>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eurochallenge 2012/13

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Apollon(+5.5) 1.91 Marathonbet ⛔
Dwa mniej więcej równe teamy,Apollon niedawno zmienił coach co odrazu przynisło rezultaty.Pokonali m.in dwa razy mocniejszą dunkierke u siebie co budzi szacunek.Generalnie to cypryjskie teamy wogóle mnie nie przekonują ale Apollon to mniej więcej ten sam poziom co Mińsk więc kursy są troche zawyżone.Mają oni wciąż szanse na awans jednak muszą wygrac to spotkanie a parkiet na jakim przyjdzie grać białorusinom z pewnością faworyzuje gospodarzy.
Khimik(-5) 1.76 Marathonbet zwrot 79:74
Mecz o życie dla ukraińców,jeśli chcą awansowac dalej muszą poprostu wygrać.W drugim spotkaniu Tartu gra z metanem i napewno nie będzie im łatwo.Dijon w tym roku wyraznie cieniuje,dodatkowo z teog co wiem eurochallenge to dla nich odskocznia i nie traktują tego pucharu zbyt powaznie bo najważniejsze jest liga.+10 Khimik
Apollon zaczyna 4Q runem 12-0 i ostatecznie pokrywają handi!!!co za syf!!!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Eurochallenge, 4.12.2012 17:00
Khimik - Dijon
typ; over 150,5 pts
2,01
pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu piatej kolejki fazy grupowej Eurochallengu ukrainski, Khimik na wlasnym parkiecie podejmie francuski Dijon. W pierwszym spotkaniu we Francji wygrali Ukraincy. Dzis rowniez beda faworytami pojedynku. Ja znalazlem jednak ciekawszy typ na to spotkanie, a mianowicie over punktowy. Ogladalem w ostatnim czasie kilka spotkan ligi ukrainskiej. Ewidentnie dominuje tam ofensywna koszykowka, czeste rzuty za trzy punkty, przede wszystkim szybkie konczenie akcji, bez wzgledu na wynik. Taka druzyna wydaje sie byc rowniez Khimik, co potwierdzaja jego wysokie wyniki punktowe w lidze ukrainskiej, 85,78,90 - to tylko trzy ostatnie. Dijon natomiast lubi lepiej pobronic, czy dzis jednak bedzie mialo na to szanse, wobec stylu gry ukraincow? Zawodnicy z Ukrainy zapewne narzuca swoj wlasny styl grajac we wlasnej hali i w moim przekonaniu Francuzi beda musieli sie przystosowac do gry gospodarzy. W pierwszym spotkaniu obie druzyny zdobyly 149 punktow, odbywalo sie to jednak we Francji, na Ukrainie powinno byc zupelnie inaczej i powinnismy byc swiadkami duzo wyzszego wyniku punktowego kazdej z ekip.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Khimik-Gaz Metan 1 1.41(marothonbet)
o obu ekipach było już pisane.Goście mają pewny awans, Khimik natomiast musi wygrać aby nie oglądać się na przeciwników.Khimik ostatnio pokonał Dijon u siebie i liczę teraz na powtórkę, kurs na pewno warty uwagi tym bardziej że Willie Deane wraca do formy,Gaz Metan gra już tylko o pietruszkę gdyż mają pewne pierwsze miejsce.Spodziewam się że Gospodarze rzucą się do ataku i wygrają spokojnie ten mecz.Handi dopisze potem jak bd więcej opcji.

Paris-Aalstar 1 1.59(Marothonbet)
Paris
(-3.5) 1.76
Drużyna gospodarzy nie spisuje się najlepiej, szczerze powiem spodziewałem się więcej po nich ale w dzisiejszym meczu powinni dać rade.Goście również słabo, przegrali ostatnio nawet z żałosnym Spirou w lidze.Obie drużyny pewne awansu,ale skład jak i własny parkiet przemawia za gospodarzami.W szczególności liczę na Maya i Williamsa i N&#39;doya, Ci zawodnicy powinni zrobić przewagę pod koszem.Goście sporo amerykanów ale wrażenia jakiegoś specjalnego na mnie nie robią.Jak handi będzie w okolicach 3.5-4.5 można śmiało zagrać.Warto dodać że goście przegrali nawet z mocarnym Pitesti na wyjeździe.

Oldenburg
-jednak daruje sobie ten mecz,bez dwóch zawodników jadą i gospodarze walczą o awans a więc daruje sobie ich
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Krka(-2) 1.90 Marathonbet ⛔
Tak jak sie spodziewałem słoweńcy ograli Pinar na luzie i pokazali siłe na własnym parkiecie.Mecz z Tofasem to bezpośredni pojedynek o drugie miejsce i ja kolejny raz pobieram słoweńców.W pełnym składzie we własnej gorącej hali Krka to cieżki i niewygodny rywal dla każdego.Tofas ma kilka ciekawych nazwisk w drużynie jednak to tylko Turcja i jedna z 20 podobnie budowanych drużyn które standardowo dostają po dupie.Fener,Efes,Banvit,Pinar,Tofas można wymieniać i wymieniać.Bardziej cenie koszykarsko słowenie i również Krka jako drużyna pełna utalentowanych graczy bardziej do mnie przemawia.Podstawowym argumentem za słoweńcami jest tutaj własny parkiet.To jest zupełnie inna ekipa kiedy grają u siebie.W pierwszym meczu w Turcji przegrali minimalnie a więc jeszcze bardziej utwierdzam sie w graniu tego.Krka +13
Zawsze myślałem że eurocup i euroliga to są najtrudniejsze turnieje do typowania ale jednak eurochallenge przebija wszystko.Postanowilem że ogranicze granie tego gówna do minimum.No chyba że trafi sie dog z fajnym kursem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Paris Levallois(-7.5) 1.94 Marathonbet ✅✅✅ 83:66
Wraca mój ulubiony turniej ???? Levallois jak chce to wygrywa blowoutem a jak im sie nie chce to mają wszystko w dupie.Ostatnio wyraźnie im sie chce i w lidze idą jak burza, zdążyli już awansować na pierwsze miejsce w tabeli.Z tego co sie orientuje zależy im na tym turnieju i o odpuszczaniu nie ma mowy.Holon jakimś cudem przeszedł pierwszą faze i zagra w top16.W tym meczu nie daje im żadnych szans, Levalloi są lepsi praktycznie na każdej pozycji i pierwsza piątka francuzów to najlepsza piątka pierwszej fazy eurochallenge.Holon to typowy izraelski klub budowany po omacku, znam tylko Waitersa reszta jest dla mnie anonimowa.Jest to dosyć zabawne bo właśnie anonimowe czarnuchy często potrafią zaskoczyc na plus.Ale z tego co widziałem do tej pory Holon na wyjazdach nie jest tak groźny jak na własnym parkiecie.Buki szaleją z hcp bo początkowo było 9.5 teraz spadło na 7.5 i to uważam za prezent bo żadnych kontuzji w drużynie Levalloi nie ma na 100% bo korzystam z bardzo dobrego źródła informacji o tym zespole.Paris +15
Dobrze wygląda jeszcze Tofas który zagrałem wczoraj z handi -2 ale nie będe tego wklejał w tym momencie skoro jest już -5.Tofas gra zdecydowanie lepiej w eurochallenge niż w lidze i teraz kiedy jeszcze wzmocnili sie Lukauskisem(jutro zagra) są zdecydowanym faworytem w tym meczu.Khimik to już nie ten poziom.
Aalstar - Bonn
Kursy powinny wyglądać zupełnie inaczej ale z tego co sie orientuje Aalstar ma ogromne problemy z kontuzjami
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Jak dla mnie , dziś Pinar powiezie Gaz Metan + 15. ✅✅✅
Gaz Metan nie bylby nawet średniakiem w lidze tureckiej, gdzie Pinar średniaków wozi przeważnie 10+ spokojnie. W 1 rundzie pinar pokonał krke i tofas powyżej 20 pkt które wg mnie sa lepszymi drużynami jak Gaz Metan. Mój typ handi + 14,5 dla Pinaru.
89:59 Pinar :cool: ✅
Paris - Holon , zgadzam sie z Wilkiem. ✅✅✅ 83:66
Szolnoki Olaj - Gravelines , ciekawy mecz , w 1 rundzie szolnoki dostało u siebie z 2 mierniakami i wygrało z jakimś no-namem z Rumuni 6 pktami. Gravelines na wyjeździe 2 pewne zwycięstwa 10 + z Nancy i Minskiem i wpadka na Cyprze z Apollonem. Nie wiem jak skład i mobilizacja druzyny Gravelines ale typował bym tu tez zwycięstwo francuzów handicapem 6,5 + na ich korzyść.
⛔ dogrywka x.x

Okapi - Bonn ✅ ✅ ✅ , toto - mix proponuje tu handi ,że bon nie przegra więcej jak 3,5 pkta za 1.65 kurs i chyba na to sie też skusze.
Okapi - Bonn 60:65 ✅ ^^
Eurochallange dziś 3/4.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Okapi - Bonn , toto - mix proponuje tu handi ,że bon nie przegra więcej jak 3,5 pkta za 1.65 kurs i chyba na to sie też skusze.
Nie radze, Pat Ewing nie gra już w Bonn co zmniejsza i tak mala rotacje, tam jest 6 graczy do gry w tym 73 rocznik Ensminger a graja na zasadzie liga podroz puchar podroz liga podroz puchar.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Koszykowka Eurochallenge
Ventspils – Joensuun Kataja 12.02.2012 18:00
typ: Ventpils -11✅✅
1,75
Pinnacle

Analiza ,krótka I szybka bo I tak powinno być w tym spotkaniu. Ventspils bardzo pechowo przegrał 1 spotkanie 2 pkt. w Finlandii 82-80. Łotysze posiadają lepszą kadrę, grają na własnym terenie realnie myślą o awansie dalej , pałają rządzą rewanżu za tą pechową porażkę , Mobilizacja na maks. Stawiam Ventspils grubo ponad 15.
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Nie zdazylem napisac analizy co do meczu Minsk-2006 - Oldenburg ale zagralem Minsk +7,5 . Kto chce niech gra ta linie jak złapie na live. Nie bede juz pisal analizy bo za pozno ???? w tym momencie trwa 2 kwarta i handi na live jest +5,5 na Minsk ????

66:72 +7,5 weszło ✅
 
O 2

orjan

Użytkownik
Piąty mecz grupowy drugiej rundy grupowej EuroChallenge, czyli najmniej ważnego pucharu europejskiego w koszykówce. Dwa zespoły francuskie, zwycięstwo jednej z drużyn praktycznie daje jej awans bez względu na mecze 6 kolejki spotkań. Choć dla pewności Paris-Levallois powino wygrać 6 punktami (pierwszy mecz na wyjeździe z Gravelines przegrali 77-82). Gravelines-Dunkerque zdobyło w niedziele puchar Francji, więc moim zdaniem są syci sukcesów i o motywacje może być u nich kiepsko. Paris-Levallois jak sama nazwa mówi jest to klub z stolicy, który mimo pompowania w niego pieniędzy nie ma jakiś wybitnych sukcesów, EuroChallenge to „puchar dla najsłabszych” ale mimo wszystko dobrze było awansować do fazy pucharowej a może i go wygrać. Podsumowując widzę w tym meczu większą motywacje drużyny z stolicy i ich zwycięstwo.

Paris-Levallois – Gravelines-Dunkerque
Paris-Levallois 2,50 Unibet 86-87 pdr. (76-76)
Paris-Levallois +4 1,87Unibet 86-87 pdr. (76-76)
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Koszykowka Eurochallenge
Szolnoki Olaj – Paris Levallos
26.02.2013 19:00
typ: Szolnoki +3,5⛔⛔⛔
1,85
Betclic


Mecz o awans ,zwycięzca zgarnia awans do QF. Węgrzy mają do dyspozycji swój parkiet. Kursy mnie troche zdziwiły, że aż tak wysokie na drużynę Szolnoki. Pierwsze spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem drużyny z Paryża 91-73,co rzeczywiście może zmylić w kontekście dzisiejszego spotkania, jednak radze nie wyciagać wogole wniosków z tego spotkania. Paris gra niesamowicie nie stabilnie potrafi zagrać naprawdę na wysokim poziomie, by następny mecz przegrać po bezbarwnym spotkaniu. Drużyna z Paryż zdecydowanie stawia na atak i wymianę ciosów, co nieraz kończy się wysokim porażkami z zespołami niżej notowanymi . Zespół z Węgier na pewno posiada lepszą obronę, w czym można upatrywać ich klucza do zwycięstwa. Drużyna występuje na codzień w lidze Adriatyckiej, która dla mnie prezentuje wyższy poziom od rozgrywek we Francji.
Pod dużym znakiem? stoi występ Jawada Williamsa z Paryża ,który zmagał się ostatnio kilkanaście dni z kontuzją, nie wiadomo czy będzie na 100 sprawy, jeśli mimo to zagra to i tak na pewno nie z taką dyspozycją jak w 1 spotkaniu gdzie zdobył 23 pkt. Ostatnie spotkania w ligach? Szolnoki po ciężkim boju pokonały ekipę Cedevity ,natomiast Paris przegrał z Dijonem u Siebie, czyli ekipą która potrafi bronić. W obronie Węgrów upatruje właśnie klucza do zwycięstwa po ciężkim spotkaniu, tak wiec +3,5 Szolnoki walczące o awans na własnym parkiecie wydaja mi się dobrym typem.

Typy co do reszty spotkań:

Gaz Metan Medias – Ventspils typ:2 (1,40 bet 365) + Ventspils -4,5pkt(1,82 Betclic)⛔⛔⛔

Co to sie rozpisywać, Łotysze wszystko w swoich rękach, liczy sie dla nich zwycięstwo I awans bez względu na wszystko inne maja pewny. Rumuni to ekipa na pewno słabsza i walcząca w lidze na niższym poziomie niż Ventspils. Rumuni niespodziankę już sprawili pokonując niespodziewanie Pinar, druga niespodzianka takiego typu nie będzie miała miejsca.

Joensuun Kataja -Pinar Karsiyaka typ 1 (1,72 Betclic)
✅✅✅

Pinar ma już zagwarantowany awans z 1 miejsca. Finowie powinni powalczyć, bo szanse maja ale są uzależnione od spotkania powyżej, mimo wszystko powinni wygrać to spotkanie. Wszystko zależy od drużyny tureckiej z jakiem podejściem podejdzie do tego meczu.

Khimik Yuzhny –Norrkoping typ: Khimki -6,5 1 połowa (1,88 bet365)✅✅✅

Khimki ,musza wygrać ten mecz, stawiam że Ukraińcy od początku narzucą swój styl i żeby nie było żadnych niejasności wypracują Sobie bezpieczną przewagę ,z tąd ten handi na 1 połowe.


Krasnye Krylya - Tofas typ: 2 +14,5 (1,85 Unibet)⛔⛔⛔

Tofas który dobrze wyglada na papierze,ale gorzej na parkiecie, co z tego meczu będzie ,nie wiadomo bo Samara ma awans z 1 miejsca., Wiec i nie będą grali na maks swoich umiejętności. Wydaje mi się, że aż tyloma pkt. nie wygrają.


Hapoel Holon -Gravelines-Dunkerque typ : 1 + 8 (1,77 Pinnacle)
✅✅✅

Stawiam, że Francuzi oleją to spotkanie i nie zagrają na maks swoich możliwości, co będzie szansą dla Hapoela, żeby odnieść chodz 1 zwycięstwo na tym etapie, daje handi bo to oczywiście słaby Hapoel.

Bonn – Mińsk typ: 1 -6,5 1 połowa (1,90 Unibet)✅✅✅

W grupie już wszystko wyjaśnione, tak wiec mecz bez ciśnienia, stawiam że Niemcy będą chcieli się zrewanżować ,za porażkę na wyjeździe i od początku ustawią Sobie spotkanie.

Oldenburg - Okapi Aalstar typ 2 +15,5 pkt.(1,85 bwin)✅✅✅

Wydaje mi się ,ze to Handi przesadzone, tym bardziej że wszystko wyjaśnione w grupie i stawiam ze aż takie pogromu ponad 16 pkt. nie będzie.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Hapoel Holon -Gravelines-Dunkerque typ : 1 + 8 (1,77 Pinnacle)[/b]

Stawiam, że Francuzi oleją to spotkanie i nie zagrają na maks swoich możliwości, co będzie szansą dla Hapoela, żeby odnieść chodz 1 zwycięstwo na tym etapie, daje handi bo to oczywiście słaby Hapoel.
Warto dodać, że Hapoel dysponuje tak naprawdę 6 zawodników w rotacji (+ juniorzy, którzy grają po 2-3 minuty). Przedwczoraj grali ciężki, wyrównany bój z Maccabi, gdzie Hassel, Hill i Dyson zagrali 40 minut, a Waters 38 minut.
Nie doczytałem żeby Dunkierka jechała bez kogoś ważnego więc nawet w sparingowym podejściu powinni zajechać gospodarzy...
Jedyna szansa dla gospodarzy - szybki odskok na sporo punktów w pierwszej połowie, bo im dłużej w mecz tym brak zmienników będzie wychodził, a jak jeszcze wpadnie ktoś w problemy z faulami to już całkiem kaplica.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Koszykowka Eurochallenge
Szolnoki Olaj – Paris Levallos
26.02.2013 19:00
typ: Szolnoki +3,5
1,85
Betclic


Mecz o awans ,zwycięzca zgarnia awans do QF. Węgrzy mają do dyspozycji swój parkiet. Kursy mnie troche zdziwiły, że aż tak wysokie na drużynę Szolnoki. Pierwsze spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem drużyny z Paryża 91-73,co rzeczywiście może zmylić w kontekście dzisiejszego spotkania, jednak radze nie wyciagać wogole wniosków z tego spotkania. Paris gra niesamowicie nie stabilnie potrafi zagrać naprawdę na wysokim poziomie, by następny mecz przegrać po bezbarwnym spotkaniu. Drużyna z Paryż zdecydowanie stawia na atak i wymianę ciosów, co nieraz kończy się wysokim porażkami z zespołami niżej notowanymi . Zespół z Węgier na pewno posiada lepszą obronę, w czym można upatrywać ich klucza do zwycięstwa. Drużyna występuje na codzień w lidze Adriatyckiej, która dla mnie prezentuje wyższy poziom od rozgrywek we Francji.
Pod dużym znakiem? stoi występ Jawada Williamsa z Paryża ,który zmagał się ostatnio kilkanaście dni z kontuzją, nie wiadomo czy będzie na 100 sprawy, jeśli mimo to zagra to i tak na pewno nie z taką dyspozycją jak w 1 spotkaniu gdzie zdobył 23 pkt. Ostatnie spotkania w ligach? Szolnoki po ciężkim boju pokonały ekipę Cedevity ,natomiast Paris przegrał z Dijonem u Siebie, czyli ekipą która potrafi bronić. W obronie Węgrów upatruje właśnie klucza do zwycięstwa po ciężkim spotkaniu, tak wiec +3,5 Szolnoki walczące o awans na własnym parkiecie wydaja mi się dobrym typem.

Typy co do reszty spotkań:

Gaz Metan Medias – Ventspils typ:2 (1,40 bet 365) + Ventspils -4,5pkt(1,82 Betclic)

Co to sie rozpisywać, Łotysze wszystko w swoich rękach, liczy sie dla nich zwycięstwo I awans bez względu na wszystko inne maja pewny. Rumuni to ekipa na pewno słabsza i walcząca w lidze na niższym poziomie niż Ventspils. Rumuni niespodziankę już sprawili pokonując niespodziewanie Pinar, druga niespodzianka takiego typu nie będzie miała miejsca.

Joensuun Kataja -Pinar Karsiyaka typ 1 (1,72 Betclic)


Pinar ma już zagwarantowany awans z 1 miejsca. Finowie powinni powalczyć, bo szanse maja ale są uzależnione od spotkania powyżej, mimo wszystko powinni wygrać to spotkanie. Wszystko zależy od drużyny tureckiej z jakiem podejściem podejdzie do tego meczu.

Khimik Yuzhny –Norrkoping typ: Khimki -6,5 1 połowa (1,88 bet365)

Khimki ,musza wygrać ten mecz, stawiam że Ukraińcy od początku narzucą swój styl i żeby nie było żadnych niejasności wypracują Sobie bezpieczną przewagę ,z tąd ten handi na 1 połowe.


Krasnye Krylya - Tofas typ: 2 +14,5 (1,85 Unibet)

Tofas który dobrze wyglada na papierze,ale gorzej na parkiecie, co z tego meczu będzie ,nie wiadomo bo Samara ma awans z 1 miejsca., Wiec i nie będą grali na maks swoich umiejętności. Wydaje mi się, że aż tyloma pkt. nie wygrają.


Hapoel Holon -Gravelines-Dunkerque typ : 1 + 8 (1,77 Pinnacle)


Stawiam, że Francuzi oleją to spotkanie i nie zagrają na maks swoich możliwości, co będzie szansą dla Hapoela, żeby odnieść chodz 1 zwycięstwo na tym etapie, daje handi bo to oczywiście słaby Hapoel.

Bonn – Mińsk typ: 1 -6,5 1 połowa (1,90 Unibet)

W grupie już wszystko wyjaśnione, tak wiec mecz bez ciśnienia, stawiam że Niemcy będą chcieli się zrewanżować ,za porażkę na wyjeździe i od początku ustawią Sobie spotkanie.

Oldenburg - Okapi Aalstar typ 2 +15,5 pkt.(1,85 bwin)

Wydaje mi się ,ze to Handi przesadzone, tym bardziej że wszystko wyjaśnione w grupie i stawiam ze aż takie pogromu ponad 16 pkt. nie będzie.


Nie zgodziłbym się z typem na finów Joensuun. Nie zapominaj że Kataja to tylko Kataja a Pinar jak dla mnie to pretendent do zwyciężenia tych rozgrywek. Rozgrywają jeden z lepszych sezonów jak narazie , ostatni mecz z Ventspils zakonczyl by sie ostrym blowoutem gdyby nie szybkie 3-4 faule dwóch liderów zespołu , Dixona i Aminu. Fakt Pinar ma zapewnionie wyjście wziałem to pod uwage i zagrałem 1.55 +4,5 handi w strone Pinaru.

Jak dla mnie równiez Gravelines powinien wygrać. Maja już wyjście , żydy nie graja już o nic ale wydaje mi sie że francuzi bedą chcieli sie pokazać z dobrej strony na wyjeździe i wygrają. Typuje tu -5,5 handi dla Gravelines


Venstpils powinien wygrać aczkolwiek zagrałem +5,5 na Gaz Metan. Ostatnio same dobre spotkania , zwycięstwo 8 pktami u siebie z Pinarem i przegrana na własne zyczenie na wyjeździe z własnie Joensuun. Do 4 kwarty w tym meczu Gaz Metan prowadził 13 pktami i gdyby nie ostry come back finów ( w pewnym momencie 20:2) to Gaz Metan mógł spokojnie dowieźć zwycięstwo.

Reszta spotkań zgadzam się z Tobą aczkolwiek gram na Mińsk + 14,5.


Pozdrawiam , Suchy ????
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Ventspils to zdecydowanie mecz z Rumunami, przegrał na własne życzenie takiej niemocy to dawno nie widziałem, nie wspominając o skuteczności rzutowej, Rumuni nie grali nie wiadomo czego.
Tofas jest skończony, stawiałem na spokojne PO w tureckiej ,tej drużyny teraz pewnie będą ocierać się o spadek w rodzimej lidze ,bardzo słaby zespół.

Szolnoki tak jak się spodziewałem ciezki mecz, Paris podszedł do spotkania mega zmotywowany, do wyplenia handi brakło 3 pkt trochę pechowo.

Typy : 8 Trafione: 5 Nie trafione : 3 Skuteczność na :✅✅
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Czas na QF Eurochallange ,czyli najmniej prestiżowego pucharu w Europejskiej koszykówce.

Zdecydowanymi faworytami w 1 spotkaniach są Gospodarze spotkań , kursy na poziomie 1,05-1,15 nie są godne nawet patrzenia na nie. Tak wiec zaproponuje coś do pogrania za niską lub średnią stawkę , tak aby kursy były w miarę możliwe. Warto też zaznaczy, że jest tutaj inaczej niż np. w Eurcupie ,gra się do dwóch zwycięstw w danym spotkaniu ,czyli nie ma znaczenia iloma pkt. wygra dana drużyna ( tak wiec nie będzie priorytetem zdobycie jak największej przewagi przed rewanżem).

Krasne Krylia –Bonn Typ : 1 – 6 pkt. (1połowa) (1,85)✅✅✅

Rosjanie zdecydowany fawort dwu meczu ,myślę ze są nawet wstanie wygrać tą rywalizacje 2-0 . Nie bawiąc się w tak duży handi w całym meczu zagram 1 połowę, bo myślę, że Rosjanie szybko będą chcieli odskoczyć na komfortową przewagę grze. Mają lepszą ekipę ,występują w mocniejsze lidze. Tym bardziej ,że patrzać na wyniki i oglądając Bonn to ta drużyna zawsze mecz zaczyna dość słabo i zawsze muszą gonić.

Oldeburg – Khimki Juzny Typ: 2 +16 (1,52 Marathonbet)✅✅✅

Ogólnie dla mnie najbardziej wyrównana para tego pucharu w tej fazie. Ukraińcy są skazywani na ogromną porażkę , kurs na Niemców np. 1,05 owszem są faworytami ,ale nie na skale 1,05. Szanse w tym dwu meczu oceniłbym 65/35 na stronę Niemców. Handi bardzo wysokie, nie wróże tutaj ,aż takie blowoutu.

Pinar- Paris Typ: Under 161,5 (1,63 Marathon)✅✅✅

W spotkaniu musiałby drużyny rzucić w okolicach 80 pkt lub jakiś blowout z dużą ilością pkt.
Paris lubi ofensywną koszykówkę i gra do przodu , to zdaje element jak spotka drugą drużyna, która chodz trochę gra w podobnym stylu. Pinar mimo wszystko ,nawet jak na Paryż za dobrze broni i piłka nie będzie tak często wpadała jak w innych spotkaniach. Ostatnio Turcy mocno zawiedli w lidze ,a ich liderzy Dixon i Thomas po świetnym spotkaniu w poprzedniej kolejce ( 4 marca z Fene na wyjeździe) teraz kompletnie bezbarwienie mimo wielu min. Licze na underowe spotkanie.

Gravelines-Dunkerque - Joensuun Kataja Typ: over 148,5 (1,63 Marathonbet)⛔⛔⛔
Lider grupy francuskiej trafił na najsłabszą drużyne w tej fazie ,która zresztą rzutem na taśmę awansowała dalej. Finowie nie nastawiają swojej gry na obronę ich atutem jest atak , wiec pewnie będzie ostro do przodu i zdobywanie jak najwięcej liczy pkt, Francuzi w swoich spotkaniach na róznych szczeblach rzucaja, zawsze powyżej 70 pkt. wiec z tak grającą ekipą jak Finowie ,myślę że powyżej 148 pkt obie ekipy są spokojnie rzucić.

Brakło tylko kilku pkt ,a skuteczność byłaby 4/4

Z faworytów , zawiódł tylko Pinar na własne życzenie
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dopiero dzisiaj zauważyłem ,ze rozgrywane sa rewanże Eurochallange, wiec dzisiaj możemy poznać zespoły które awansują.

Postanowiłem zagrać 2 spotkania.
Stawka 6/10

Bonn – Krasne Krylia Typ: 2 - 3,5pkt (1 połowa)(1.85 bet365)
⛔⛔⛔

Nie zawodiłem się w pierwszym spotkaniu na Rosjanach i myśle ,że teraz też się nie zawiode. Bonn to zdecydowanie słabsza drużyna i nawet ich własny parkiet im nie pomoże, myślę ,że przebieg tego spotkania będzie podobny.

Khimki Juzny – Oldenburg typ:1 + 3,5 (1,81bet365)
✅✅✅

Tak jak się spodziewałem , w spotkaniu 2 dni temu Ukraińcy nie poddali się tak od razu i mocno gonili wyniki , nie dali odjechać Niemcom na bezpieczną przewagę. Teraz mecz na Ukraine i przed własną publicznością na pewno powalczą i są wstanie wygrać to spotkanie i doprowadzić do spotkania nr 3.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP




Bardzo ciekawie zapowiada sie Final Four w Izmirze. Jeszcze troche czasu ale nie zaszkodzi wczensiej podyskutowac. Pinar z Oldenburgiem i Dunkierka z Samara. Bardoz ciezkie mecze do obstawienia. Wydawalo mi sie, ze kursy beda dosc rowne, Pinar i Krasne wedlug mnie beda faworytami 1/2 finalu i liczylam na wieksze kursy niz te po 1,50 ale pewnie jeszcze sie duzo zmieni do FF. Narazie kursy wystawily slabe buki wiec nie am sie co sugerowac. Tak palcem po drabince to wedlug mnie final Pinar - Krasne a kto to wygra to nie mam pojecia chociaz ekipa z Rosji powinna byc faworytem. Sa bardzo silni.

Pomimo, ze to ten najslabszy puchar to wcale Final Four nie szykuje sie jakies gorsze niz w EuroCup. Tam tylko final a tu bedzie solidna porcja ciekawego basketu.

 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gravelines-Dunkerque - Krasnye Krylya 2 1.55 3/10✅
Pinar - Oldenburg 1 1.50 5/10✅
Dunkierka i Oldenburg do mnie nie przemawiaja. Doceniam sile Francuzow i cenie ten zespol dlatego stawka jest tam mniejsza. Wiem na co ich stac tylko, ze to jest zbyt chaotyczne i szarpane. Oldenburg to wedlug mnie najslabsza druzyna w final four. Awansowali z grupy &quot;L&quot; maja slabiutkich rywali: Aalstar, Minsk i Bonn. Ciezko z takiej grupy nie awansowac. Dunkierka miala trudniejszych rywali, bilans 5-1 bardzo dobry tylko, ze 3/4 meczow to ich jakies dramaty, runy, problemy. Teraz w final four decyduje konkretna dyspozycja dnia. Z taka postawa jak pokazuja czasem w lidze lub Eurochall to bedzie ciezko. Rosjanie momentalnie powinni wtedy odskakiwac. Sama skonczyla z bilansem 6-0 a w skladzie maja takich graczy jak: Miles, Smith, Thomas, Simmons, Kolesnikov, Balashov czy Kulagin. Piekielnie mocna 7. Dunkierka jest podobns bo startowa paitka mocna a lawka gorsza ale nie ma co porownywac asow Samaty z Bokolo, Akpomedahem czy Vatym. Pinar u siebie i Pinar bardzo mocny w tym sezonie. Osmiu solidnych zawodnikow spokojnie powinni Oldenburg pokonac. EWE to taki zbitek slabszych zawodnikow. Kilka gralo w Polsce i nie pozostawili po sobie rewelacyjnych ocen. Na 1 Dru Joyce, na 4 Ronnie Burrel, na 5 za slaby na Albe Chubb, , w rezzerwie Wysocki z Turowa i Jenkins z Alby. Taki zbitek graczy z roznych klubow gdzie nie mieli zabardzo miejsca lub cos nie pasowalo. Mnie to nie przekonuje, na kazdej pozycji oni wygladja dosc slabo.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Trudno się nie zgodzić z Roxanne, ja pobieram tutaj dubel z pierwszego lepszego buka:

Pinar-Oldenburg typ: Pinar✅✅✅ + Krylia-Gravelines Typ: 1✅✅✅ = 1,43 +1,50 = 2,14 (Expekt)

W moim przypadku stawka 7/10.
Final four bez zbędnych kalkulacji , ustawień i tak dalej trzeba wygrać mecz i awansować dalej.
Czyste winy łącznie z ewentualnymi dogrywkami, bez handi ,kursy zdecydowanie adekwatne do tego co będzie się działo na parkietach, może nawet ciut zawyżone, ale z tego trzeba się tylko cieszyć.
W tym final four mamy przedstawicieli z czterech lig. I te zespoły które są grane powyżej, grają w lepszych i silniejszych ligach. Jeżeli obydwie ekipy wytypowane zagrają na swoim optymalnym poziomie , myślę że spotkania w 4 kwartach będą już wyjaśnione , kto wygrał.
Czego można się obawiać w tych spotkaniach:

Na pewno trochę można tego ,że zespól z Francji jest nieobliczalny i potrafi zagrać naprawdę twardo i rozstrzygnąć spotkania na swoją korzyść ,ale do tego naprawdę trzeba słabego meczu w wykonaniu Rosjan, co na poziomie Eurochallenge im się nie zdarza. + do tego jak napisała Roxanne ławka, to detal ,ale teraz takie wygrywają spotkania drużyną.

Co do drugiego spotkania , na papierze, ze statystyk, z gry pod każdym względem drużyna Niemiecka wygląda słabiej. Ich wyniki szczególnie w lidze Niemieckiej mogą zaskakiwać pozytywnie, na koniec sezonu zasadniczego pewne 2 miejsce( ja jednak uważam, że jest to bardziej podyktowane podobnym poziomem wielu drużyn, a Oldenbrug po prostu dobrze odnalazł się w tym, gra swoje i wygrywa) Tak więc wyników z ligi Niemieckiej nie brał bym pod uwagę bo nie mają żadnego znaczenia. Przegrają bo są słabsi.
Jak to wygląda z personaliami + ławką opisała Roxanne nie ma sensu ,żeby ją kopiował i pisał to samo.

Reasumując: Pinar i Krasne meldują się w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
cóż nic innego mi nie pozostaje jak zgodzić się z przedmówcami. Jednak jak dla mnie pewniej wygląda Samara i zdaję mi się że ona ma największe szanse na wygranie. Turcy mają dobry skład ale Rosjanie jednak mają jeszcze lepszy i mają lepszą ławkę według mnie. Gravelines prowadzi w lidze francuskiej, ale to dlatego że Strasbourg miał dwie poważne kontuzje podstawowych zawodników. Zresztą nie ma sensu porównywać ligi Francuskiej do Rosyjskiej bo różnica jest ogromna. Jak dla mnie dzisiaj wygra Samara ale na handi -4 się nie odważę. Stawiam na czysty Win
Krylia 1.5 bet 365
a co do drugiego meczu to uważam że Oldenburg może troszkę namieszać. Dla mnie Ci Amerykanie są nie obliczalni. Jak to Amerykanie słaba dyscyplina taktyczna, ale potrafią ukąsić. Spodziewam się sporej zdobyczy puntkowej i jednych i drugich.
Pinar-Oldenburg powyżej 150 ptk 1.88 bet 365
powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom