trybuny za nimi. Jak poniesie ich fantazja to będą nie do zatrzymania. Zreszta uważam że Panathinaikos będzie w Final4. A wracając do Realu jeszcze, ten mecz który zwiastował lepszą formę, to ten z Fenerbache. Grali pięknie i skutecznie pomyślałem tryb PO się załączył i główny faworyt do wygrania euroligii. Jednak nie ma tam gościa który to ciągnie i w najważniejszych momentach bierze ciężar na siebie. W Panathinaikosie jest Calathes i mimo wszystko brat Giannisa ; ) nie chce przekręcać nazwiska ; ) ogólnie poszedłbym w overy, zwycięstwo raczej Panathinaikos. Sory za długi post.
A ciekawe co będzie się działo w Mediolanie. Nunnaly w poprzednim sezonie grał w Fenerbache. Ogólnie Fenerbache ostatnio też jakiś nie czaruje. Milan z nożem na gardle, ale maja w swoich szeregach James’a, wcześniej wspomniany Nunnaly,Brooks, Nedovic, na prawdę maja kim straszyć. Brak Vesely to spore osłabienie Fenerbache, Tarczewski raczej przestan Ahmeta pod koszem. Super formę ostatnio złapał Melli, Datome troszkę gorzej ze skutecznością, ale coś tam czasem rzuci. Sory, ale bez Sloukasa Fenerbache zostaje z jednym rozgrywającym, Guler to nie porozumienie. Green nie równy, wyjdzie mu lepszy mecz, a później kompletnie niewidoczny. Za to Bobby ostatnio bajka, sam bierze grę na bary i ciągnie grę. Fajnie wyglada Biberovic, młody i utalentowany warto zapamiętać to nazwisko ; ) tu tez pójdę w over Milanu, rzucają dużo z dystansu, do tego swoja hala. 84,5/2,2 w STS. Real rzucił 100, to możliwe ze Milan rzuci 85; )
Teraz już kończę i sorry ; ))))

Coś tam czasu zostało, ale rozliczam oba zakłady na minus. Czarna seria trwa. Trzeba na jakiś czas odpuścić. Do usłyszenia za jakiś czas ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom