>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eurocup 2010/2011

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik


2010-11 EUROCUP REGULAR SEASON TEAMS

EWE Baskets Oldenburg Germany Quarterfinalist
Panellinios BC Greece Semifinalist
Siauliai Lithuania Semifinalist
Anwil Wloclawek Poland Finalist
Cajasol Spain Quarterfinalist
Asefa Estudiantes Spain Quarterfinalist
Banvit BC Turkey Semifinalist
BG Goettingen Germany Quarterfinalist
Krasnie Krylia Russia Quarterfinalist
NGC Medical Cantu Italy Semifinalist
+ 14 losing teams from the Euroleague Qualifying Rounds
+ 8 winning teams from the Eurocup Qualifying Round



2010-11 EUROCUP QUALIFYING ROUND TEAMS

Aris Thessaloniki Greece Quarterfinalist
Benetton B. Giocodigitale Italy Quarterfinalist
Spartak St. Petersburg Russia Quarterfinalist
Hapoel Jerusalem Israel Semifinalist
VEF Riga Latvia Finalist
Cedevita Zagreb Croatia Semifinalist
Dynamo Moscow Russia Semifinalist
Gran Canaria 2014 Spain Quarterfinalist
Besiktas Turkey Semifinalist
Lukoil Akademik Bulgaria Champion
KK Zagreb Croatia Semifinalist
PAOK Thessaloniki Greece Quarterfinalist
Belgacom Liege Belgium Finalist
Entente Orleanaise Loiret France Quarterfinalist
Deutsche Bank Skyliners Germany Finalist
Apoel Nicosia Cyprus Champion​
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
St.Petersburg zakończył budowanie składu na ten sezon i powiem jedno dwumecz ze wzmocniona Galata w Eurocup szykuje sie znakomicie.St.Petersburg zbudował bardzo silną pake sprowadzając m.in Pero Antica,Domercanta,Thompsona,Ponkrashova i uwagaa Smush Parkera o_O nie można też pomijać Lasme czy Popovica który ma udany sezon w Estudiantesie.Jeżeli to wszystko zagra to mozemy mieć rewelacje rozgrywek jeśli tylko uda sie ograć Galate.
 
R 0

reyess

Użytkownik
St.Petersburg zakończył budowanie składu na ten sezon i powiem jedno dwumecz ze wzmocniona Galata w Eurocup szykuje sie znakomicie.St.Petersburg zbudował bardzo silną pake sprowadzając m.in Pero Antica,Domercanta,Thompsona,Ponkrashova i uwagaa Smush Parkera o_O nie można też pomijać Lasme czy Popovica który ma udany sezon w Estudiantesie.Jeżeli to wszystko zagra to mozemy mieć rewelacje rozgrywek jeśli tylko uda sie ograć Galate.
Wilqu, nie wiem czy dobrze pamiętam, ale coś mi świta, że Spartak po miesiącu (czyli na początku września) pożegnał się z Lasme. Co nie zmienia oczywiście faktu, że mocny team :cool:
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Wilqu, nie wiem czy dobrze pamiętam, ale coś mi świta, że Spartak po miesiącu (czyli na początku września) pożegnał się z Lasme. Co nie zmienia oczywiście faktu, że mocny team :cool:
zgadza sie teraz sobie przypomniałem że gdzieś o tym czytałem,nie wiem też czy Smush Parker jest z zespołem ale na stronie klubu nic nie pisza o tym by miał opuścić Spartak a więc chyba bedzie grał.Tak czy siak sklad mocny jak cholera tylko trzeba to dobrze poukładać bo wyniki sparingów jak do tej pory nie zachwycają.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik


Azovmash jak zwykle silny w domu.Nie jest to już tak silny zespół jak kilka lat temu ale trzon cały czas sie trzyma i tacy gracze jak Curry czy weteran House sprawiają że nigdy nie można ich lekceważyć.Linia jest ustawiona idealnie bo na 5pkt i uważam że Azovmash jest w stanie przekroczyć ta granice.Wszystko będzie zależało od gry wspomnianych już liderów jak i od walki na tablicach którą w pierwszym spotkaniu Azovmash wygrał bezapelacyjnie.Orleans uległ w miniony weekend w pucharze francji z cholet po dogrywce zać Azovmash odniósł kolejne łatwe zwycięstwo w lidze.Azovmash posiada o wiele berdziej wartościowych zawodników na swoich pozycjach i jutro na własnym parkiecie w moim odczuciu są zdecydowanym faworytem.

Azovmash 1.50 7/10 ✅
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Dynamo Moskwa - Cedevita
To już drugi mecz kwalfikacyjny tych druzyn do elitarnych rozgrywek Eurocup. Druzyna z Moskwy jest dobrze znana wszystkim sympatykom rozgrywek Eurocup. Jak zawsze chcą zajśc daleko lecz drugi rok z rzędu mają problemy żeby przebrnąc przez eliminacje. Dynamo wygrało ULEB w 2006 roku i doszło do półfinałów w 2008. Po nieudanych rozgrywkach sezonu regularnego, Dynamow znów głodne sukcesów chce udowodnic wszytski ze jest jedna z najlepszych druzyn w Europie.
Cedevita wygrywa swoj pierwszy mecz w rundzie kwaliifikacyjnej w pieknym stylyu. Ta chorwacka druzyna chce się rozsławic na cały kontynent. W przeciagu ostatnich kilku lat w skałdzie doszło do wielu roszad. Teraz Cedevita posiada w swoich szeregach takich graczy ze inne potęgi europejskie powinny sie dobrze pilnować. Chorwaci maja duża szansę przejsc długa droge w rogrywkach Eurocup i zajsc naprawde wysoko. Nalezy naprawde na to zwrócic uwage.
Dynamo Moskwa będzie miała szanse postawić się przeciwko Cedavicie w tym tygodniu, kiedy to goście w Zagrzebiu w pierwszym meczu serii Eurocup rundy kwalfikacyjnej zdominowali gospodarzy w meczu otwarcia odnosząc zwycięstwo 97-61. W tej sytuacji Dynamo musi pokonać chorwacki klub więcej niż 37 punktami, aby zapewnić łączne zwycięstwo i wrócić do Eurocup. W pierwszym meczu, świetny poczatek miała Cedevita, prowadzona przez Marino Bazdaric który zaliczył 21 punktów i 5 asyst, point guard Dontaye Draper był wszędzie zdobył 15 punktów, 7 zbiórek i 7 asyst. Cedevita rzucała dobrze z każdej odległości w tym 50% ze środka i spod kosza. Dla Dynamo, center Alexey Zhukanenko zabłysnąłem z 18 punktami i 12 zbiórami, zanim stał się jednym z czterech zawodników z Moskwy od fauli. Choć Dynamo nadal wymaga agresywnej obrony, aby mieć szansę na odbronienie deficytu to nie może sobie pozwolić na powtórzenie problemów z faulami, które nękały ich w zeszłym tygodniu. Mimo że Dynamo jest pewne zwyciestwa na które daje 100%, będzie bardzo trudno odrobienie strat z pierwszego spotkania, dlatego tez oczywiste jest ze Cedevita faworytem tej serii.
Dynamo Moskwa @ 1 1.96 Pinnacle 10/10 ✅✅✅
Dynamo Moskwa @ 1 -7 3.40 Bet365 4/10 ⛔
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Anwil Włocławek – Alba Berlin
Alba win @ 1.75 (rano w bwin było nawet 1.85!) 9/10 ✅
Alba – 4.5 @ 2.00 5/10 ✅
Alba – 10.5 @ 3.22 1/10 ✅
Jak zobaczyłem rozpiskę pierwszej kolejki kilka tygodni temu pomyślałem “trzeba bedzie grac Albę, pewnie kurs bedzie z 1.30 ale do dubla w sam raz”. Rano patrze, pierwszy kursy wystawił bwin i co? 1.85. Miazga.
Czym Awil może przestraszyć Niemców? Chyba tylko trójkami, jesli będą wchodziły, bo zawodników potrafiących rzucać dystans ma Griszczuk sporo. Ale jeśli zawiedzie trójka, to nie wiedze szans na równą walkę z Albą. Nie ma co przytaczać meczów na wyjeździe Anwilu, popatrzmy na ich mecze w lidze u siebie. Męczarnie i koszmarna gra z Polonią, wymęczona wygrana z będącym wówczas w rozsypce Koszalinem i porażka z równie słabym jak Koszalin Starogardem. Dla mnie Anwil w PLK jest daleko daleko za Czarnymi, Treflem, nawet Zastalem... ba nawet Poznań jak się zgra może ich ogrywać. Dlaczego więc zespół nr 5-7 w Polsce ma niby wygrać z Albą, w składzie której są tacy zawodnicy jak McErloy, jak Jenkins, Marinović czy wreszcie najwieksza gwiazda sprowadzona z Lottomatici Tadija Dragicević. Alba po porażce w tamtym sezonie przeszła trzęsienie ziemi przed sezonem. Zostali tylko McErloy i Jenkins. Na pewno bardzo zależy im żeby zatrzeć złe ubiegłoroczne wrażenie i wygrać nie tylko lige ale też zajść może nawet do Final 4 EuroCup (moim zdaniem mają na to niemałe szanse).
Szczerze to też mnie zdziwił kurs na Albę -175-1,85...Anwil gra bardzo słabo jak na swój poziom do którego przyzwyczaił...Nie wiem tylko czy nie ma jakiś kontuzji w Albie skoro taki kurs ?
Alba w normalnym składzie, z Jenkinsem, Dragiceviciem, McErloyem... kurs początkowy wynikał raczej z tego, że to wyjazd a Anwil uchodzi w Europie za nr 2 w Polsce (o zgrozo)... spadają już na łeb na szyje myślę ze przed meczem wiecej niz 1.50 - 1.55 sie nie zlapie


Aris – Azovmash
Aris win @ 1.31 10/10 ✅
Aris -3.0 @ 1.46 9/10 ✅
Aris – 9 @ 2.01 2/10 ✅
Obejrzałem sobie ostatnio mecz Ukrainców w Rydze. Po pierwsze dlatego, że lubię VEF, ale też dlatego, ze chciałem zobaczyć co pokaże Azovmash, którego w tym sezonie wczesniej nie miałem okazji oglądać. I co mogę powiedzieć o ich grze? CHAOS... na palcach jednej ręki można było policzyć udane składne akcje w ataku pozycyjnym. Mnóstwo punktów za to zdobyli po fast breakach (bo VEF notował mnóstwo strat w okolicach środkowej linii boiska). No i gdyby nie te seryjne straty gospodarzy i szalone rzuty z dystansu i połdystansu House&#39;a wynik byłby taki jak na początku 2 kwarty... czyli blow out. Strasznie słabo zbilansowany skład ma ten Mariupol. Gra opiera się na dobrych podkoszowych Owensie i Alexandrze, do tego Ramel Curry i jeszcze można dodać dwójkę House i Thomas. Poza nimi nic w tym zespole nie ma wartego uwagi.
Na przeciwko staje Aris. Bardzo dobrze zaczęli sezon. Co prawda przegrali z Oly ale następne 3 mecze to już wygrane. Pod koszem P.J. Tucker i Tapoutos. Z ławki niewiele słabski Borovnjak i Dunston. Warci uwagi niscy to Hatzivrettas, Pierre Pierce, Sloukas i Charalampidis. Na prawdę mocna ekipa, do tego u siebie. Nie widze powodzenia tutaj dla Azovmashu.
Besiktas – Hemofarm
Besi win @ 1.33 4/10 ⛔
świetny mecz ????

Banvit - Le Mans
Banvit win @ 1.42 8/10 ✅
Oba teamy spotkały się już we wrześniu w ramach kwalifikacji do Euroligi i górą okazło się Le Mans (i to zdecydowanie w obu meczach). W tedy jednak Banvit był dopiero w fazie docierania. Nie było w rosterze takich graczy jak Antonio Graves i Keith Simmons. Teraz turecki zespół jest w optymalnej formie. Niszczą po kolei rywali w TBL, mają bilans 4-1 a jedynej porażki doznali ze świetnym w tym sezonie Ulkerem i to tylko różnicą 3pkt (!). Pozostałe 4 spotkania wygrali odpowiednio 13 pkt z Besi, 8 z Edirne, 22 z Antalyą na wyjeździe (!!) i 16 z Erdemir. Jutro grają u siebie i moim zdaniem odniosą kolejne (może już nie tak przekonujące ale jednak) zwycięstwo.

Szawle - Buducnost
Buducnost win @ 1.95 5/10 (@ 2.30 w Pinnacle) ✅
Buducnost +6.0 @ 1.46 8/10 ✅
Nie ukrywam, że z ligi bałtyckiej tylko trzy zespoły są wg mnie godne uwagi... Zalgiris, Lietuvos i oczywiscie VEF. Pozostałe moim zdaniem w pojedynkach z zespołami z mocnych lig (a Adriatycka ABA jak najbardziej do nich nalezy) powinny przegrywać. W drużynie z Czarnogóry kilka znanych polskim kibicom twarzy... jest Marko Scekić (z wielkiego Turowa Filipovskiego), Otasević (Anwil) czy Kadziulis (ostatnio Trefl). Do tego dwójka podkoszowych Simonović, Dragicević i rozgrywający Nesović. Fajny skład, mieszanka bardzo młodych graczy z kilkoma doświadczonymi i ogranymi w Europejskich ligach. Nie mówię, że Siauliai nie ma w tym meczu szans... ma ale moim zdaniem niższe niż twierdzą oddmakerzy i w tym meczu to goście powinni być faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Szczerze to też mnie zdziwił kurs na Albę -175-1,85...Anwil gra bardzo słabo jak na swój poziom do którego przyzwyczaił...Nie wiem tylko czy nie ma jakiś kontuzji w Albie skoro taki kurs ?
 
B 0

baftek11

Użytkownik
anwil, krasnie
Typ na Albe jak najbardziej słuszny. Anwil wyraźnie bez formy i nie sądzę żeby zaskoczył jak Lech w pucharze Europy.
Dodał bym jeszcze mecz Krasnie Krylja - Caserta. do Krasnie dołączył woods i mają dobrą pakę a Ceserta z koszarkiem gra przeciętnie.
w expekcie łącznie kurs 1.8
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
piszecie ze Anwil nie wygra ja jestem innego zdania chłopaki graja u siebie i po ostatnich porazkach moze byc własnie to wazne przełamanie wiec radze uwazac panowie ze stawkami na Albe mysle ze najpewniejszy typ bedzie zagranie overa 148.5 na Expekcie kurs 1.85 8/10✅:razz:
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
piszecie ze Anwil nie wygra ja jestem innego zdania chłopaki graja u siebie i po ostatnich porazkach moze byc własnie to wazne przełamanie wiec radze uwazac panowie ze stawkami na Albe mysle ze najpewniejszy typ bedzie zagranie overa 148.5 na Expekcie kurs 1.85 8/10
takiego argumentu mozna uzyc do ponad połowy spotkań koszykówki ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
piszecie ze Anwil nie wygra ja jestem innego zdania chłopaki graja u siebie i po ostatnich porazkach moze byc własnie to wazne przełamanie wiec radze uwazac panowie ze stawkami na Albe mysle ze najpewniejszy typ bedzie zagranie overa 148.5 na Expekcie kurs 1.85 8/10
Wiadomo, że Anwil może sie przełamać, ale od początku tego sezonu dosłownie od 1 spotkania Anwil gra bardzo słabo jeśli chodzi o cele jakie sobie postawili i jaki skład mają...Praktycznie każda wygrana wymęczona...A ostatnio przegrana z Polpharma po dogrywce i z beniaminkiem Zastalem...Będę mocno zdziwiony jesli Alba dziś nie wygra 5-10 pkt.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Panie, panowie, proszę sobie zobaczyc co zrobił Hemofarm z Besiktasem w ostatnich 2ch minutach mimo 4-point play w wykonaniu iversona - jestem w szoku!
 
B 0

baran

Użytkownik
ja też prowadzili 17 punktami i mieli piłkę na 5 minut do końca, to się w pale nie mieści tak przegrać, kibice już świętowali zwycięstwo a tu zonk kompromitacja, kalectwo ? nei wiem jak to po prostu nazwać, to najgorsza porażka w moim życiu, nawet by nie pomyślał że w te 5 minut hemofarm rzuci te 17 punktów żeby wyrównać a oni rzucili nawet więcej, oczywiście musiało im wszystko wchodzić, pierwsze 5 minut 4 kwarty : 5 punktów, nastepne 5 minut : 26 punktów BIG LOOOOOOOL
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Zaczynamy druga kolejkę od perełki w Kazaniu:
Unics - Banvit
Banvit +9.0 @ 1.90 8/10 ⛔
Rozumiem, że Unics po wygranej z CSKA jest w gazie, rozumiem że grają u siebie, ale nie uważam, że Turcy aż tak bardzo odstają poziomem i close game to minimum, a nawet myślę, że mogą powalczyć o wygraną. W weekend jak już wspomniałem Unics wygrał z CSKA, a Banvit na wyjeździe wydarł wygraną z meczu z Karsiyaką. Kilka fajnych match-up&#39;ów: Popović (zawiodł w meczu z CSKA) vs. Ermis, McCarty vs. Simmons i naciekawszy moim zdaniem Lampe vs. Golubović. Ciekawy mecz na początek kolejki na pewno warto spróbować zagrać w kierunku Banvitu.

edit. Nie rozumiem kursu na Besi, a już handi -3.0 po 1.90 to jakaś pomyłeczka chyba... mam nadzieje, że Betsafe znowy wystawi alternative handi to może się pobawie w jakieś -8.0 np. Gottingen w lidze przegrywa mecz za meczem w fatalnym stylu, Besi toczy świetną walkę z Ulkerem w tym samym czasie. Ja tam w tym meczu widze blow out na korzyść gości.
Tak jak pisałem wcześniej:
Gottingen - Besiktas
Besi win @ 1.60 10/10 - tego wyniku nie uznaje ????
Besi - 8.0 @ 2.57 3/10 ⛔
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Panowie eksperci, a co myslicie na temat zagrania czysto lub po handi na gosci w spotkaniu Panellinios- GasTerra Groningen?
Grecy w lidze przegrali ostatnio z przecietnym Ikarosem, wczesniej z Panioniosem. Pierwszy mecz w grupie Eurocup przyniosl dosc wysoka porazke z Cantu.
Wiem, ze nie ma co porownywac realiow ligi holenderskiej do greckiej, ale jednak zespol gosci to absolutny suweren w krajowych rozgrywkach. 12 zwyciestw( w tym jedno po dogrywce) przy zadnej porazce napewno na uwage zasluguje.
Na koszu znam sie slabo, wiec chcialbym spytac uczestnikow tematu o opinie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Powiem szczerze, że nie znam ligi holenderskiej, ale dobrych drużyn stamtąd zbytnio nie ma...A Grecja jest strasznie gorącym terenem dla drużyn przyjezdnych, szczególnie dla takiej drużynki z Holandii, gdzie raczej nie ma żywiołowego dopingu...A jeśli jest to na pewno nie taki jak grecki ???? Jeśli się mylę na temat drużyny z Groningen to niech mnie ktoś poprawi, ale wątpię, żeby holenderski team wygrał z greckim na wyjeździe.
Także czystej 2ki ja osobiście bym na pewno nie zagrał.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Jak kilka lat temu Eiffel Towers czy MyGuide Amsterdam dominowały w Holandii nie przypominam sobie zeby cokolwiek znaczyły w Europie i wątpie żeby w przypadku obecnych potentatów ligi holendersiej miało być inaczej. Raczej u siebie może powalczyć z takimi zespołami jak słabiutkie w tym roku Galatasaray ale na wyjazdach raczej będą zbierali ostre baty. Zaciekawiliście mnie i zerknąłem w ich roster. Nazwiska nie powalają, nikogo tak na prawdę nie kojarzę więc raczej nie powierzył bym ich swoich pieniędzy. Są dużo ciekawsze opcje, ale je opisze jutro.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co myślicie o dzisiejszym spotkaniu Anwilu ?? HC +12,5...Anwil - wiadomo gra dość słabo jak na razie, ale czy przegra więcej niż 12 pkt ?? Pepsi Caserta z Koszarkiem w składzie póki co też gra średnio...W lidze włoskiej zaczęli od chyba 4 porażek dopiero ostatnio wygrywając 1 spotkanie. No i trochę wszystkich zaskoczyli wygrywając tydzień temu na wyjeździe w Rosji, czyli po mału jakby wychodzili z kryzysu...Liczyłbym dziś na Hicksa, który po wpadce alkoholowej i nałożonej karze przez klub w postaci obcięcia pensji za listopad obiecał, że wejdzie na wyżyny swoich umiejętności i w najbliższych meczach da z siebie 110%...Może być chłopak pobudzony dziś...No i ostatnie spotkanie Anwil wygrał z Siarka +15 pkt. Wiem, że Siarka słaby rywal, ale po paru meczach gdzie Anwil ledwo wygrywał albo przegrywał takie łatwe zwycięstwo może trochę odbokować zawodników Anwilu. Chyba skłonię się za drobne zagrać na Anwil + 12,5...
1. ???? Pepsi Caserta - Anwil Włocławek (-12,5/+12,5) --&gt; 2 - 1,85 ✅✅✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W Casercie są problemy nie do końca koszykarskie stąd taki bilans. Anwil nie jest na straconej pozycji, Pepsi ma cięzki kolendarz problemy z kasą itd. Zapewne wygrają ale czy 13? Kto wie... na pewno propozycja Dawczana jest do przemyślenia.

Mnie się podoba typ ma Mariupol. Cedevita przed tygodniem sie skompromitowała a Ukraincy ładnie grali ostatnio, pisał o tym kolega WilQ, nie jest to już ten sam zespół co kiedyś, zgadzam się w 100% ale ja się spodziewałam 1,25-1,30 max przeciw zespołowi Cedevity. Pojawiły się niby duże pieniądze w tym zespole ale skład przeciętny a jakość gry zenuajca.

Azovmash 1,55 1/10

Ogólnie o te rozgrywki sa mało interesujace, wyniki zaskakujace a dzis mam bardoz malo czasu wiec tyle starczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom